Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2010., 13:08   #81
oooo, ima nas podosta na forumu!

hahahaha, i ja isto neke pjesme pjevam ''lalalalala jongeadjoin... lalalaalalaaaaa'', ali dosta njih znam bas odd rijeci do rijeci, zato sto sam citala lyrics i onda pjevala citajuci, pa mi je i na kraju ostalo... ali ring ding dong ne mogu pohvatat, vec to ide nekako ovako: ''pa ram pam, pa ram pa ram pa ram pam... ring ding dong...''

meni je korejski predivan! kad sam ga prvi put cula, bio mi je u najmanju ruku cudan, ali sam ga ubrzo zavoljela.

@Anchy: ja gledam playful kiss! suuuper mi je drama! kim hyun joong! xD i nadam se da ce se u kasnijim nastavcima serije vise smijati, a manje biti ozbiljan...
 
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 15:18   #82
Evo baš sada pokušavam pjevušiti na Ring Ding Dong...a nije toliko teško

Malo izmišljam neke engleske riječi ali nije bed
1Dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 17:12   #83
Quote:
Imagine359 kaže: Pogledaj post
Hey ljudi. Evo da se i ja javim - još jedan fan kpop-a Pogotovo 2NE1-a, pozorno pratim ovaj njihov "comeback"! Posljednji MV je trebao izaći danas ali je izgleda odgođen za sutra. Can´t wait...



E vidiš, ja baš ne bih voljela da pjevaju na engleskom. Ovako mi je puno privlačnije. A jezik im nije ružan, egzotičan je
(mada me nekad ubija što ne mogu pjevati uz neke najdraže pjesme, nego to bude: "tralalalalal kghlljjhk haru haru hregkmgšš" XD)
Welcome Baš mi je drago da nas imaa
Pa jezik je pre
Jedva čekam sutra za sl MV Onaj teaser me totalno opalio xD


Quote:
Fuerteventura kaže: Pogledaj post
Da barem pjevaju na engleskom, jezik im je preruzan.

Ja osobno korejski učim Meni je divan ^^

Quote:
dulcecandy kaže: Pogledaj post
I ja isto obožavam BoU. Ona je prvi izvođač kojeg sam počela slušati otkako sam čula za k-pop. Imam sve njezine albume i često ju slušam. Super mi je i ovaj njezin novi album Hurricane Venus.
BoA i Narsha su mi naj solo ženske pjevačice

Quote:
Webeto kaže: Pogledaj post
Imam cd od BoE za američko tržište...posebno poslan iz Amerike...album je bolesno dobar. Eat You Up je stvar koja mi je svirala cijelo ljeto u autu.
Upravo slušam, pre dobra je I zanimljivo " Eat you up" title xD

Quote:
Imagine359 kaže: Pogledaj post

Da ali nije baš jednostavno. Može se naći na YouTube-u "romanization" pa to bude kao karaoke. ali ja se uvijek izgubim nakon 15 sec i nikad ne uspijem pohvatat riječi
I onda odustanem i vratim se svom lalala

Ja znam jedino cijelu pjevat Turn it up od TOP-a ja sam previše bila fascinirana pjesmom i slušala sam ju i gledala bez lyricsa i naučila XD
Anchy K is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 17:13   #84
Quote:
iva_556 kaže: Pogledaj post
oooo, ima nas podosta na forumu!

hahahaha, i ja isto neke pjesme pjevam ''lalalalala jongeadjoin... lalalaalalaaaaa'', ali dosta njih znam bas odd rijeci do rijeci, zato sto sam citala lyrics i onda pjevala citajuci, pa mi je i na kraju ostalo... ali ring ding dong ne mogu pohvatat, vec to ide nekako ovako: ''pa ram pam, pa ram pa ram pa ram pam... ring ding dong...''

meni je korejski predivan! kad sam ga prvi put cula, bio mi je u najmanju ruku cudan, ali sam ga ubrzo zavoljela.

@Anchy: ja gledam playful kiss! suuuper mi je drama! kim hyun joong! xD i nadam se da ce se u kasnijim nastavcima serije vise smijati, a manje biti ozbiljan...


Wee! Još jedna koja obožava PK
JAo jučer gledam 3 i 4-tu i umirem od smjeha kad je ova Ha Ni pekla večeru haha i ono kako završi 4-ta sve me neki trnci prošli kad se uživim u tu seriju, vjerojatno oće, bude njega Oh Ha Ni živnula
Anchy K is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 18:55   #85
Quote:
Imagine359 kaže: Pogledaj post
Hey ljudi. Evo da se i ja javim - još jedan fan kpop-a Pogotovo 2NE1-a, pozorno pratim ovaj njihov "comeback"! Posljednji MV je trebao izaći danas ali je izgleda odgođen za sutra. Can´t wait...



E vidiš, ja baš ne bih voljela da pjevaju na engleskom. Ovako mi je puno privlačnije. A jezik im nije ružan, egzotičan je
(mada me nekad ubija što ne mogu pjevati uz neke najdraže pjesme, nego to bude: "tralalalalal kghlljjhk haru haru hregkmgšš" XD)
Dobrodošao na forum!
I ja sam strastveni fan k-popa, volim sve grupe, i muške i ženske, ali 2NE1 mi je posebno naj od ženskih. Jedva čekam comeback i mv za Cant Nobody.
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 10:14   #86
Napokon je izašao video od 2NE1 za Cant Nobody!
Ovo mi je najbolji od videa, zatim Clap Your Hands, pa Go Away!
Sinoć sam pogledala live izvedbe na SBS Inkigayo, odlične su!

http://www.youtube.com/watch?v=Ihi_k...layer_embedded
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 13:45   #87
Ajme vrijedilo je čekati Savršen je spot

Sviđa mi se koreografija, kostimografija je odlična... a pjesma wau ali onaj prijelaz pjesme mi je predobar

Savršene su ^^ Naj dosad
Anchy K is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 15:04   #88
Quote:
Anchy Kaliz kaže: Pogledaj post
Ja znam jedino cijelu pjevat Turn it up od TOP-a ja sam previše bila fascinirana pjesmom i slušala sam ju i gledala bez lyricsa i naučila XD
Awww! Ja tako volim tu pjesmu! T.O.P.-ov glas Svaka ti čast.
Vjerojatno ti pomaže to što učiš korejski. Ali vidim ovdje svi pomalo pjevuše korejski, osim mene...
OK: Kad - tad, koliko god teško, definitivno ću naučiti pjevati Haru Haru od Big Banga (to je jedna od prvih pjesama koja me zarazila kpop-om)

Quote:
dulcecandy kaže: Pogledaj post
Dobrodošao na forum!
Dobrodošla. (Moram staviti ženstveniji avatar, kad mi je nick već ovako neodređen )
Hvala! Još bolje vas našla!!

Quote:
dulcecandy kaže: Pogledaj post
Napokon je izašao video od 2NE1 za Cant Nobody!
Ovo mi je najbolji od videa, zatim Clap Your Hands, pa Go Away!
Sinoć sam pogledala live izvedbe na SBS Inkigayo, odlične su!
Novi video je super! Ali meni je najbolji video za "Go Away" <3
A live izvedbu sam i ja gledala! Kraljice su!
Imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 19:26   #89
Ljudi, molim vas da svi koji imaju facebook profil, da se učlane u ovu grupu - K-pop Hrvatska. Da nas se malo okupi, da vidimo koliko nas ima, tko smo itd.

http://www.facebook.com/home.php#!/g...027&ref=search
Candie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 17:35   #90
Quote:
Anchy Kaliz kaže: Pogledaj post
Wee! Još jedna koja obožava PK
JAo jučer gledam 3 i 4-tu i umirem od smjeha kad je ova Ha Ni pekla večeru haha i ono kako završi 4-ta sve me neki trnci prošli kad se uživim u tu seriju, vjerojatno oće, bude njega Oh Ha Ni živnula
ja sam kao htjela čekati da kao sve epizode izađu, pa da ih fino pogledam. pa sam išla gledat po youtubu isječke iz drame, i onda više nisam mogla odoljet pa sam počela gledat! hahah! i sve 4 epizode sam odjednom pogledala!
pre smijesna mi je ha ni, tako je smotana i slatka! xD
kako su mi bili kjut kad su zaspali na stolu skupa!
a zadnja scena 4. epizode! jedva čekam petu!
i da, kako sam se smijala kad je onaj perv lovio ha ni, pa kad je rasirio kaput! omg, otkud im ideja?!

OT:
jako mi se sviđa go away!
zatim cant nobody , ali mi clap your hands nije sjela... ne znam zasto... mozda hoce s vremenom...

moram ici vidjeti live izvedbe!
 
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 16:05   #91
ispričavam se kaj me nema tu previše, grupa mi odusta dosta vremena =D a i škola sad TwT


2NE1..hmm, meni je album super, makar, kao što sam već rekla, smeta me kaj su par novih pjesmi, a ostatak stare.
meni je Can't Nobody naj, pa Go Away i Clap your hands ~ ili možda, ma ne znam, sve su mi super =D
jedino me živcira kaj YG skida sve s youtube-a..pjesme, live-ove..ja brže sve skidam *guilty* >.<

PlayfulKiss.... navukla sam se, jedva cekam 5. epizodu, joj taj Baek Sung Jo ( obožavam pjevat Clap your hands s njegovim imenom...baš zvuci slično Bak Su CHo, Baek Sung Jo ^^ ) ... ja njega ne razumijem, završetak 4. epizode me izluđuje =D
haha, ja sam se isto valjala od smijeha kod onog pedofila =D sviđa mi se kod Ha Ni, kaj zapravo izgleda mlado ( a ne ko ova iz BBF-a) i nije onak mršava ko ostale glumice, baš je onak, normalna =D
KHJ-a necu komentirat, jer me živcira =P
B2ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 00:13   #92
sad sam pogledo novi spot od 2ne1 i super mi je sam što nema šanse da prepoznam ih od prve , redosljed pojavljivanja u spotu: bom, cl, minzy pa dara
tak svaki spot provedem jedno 10 minuta analizirajući tko je tko

edit: predomislio sam se, zamjenio sam bom i daru mislim >_>

edit2: nnnnn konačni zaključak nakon 4 odgledana puta cl-dara-minzy-bom !
__________________
Confidence is a must, Cockiness is a plus
Edginess is a rush, Edges I like 'em rough
vježbe za bicepse!

Zadnje uređivanje SilverGecko : 15.09.2010. at 00:21.
SilverGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 02:04   #93
Quote:
B2ST kaže: Pogledaj post
ispričavam se kaj me nema tu previše, grupa mi odusta dosta vremena =D a i škola sad TwT


2NE1..hmm, meni je album super, makar, kao što sam već rekla, smeta me kaj su par novih pjesmi, a ostatak stare.
meni je Can't Nobody naj, pa Go Away i Clap your hands ~ ili možda, ma ne znam, sve su mi super =D
jedino me živcira kaj YG skida sve s youtube-a..pjesme, live-ove..ja brže sve skidam *guilty* >.<

PlayfulKiss.... navukla sam se, jedva cekam 5. epizodu, joj taj Baek Sung Jo ( obožavam pjevat Clap your hands s njegovim imenom...baš zvuci slično Bak Su CHo, Baek Sung Jo ^^ ) ... ja njega ne razumijem, završetak 4. epizode me izluđuje =D
haha, ja sam se isto valjala od smijeha kod onog pedofila =D sviđa mi se kod Ha Ni, kaj zapravo izgleda mlado ( a ne ko ova iz BBF-a) i nije onak mršava ko ostale glumice, baš je onak, normalna =D
KHJ-a necu komentirat, jer me živcira =P
hahahahaha, i ja manijakalno skidam sve sto stignem, komp samo sto ne eksplodira od skidanja kpop stvari (a i korejskih emisija sa idolima i spotova i intervjua i svega!
nakon sto sam poslusala clap your hands po 4. (ili mozda 5.) put, nekako mi se pocela svidat pjesma, ali mi je i dalje na zadnjem mjestu...

ova sto glumi ha ni je puno mlada od one iz BBF (isse, kako ne pamtim imena glumica! nikad ih ne zapamtim...), ali mi je ok bila i ta iz BBF-a (mozda zato jer je nisam bas previse dozivljavala, stalno sam piljila u lee min ho-a )
ahahaha, zivcira te hyun joong? kad sam gledala BBF, u pocetku mi se svidao, ali sto sam dalje gledala seriju, to mi je sve vise isao na zivce, i to samo zato jer je bio konstanstno ozbiljan. ali sam onda gledala neke videe na youtubu s njim, pa mi je prestao biti antipatican! i sad mi je super u playful kissu! xD

e da, i glavni razlog zasto sam na forumu u ovim sitnim satima je sljedeci: peticija da SMtown napravi tour po europi! pa ako ste zainteresirani i ako vas je volje (moooolim vaaaaas!!! xD ), potpisite!
http://www.petitiononline.com/SMTOWNEU/petition.html
 
Odgovori s citatom
Old 15.09.2010., 21:26   #94
((Ovdje 1Dream s drugim accountom ))

Meni je Clap your hands na drugom mjestu trenutno Prva je Can't nobody i Go away je treća :P Jednostavno mi se nije baš dopala pjesma

Can't nobody ima predobre tranzicije u pjesmi, među ostalim stvarima.

Ali, iako svaka čast curama na novom albumu i sve to (a stvarno su super), ipak mi je trenutno Trax ljubav
∞ Harmony is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 16:37   #95
ajme ne mogu vjerovat da sam naišla na k-pop temu!!!

haha.mislila sam da u hrvatskoj to nitko ne sluša...

meni je najdraži SHINee

jonghyun,key,taemin,minho i onew (on me malo ružniji) oni su mi pree

i njihove pjesme,pogotovo ring ding dong,lucifer,juliette,a.mi.go itd..

hello baby s njima sam gledala samo neke dijelove zato jer još uvijek pokušavam naći full episodes sa prijevodom na eng.ali ne na youtube-u zato jer je tamo mutno,a pročitala sam nagdje da na nekoj stranici ima,al ne mogu naći..ako itko zna,pliz,recite
Hermmy Boxxin' is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 22:44   #96
Quote:
Hermmy Boxxin' kaže: Pogledaj post
ajme ne mogu vjerovat da sam naišla na k-pop temu!!!

haha.mislila sam da u hrvatskoj to nitko ne sluša...

meni je najdraži SHINee

jonghyun,key,taemin,minho i onew (on me malo ružniji) oni su mi pree

i njihove pjesme,pogotovo ring ding dong,lucifer,juliette,a.mi.go itd..

hello baby s njima sam gledala samo neke dijelove zato jer još uvijek pokušavam naći full episodes sa prijevodom na eng.ali ne na youtube-u zato jer je tamo mutno,a pročitala sam nagdje da na nekoj stranici ima,al ne mogu naći..ako itko zna,pliz,recite
Ja sam gledala hello baby na youtubu i nije mutno,možda moraš nać samo kvalitetnije videe
I to sam gledala na ful screenu ^^

Btw vidjeh nove slike, opet su im mjenjali zurke prvo nisam mogla prebolit Minhovu ošišanu kosu, sad Tae opet ima mashroom head >_<
Jonghyun je crven O_o al savršen ko i uvijek <3
Ne kužim zakaj ih toliko šišaju...
Prije par dana im je bio goodbye stage i već mi fale T_T
Nadam se da bu sljedeća pjesma koju će promovirat bila electric heart <3
Sam nek se dobro odmore

I baš sam si skunla nekidan diskografiju od dbsk-a, trax-a i 2pm-a Navlačim se polako iako bu shinee uvijek bio prvi <3
Grofica Raven is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 00:21   #97
Hej ljudi. Ponosn objavljujem da sam naučila pjevati "Love Ya" od SS501 A skužila sam da i Mirotic (DBSK) znam dobar dio bez da sam se trudila (sad koliko ja to točno izgovaram...?)

Joj.. Sad me tako svi mamite da počnem gledat taj Playful kiss. Ali NE, a-a, ne smijem!!! I ovako sam previše na internetu, još da se i na to navučem... Ove godine mi je kao u cilju redovito učiti XD

Quote:
SilverGecko kaže: Pogledaj post
sad sam pogledo novi spot od 2ne1 i super mi je sam što nema šanse da prepoznam ih od prve , redosljed pojavljivanja u spotu: bom, cl, minzy pa dara
tak svaki spot provedem jedno 10 minuta analizirajući tko je tko

edit: predomislio sam se, zamjenio sam bom i daru mislim >_>

edit2: nnnnn konačni zaključak nakon 4 odgledana puta cl-dara-minzy-bom !
Hahahaha Prvi i zadnji zaključak o "redosljedu pojavljivanja" nemaju veze jedan s drugim XD (Ok, eto, Minzy si ostavio na istom mjestu)
Pa kako ih ne možeš prepoznat? Ja bih ih skužila na kilometar! (Al ok, ja sam "malo veći" fan.)
Ne znam sad točno na koji spot misliš, a i ne sjećam se na pamet kako su se pojavljivale, ali sad sve imaju različitu boju kose pa je lako objasnit:
-plava - CL
-crvena - Bom
-crna - Minzy
-smeđa - Dara
Imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 00:43   #98
Quote:
iva_556 kaže: Pogledaj post
e da, i glavni razlog zasto sam na forumu u ovim sitnim satima je sljedeci: peticija da SMtown napravi tour po europi! pa ako ste zainteresirani i ako vas je volje (moooolim vaaaaas!!! xD ), potpisite!
http://www.petitiononline.com/SMTOWNEU/petition.html
Naravno da sam potpisala ali onda mi pokažu broj potpisa: 344! 344!!?? Samo!? Pa sigurno ima u cijeloj Europi više kpop fanova.
Tješim se da se radi tek o tome da nitko ne zna za ovu anketu...

Ali sve i da dođu negdje u Europu (bilo koja grupa), opet ih ne bi vidjela. Kako ću ja do npr. Londona?
I s kim? Pa ne znam NIKOGA tko sluša kpop. Jedino da se mi s foruma okupimo Jedino da dođu baš u HR. A to će sigurno bit

Zadnje uređivanje Imagine : 17.09.2010. at 00:48.
Imagine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 14:14   #99
Quote:
Imagine359 kaže: Pogledaj post
Hej ljudi. Ponosn objavljujem da sam naučila pjevati "Love Ya" od SS501 A skužila sam da i Mirotic (DBSK) znam dobar dio bez da sam se trudila (sad koliko ja to točno izgovaram...?)
Nice, ja sam isto znao (možda znam i dalje) (ako je izgovor točan) Love Ya pjevati, a i Mirotic znam rap dio, koji mi je negdje prije bio opsesija

Ja zapravo imam dosta pjesama koje bih znao 'pjevati', iako neznam da li je izgovor dobar, a i glas mi još malo 'vibrira' zbog puberteta U tu grupu pjesama spada Melody and harmony, Y, Bad Girl, Hip Song, Better Together, All Day i naravno Again & Again

Quote:
Imagine359 kaže: Pogledaj post
Ali sve i da dođu negdje u Europu (bilo koja grupa), opet ih ne bi vidjela. Kako ću ja do npr. Londona?
I s kim? Pa ne znam NIKOGA tko sluša kpop. Jedino da se mi s foruma okupimo Jedino da dođu baš u HR. A to će sigurno bit
Istina...meni moji ne bi nigdje pustili dok ne navršim 16 (za pola godine), pa tako da...a i onda bi me pustili jedino ako ide neko malo veće društvo.

Ufff da dođu u Hrvatsku, ja bi vrištao dan i noć, ali to se nažalost neće dogoditi

Quote:
Hermmy Boxxin' kaže: Pogledaj post
ajme ne mogu vjerovat da sam naišla na k-pop temu!!!

haha.mislila sam da u hrvatskoj to nitko ne sluša...
Wow, ima nas ima, kako precool
∞ Harmony is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2010., 15:44   #100
Quote:
Grofica Raven kaže: Pogledaj post
Prije par dana im je bio goodbye stage i već mi fale T_T
Nadam se da bu sljedeća pjesma koju će promovirat bila electric heart <3
OOOOO daaaaaaa!!!! electric heart!


Quote:
Imagine359 kaže: Pogledaj post
Naravno da sam potpisala ali onda mi pokažu broj potpisa: 344! 344!!?? Samo!? Pa sigurno ima u cijeloj Europi više kpop fanova.
Tješim se da se radi tek o tome da nitko ne zna za ovu anketu...

Ali sve i da dođu negdje u Europu (bilo koja grupa), opet ih ne bi vidjela. Kako ću ja do npr. Londona?
I s kim? Pa ne znam NIKOGA tko sluša kpop. Jedino da se mi s foruma okupimo Jedino da dođu baš u HR. A to će sigurno bit
vjerojatno se ne zna za anketu. ja sam sasvim slucajno nasla jer je jedna cura na twitteru poslala link (a onda je iz indonezije! ) i onda sam poslala svima koje znam koji slusaju kpop...

no way da dodu u hrvatsku, ali mogli bi u italiju (ajme, da bar!!)
kad god jrock grupe dodu u u europu, karte im se odmah rasprodaju...

Quote:
∞ Harmony kaže: Pogledaj post
Nice, ja sam isto znao (možda znam i dalje) (ako je izgovor točan) Love Ya pjevati, a i Mirotic znam rap dio, koji mi je negdje prije bio opsesija


Istina...meni moji ne bi nigdje pustili dok ne navršim 16 (za pola godine), pa tako da...a i onda bi me pustili jedino ako ide neko malo veće društvo.

Ufff da dođu u Hrvatsku, ja bi vrištao dan i noć, ali to se nažalost neće dogoditi
ja mirotic znam sve osim rap dijela!

ako ikad dodu, skupimo se mi s foruma, pa idemo! ne znam ni ja nikoga osobno tko slusa kpop, ali ne bih propustila priliku kad bi dosli! drustvo bi se naslo!
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.