Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2008., 22:12   #61
Cool! Znači show počinje

Pa kako ćemo to pratiti - povijest nam se pred nosom odvija a mi ne smijemo puno gledat' TV, jer su neki rekli da to nije dobro, da ćemo otupijeti!
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 11:32   #62
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Cool! Znači show počinje

Pa kako ćemo to pratiti - povijest nam se pred nosom odvija a mi ne smijemo puno gledat' TV, jer su neki rekli da to nije dobro, da ćemo otupijeti!
http://i19.photobucket.com/albums/b1.../tv-addict.jpg
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 12:17   #63
Ne znam kako mi je ona ikona ne znam tamo dospijela

dobar ti je ovaj ovisnik, ali mislim da on ne prati čitanje Biblije, ne doima se tako

Zanimljiv izvod;

The head of the Italian Bible Society, Daniele Garrone, a Protestant theologian, told the press conference: "RAI's project, 'The Bible, Day and Night,' will bring the sacred Scriptures to the public square, to that modern public square which is television. This free, public circulation of the Bible has been the objective of the Bible Society for more than 200 years."

Garrone said that, rather than seeing the program as a joint Bible reading under the leadership of Pope Benedict, people should see it as "everyone together before the Scriptures."

"We will all be together on the same level," he said. "It is a beautiful image of the church as a creature of the word. It is a lesson for the divided churches, reunited before the word that calls them, guides them and forgives them."

Pope to be first reader in Bible-reading marathon for TV

Oni se ne šale. Ovo je više nego zanimljivo, mislim više od religije A 14. je pred vratima.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 13:07   #64
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post

Oni se ne šale. Ovo je više nego zanimljivo, mislim više od religije A 14. je pred vratima.
Negdje pročitah da je "Religija odgovor ljudskog bića na vlastito stanje.Suočen sa teškoćama ovog svijeta,čovjek razvija shvaćanje univerzuma i svojeg postojanja ,kako bi našao svrhu i smisao života." Možda je ovo uvod za neku njihovu objavu,svjesna kozmička energija utječe na kolektivnu i individualnu svijest,dali je došlo vrijeme istine?vremenski val završava 21.12.2012,možda su oni spremni za ovo već jaaako dugo,ništa, pričekajmo još malo,možda je something big a možda i nije..
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 15:00   #65
Papa:"Ima onih koji su odlučili da je Bog mrtav" izdvojeno:Sinodu biskupa Papa je otvorio u bazilici sv.Petra,po prvi puta u povijesti biskupskih skupština.Novost je i prisutnost patrijarha Konstantinopolija Bartolomea I i šefa rabina Haifje Shear-Yashuva Cohena. http://www.vecernji.hr/newsroom/news...F536E97665BB.2
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 19:51   #66
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
Papa: "Ima onih koji su odlučili da je Bog mrtav"
Višeznačna poruka svima koji čačkaju u mraku (tražeći svog čestičnog Boga) i onima koji trebaju doći natrag "udaljenoj kući", - da nisu zaboravljeni.

7 dana - 6 noći, e to je maraton Nije u Jeruzalemu, ipak!?
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 20:15   #67
Ja sam sa David Ickeom u vezi Biblije. Mislim da je to sve izmisljeno tako da ovo njihovo citanje nema nekog smisla. Mogu razumit kad tisucu ljudi meditira u isto vrijeme ali cita prastare izmisljene tekstove
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 20:37   #68
Bit će nešto drugo tu posrijedi Behind The Curtain!

.
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 20:55   #69
dA, stvarno je nešto drugo posrijedi, nešto gadno.


E ljudi! Moramo pratiti i ostale događaje nevezane za to, jer ili vide da im je vjera u škripcu ili pokušavaju odvući pažnju s nečega drugog!
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 09:52   #70
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Bit će nešto drugo tu posrijedi Behind The Curtain!

.
Nisam ništa uspio pogledat, jer mi je kabelska zamijenila rai 1 sa foxom, a live stream na rai-jevoj stranici je rezerviran samo za Italiju,ostali linkovi za stream nisu radili.očekujem izvještaje dok nekaj ne iskemijam http://www.vecernji.hr/newsroom/news...82350/index.do , "sve će se izravno prenositi iz rimske bazilike Svetog Križa u Jeruzalemu"
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark

Zadnje uređivanje Leon 23 : 06.10.2008. at 10:18.
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 10:45   #71
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
Bit će nešto drugo tu posrijedi Behind The Curtain!
AHA
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 11:07   #72
Quote:
Overthetop kaže: Pogledaj post
Ja sam sa David Ickeom u vezi Biblije. Mislim da je to sve izmisljeno tako da ovo njihovo citanje nema nekog smisla. Mogu razumit kad tisucu ljudi meditira u isto vrijeme ali cita prastare izmisljene tekstove
Nije to tako jednostavno,ne možeš tvrditi da je "to sve izmišljeno"..Da ja tebe pitam što je uopće istina?Postoji li apsolutna istina tj postoji li istina nedirnuta od ljudske ruke?Što je mit?Ako je on projekcija aspekata duše određene kulture,dali razgovaramo o laži i obmani,poluistini ili pogrešnom putu?Kako su na Bibliju utjecale stare religije,što je svjesno ispušteno kao neprihvatljivo, a prihvatljivo predimenzionirano i ukrašeno..kako su vjerovanja različitih kultura utjecala na biblijske tekstove,kako je to "pomireno",koliko je trajao proces kanonizacije i koji su bili kriteriji..da te podsjetim 325.g sabor u Niceji-donosi Vjerovanje,odbacivanje arija,nakon smrti Konstantina opet jača arijanizam,50-ak turbulentnih godina prijepora,Niceja se čak odbacuje, pa opet djelomično prihvaća,da bi 381. na saboru u Carigradu bio definitivno odbačen arijanizam a Niceja proglašava za obavezno..Dali je radi svega toga nešto baš bezvrijedno ili traži vlastiti angažman da bude izanalizirano iz različitih perspektiva kako bi se dobio bolji uvid ,a onda i vlastiti stav koji može biti bliže ili dalje od istine ,think about it
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 18:54   #73
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
Nisam ništa uspio pogledat, jer mi je kabelska zamijenila rai 1 sa foxom, a live stream na rai-jevoj stranici je rezerviran samo za Italiju,ostali linkovi za stream nisu radili.očekujem izvještaje dok nekaj ne iskemijam http://www.vecernji.hr/newsroom/news...82350/index.do , "sve će se izravno prenositi iz rimske bazilike Svetog Križa u Jeruzalemu"
Onoliko koliko sam uspio pogledati (RAI 1 i RAI Edu2) sve ide sa dvije lokacije?! Jedna je Palazzo Apostolico na trgu Sv. Petra u Rimu a druga je Santa Croce Basilica u Jerusalemu - sinoć kasno vidio sam da čitaju Židovi (na Talijanskom, naravno) sa specifičnom ikonografijom. Ne znam kako su to zamislili do kraja, koliko znam ortodoksni Židovi ne priznaju Novi zavjet!?

Idem sada vidjeti gdje su
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 18:58   #74
Quote:
legi0nar kaže: Pogledaj post
dA, stvarno je nešto drugo posrijedi, nešto gadno.
E ljudi! Moramo pratiti i ostale događaje nevezane za to, jer ili vide da im je vjera u škripcu ili pokušavaju odvući pažnju s nečega drugog!
A kao ne pratimo
Ne možeš pratiti ostale događaje (npr. kriminalna ubojstva u ZG usred dana, preko puta policije!) i svaki drugi kriminal, lokalno i globalno a da u isto vrijeme ne povežeš s ovim što se sada događa u Vatikanu i Jeruzalemu!

Pa i s onim što možda još i ne vidimo
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 23:59   #75
Quote:
Seventin kaže: Pogledaj post
A kao ne pratimo
Ne možeš pratiti ostale događaje (npr. kriminalna ubojstva u ZG usred dana, preko puta policije!) i svaki drugi kriminal, lokalno i globalno a da u isto vrijeme ne povežeš s ovim što se sada događa u Vatikanu i Jeruzalemu!

Pa i s onim što možda još i ne vidimo
apsolutno se slažem 7-tin,neke se stvari samo naoko čini nepovezane onome tko stvari promatra selektivno,možda i u sferi nekog vlastitog interesa, zanimanja ili poziva.Naravno da je brokeru u fokusu burza,vojniku sigurnosna situacija i ratna žarišta,vjerniku crkva itd, ali sve je povezano i posljedica je jedne temeljite preobrazbe svijeta,jednog transformacijskog procesa koji dotiče sve sfere.Što je ono što još ne vidimo?Čini mi se da se zastor lagano diže i da oni koji su iza njega neće tražiti pljesak i odobravanje,oni su svjesni da su odlično odigrali namjenjene im uloge.
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 11:21   #76
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
Nije to tako jednostavno,ne možeš tvrditi da je "to sve izmišljeno"..Da ja tebe pitam što je uopće istina?
Pa dobro nisam mislio da je sve izmisljeno dobro rekao sam to ali mislio sam vise da je onako sklepano od starih mitova ustvari lazno je
Overthetop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 17:35   #77
George Carlin o religiji...

Za one koji nisu imali priliku vidjeti ,evo kako je veliki buntovnik i najveći komičar ,jedinstveni George Carlin vidio religiju,obavezno pogledati: http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 18:21   #78
odličan je bio Carlin! Vidio sam to već

Inače, čitanje ide dalje, koliko sam uspio uhvatiti - sada su samo iz Rima. Dosta je prekida s glazbenim točkama. Publika je isto prisutna, no ne baš u nekom broju, bar ne u jutarnjim satima
__________________
The ice age is coming, the sun is zooming in .. After all this, won't you give me a smile? Clash
Seventin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 20:35   #79
http://www.youtube.com/watch?v=j_6V6I5x3T0 Još da je istina, aj pa cemo vidit.
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 21:32   #80
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
Za one koji nisu imali priliku vidjeti ,evo kako je veliki buntovnik i najveći komičar ,jedinstveni George Carlin vidio religiju,obavezno pogledati: http://www.youtube.com/watch?v=MeSSwKffj9o
citirali su ga u Zeitgeistu.

Svakako pogledajte taj film, stvarno! , nevjerojatno! tako deprimirajuće i sve, sa znanstveno-urotničkog pogleda na povijest i crnu budućnost i na kraju sve prebace na duhovnu stranu i da čovjek vrijedi puno puno ako otvori oči! mislim da to ima veze s 2012. makar nigdje ne spominju 2012. i masone jer su znali da ćemo sami to povezati ako smo imalo upućeni. SVIJEsT o okolini je ključna!


Evo djeco, domaća zadaća, pogledajte film Zeitgeist
__________________
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu.
legi0nar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.