Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2008., 01:00   #1
Svjetski mirotvorac George Bush i 322 Skull and bones

Jeli George Bush napusen ili preinteligentan da bi ga shvatili.
Poznato je da je on pripadnik udruge 322 ljubanje i kosti i da je njegov otac bio Mason .... sta to govori?
Dragi Sotonisti i Sotonistice i dragi ostali nevjernici krscani, zidovi, islamljani itd... (ironija) sto vam to govori i kakve su moguce posljedice i promjene u politici.....i religiji naime prijatelj je sa Papom...i sta nas ceka u skoroj buducnosti do 2012.g.
daki_ki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 03:49   #2
Quote:
daki_ki kaže: Pogledaj post
Jeli George Bush napusen ili preinteligentan da bi ga shvatili.
Poznato je da je on pripadnik udruge 322 ljubanje i kosti i da je njegov otac bio Mason .... sta to govori?
Dragi Sotonisti i Sotonistice i dragi ostali nevjernici krscani, zidovi, islamljani itd... (ironija) sto vam to govori i kakve su moguce posljedice i promjene u politici.....i religiji naime prijatelj je sa Papom...i sta nas ceka u skoroj buducnosti do 2012.g.
Pozdrav i dobrodošao na forum.
Njegova pripadnost tajnom društvu u kojem se članovi regurtiraju za obnašanje najviših dužnosti u SAD-u, malo govori u prilog njegovoj inteligenciji, a više o oligarhijskoj strukturi američkog društva, u kojem se više cijeni pripadnost višoj, vladajučoj, klasi, nego sposobnost.

Posljedice mogu biti katastrofalne, sve dok američku, ali i SVJETSKU politiku bude vodila malobrojna vladajuća kasta koja monopolizira pravo na kontrolu sfera moči, postavljajući na položje svoje članove, ne na osnovi zasluga, vještina i sposobnosti, već na temelju "feudalnog" prava.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 03:51   #3
Quote:
daki_ki kaže: Pogledaj post
Poznato je da je on pripadnik udruge 322 ljubanje i kosti i da je njegov otac bio Mason .... sta to govori?
Da današnji masoni imaju stvarno niske kriterije za članstvo
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 04:21   #4
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Da današnji masoni imaju stvarno niske kriterije za članstvo
hehe!
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 13:18   #5
Na Amerčkom dolaru postoji trokut sa okom....taj trokut predstavlja svevideće oko Sotone koji je vođa Masona...kod njih postoji hijerarhija u obliku piramide...
Sve videće oko uskoro će da postane svevideće zaista...jer uskoro je vrijeme za Bushov New World Order koji će uvesti ID čip sustav.... svaki pojedinac i i kućni ljubimac, životinje što se uzgajaju za prehranu bit će označeni čipovima koji će biti ubrizgivani pod dlan ili na čelo....jer je taj čip baziranan na nekakvoj energiji koja nastaje promjenama toplo hladno koje su najčešće na čelu i dlanu (neznam ni ja točno)
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 14:05   #6
http://www.youtube.com/watch?v=kS2prRyl2V8
http://www.youtube.com/watch?v=ciLtFBro_VU
o tome ti pricas,hmmm ja nebi to u svojoj kozi.
daki_ki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 20:02   #7
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Na Amerčkom dolaru postoji trokut sa okom....taj trokut predstavlja svevideće oko Sotone koji je vođa Masona...kod njih postoji hijerarhija u obliku piramide...
Sve videće oko uskoro će da postane svevideće zaista...jer uskoro je vrijeme za Bushov New World Order koji će uvesti ID čip sustav.... svaki pojedinac i i kućni ljubimac, životinje što se uzgajaju za prehranu bit će označeni čipovima koji će biti ubrizgivani pod dlan ili na čelo....jer je taj čip baziranan na nekakvoj energiji koja nastaje promjenama toplo hladno koje su najčešće na čelu i dlanu (neznam ni ja točno)
Bush ima još najviše šest mjeseci mandata, pa je deplasirano govorit o Bushovim planovima, ma kakvi oni bili.
Trokut s okom na američkom dolaru nema nikakve veze sa Sotonom. Odakle ti te ideje? To je simbol Masona, a i konstantacija da im je Sotona lider, također ne stoji. To možda piše u "Glasu koncila" ili kod Mužića (nisam čitao knjigu), no to je kršćanska propaganda.
__________________
Čovjek ne može poludjeti kad vidi đavla, zato što prije nego što ga prizove, on mora već biti lud.
zuni9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 20:08   #8
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Na Amerčkom dolaru postoji trokut sa okom....taj trokut predstavlja svevideće oko Sotone koji je vođa Masona...kod njih postoji hijerarhija u obliku piramide...
Sve videće oko uskoro će da postane svevideće zaista...jer uskoro je vrijeme za Bushov New World Order koji će uvesti ID čip sustav.... svaki pojedinac i i kućni ljubimac, životinje što se uzgajaju za prehranu bit će označeni čipovima koji će biti ubrizgivani pod dlan ili na čelo....jer je taj čip baziranan na nekakvoj energiji koja nastaje promjenama toplo hladno koje su najčešće na čelu i dlanu (neznam ni ja točno)
Ti si probija skroz. Trokut s okom je znak trojednog kršćanskog Boga. Jesi ikad ima vjeronauk?

A mrkve, zašto njih ne bi označavali. Hoćemo ravnopravnost za mrkve
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2008., 20:20   #9
To nije trokut kao prvo možda sam tako napisao to je piramida.
Masoni su ite kako pod okriljem Sotone...
Šifarski sustav 666, Id čipovi...sve će da bude kontrolirano putem NEW WORLD ORDERA
Ako ste kada čitali u Bibliji broj 666 je žig Zvjeri....Zvjer je Amerika.
Tko primi pečat bit će proklet...Id čip zar ne kontate...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:12   #10
moć

Quote:
zuni9 kaže: Pogledaj post
članove, ne na osnovi zasluga, vještina i sposobnosti, već na temelju "feudalnog" prava.
to je bitno!
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:26   #11
A kako si tako siguran da su Masoni samo ugledni feudalci...
Šta je sa Rockfallerom...
Jel ti nemaš pojma da je rat s Irakom namješten
evo kako: Dogovor je bio da Amerikanci sam sebi unište zgradu Blizance.
Zatim da ljepo okrive islam i uvedu pojama teroristi...
Da Sadama povežu stim jer je on ionaku bio kriv za već neke ratove...
Zatim koristit ćemo medije rekoše oni....
Tulit ćemo ljudima svaki dan na medijima u glavu laži i ljudi će povjerovati da se bore za dobro...
Postavit ćemo crpke nafte u Iraku...zatim zavadit ćemo Irak sa Iranom....a zatim ćemo im jednostavno ugraditi čip!
Kakav čip?
Tko bude protiv samo ćemo ga isključiti.....
Informište se malo o ID čipovima... pa ćeš znat! o čemu ti ja govorim...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:33   #12
Busha možemo nazivati svakakvim imenima, a on to doista i je, ali njegova
zadaća je ispunjena, a sljedeći igrači čekaju na red.

Pa prema tome...od vajkada se zna da su masoni (iluminati) u zavadi s crkvom,
a mali ljudi (kojima pripadamo i mi) su ili za, ili protiv.

Sotoniste ja tu nebi mješao, jer su u povijesti ljudskog roda marginalne
skupine bile uvijek one s kojima se manipuliralo i koristilo za puno veće ciljeve.

Sotonjare su većinom adolescenti s problemom u razvoju i, ili u obitelji,
a univerzalnog krivca za svoje životne nedaće traže u crkvi,
jer im Bog nije dao ono što žele od svog života.

Masonima se ta ideja sviđa pa ih (gdje god stignu) podržavaju.

Masoni su čisti materijalisti i pokušavaju od ljudi stvoriti što veće
materijalističke ovisnike radi lakše manipulacije,
te im smetaju udruženja koja zatomljuju i obezvređuju materijalno.
Zato su im prvi na udaru sljedbenici krista.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 00:46   #13
Zapravo to je laž da su Masoni i crkva u zavadu tj. to je prividni zavad.
Papinstvo je uskoro završilo svoj cilj od podjele na dvije crkve do danas.
Papa današnji je posljednji Papa...crkva i Papinstvo će prestati do 2012. godine
Jer će pristati na NEW AGE novu religiju za sve ljude...jedna religija i jedan svjetski lider...velike su spekulacije da se radi o Lord Maitrayi...već obnavljaju Solomonov hram da zacare novog lidera Izreala i Svijeta...Realianci mislim ili mi se čini
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 11:51   #14
Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Da današnji masoni imaju stvarno niske kriterije za članstvo
jbg...u masonstvu ti je najbitnije da je član visoko u društvu i cijenje,a kakav je kao osoba,to je već druga priča...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 18:57   #15
....

Quote:
nerazzurri kaže: Pogledaj post
Ti si probija skroz. Trokut s okom je znak trojednog kršćanskog Boga. Jesi ikad ima vjeronauk?

A mrkve, zašto njih ne bi označavali. Hoćemo ravnopravnost za mrkve
Papa = rochfeleri=Bakingamska palača=eu=putin itd i td ..gu cijeli svijet.
A silnu povezanu siboliku ne vide samo slijepci i budale
Morositass is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 19:05   #16
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
To nije trokut kao prvo možda sam tako napisao to je piramida.
Masoni su ite kako pod okriljem Sotone...
Šifarski sustav 666, Id čipovi...sve će da bude kontrolirano putem NEW WORLD ORDERA
Ako ste kada čitali u Bibliji broj 666 je žig Zvjeri....Zvjer je Amerika.
Tko primi pečat bit će proklet...Id čip zar ne kontate...
istina je da u bibliji pise da ce u posljednje vrijeme sljedbenici zvijeri stavljati 666 na podlakticu ili na čelo i tko to nema ne će moći ništa kupiti i ništa prodati (stvarno tako piše), ali ja nikad nisam čuo da planiraju stvarno ljudima stavljat čipove, a također ne znam za ID sustav 666, elektronika se zasniva na binarnom sustavu u kojem se brojke izražđavaju pomoću 0 i 1, tolko valjda znaš...
__________________
Pet uskličnika za redom je jasan znak mentalne nestabilnosti.
huntruder38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 21:14   #17
Quote:
huntruder38 kaže: Pogledaj post
istina je da u bibliji pise da ce u posljednje vrijeme sljedbenici zvijeri stavljati 666 na podlakticu ili na čelo i tko to nema ne će moći ništa kupiti i ništa prodati (stvarno tako piše), ali ja nikad nisam čuo da planiraju stvarno ljudima stavljat čipove, a također ne znam za ID sustav 666, elektronika se zasniva na binarnom sustavu u kojem se brojke izražđavaju pomoću 0 i 1, tolko valjda znaš...
666 je šifarski sustav koji su izumili začetnici tvrtke IBM koji su još kad su započeli svoj rad počeli sa šifarskim sustavima poznati je šifarski sustav 666... žigosali su mrtve židove danas svaki proizvod ima kod ali nemam slike da ti objasnim te tri šestice
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 21:21   #18
Quote:
Morositass kaže: Pogledaj post
Papa = rochfeleri=Bakingamska palača=eu=putin itd i td ..gu cijeli svijet.
A silnu povezanu siboliku ne vide samo slijepci i budale
Po meni cijela ta masonska zavjera i upravljanje kako je ti opisuješ nije moguća. Uglavnom zbog jednog vrlo bitnog faktora - ljudskog mozga tj. psihe. Kad čovjek jednom okusi moć poludi tako da ne vjerujem da bi 50 i kusur ljudi koji su navodno na vrhu svega mogli zajedno surađivati u miru. U jednom trenutku bi se oni samo međusobno uništili i nikakav pakt između njih ne može storiti mir tamo gdje ga ne može biti.

Po meni bi se nešto takvo moglo izvesti samo da više manjih skupina odvojeno djeluje na manjim područjima, a i oni povremeno moraju doći u konflikt.

Naravno, to je sve uz pretpostavku da su ti masnoni ljudi...
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 22:17   #19
Bush i ekipa su sami srušili tornjeve, to već i ptice pjevaju...
Adam Kadmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 23:19   #20
UMRIJET CEMO SVIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ciao miei amici is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.