Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2009., 17:37   #61
carina ide na sve iznad 200 kuna.
uključujući i shipping.
pakleni_patuljak is offline  
Old 03.10.2009., 00:17   #62
info od speditera je da nema carine do 350kn. a i meni nisu nista do te cifre do sad carinili.
mmmila is offline  
Old 04.10.2009., 08:14   #63
Ja sam dosao do zakljucka da nema nekog konkretnog pravila o carinjenju. Sve ovisi o raspolozenju i volji carinika taj dan. Neki kazu da se carini sve preko 200kn, neki kazu preko 300kn, a neki spominju i 350kn. Sve od navedenog i je i nije tocno. Kao sto rekoh, kakve je carinik taj dan volje, tako ce vas i carinit

Ja sam nedavno narucio hlace i majicu TREK i kostalo me sa dostavom 60$ (320kn). Nakon cca 3 tjedna sam dobio od carine poziv (koji sam morao platiti 10kn) da dostavim neki dokaz o placanju robe koju sam narucio. Faksirao sam im PayPal izvod na iznos od 30$ i dobio pecat "oslobodjeno carine" Napominjem da u paketu nije bilo racuna, a na paketu je bila oznaka "Gift". Svejedno su me trazili dokaz o placanju. Da sam znao da je prodavac stavio oznaku "Gift" rekao bi da sam to dobio kao poklon/nagradu.

Kakva su vasa iskustva o kupovanju odjece i ostale opreme preko neta? Gdje inace kupujete?
__________________
Be yourself. Everyone else is already taken.
myselF is offline  
Old 04.10.2009., 09:33   #64
Quote:
myselF kaže: Pogledaj post

Kakva su vasa iskustva o kupovanju odjece i ostale opreme preko neta? Gdje inace kupujete?
Obično preko Ebey-a,nema loših iskustava , malo se duže čeka , i po dvadesetak dana , ali sve dosad naručeno je stiglo.
Lulice , bljeskalice , nosači , majice i nikad nije bilo problema , nikad nije carinjeno , jer je sve bilo ispod 300 kn, sad planiram Brooks-ov sic, bidam ga u srijedu , nešto preko 100 dolara , javim dal je bilo carine i kako je prošlo , nemam dosad iskustva s takvim vrijednostima.
alkoholik is offline  
Old 04.10.2009., 16:57   #65
ima na sniženju u turbo sportu u avenue mallu HH roba, majice dugih rukava za 120, kratkih po 90, tajica 120 isto mislim, i to dosta sniženo prije po 300, 400 kn bila roba. Al najvažnije ima malih brojeva pa eto za cure fakat se može nac
naravno ima i muških brojeva
a1exa is offline  
Old 04.10.2009., 19:31   #66
Ja idem sutra tam, mislim u Turbo Sport... Pogledat cu na Žitnjaku prvo kaj ima, pa javim.

Fale mi dugi rukavi, zimica je.
Nikolo is offline  
Old 05.10.2009., 13:32   #67
Quote:
Nikolo kaže: Pogledaj post
Ja idem sutra tam, mislim u Turbo Sport... Pogledat cu na Žitnjaku prvo kaj ima, pa javim.

Fale mi dugi rukavi, zimica je.
Bio sam u TurboSportu u CityCentru i nemaju skoro nista... Pa cak i ponuda bicikla je bzvz. U Harvisu ima nesto obleke ali nisam nasao rukavice...
__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Old 05.10.2009., 13:42   #68
Ljudi, u subotu sam u ZG, a kupujem zimske biciklističke hlače. Znate li gdje ih ima? Po mogućnosti povoljno? Prednost trgovačkim centrima radi parkinga i snalaženja po ZG uopće...
grgica is offline  
Old 06.10.2009., 17:54   #69
Di nabavit sprinterice do cirka 500-600kn i rukavice za nadolazeca hladna vremena?
__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Old 06.10.2009., 19:11   #70
Quote:
expozed kaže: Pogledaj post
Di nabavit sprinterice do cirka 500-600kn i rukavice za nadolazeca hladna vremena?
Ako ti Brezice nisu daleko, onda odi u Maraton, imas Specialized SPD za 499kn i rukavice npr. Lizard Skins za 159kn. Ako ides tamo, prije nazovi da vidis jel imaju. Mislim da su stvarno povoljni i nema cega nemaju...
marton is offline  
Old 06.10.2009., 19:23   #71
Ebay jakna

Danas mi je stigla zimska jakna sa ebay-a, Sobike jakna, Winter Jacket-Inuit, crvena, 296kn, iznutra je flis sa svih strana i djeluje jako toplo. Cekao sam je 2 tjedna, stigla je bez carine i izgleda bolje nego na slici
marton is offline  
Old 10.10.2009., 09:55   #72
aj javi kak si zadovoljan s njom,za do kojih temperatura je dovoljna s kratkom majicom pod njom?
Ares1 is offline  
Old 10.10.2009., 15:38   #73
Zna tko di ima zimske biciklističke odjeće za kupiti (kod nas, dakle ne online)? Ono tipa tople windproof tajice sa pelenom i tako to...
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 10.10.2009., 15:56   #74
mislim da sam u Vrhunca u Zg vidio Craftove windstoper gege ili ti ga po dalmatinski duge mudante, bile su samo s prednje strane windstoper a dok sa zadnje strane, mislim iza koljena, je bio neka vrsta tankog flisa. Misim da su zgodne za bicikliranje u hladnijim danima
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is online now  
Old 10.10.2009., 16:49   #75
U Keindelu sad imaju neko sniženje
a1exa is offline  
Old 10.10.2009., 22:38   #76
Quote:
Ares1 kaže: Pogledaj post
aj javi kak si zadovoljan s njom,za do kojih temperatura je dovoljna s kratkom majicom pod njom?
Stigla mi je tek prije 4 dana tako da je nisam mogao testirati na niske temperature.
Uglavnom, danas sam je isprobao (ispod nje majica kratkih rukava), vani je bila velika vlaga i magla, a u njoj fino toplo i ne propusta vjetar.
Posto je flis iznutra i ne propusta vjetar, mislim da bi mogla biti za temperature od oko 5°C, jer se ipak ugrijes dok vozis.
marton is offline  
Old 11.10.2009., 13:15   #77
Prekjucer sam si kupio windstop zimske rukavice za bic. Author-ove, 165kn kostale... Nije u Zgb vec u Pakracu, LINK

__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Old 15.10.2009., 23:24   #78
Lightbulb kape, trake, maske

Da vas obavijestim, danas bila u Intersportu, imaju velik izbor kapa, maski, traka i sl. za trčanje, a primjenjivo i za biciklizam. Uzela kapu za 59kn od flisa, oko uha je pojačana wind protector materijalom. Uska, uz glavu, bit će idealna ispod kacige!

Dakle još mi trebaju rukavice (ima u Sprintu na Turniću) i zimske hlače (ima li igdje u Rijeci ženskih??! ...i po mogućnosti da ne koštaju 500 kn...).
grgica is offline  
Old 16.10.2009., 14:01   #79
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
Da vas obavijestim, danas bila u Intersportu, imaju velik izbor kapa, maski, traka i sl. za trčanje, a primjenjivo i za biciklizam. Uzela kapu za 59kn od flisa, oko uha je pojačana wind protector materijalom. Uska, uz glavu, bit će idealna ispod kacige!

Dakle još mi trebaju rukavice (ima u Sprintu na Turniću) i zimske hlače (ima li igdje u Rijeci ženskih??! ...i po mogućnosti da ne koštaju 500 kn...).

kako je kod nas uobicajeni zimski dan na 5-10 smatram da ti i netrebaju silom zimske duge tajice, one su obicno jako tople i kuhas se u njima, kupi si tajice za trcanje i na njih navuci kratke bic hlace sa pelenom

a ova kapa od flisa ( felpa? ) , imaj makar dvijeb da ih mozes mijenjati, jer kada ti se tintara oznoji, pa smoci i na kraju ohladi.... ufffff odu sinusi nabrzinu

malo opaska na ove zimske temperature da preduhitrim zle jezike , naravno da postoje i nize temperature kod nas ali one su vezane sa burom kada i da zelis ne mozes fizicki biciklirati
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Old 16.10.2009., 23:17   #80
Danas sam bio u Hervisu, gledao sam windproof jakne za bic, naravno da nema, ali... nasao sam nesto slicno, jakna uska za planinarenja, windproof materijal, iznimno lagana i moze se zakopcat skoro do usta Cijena 500kn, marka Kilimanjaro, ima i nekakva adidas ali samo jedna velicina i to XXXL ta je 600kn
nesto slicno ovome:


Btw. imaju i sprinterice ali do broja 42, neke Balanace i Shimano.
Dok turbosport nema bas nesto za pohvalit se, bic. jakna samo jedna vrsta i crvena boja, rukavice nula bodova. Imaju dosta Giant-a na lageru
__________________
| [GCAF009] Random Angels - Escapist | [GCAF010] Mario L - Local Heat| [GCAF011] Draco - Terok Nor
expozed is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.