Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2014., 15:22   #601
Quote:
rina5 kaže: Pogledaj post
Ma lazu ovi na last.fm, da scroblam dva tri neka tvoja omiljena benda odmah bi skocila ljestvica
da,to me malo i zivcira kod te kompaktibilnosti...
vise gledaju koliko zajednickih bendova imas s nekim iako npr imas 200.000 playeva i 10 bendova zajednickih po 5 playeva i odmah kao da je super...a ako imas po par playeva od njih(a ja par tisuća npr) onda to znaci da ih gotovo ni neslusas (pa neznam kako to onda moze biti da je visoka kompaktibilnost)...trebali bi oni to malo drugacije isprogramirat da se uzimaju u obzir i ti plyeva proporcionalno sa udjelom od ukupnog broja playeva koje imas od svih bendova...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 14:48   #602
my music compatibility with Mortiis se penje
__________________
Na subatomskoj razini logika se dijeli na duhove i sjene...
rina5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 00:59   #603
hvala na prihvacenim glazbenim prijedlozima
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 13:32   #604
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
hvala na prihvacenim glazbenim prijedlozima
I tebi na ovome: http://www.youtube.com/watch?v=vwbpQaDXl20

__________________
Na subatomskoj razini logika se dijeli na duhove i sjene...
rina5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 14:42   #605
znači sviđa ti se...super

Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 20:48   #606
Evo mene, opet: http://www.last.fm/user/motangens
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 22:14   #607
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
Your musical compatibility with Pertupix is Low

Music you have in common includes Sabaton, Nightwish, Ensiferum, Blackmore's Night and Eluveitie.

Quote:
Your musical compatibility with ManGodMonster is High

Music you have in common includes Opeth, Finntroll, Ministry, Eluveitie and Rammstein.
Zanimljivo mi je kak ja u libraryju imam i Opeth i Finntroll jer ih slušam, ali ih očito gore nije ubrojio u ono zajedničko.

Razočaravajuće
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 00:30   #608
hmm pa i nemas bas...Opeth imas samo 10 playeva,a Fintroll nisam pronasao
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 19:23   #609
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Zanimljivo mi je kak ja u libraryju imam i Opeth i Finntroll jer ih slušam, ali ih očito gore nije ubrojio u ono zajedničko.

Razočaravajuće
Problem je u tome što je, za primjer, slušam muziku preko last.f.m playera, a da se to uopšte ne ragistruje preko profila, a kad istu slušam preko scrobllera, putem winampa, onda se to uredno registruje.
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 19:49   #610
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
hmm pa i nemas bas...Opeth imas samo 10 playeva,a Fintroll nisam pronasao
A onda nisu scrobblani. Vjerojatno je loš tag ili nešto u mp3ju ili sam ih intenzivnije slušala kad sam eksperimentirala sa scrobblerom na mobitelu.

Quote:
spiritual beggar kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što je, za primjer, slušam muziku preko last.f.m playera, a da se to uopšte ne ragistruje preko profila, a kad istu slušam preko scrobllera, putem winampa, onda se to uredno registruje.
Ne znam, meni registrira oboje, nemam nikakvih problema s tim. I na onom last.fm/discover isto.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 09:17   #611
ja hvala bogu nikad nikakvih problema sa scroblanjem,super radi i na kompu (winamp) i na mobitelu(android) imam simple last.fm scrobler
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 14:51   #612
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
ja hvala bogu nikad nikakvih problema sa scroblanjem,super radi i na kompu (winamp) i na mobitelu(android) imam simple last.fm scrobler
Nismo se razumjeli.

I kod mene radi super po pitanju winampa, ali kad slušam npr. Isis top tracks putem last.fm, na profilu mi taj podatak nećeš naći, osim onoga što je zabilježeno putem winampa.
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 14:56   #613
Quote:
rina5 kaže: Pogledaj post
Your musical compatibility with Laraarielle is VERY HIGH
Music you have in common includes Nine Inch Nails, Opeth, Killing Joke, Eluveitie and Beck.
__________________
Kakva novogradnja? Tražite muslimanske kuće sa zapadne strane Neretve i kupujte to. Bliže su centru od bilo kojeg stana u međuprostoru između Mostara i Širokog. Zar je toliki problem preuzeti par muslimanskih kvartova koji neugodno strše na našoj strani grada i osigurati stolni grad? (Tomislav Diablo)
spiritual beggar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 16:40   #614
http://www.last.fm/user/nikola_007
Evo mojeg.
Mystery phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 00:03   #615
Your musical compatibility with nikola_007 is Medium

Music you have in common includes Opeth, Amorphis, Dark Tranquillity, Katatonia and Sonata Arctica.
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 20:24   #616
Evo i moj! http://www.last.fm/user/Pluxl_Rose
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2014., 00:59   #617
age of days...da ti budem iskren,prva si osoba osim mene kod koje sam vidio taj band u library

iako istina i ja sam imam ultramalo playeva..(samo 24)
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 19:05   #618
zna li neko foru kako da skroblam muziku koju slušam preko Opera browsera? Instalirao sam neki plugin ali ne šljaka,kad kliknem scrobble ništa se ne događa
djole97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 02:49   #619
helou
http://www.last.fm/user/fetusich
__________________
"I like people too much or not at all."
-mrzim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 04:41   #620
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Your musical compatibility with Pluxl_Rose is Very High

Music you have in common includes Within Temptation, Cradle of Filth, Katatonia, Korn and Kamelot.


Jebote, mislio sam da nitko osim mene nema vatrogasce na profilu.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.