Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2014., 20:47   #421
Ja isto tako ne čestitam Uskrs/Božić/Novu godinu etc. i onda me ljudi prozivaju da sam nevaspitana i lenja.
maria 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 09:24   #422
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Bozic iz klise filmova, je li to onaj stil da se zapravo naglasi ta prolaznost vremena?
Dakle, gdje je zapravo smisao svega toga ako se to s prvim danima sijecnja izgubi?

Dani koji su jednima izrazito dobri i onda to naglasavaju drugima kojima bas i nije do slavlja.
Jos jedna godina pri kraju, toliko dogadjaja a i neka obecanja razna, ljudi bjeze u ducane, te satore u kojima se i skrivaju od sebe samih, tj. imaju potrebu nekoga kopirati.

A onda se poslije cude gdje je nestao novac.

I u stilu jedne Tv emisije Ispili popili svima na veselje.

A onda tamburasi i Imao bih da sam sparo, al mi srce nije dalo trazilo je uvijek vise, zivotu se radovalo.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 21:58   #423
Eto, Bozic vec poprilicno kuca na vrata. Iskreno, ne veseli me to, ali me ni ne rastuzuje.

Bas onako, jedan neutralan osjecaj {iako ce vjerojatno nostalgija biti prisutna}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 13:26   #424
Mene veseli ali ne blagdani i sva ta KonzuMarija ...dolazi mi novi pesek doma pod bor (nemam bora ali s eto tak kaže)
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 09:36   #425
Quote:
miky141985 kaže: Pogledaj post
ja sam ove super preživio...zapalio solo na more i promijenio broj mobitela tako da nisam morao niti čestitati niti slati sms-ove nego samo se odmarao i guštao (čak nisam niti okusio šunke,jaja i ostalo što ide)


uvijek bolji izbor,
od bezgraničnog slijevanja novca
- u ruke pohlepnih tajkuna
i bezveznog trošenja vremena.

da je još moguće pozatvarati,
sve distributere pirotehnike
- gdje bi nam bio kraj !
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 09:58   #426
Sto se tice pirotehnike, i to se vec ponesto razrjedjuje.

Ocito i klinci shvacaju da to ostecuje i sluh, a i to je bas cisto bacanje novca.
Mozda je i to povezano s vecom kolicinom koristenja tehnologije {pa klinci ni ne stignu baciti petarde}.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 03:18   #427
tak je , teško je palit petarde kad u jednoj ruci stalno moraš držat smartfon
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 03:33   #428
A da, ali ce eto....mozda i to biti poticaj trgovcima pirotehnike da smisle petarde koje ce se paliti na touch...s tajmerom...ili ce biti aplikacije na mobitelima za taj zvuk.....no kako postici dim?
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 02:03   #429
Joj i mene te čestitke najviše nerviraju, tj. ne sve, već od onih ljudi koji me se inače ne sjete, nikad se neće javiti, pozvati me na kavu i slično, ali za blagdane uredno šalju poruke. Ne razumijem čemu to, ako se ne družimo inače, čemu čestitanje blagdana, ako ne postojim za tebe cijele godine pusti me onda na miru. Od takvih me čestitka samo iznervira.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 09:05   #430
Quote:
kosjenka- kaže: Pogledaj post
Joj i mene te čestitke najviše nerviraju, tj. ne sve, već od onih ljudi koji me se inače ne sjete, nikad se neće javiti, pozvati me na kavu i slično, ali za blagdane uredno šalju poruke. Ne razumijem čemu to, ako se ne družimo inače, čemu čestitanje blagdana, ako ne postojim za tebe cijele godine pusti me onda na miru. Od takvih me čestitka samo iznervira.
A vjerojatno takve ponese blagdanska euforija, pa ono da se drze trendova. Ali, da takvi trendovi su prilicno bizarni.

A ustvari, vec se na neki nacin cestita svaki dan uzrecicom ,,Dobar dan!''
Stariji ljudi vecinom znaju i reci ,,Sve najbolje'' u vecini razgovora, tako da ono, neko posebno cestitanje blagdana je vise radi nekih obicaja.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 23:16   #431
Kako ublagdaniti zivot?

Kalendar je kalendar, da se mene pita {ali ne pita} bilo bi i vise blagdana, a i dni bi trajali barem 30 sati!
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 09:51   #432
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Kako ublagdaniti zivot?

Kalendar je kalendar, da se mene pita {ali ne pita} bilo bi i vise blagdana, a i dni bi trajali barem 30 sati!
ublagdanjeno bilo do 1990-te.

može se opet,
s obveznim izlaskom na birališta.
iz trosjeda nikako
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 02:14   #433
Lagano se blizi i Uskrs! Medijski znatno tisi od Bozica, no meni osobno drazi.

Uskrs ima onu mirnocu koja navodi na razmisljanje, navodi na to da se o nekim stvarima i dogadjajima bolje razmisli.
Uskrs donosi i tu simboliku novog pocetka, ali i zadrzavanja nekih starijih dobrih vrijednosti.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 08:34   #434
Opet slijedi bizarno doba {drustvenima drustvenije, usamljenima usamljenije nego inače}

A ipak to su samo datumi.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 14:29   #435
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Opet slijedi bizarno doba {drustvenima drustvenije, usamljenima usamljenije nego inače}

A ipak to su samo datumi.
Vidim uredno obilježavaš blagdane
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 15:18   #436
A sta cu , blagdani imaju ipak i neke dobre strane.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 15:22   #437
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
A sta cu , blagdani imaju ipak i neke dobre strane.
Da. Trgovina se bazira na konceptu komercijalizacije blagdana.
Što je više blagdana, više se prodaje popratni sadržaj.

Trgovina cvate za vrijeme blagdana
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 00:03   #438
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Da. Trgovina se bazira na konceptu komercijalizacije blagdana. Što je više blagdana, više se prodaje popratni sadržaj. Trgovina cvate za vrijeme blagdana
Trgovina ili ljudi koji su u trgovačkog branši, bave se trgovinom. Trgovina kao.. ili je.. plasiranje proizvoda na tržište (određeni ("blagdanski") model marketinga) te prodaja istih. Bez potvrđenog koncepta da statististički, generalno.. ljudi zadovoljstvo crpe uglavnom ili vrlo većim dijelom, još jedino iz najčešće, najpovršnijeg konzumerizma (što nije konzumerizam?).. koncept ili model takvog marketinga i trgovine, jednostavnom logikom, matematikom.. ne bi bio postojan.
Trgovina cvate svakodnevno, u bilo koje doba dana i noći.
Blagdani, statistički gledano.. za trgovce (ne malog ili malu.. na blagajni 13st)/trgovinu.. nisu ništa "blagodaniji", od bilo kojeg "standardnog" dana.. iz razloga jer.. na statističkom mjerenju (održanju ili preferabilno, širenju) prodaje na temelju pred.. i pred.. i pred.. i pred.. prošlogodišnje cjelokupne bilance.. isti ulaze.. u istu.
Kriviti "trgovinu" moguće je jedino za raznoliku ponudu i dostupnost.. svih điđamiđa.. koje/koliko, kalkulirano su u ponudi; bazirano na potražnji (standard kao najomraženiji faktor prilikom individualne samoidentifikacije unutar konzumerizma i/ili sebe, kao kvalitetnog konzumenta..)..
__________________
Amnesia may well be the highest sacrament in the great gray ritual of existence.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 17:51   #439
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
Trgovina ili ljudi koji su u trgovačkog branši, bave se trgovinom. Trgovina kao.. ili je.. plasiranje proizvoda na tržište (određeni ("blagdanski") model marketinga) te prodaja istih. Bez potvrđenog koncepta da statististički, generalno.. ljudi zadovoljstvo crpe uglavnom ili vrlo većim dijelom, još jedino iz najčešće, najpovršnijeg konzumerizma (što nije konzumerizam?).. koncept ili model takvog marketinga i trgovine, jednostavnom logikom, matematikom.. ne bi bio postojan.
Trgovina cvate svakodnevno, u bilo koje doba dana i noći.
Blagdani, statistički gledano.. za trgovce (ne malog ili malu.. na blagajni 13st)/trgovinu.. nisu ništa "blagodaniji", od bilo kojeg "standardnog" dana.. iz razloga jer.. na statističkom mjerenju (održanju ili preferabilno, širenju) prodaje na temelju pred.. i pred.. i pred.. i pred.. prošlogodišnje cjelokupne bilance.. isti ulaze.. u istu.
Kriviti "trgovinu" moguće je jedino za raznoliku ponudu i dostupnost.. svih điđamiđa.. koje/koliko, kalkulirano su u ponudi; bazirano na potražnji (standard kao najomraženiji faktor prilikom individualne samoidentifikacije unutar konzumerizma i/ili sebe, kao kvalitetnog konzumenta..)..
descender jel imaš ti dušu il si ti konzument konzumeracije?
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 18:59   #440
Svaki dan bi mogao biti blagdan {ali je zaribano śto je previśe toga izvan funkcije}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.