Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2012., 18:03   #21
bez uvrede, al ja tu ne vidim neku naročitu sudbinu
Upoznali ste se slučajno, još nema tu ni neke ljubavi, pa OK, šta sad.
Konkretno koliko netko vjeruje u sudbinu il ne, osobna je stvar, ali po samoj definicije sudbine nebi je mogli ni trebali unaprijed znati jer bi samim time promijenili njen tok, pod uvjetom da na nju idemo djelovat, a ljudi su takvi da obavezno to i rade, tako da ne vidim nekog razloga da sad time razbijamo glave
__________________
"Skijanje je moderna verzija Sizifa" Frederick Beigbeder
barbie_girl333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 18:10   #22
Quote:
barbie_girl333 kaže: Pogledaj post
bez uvrede, al ja tu ne vidim neku naročitu sudbinu
Upoznali ste se slučajno, još nema tu ni neke ljubavi, pa OK, šta sad.
Konkretno koliko netko vjeruje u sudbinu il ne, osobna je stvar, ali po samoj definicije sudbine nebi je mogli ni trebali unaprijed znati jer bi samim time promijenili njen tok, pod uvjetom da na nju idemo djelovat, a ljudi su takvi da obavezno to i rade, tako da ne vidim nekog razloga da sad time razbijamo glave
ja vidim sudbinu. ima tu još detalja koje ne želim iznosti jer se odnose samo na "mene i njega", a ipak je ovo javno pa može svatko pročitat. ne želim bit prepoznata.
a priča poput ove koju sam ja iznijela ima mali milijun, u raznim inaćicama iste tako da nije mi bio problem to podijeliti sa svekolikim pučanstvom
ne kažžem ja da je naš susret sudbina, nije! svi se ljudi sreću slučajno i upoznaju pa si nisu suđeni....nego upravo ove neke pikanterije koje sam (ipak) iznijela - malo jesu spooky za zapitat se.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 19:56   #23
Zašto ovo nije na ŽKu.
Sudbina.
Meni su prorokovali da ću jednog dana voditi balkansku regiju i da će moja kraljica imati crnu kovrčastu kosu, plave oči, visina 173 cm vitke građe, dvojka. Akademska kiparica i vokal u nekom bzvz punk bendu. (ima još al' je presmiješno)

Znači čekam povjetarac.
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 20:20   #24
Ja ne vjerujem u sudbinu kao takvu,mislim da ništa nije zapisano u zvijezdama.
Iako, neke stvari su zapisane u genima,ali to je druga stvar.
Vjerujem da kako prostreš,tako ćeš i leći.
Životni putevi su spletovi sretnih, ili nesretnih okolnosti, te vlastitih odluka.
TinaNina84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 20:28   #25
Sudbina postoji, samo za svakoga ona ima drukcije znacenje i svatko ju drukcije tumaci. Bilo to da nam je zapisano u zvijezdama ili da sami krojimo svoju sudbinu ona postoji.
__________________
...budna sanjam da snovi duze traju...u svakoj prici samo ti si mi na kraju...
SilverAlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 20:34   #26
Sudbina ? WTF to je kao da mi kažeš da mi nemamo slobodno volju i da će dogodit nešto bez obzira šta napravili ili da npr. ako razbijem staklo sutra ću umrit . Meni to nema smisla , a dobro tko misli da postoji neka i dalje tako misli .

Zadnje uređivanje Momak1909 : 16.02.2012. at 21:09.
Momak1909 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 21:03   #27
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Draga Logite, a sada ljudima pričaj ovo:

Onome tko zna što je prava ljubav, nikada mu je ne može faliti. Prava ljubav nije ograničena isključivo na partnera i na djecu. Ona je univerzalna. I samo onaj koji istinski ljubi, zna najveličanstveniju istinu. Tko ima ljubav, ima najveće blago na svijetu i što je više daje, više je i prima. Što je više dijeli, mirniji je i spokojniji. Što se više brine o drugima, brižniji su prema njemu. Što više ljubi svim srcem, sve manje poznaje strah i shvaća da u životu ne postoje strogo definirane granice.

Život nije jezero, već rijeka što teče mnogim predjelima različitih zemalja.
Ne postoje zacrtane sudbine! Svatko je dizajner svojeg života i ima apsolutno pravo iskušavati svoje vidike. Darovana nam je slobodna volja, a ništa ljepše ne može se darovati.
Provuci konac kroz ušicu svoje igle i iskroji bogato odijelo. Ne zato da bi te primijetili, već da bi znala da si dala najbolje ali i najviše od sebe.

To je samo riječ, sudbina. I svatko ponaosob si ju može drugačije percipirati, shvatiti i prihvatiti.
Rođen si sam, bori se sam za sebe, a ono što na kraju učiniš od svog života, nazovi kako god želiš. Samo znaj da níje došlo samo od sebe nego si TI dala sve od sebe kako bi tako ispalo.
Jako lipo ova usporedba s rijekama uvik i meni padne na pamet, iako mi u biti ne sjeda u potpunosti
__________________
just a taste he said
Aštaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 21:49   #28
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
ovaj dio tvog posta me naveo da ispričam svoju priču i uvjerim pojedince da sudbina ipak postoji. dok mi se ovo nije dogodilo i ja sam se takvim spikama smijala, ali više mi nije nimalo smiješno.
prije cca dvije godine bila sam nesretno zaljubljena u jednog dečka. on je bio centar moga svijeta. malo je reć da sam bila opsjednuta njime. nisam jela,spavala,učila,izlazila (a kad bih i izašla pokvarila bi raspoloženje i sebi i svima oko sebe). Upoznala sam tog lika na rođendanu od zajedničke prijateljice. na prvi pogled se zatelebala.
nakon tri mjeseca saznam da nas je taj dečko zvao sve na neko kampiranje u prirodu na par dana, kao on to organizira. naravno da mojoj sreći nije bilo kraja. on,ja,ta frendica, njezin dečko i još par ljudi s tog roćkasa-baš lijepa ekipica u čijem društvu sam istinski uživala-jer sam bila budala (to gledano iz današnje perspektive)
došao taj dan i mi krenuli na to kampiranje par desetaka kilometara od našeg grada, kad odjednom zaustavlja se auto ispred nas i u njega ulazi taj neki skroz deseti lik kojeg ne poznam kao ni polovica od ostatka ekipe-frend od ovog mog nesuđenog. moje mišljenje o njemu onako na prvu nije bilo nikakvo jer nemam što mislit o nekome koga ne poznam. dečko je bio jako tih i povučen i uopće mi nije zapeo za oko. niti malo-što zbog tog svog karaktera, a što zbog toga što mene niti nije bilo briga za ikog drugog budući da je onaj debil bio centar mog svemira.
prošlo to kampiranje i nakon toga prošlo još tri mjeseca i - stiže meni zahtjev za prijateljstvo na fejs od - NJEGA - tog lika kojeg sam tek taj dan upoznala. ok, prihvatim ja i na tom prihvaćanju ostane. nema dopisivanja, nema ništa. nakon toga ga nisam srela....jednostavno sam nastavila družit se s tom svojom ekipicom pa ovoga ako sretnem nekad-sretnem, ok bit će mi drago, ako ne-a bože moj!
prošlo još neko vrijeme i ja se sa jednom osobom iz ekipe posvađala. emocionalna i duhovna kalvarija se nastavila jer sam još održavala kakav-takav kontakt s ovim majmunom i to me "držalo na životu". nakon nekog vremena ispario i on jer sam saznala od totalno desete osobe što mi je iza leđa radio i pričao o meni. potvrdio mi te stvari da su točne i odjebala ga. teška srca ali da. danas mi drago.

nastavak:
odjednom , ničim izazvana, kao da je neka viša sila upravljala sa mnom, totalno izvan moje volje - uvali se meni u glavu ON! taj lik kojeg sam upoznala prije skoro dvije godine....od toliko dečki kojima zbilja jesam okružena svakodnevno - ja napikiram na - NJEGA! Od kud? kako? sudbina????
prošlo neko vrijeme, cca 3 mjeseca i lik se makne s fejsa, deaktivirao profil i nema ga više. Ja blago rečeno LUDA. A dogodilo se to da sam ga ZBILJA TREBALA - naknadno sam , gle čuda, nakon dvije godine shvatila da imamo zajedničke interese i htjela sam mu se obratit. Na sreću, da tu ne duljim, u tome sam uspjela, ali preko maila kojeg sam dobila od njegovog frenda kojeg znam površno, više iz viđenja. ali sam znala da mi on tu može pomoć. dobijem ja taj mail i javim se gospodinu s tim pitanjem koje me zanima, a pored toga i ostatkom priče , nije bitno za javnost-i ovako sam previše rekla.
na sreću, dečko je normalan i dobar pa je shvatio i nakon tog maila me pozvao na kavu....našli se na kavi i ostali dva i pol sata - pričali ko da se znamo 100 godina. neću previše u detalje budući da ovo javno pišem, pa da se ne skužim, ali morala sam iznest priču da ljudi vide kako zbilja u životu postoje situacije koje možeš pripisat samo - sudbini, ničem drugom.
zašto mislim da je to sudbina? pa evo, dečko ima neku svoju ekipu, već formiranu i van te ekipe svega 2-3 prijatelja/ice. S ovim mojim nesuđenim se inače baš i ne druži. A BAŠ TE GODINE i BAŠ U PERIODU DOK SAM BILA U OK ODNOSIMA S IDIOTOM - POTREFI SE DA SE NAĐEM NA TOM MJESTU, U TO VRIJEME, S TIM LJUDIMA.......
a što se tiče traženja po fejsu - od ekipe koju je taj dan upoznao (a upoznao je njih još 4-5 novih) - dodao je samo mene..........također sam nakon dvije godine spoznala ODJEDNOM da lik na fb-u ima jaaaaaaako malo prijatelja (malo više od 60) zašto bi mene išao tražit? i zašto bi mi baš on pao na pamet? nešto je htjelo da se spojimo.
da se ovaj moj post ne shvati krivo - nisam zaljubljena pa da zabrijavam i pripisujem sudbini neke stvari........tog čovjeka još ni prijateljem ne mogu nazvat kako spada, ali bogme ne mogu ni zatvarat oči pred tako očitim stvarima. pored toga, ne da nisam zaljubljena nego mi NE PADA NA PAMET gledat tog dečka kao išta više od frenda, bar kako sad stvari stoje......što će budućnost donest i kud će me život odvest - da li baš k njemu - nitko ne zna znam samo da želim uživati u sadašnjem trenutku i to je sve.

vidiš,i dalje misliš na njega

ovako,moje mišljenje je da je ljubav sudbina,tj. prava ljubav koja ti se dogodi jednom u životu..mnogi ljudi nisu u stanju odmah prepoznat tu pravu ljubav,nego im treba vremena da ajmo reć "sazriju" u emocionalnom smislu..mnogi od vas ovdje vrlo vjerovatno već poznaju svoje buduće muževe i žene,ali niste još uvijek u stanju to prepoznat

Zadnje uređivanje Teta2U : 16.02.2012. at 23:02.
logite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:04   #29
Quote:
logite kaže: Pogledaj post
vidiš,i dalje misliš na njega
da, mislim na njega. ali ne na ovog očito nesuđenog u kojeg sam beskonačno bila zaljubljena nego u ovog kojeg na početku nisam gotovo ni primjećivala, a sad razmišljam o njemu i cijeloj našoj situaciji

Quote:
logite kaže: Pogledaj post
ovako,moje mišljenje je da je ljubav sudbina,tj. prava ljubav koja ti se dogodi jednom u životu..mnogi ljudi nisu u stanju odmah prepoznat tu pravu ljubav,nego im treba vremena da ajmo reć "sazriju" u emocionalnom smislu..mnogi od vas ovdje vrlo vjerovatno već poznaju svoje buduće muževe i žene,ali niste još uvijek u stanju to prepoznat
prepoznah se u ovome posumnjala sam da je ON moja srodna duša nakon ohoho vremena. ali zasad samo mislim da je, iako nisam zaljubljena niti se trenutno vidim u kakvoj vezi s njim....nek sve ide svojim tokom.

Zadnje uređivanje Teta2U : 16.02.2012. at 23:00.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:07   #30
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
da, mislim na njega. ali ne na ovog očito nesuđenog u kojeg sam beskonačno bila zaljubljena nego u ovog kojeg na početku nisam gotovo ni primjećivala, a sad razmišljam o njemu i cijeloj našoj situaciji
mislim da je to ljubav tvog života

Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
prepoznah se u ovome posumnjala sam da je ON moja srodna duša nakon ohoho vremena. ali zasad samo mislim da je, iako nisam zaljubljena niti se trenutno vidim u kakvoj vezi s njim....nek sve ide svojim tokom.
vidiš da ima tu nešto,nisi zaljubljena i još uvijek se nevidiš snjim,ALI opet misliš na njega

Zadnje uređivanje Teta2U : 16.02.2012. at 23:00.
logite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:13   #31
Quote:
logite kaže: Pogledaj post
mislim da je to ljubav tvog života
jel se sprdaš ili ???? ne znam zašto imam takav dojam.
ja ne mislim ni da jest ljubav mog života niti da nije........čekam da se malo slegnu impresije
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:17   #32
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
jel se sprdaš ili ???? ne znam zašto imam takav dojam.
ja ne mislim ni da jest ljubav mog života niti da nije........čekam da se malo slegnu impresije
ne šprdam,može bit samo da još nisi spremna za pravu ljubav,neznam..ali uglavnom tu ima nešto,kad ti tolko misliš na njega..ta osoba je uvijek nekako prisutna (govorim iz vlastitog iskustva)
logite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:17   #33
Quote:
logite kaže: Pogledaj post
ovako,moje mišljenje je da je ljubav sudbina,tj. prava ljubav koja ti se dogodi jednom u životu..mnogi ljudi nisu u stanju odmah prepoznat tu pravu ljubav,nego im treba vremena da ajmo reć "sazriju" u emocionalnom smislu..mnogi od vas ovdje vrlo vjerovatno već poznaju svoje buduće muževe i žene,ali niste još uvijek u stanju to prepoznat
Znači, mogu slobodno nazvati svoju tetku Cvitu i reći joj da je pogriješila što je vlastitim izborom ostala neubračena?

Ili da joj kažem da se dođe logirati na forum? Možda ovdje nađe partnera budući je emocionalno sazrela?

Možeš li svojim riječima opisati što je za tebe sudbina? Što je to prava ljubav?
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!

Zadnje uređivanje Disticha : 16.02.2012. at 22:29.
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:23   #34
Quote:
logite kaže: Pogledaj post
ne šprdam,može bit samo da još nisi spremna za pravu ljubav,neznam..ali uglavnom tu ima nešto,kad ti tolko misliš na njega..ta osoba je uvijek nekako prisutna (govorim iz vlastitog iskustva)
ok onda ma nije stvar u tome da nisam spremna za pravu ljubav, jesam ali problem nam je malo daljina jer nismo u istom gradu pa se rijetko viđamo. a bila sam 1x u vezi na daljinu i nije mi to to čekam još ovo sitno dok ja ne završim fax pa ću vidit - tko zna, možda se zaposlim u njegovom gradu ako mi je zbilja suđen, vjerujem da hoću i da će me život odvest upravo k njemu.
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:27   #35
Quote:
logite kaže: Pogledaj post
Sto je sudbina u ljubavi? Sudbina u ljubavi postoji kada se dvije osobe slicnog karaktera sretnu na pola svog zivotnog puta i ostatak svog zivota odluce provesti zajedno jedno uz drugo.
Kako to osjetiti? Ima mnogo znakova sudbine koje covijek zauzet svojom dnevnom rutinom uopce ne primjecuje, a neke od njih su: magija u zraku, samo disanje osobe, lagani povjetarac u odredenim trenucima i najvaznije od svega osjecaj potpunosti zivota. Osjecas odjednom da sve mozes, da su svi strahovi nestali, prijasnji strah od svega mracnoga nepostoji, jer svoje potpuno svijetlo nalazis u osobi koja ti je sudena..
To što ti nazivaš sudbinom je osjećaj koji ti može stvoriti bilo koji muškarac s kojim si u vezi,samo ako se oko toga malo potrudi ...
i zamisli sudbine ,onda te taj tvoj sudbinski ostavi radi npr. plavuše s tri broja većim cicama ili novim autom
(hladan tuš)


Quote:
aiven kaže: Pogledaj post
vjerojatno si zaljubljena pa sad mislis da sudbina postoji...

e al ces ju proklinjat jednog dana
Aha,takvo romantiziranje najčešće dovede do kajanja.
"Ma kud sam ovako,zašto sam onako,mogla sam tako,moglo je bla,bla..." dok na koncu ne shvatiš da to sve nema veze ni s tobom,ni sudbinom već odlučivanjem nekoga sa kim si bila u vezi....
Kakva vražja sudbina


Lika pitaš što ga je prvo privuklo njegovoj ženi,a on ponosno kaže:Sise
Pitanje:O kakvoj onda tu sudbini uopće može biti riječ?

Zadnje uređivanje Lyte-as-a-rock : 16.02.2012. at 22:33.
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:40   #36
Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Znači, mogu slobodno nazvati svoju tetku Cvitu i reći joj da je pogriješila što je vlastitim izborom ostala neubračena?

Ili da joj kažem da se dođe logirati na forum? Možda ovdje nađe partnera budući je emocionalno sazrela?

Možeš li svojim riječima opisati što je za tebe sudbina? Što je to prava ljubav?
neki ljudi nikad i ne dožive pravu ljubav,ja bi rekla zato jer im nije suđeno,a neki je dožive već sa 20 godina..

već sam napisala,za mene je sudbina prava ljubav,koja se po mom mišljenju može dogodit jednom u životu,opet ponavljam,nekima se nikad i nedogodi..

pitaš me što je to prava ljubav? e to ćeš sam saznat vjerovatno jednog dana

molim vas,nećemo miješat ljubav i zaljubljenost..prava ljubav najčešće dolazi uz malo il nimalo zaljubljenosti,čak se dešava da započinje npr konfliktom..prvo ljubav a onda zaljubljenost zato se i kaže da prava ljubav nije potrošna.. ljubav je sudbina

Zadnje uređivanje Teta2U : 16.02.2012. at 22:59.
logite is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:52   #37
Quote:
logite kaže: Pogledaj post
neki ljudi nikad i ne dožive pravu ljubav,ja bi rekla zato jer im nije suđeno,a neki je dožive već sa 20 godina..

već sam napisala,za mene je sudbina prava ljubav,koja se po mom mišljenju može dogodit jednom u životu,opet ponavljam,nekima se nikad i nedogodi..

pitaš me što je to prava ljubav? e to ćeš sam saznat vjerovatno jednog dana
Sama. Znači, ovi koji dožive pravu ljubav, doživjeli su ju samo jer je Sudbina bila naklonjena prema njima? Ovi koji ne dožive pravu ljubav mogu slobodno biti ljuti na Sudbinu koja im se nije osmjehnula?

Quote:
logite kaže: Pogledaj post
molim vas,nećemo miješat ljubav i zaljubljenost..prava ljubav najčešće dolazi uz malo il nimalo zaljubljenosti,čak se dešava da započinje npr konfliktom..prvo ljubav a onda zaljubljenost zato se i kaže da prava ljubav nije potrošna.. ljubav je sudbina
Da, opće je poznato da tko se tuče taj se voli. Znači, prvo se pošajbamo, dakle, čim se šajbamo znači da se volimo. Nakon što se šajbajući zavolimo onda se zaljubimo jedno u drugo?
__________________
Newman: Hello, Jerry!
Jerry: Hello, Newman!

Zadnje uređivanje Teta2U : 16.02.2012. at 22:59.
Disticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 22:59   #38
Quote:
logite kaže: Pogledaj post
.prava ljubav najčešće dolazi uz malo il nimalo zaljubljenosti,:
kao na primjer, kod mene )))))
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:01   #39
PAZI ŠTO MISLIŠ, JER ONO ŠTO MISLIŠ, TO I RADIŠ, A ONO ŠTO RADIŠ, STVARA TVOJE NAVIKE, A ONE ČINE TVOJ KARAKTER, A TVOJ KARAKTER JE TVOJA SUDBINA. ZATO, PAZI ŠTO MISLIŠ, JER UPRAVO TO JE TVOJA SUDBINA.

Bas mi zapelo za oko negdje po netu. I sta kazete?
__________________
...budna sanjam da snovi duze traju...u svakoj prici samo ti si mi na kraju...
SilverAlex is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2012., 23:10   #40
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
kao na primjer, kod mene )))))
ljudi misle ako u početku nema "leptirića u trbuhu",da to nije to..a upravo je obrnuta situacija..zato mladi danas,kad se ludo zaljube srljaju u brak,da bi nakon što prođe ta zaljubljenost shvatili da to ipak nije bilo to
logite is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger