Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2008 - Tajland

Big Brother 2008 - Tajland Is still watching you

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2008., 20:16   #1
Žena koja zaslužuje pobjedu

Za mene bi žena koja zasluživala pobjedu bila jaka ženska osoba, koja se s većinom slaže dobro ( tj. sposobna je za takvo nešto), koja se zna šaliti, koja je veselog karaktera, koja ne upada previše u razmirice i ako netko upadne, onda tješi njih. Ono s čišćenjem i da li je vrijedna mi nije toliko bitno, ali mi je bitno to da ima jači kvocijent inteligencije, jače živce, da je smirena i cool, da razumije ljudske slabosti, da ljude ne gleda isključivo kroz spol i predrasude o spolu. To bi bila jednostavna, dobronamjerna osoba, koja se lako ne vrijeđa i koja ljude gleda na pozitivan način. Za mene bi to bila sjajna žena, koja bi zasluživala pobjedu. Teško je biti takva žena, budući su oko tebe neke brbljave luđakinje, koje te nastoje uvuči u neke igre, ali takva ženska bi definitivno zasluživala pobjedu. Šta vi mislite? Kakva bi žena koja zaslužuje trebala biti i da li se ijedna ikad približila toj slici?
profesoricarx is offline  
Old 01.11.2008., 20:21   #2
od ovih žena što su ovdje...nijedna ju ne zaslužuje.

Mislim da BB ove godine zaista sa ženama oskudjeva...

dečki su ove godine puno bolji, ne kao osobe, već kompletniji su i zreliji (u globalu)
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 01.11.2008., 20:26   #3
profka je opsjednuta ženama
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 01.11.2008., 20:34   #4
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
profka je opsjednuta ženama
ma ne. ok, teško je da jedna žena objedinjava toliko dobre osobine u sebi, pogotovo danas u današnjem vremenu, ali bih voljela da neka takva postoji. ona Martine mi se činila takvom i da bi mogla pobjediti, ali na žalost nije izdržala tamo. Šteta, jer bi se doma vratila s milijicom. Znači njoj fali isto snaga. I ja sam se pitala koliko će dugo u toj đavoljoj jazbini izdržati, čim sam ju vidjela. Nekako sumnjam, da nisu bili nikakvi toliko obiteljski problemi, koliko teškoća da se izdrži tamo, uz masu nedobronamjernih ljudi.
profesoricarx is offline  
Old 01.11.2008., 20:40   #5
ono navedeno u prvom postu nećeš naći u bb kući profa..te kvalitete se čuvaju za po kući,svoju familiju i prijatelje ne za bb
da moram birat....mislim da je jučer ispala
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 01.11.2008., 20:53   #6
Quote:
profesoricarx kaže: Pogledaj post
ona Martine mi se činila takvom i da bi mogla pobjediti, ali na žalost nije izdržala tamo. Šteta, jer bi se doma vratila s milijicom. Znači njoj fali isto snaga. I ja sam se pitala koliko će dugo u toj đavoljoj jazbini izdržati, čim sam ju vidjela. Nekako sumnjam, da nisu bili nikakvi toliko obiteljski problemi, koliko teškoća da se izdrži tamo, uz masu nedobronamjernih ljudi.
Martine je bila na najboljem putu da mi postane favorit, al jbg.
Njen problem je bio muž krkan, on je jedini razlog kaj je ostala bez milje.

A od preostalih koje su još u utrci (a ni od onih koje više nisu) zbilja ne vidim nijednu koja bi bar približno odgovarala opisu koji si navela.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Old 01.11.2008., 21:04   #7
nijedna zenska,neki muski su mi puno bolji od svih zenskica..
Izzy tHe OnE is offline  
Old 01.11.2008., 21:09   #8
od hrpe idiota izabrala bih nešto manjeg idiota - Miru ili Ornelu
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 02.11.2008., 15:41   #9
šta se tiče pobjednika Big Brothera u 3 slučaja sam poštivao volju većine bez obzira da li se sa njom slagao ili ne ali me nitko nikada neće moći uvjeriti da Daca iz nekog razloga nije zaslužila pobjedu i zato to smatram najvećom nepravdom BB-a u ovih 5 sezona kod koje sam se zapitao da li će u Big Brotheru ikada pobijediti žena jer koliko ja znam savršenstvo ne postoji ma šta god o tome mislio ili pojedinac ili većina
gogost is offline  
Old 02.11.2008., 15:58   #10
Meni je izuzetno žao što Daca nije pobijedila kada je to učinio Hamdija. Sjećate li se je? Ušla je naknadno i ona i Hamdija su bili ostali zadnji. Cura je umjetnička duša, vesela , nije tračala i nije patila od toga kako će izgledati.
hm00 is offline  
Old 02.11.2008., 16:08   #11
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
od hrpe idiota izabrala bih nešto manjeg idiota - Miru ili Ornelu
slažem se... uz sabinu, ona mi je nekako mila
otkaz is offline  
Old 02.11.2008., 16:09   #12
sjecam se i ja dace.. uvijek se nje sjetim kao jedine zenske osobe koja je trebala/morala pobijediti.. hamdija mi to nikako nije zasluzio.. njegove "pokajnicke" fraze kako ce biti bolji prema zeni i te spike ne pale kod mene tako da su mi svi pobjednici osim sase u 1. sezoni totalni promasaj. ne znam tko to uopce glasa, ako se glasa, ali ljud su katastrofa.

a na pocetku ove sezone mi je martine bila fav, steta sto je otisla. onda elizabeta, lucija i ornela. a sad.. ne znam.. mozda i da je martine ostala bi bila slicna situacija jer nakon nekog vremena bi mozda i ona pukla ko ove navedene.

ali u svakom slucaju bi da neka zena pobijedi jer ni ovi muski nisu nista bolji, samo mudro provode svoje planove do cilja..
corinne is offline  
Old 02.11.2008., 16:11   #13
Quote:
corinne kaže: Pogledaj post
sjecam se i ja dace.. uvijek se nje sjetim kao jedine zenske osobe koja je trebala/morala pobijediti.. hamdija mi to nikako nije zasluzio.. njegove "pokajnicke" fraze kako ce biti bolji prema zeni i te spike ne pale kod mene tako da su mi svi pobjednici osim sase u 1. sezoni totalni promasaj. ne znam tko to uopce glasa, ako se glasa, ali ljud su katastrofa.

a na pocetku ove sezone mi je martine bila fav, steta sto je otisla. onda elizabeta, lucija i ornela. a sad.. ne znam.. mozda i da je martine ostala bi bila slicna situacija jer nakon nekog vremena bi mozda i ona pukla ko ove navedene.

ali u svakom slucaju bi da neka zena pobijedi jer ni ovi muski nisu nista bolji, samo mudro provode svoje planove do cilja..
slažem se
otkaz is offline  
Old 02.11.2008., 18:10   #14
ajme daca

od svih zemskih u kuci navijam za valeriju pa valeriju a 3-ce mjesto djele mira i ornela i sabina podjednako.
pistacija is offline  
Old 02.11.2008., 18:14   #15
Quote:
pistacija kaže: Pogledaj post
ajme daca

od svih zemskih u kuci navijam za valeriju pa valeriju a 3-ce mjesto djele mira i ornela i sabina podjednako.
ajme valerija
corinne is offline  
Old 02.11.2008., 18:33   #16
Quote:
hm00 kaže: Pogledaj post
Meni je izuzetno žao što Daca nije pobijedila kada je to učinio Hamdija. Sjećate li se je? Ušla je naknadno i ona i Hamdija su bili ostali zadnji. Cura je umjetnička duša, vesela , nije tračala i nije patila od toga kako će izgledati.
najveća sramota bb-a


daca
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 02.11.2008., 18:48   #17
Quote:
profesoricarx kaže: Pogledaj post
...
Cekaj po ovom znaci da je i bilo muskaraca koji su imale ove osobine?

Ili zena da bi pobjedila mora biti i vesela i pametna i sa svima se slagati, biti u razmjericama kao tjesiteljica ali ne ulaziti u njih, drzati se po strani, nikad ne popizdit, bit u zenu, duhovita, dobro pricat viceve, znat pit, bit dovoljno seksi al ne vulgarna, imat stila, zgodna al ne toliko zgodna da bi zbog zgodnoce mogla navuc ''bijes'' gledatelja/gledateljica, nemat predrasudu o nicemu, elkoventna, zabavna, VSS, 10 godina u struci, perfektno znanje engleskog i njemackog, al dobro govori i ruski...

A musakrac da bi pobjedio treba imat pola mozga i to je sva mudrost?
Kao vecina pobjednika jel koji su uz to bili i tak gadni da ih niko osim rodene majke ne bi ni stapom taknuo
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 02.11.2008., 18:49   #18
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
najveća sramota bb-a


daca
i najveća namještaljka bb-a
__________________
potpisi su precijenjeni
kljukica_kviki is offline  
Old 02.11.2008., 18:52   #19
Quote:
kljukica_kviki kaže: Pogledaj post
i najveća namještaljka bb-a
to je isto u ovom kontekstu

http://i33.tinypic.com/68tyyo.jpg


__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 02.11.2008., 19:21   #20
Jedina pobjednica u bb-u mogla bi biti Misseducata!!!
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.