Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2012., 21:11   #221
Bilo bi zanimljivo ako je istina...

Todorić i Tedeschi na meti Porezne uprave!?

http://www.poslovnipuls.com/2012/05/...emil-tedeschi/
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 00:20   #222

mogu ih povuč za onu stvar,prvi ima sve na firmu(tak da ispada siromak ko bistrički bogec) a drugom je tata dao početni kapital (ono pitaj te njega)
fiser is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 20:42   #223
Thumbs down

Quote:
fiser kaže: Pogledaj post

mogu ih povuč za onu stvar,prvi ima sve na firmu(tak da ispada siromak ko bistrički bogec) a drugom je tata dao početni kapital (ono pitaj te njega)
Ovo me šokiralo...ne članak, baš me briga za sve kao i svakog prosječnog Hrvata, nego ova slika dvorca iz zraka..katastrofa; sve lijepo i velebno ali minijaturni bazenčić...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/neka-kmetovi-vide-da-je-todoric-povlasten/614295.aspx
Ili to i nije bazenčić nego ribnjak za 4 mini šarana???
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 23:19   #224
bazen ti je u jednoj od zgrada,ovo je ribnjak i nije tak mali
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:47   #225
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post

mogu ih povuč za onu stvar,prvi ima sve na firmu(tak da ispada siromak ko bistrički bogec) a drugom je tata dao početni kapital (ono pitaj te njega)
Kulmer je na fizičko lice Ivice T., porez Državi koji je platio kad je otkupio od Agrokora je cca 25 mil. kn... pisalo negdje u novinama...
outlow99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 09:02   #226
Quote:
outlow99 kaže: Pogledaj post
Kulmer je na fizičko lice Ivice T., porez Državi koji je platio kad je otkupio od Agrokora je cca 25 mil. kn... pisalo negdje u novinama...
Da, naučite koristiti Arkod

katastar: k.č. 306 K.o. Šestine
ZK: k.č. 1119 K.o. Šestine
DarkRyder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 20:33   #227
E sad kad ovo znam puno mi je lakše,već sam mislil da bu tražil gradski stan.
fiser is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 10:19   #228
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
ima pravo covjek.
todoric je prezaduzen, a 90% poticaja "poljoprivredi" zavrsi u njegovim sakama.
ovo treba sankcionirati nekako, jer cjela hrvatska placa njegovu nesposobnost.
Pa dobro po tvome onda zatvorimo Todorićeve tvrtke i sve i sta onda jos 20 000 ljudi bez posla,sada ce te reci radnici mu primaju male plaće i sve to pa sta bih da ne primaju nista....
BTW u svakoj drzavi postoji netko kao Todorić on je izrastao u MAGNATA za naše tržište i jednostavno mu moze biti da kontrolira tržište...
lord185 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 12:32   #229
Quote:
lord185 kaže: Pogledaj post
Pa dobro po tvome onda zatvorimo Todorićeve tvrtke i sve i sta onda jos 20 000 ljudi bez posla,sada ce te reci radnici mu primaju male plaće i sve to pa sta bih da ne primaju nista....
BTW u svakoj drzavi postoji netko kao Todorić on je izrastao u MAGNATA za naše tržište i jednostavno mu moze biti da kontrolira tržište...
gubitak 20000 radnih mjesta je samo floskula...
Da sutra zatvoriš Todorića Konzum bi isti čas preuzeo neki strani lanac i nikakvih tu nezaposlenih ne bi bilo.
Kerefek76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 12:47   #230
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
gubitak 20000 radnih mjesta je samo floskula...
Da sutra zatvoriš Todorića Konzum bi isti čas preuzeo neki strani lanac i nikakvih tu nezaposlenih ne bi bilo.
Je, a proizvodne tvrtke Agrokora bi onda sto? Pa covjek je napravio vertikalnu integraciju, i ne mozes sve samo tako razbucati bez posljedica.
__________________
Triput mjeri, jedanput rezi.
MučkoĐubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 13:10   #231
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
gubitak 20000 radnih mjesta je samo floskula...
Da sutra zatvoriš Todorića Konzum bi isti čas preuzeo neki strani lanac i nikakvih tu nezaposlenih ne bi bilo.
Možeš ti misliti sta god zelis ali on jednostavno moze biti zaduzen koliko zeli,moze biti duzan poreza koliko zeli,moze dobiti poticaja koliko zeli,a u pravu si da bih ga preuzeo netko drugi tu se slazem,ali kada bih ga preuzeli stranci sve bi se to pomalo gasilo i dovodile bih se njihove firme ipak koliko toliko u konzumu su zastupljeni nasi proizvodi i dosta hrvatski tvrtki proizvodnji pod konzumovom robnom markom...Mi smo mala drzava pa agrokor bije sve pred sobom male firme i kupuje ih,tako da to nemoze daleko dogurati i on ce doziviti krah,jer zakon poduzetnistva je da uvijek treba biti puno mali poduzeca a ne samo jedan veliki,a u nasem slucaju je tako,agrokor te jednostavno ubije na nacin da od tebe kupuje robu i on radi s odgodom placanja od godine dana i nakon godine dana nudi kompenzaciju i to se sve rijesi nakon dvije godine,a to mala poduzeca nemogu podnijeti prezaduze se i propadaju i to je njegova politika hoce da stvori velesilu u trgovini na ovim prostorima
lord185 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 17:32   #232
http://www.business.hr/ulaganja/todo...e-od-mercatora
Todorić zbog banaka digao ruke od Mercatora?
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 00:39   #233
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
http://www.business.hr/ulaganja/todo...e-od-mercatora
Todorić zbog banaka digao ruke od Mercatora?
Stjeran je u misju rupu zvanu HR i tu ce polako da odumire bas kao i njeni gradani a i sama drzava u sve vecoj neimastini. Stvari polako ali sigurno idu svome kraju - nazalost svih nas
Lucky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 01:43   #234
Taj bi samo upropastio ionako slab Mercator!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 01:59   #235
al zato će upropastiti Istru i Rovinj navodno vlahović daje todoriću sve rovinjske kampove, naselja i hotele osim Lone i Mone Mulinija bože nas sačuvaj
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 16:23   #236
Quote:
Francisco kaže: Pogledaj post
Malo si optimističan s ovim brojevima?

A ovo da će ga preuzeti strani lanac si u pravu. Ajmo bacit "oklade" pa da vidimo tko će pogoditi

Koji bi lanac mogo preuzeti konzum... ?
Tesco
Carefour
Spar
...
?

Ja kažem Spar
Ja kažem Tesco. Todorić ih stalno ističe da je Konzum nastao po uzoru na njega (iako ja to baš ne vidim haha ni slično). A i na nekom forumu postoji informacija da je dogovoren rebranding Super Konzuma ulaskom u EU.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 18:01   #237
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
al zato će upropastiti Istru i Rovinj navodno vlahović daje todoriću sve rovinjske kampove, naselja i hotele osim Lone i Mone Mulinija bože nas sačuvaj
Ko je Vlahovic, kako mislis daje?

Znaci, polako ali sigurno Todoric ulazi u sve strukture,krasno.
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 10:03   #238
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Ja kažem Tesco. Todorić ih stalno ističe da je Konzum nastao po uzoru na njega (iako ja to baš ne vidim haha ni slično). A i na nekom forumu postoji informacija da je dogovoren rebranding Super Konzuma ulaskom u EU.
Mogao bi biti u pravu...
http://www.vecernji.hr/biznis/tesco-...-clanak-500028

Quote:
Drago Munjiza iz konzultantske kuće Jakov Viktor tvrdi kako je Tesco apsolutno zainteresiran za ulazak na naše tržište na kojemu još od 2000. razgovara i s Agrokorom.
Dakle prodaja maloprodaje (konzuma) Tescu u zamjenu za neki ugovor oko nabavke za njih?!
Francisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 14:58   #239
na ovoj temi.

sve se znalo još odavno!
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 17:58   #240
Quote:
DarkRyder kaže: Pogledaj post
Da, naučite koristiti Arkod

katastar: k.č. 306 K.o. Šestine
ZK: k.č. 1119 K.o. Šestine
Zašto ne mogu vidjeti gruntovni izvadak?
rale2505 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.