Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2007., 15:39   #81
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
da, tesko je u nas nac nesto na pola broja.
Da veoma tesko,ja sam jedino starke nasla 38 i pol
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 18:23   #82
Quote:
Malina88 kaže: Pogledaj post
Da veoma tesko,ja sam jedino starke nasla 38 i pol
ima Guliver svu obucu i na pola broja. na drugim mjestima to nisam vidila.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 18:27   #83
jel netko nosio cipele "na kalup kod postolara"? ja imam jedne bijele balerinke, kozne. moj su broj, ali nesnosno zuljaju na peti i ni nakon debelih carapa, mlijeka i ostalih trikova, nisu se razgazile. odnijela sam ih poistolaru u jurisicevu (barem mislim da je to jurisiceva) na juznoj strani, odmah kad se krene od trga, u prolazu gdje je americanino (ili amadeus, nisam sigurna) - uglavnom, zena mi je rekla da te cipele ne mogu na kalup i nije mi bas objasnila zasto. a ja ih silno zelim nositi
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 18:33   #84
probaj s omekšivaćem
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 21:00   #85
nema naslova.JASNO???!!!

mda
guliver,čula sam za to...
a da jednostavno kupiš neke tenisice koje ti se sviđaju,a dugo će trajat(npr.vansice,martensice),ono broj veće,pa staviš nešt ispred prsta npr.vatu il nešt slično???
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 21:36   #86
Quote:
ljerki_d kaže: Pogledaj post
mda
guliver,čula sam za to...
a da jednostavno kupiš neke tenisice koje ti se sviđaju,a dugo će trajat(npr.vansice,martensice),ono broj veće,pa staviš nešt ispred prsta npr.vatu il nešt slično???
pokusaj ako toliko zelis ali vidjet ces da to ne funkcionira.

a tenisice, pogotovo ove koje si nabrojala, ce ti se stvarno rastegnuti i razgaziti tj prilagoditi tvome stopalu tako da stvarno nema smisla da mucis stopalo prevelikom cipelom. uostalom, ako ces nagurati vate da bi postigla da su ti one taman, mislis da te nece onda ta vata zuljati i stiskati na prstima?

imam 7 ili 8 pari vansica, vjeruj mi
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2007., 21:40   #87
Ja sam nosio jednom svoje čizme kod šustera na kalup. Stajale su tamo 2 dana, barem on tako kaže, ali su i dalje bile pomalo tijesne, nisam primijetio baš nikakvu razliku. Nisu se izdeformirale, niti pukle ni ništa slično, ali nije bilo efekta od rastezanja...moj problem je samo desna čizma, a s vremenom sam ustanovio da mi ustvari treba uložak, a ne kalup, ali to je već druga priča...
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 00:22   #88
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
ima Guliver svu obucu i na pola broja. na drugim mjestima to nisam vidila.
ima dosta proizvodjaca s brojevima izmedju, "polu-brojevima". posebice kod tenisica. pa i Nikeice i Reebokice imaju "polubrojeve".

Ljerki_d, ocito preferiras obucu tipa martensice i vansice, ali mozda drugima nije toliko bitna. No, kako bilo, obzirom da i sama imam iskustva 10godina nosenja raznih martensica, ZAISTA TI SE NE ISPLATI KUPOVATI VECI BROJ! Ne znam od kud ti ta ideja. Nositi vatu u cipeli je pakao. Stalno smeta (prstima), a peta se i dalje stalno tare o cizmu (ili cipelu). To nema smisla. Nadji si svoj broj, potrpi tjedan-dva dok se ne razgaze i onda uzivaj.
Sjecam se da je u vrijeme kad su marte postale popularne izasao jedan (od brojnih) clanak o njima u Novom Listu i da je i tamo pisalo kako uvijek zuljaju prvih mjesec dana. To me utjesilo jer su i mene moje prve (pa druge, pa trece...) nazuljale da sam se htjela lupati po glavi zbog tih 200DEM koliko sam ih platila...
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 12:20   #89
Ja si štikle kupim 37, a balerinke, tenisice, čizme...38! štiklice me malo prvi put dok ih nosim (a obično ih prvo nosim malo po kući) žuljaju, ali onda mi se rašire malo,i savršeno mi pristaju!
__________________
I rest my case...
tough girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 12:39   #90
mda

mda,razgazit će se one prije ili kasnije...
navodno taj prvi pakleni mjesec nošenja navodnoznači i da će ti se koža na stopalu ogrubit,učvrsnit...je to istina????
p.s.nosit ću sve ,ali lacoste obuća u moju nogu NE ide!
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2007., 21:32   #91
Quote:
ljerki_d kaže: Pogledaj post
mda,razgazit će se one prije ili kasnije...
navodno taj prvi pakleni mjesec nošenja navodnoznači i da će ti se koža na stopalu ogrubit,učvrsnit...je to istina????
p.s.nosit ću sve ,ali lacoste obuća u moju nogu NE ide!
ma nije tako, pa ne moze ti se dogoditi u dva tjedna. a taman i da se dogodi - pravac pedikeru ili sama nakon kupanja malo postruzi pete i namazi stopala kremom
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 13:01   #92
Quote:
ljerki_d kaže: Pogledaj post
mda,razgazit će se one prije ili kasnije...
navodno taj prvi pakleni mjesec nošenja navodnoznači i da će ti se koža na stopalu ogrubit,učvrsnit...je to istina????
p.s.nosit ću sve ,ali lacoste obuća u moju nogu NE ide!
Radije kupi svoj broj..vjeruj mi...
p.s. misliš tvoja noga ne ide u lacoste obuću?
__________________
Nikada i uvijek su dvije rijeci za koje bi uvijek trebali znati da ih nikada ne smijemo upotrijebiti.
ja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2007., 16:28   #93
ma da,ista pašta drugo pakovanje
ljerki_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 08:09   #94
cipele-premale

naime stvar je ovakva...prije tjedan dana kupila sam si cipele i sve je bilo ok, isprobala super su mi, ništa me ne žulja i ja ih naravno uzmem. Naime sad prije par dana pokušala sam ih obući i kao da su se skupile, žuljaju da nemogu proći dva koraka u njima. Zanima me da li znate na koji način ih mogu omekšati? stavljala sam niveu i natopljenu gazu u mlijeko, ali ništa. Uzela sam čak i veći broj nego što nosim, tako da su mi vjerovatno fajn noge natekle čim ja već par dana nemogu njih obući....
hvala
malena23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 14:16   #95
mogu i ja pitat nešto? meni cipele nisu male, čak naprotiv.. kupila sam cipele, dobar broj i nakon jednog nošenja počele su mi se izuvati (preširoke), ima li nešto što mogu ''ugurati'' u cipelu da mi više ne padaju?? (čula sam da su oni ulošci dobri i da malo smanje cipelu)
xdjevojcicax is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 17:49   #96
Kupiti cipele premalog broja je UVIJEK loša ideja!

Što se tiče prevelikog broja, ima u Dm-u i Kozmu malih jastučića za petu protiv žuljanja. Time se može smanjiti cipela za pola broja. Također ima i drugih malih samoljepljivih jastučića od gela koje sam stavila na druga mjesta unutar cipela gdje me žuljalo. I sada je sve super!
Lena Leh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 19:15   #97
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
kupila sam cipele broj 38 iako nosim 39 a ponekad i 40. razlog je taj sto su bile jedine koje su preostale a jaaaaaaaaako su mi se svidele a i cena je obzirom na kvalitet bila extra povoljna.

cula sam za razne vrste saveta, natopiti ih mlekom, staviti novine u njih pa u zamrzivac, ill kombinacija ta dva saveta, kako vec.

ima li neko od vas neki savet kako PROSIRITI cipele posto mislim da bi mi po duzini bile taman kad bih samo uspela da uguram nogu u njih ako je bitno, u pitanju su cipele koje lice na baletanke, znaci potpuno su ravne. samo sto ne idu na krug kao baletanke nego na spic.
Ajmeeeee! Identično! To sam ja napravila prije par dana s jednim čizmama (savršene su!!!! Uzela sam 37, iako nosim 38, ponekad 39). Također su bile zadnje preostale i nisam, jednostavno ih NIKAKO nisam mogla prepustiti nekome drugom!

Gle:


A sad ne znam kako ih rastegnuti. Morat ću pročitati sve vaše savjete. Uspjela sam nabiti nogu u desnu (samo sam desnu probala) i dužinom odgovaraji, a širina i dio zakopčavanja kod zgloba su uuuužasno tijesni (iako sam uspjela i patentn NEKAKO, JEDVA zakopačti, no strah me da će puknuti... Koža je, jako su mekane.



Taj isti dan nisam mogla odoljeti ovim cipelicama (no, one su 38) iako imaju peticu i čak sam ih obula na jedno hm... događanje... (malo sam 'klimavo' hodala do odredišta, ali su me srećom, 'bitni' vidjeli samo kako stojim ili šetkam u krugu par metara, brbljajući... ).

*leona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 21:20   #98
cipelice su preslatke,
hehe a podsjeti me i ja sam prije 2 godine uzela cizme broj 38 a ja nosim 40, uzas ali ja ih i sad nosim, nisu kopzne tak da se nisu nista razvukle, ali i mene je sve strah da nece popucat kod rajfeslusa
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 12:57   #99
uh imam i ja jedne art čizme ubijaju nakon 10 minuta, u dućanu super, a nakon par nošenja bož sačuvaj, samo da mi ih je izut, a mama kupi kupi baš su ti super,eno ih već dvije godine kupe prašinu, broj 41,
pahuljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 13:44   #100
Quote:
pahuljica kaže: Pogledaj post
uh imam i ja jedne art čizme ubijaju nakon 10 minuta, u dućanu super, a nakon par nošenja bož sačuvaj, samo da mi ih je izut, a mama kupi kupi baš su ti super,eno ih već dvije godine kupe prašinu, broj 41,
Stavi ih na on-line prodaju.
*leona* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.