Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2011., 21:37   #7301
Quote:
fawlty82 kaže: Pogledaj post
odi sutra na party proglašenja na foginovo, pa ćeš znat...
pa kaj nije bilo sad u nedjelju
__________________
this baby got a temper, you'll never tame her
Poluplave okice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 23:14   #7302
Trebalo je biti, ali po najnovijim vijestima bit će sutra u 5 po podne. Mislim da su odložili zato što nisu obišli sva kupališta na vrijeme zbog lošeg vremena.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 09:35   #7303
Pozdrav svima!
Zna li itko radi li još koja videoteka u gradu i ak da - koja i gdje? Thx!
cvetakzanovetak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 11:02   #7304
jedina za koju znam da još radi je ona u luščiću, u onoj novijoj bijeloj zgradi prekoputa anatrade-a, uz ljekarnu.
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 11:35   #7305
Danas:

17.00 Foginovo - dodjela nagrada najkupalištu, nagradne igre, rock svirka OPSAJD

18.00 Hrvatski nogometni kup: KARLOVAC - DINAMO (Palovec) (besplatan upad)

19.00 Rukomet: KARLOVAC - SISCIA
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 14:46   #7306
prometna nesreća

traže se očevici prometne nesreće koja se danas u 6.10h dogodila na križanju ulice kralja tomislava i brze ceste. crveni tico kretao se iz smjera busnog kolodvora i skretao je lijevo prema kauflandu, a slovenac je išao brzom cestom prema splitu. tico je udario u prednju lijevu gumu.
javiti se policiji na 192.


radi se o mojoj mami koja je lakše ozlijeđena.

ajde ljudi, raspitajte se, možda imate poznanika ili prijatelja koji u to doba ide na posao, ili u zagreb, ili... pa je to vidio.

ono što mene iznenađuje je činjenica da je mama ostala u autu naslonjena na volan (nakon udarca) i da nitko, ama baš nitko nije zvao hitnu i policiju, pa ni slovenci koji su najvjerojatnije uzrokovali sudar. mama se uspjela javitu bratu koji je stigao za 5 minuta i pozvao pomoć.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 00:57   #7307
a čuj, u to vrijeme je malo šetača, a ovi iz auta vjerojatno računaju da je netko zvao od ovih koji su sudjelovali. pogotovo ak oba auta stanu...

nadam se da će se javit netko tko je vidio
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 06:55   #7308
znam, ali ima ljudi koji šeću peseke prije posla, ljudi koji idu na busni...
stvar je u tome, kako mama tvrdi, da je slovenac prošao kroz crveno, a ona je imala zelenu strelicu za skretanje u lijevo (brza cesta autobusni - mekdrek/kaufland). slovenac je išao brzom cestom za split. radi se o dva vozila slo registracija. prvi je prošao kroz križanje s drugim se mama sudarila.
mamin brat je došao nakon pet minuta i razgovarao sa slovencimai tada je vozač priznao da je prošao kroz crveno, no kad je došla policija okrenuo je priču.
traže se očevici jer kako sada stvari stoje krivnja će biti podjeljena.
__________________
"neidem gore po pečat ali to nazivam planinarskim orgazmom, kad ga lupim u hpo il svoj dnevnik" by osbourne
C71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 17:31   #7309
Cool

Quote:
fawlty82 kaže: Pogledaj post
jedina za koju znam da još radi je ona u luščiću, u onoj novijoj bijeloj zgradi prekoputa anatrade-a, uz ljekarnu.
Charlie Chaplin u Novom centru više ne radi?

Ima li tko program (ili link na kojem je program) za ovaj plesni festival (ili kaj to već je)?
kung-fuhrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 21:06   #7310
http://www.kaportal.hr/karlovac-broj...nja-deset-dana ovdje imaš sve, ne samo plesni festival.

super je program narednih dana, zbilja ima svega...

ples ti je od 29.8. do 5.9., sve je u 20 sati (da se lakše orijentiraš), kod hotela Korana Srakovčić ili u Edisonu
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 21:14   #7311
^
Puno hvala
Baš gledam program i stvarno ima svega i svačega.
__________________
top liste svih vrsta
kung-fuhrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 23:59   #7312
Quote:
kung-fuhrcak kaže: Pogledaj post
Charlie Chaplin u Novom centru više ne radi?
Odavno je zatvoren.

Nego, prolazim prije nekih pola sata Tržnicom i tamo se radi punom parom u trećoj šihti. Ne znam kad su počeli raditi, ali "šetnica" je bila popločana do kraja LIN-a.
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 00:02   #7313
Mislim da jedino u KA još radi ona videoteka u Lušiću,iza Veleučilišta,tamo negdje kod ljekarne u onom nizu zgrada...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 09:18   #7314
Danas u gradu - petak, 26. kolovoza:


19.00 Perivoj – KAbina Sedamnaesta – svirka funk banda The Genuines (ZG)

21.00 Foginovo – rock svirka Dukes of Hazzard (KA)

21.00 Crni mačak – rock/blues svirka Goran Ilić

22.00 Amadeus – predstavljanje pjesničke zbirke Milana Fošnera “Strahovi su sakriveni u bocama od piva”
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:45   #7315
Ima li netko da zna hoće li u Karlovačkom šatoru na DP biti pive na kupone kao prošle godine (1+1 gratis) ili neće biti nikakvih akcija?
marko špranjić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 19:39   #7316
Pozdrav svima.

U Radićevoj ulici gdje se sada iznajmljuje prostor, između office shoes (ili kako se već zove) i slastičarnice, tj. kafića kojemu ne znam ime, postojala je mala trgovina nakitom i vlastoručno izrađenim torbama. Mislim da je adresa Radićeva 24. Zanima me, zna li itko, itko je li se ta trgovina premjestila ili slučajno ima kontakt od vlasnice te trgovine. Prilično je važno tako da ću biti zahvalna na bilo kakvoj informaciji. Hvala.
lily rooster is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 22:18   #7317
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Nego, prolazim prije nekih pola sata Tržnicom i tamo se radi punom parom u trećoj šihti. Ne znam kad su počeli raditi, ali "šetnica" je bila popločana do kraja LIN-a.
Samo preko noći i rade, jer preko dana smetaju ljudima i ljudi njima.
Slijedeći tjedan bi sve trebalo biti gotovo.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 14:54   #7318
Danas u gradu...

12.00 Dubovac – Službeni treninzi pred 8. XCO utrku u brdskom biciklizmu

16.30 Foginovo – Turnir u odbojci na pijesku

17.00 Finale Međunarodnog turnira u inline hokeju

18.00 Svečana povorka 25. Karlovačkih dana piva ulicama grada

20.00 Otvaranje 25. Karlovačkih dana piva

21.00 Foginovo – rock svirka Full Monty

21.00 ŠRC Korana – Jole

21.00 Šator Karlovačke pivovare – Kim Verson

21.30
Mala Scena – punk koncert: Prije svega disciplina, Carl Hunter, Me as well, Treaviit, specijalni gost: Davorin Bogović
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 00:07   #7319
KARLOVAC - MLADA HASKICA - IZGUBLJENA ILI NAPUŠTENA
Možda ovdje netko prepozna ovu ljepoticu
doodlez is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 09:35   #7320
Sinoć je između 9 i 10 svirao neki ZZ top i AC/DC cover band na danima piva.
Dečki su bili toliko nestvarno dobri da sam pomislio da pravi ZZ Top i AC/DC sviraju. Totalno su vjerno skinuli i glazbu i image i scenski nastup da takvo nešto još nisam vidio.
Da li netko zna tko je ta grupa i odakle su?
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.