Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2004., 17:59   #41
Quote:
Winona kaže:
sad sam skocila na tvoj link, u pravu si tvoje naramenice su puno sire. Mora da je stos u tome.

Samo meni se taj model nikako nije svidjao pa nemam se kaj zaliti...
A mislis da se meni svidjao ? Model je za plakati, ali posluzio je. I fino se kosarica da otkopcati i zakopcati jednom rukom.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 20:02   #42
ja nekad uzimam kosarice C jer me tak manje steze

imam i one 80 B i 85 B oni mi stisnu cice, pa cim dodjem doma SKIDANJE

grudnjake kupujem u haemu i benettonu, tam uvijek nadjemđ

treba pazit na to da su kosarice ok, jer nije lijepo vidjet cice kad vire van na nekoj uzoj majci, a sad, nac takav grudnjak za nekog s vecim cicama je malo teze al uvijek se nadje nekaj...
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 20:59   #43
Quote:
bigblue2010 kaže:
A mislis da se meni svidjao ? Model je za plakati, ali posluzio je. I fino se kosarica da otkopcati i zakopcati jednom rukom.
dobra si. I mojim se lako rukuje a to mi je i bio glavni kriterij, kad vec estetika ne prolazi.

Issa taj Baby belt koji spominjes preporucaju i ovdje, pogotovo u zadnjem tromjesecju.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 21:48   #44
Meni je doktorica rekla da mi je bolje da ne nosim taj pojas, ali vidjet ću još - ako ga budem nosila kupit ću posebno pojas, a ne sa gaćicama - gaćice sam zasad trudničke kupila JEDNE
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 21:52   #45
verice zasto ti je rekla da ne, daj pojasni malo, hvala

U kojem si ti ono tjednu? I jos ti ne "spadaju" predtrudnicke gace? ( koji bi ono znakic bio za -zavidan )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 21:54   #46
Pa rekla je - bolje da vježbate leđne mišiće .

U 23 sam tjednu a normalne gaćice ne mogu nositi odavno, ali nosim one nisko krojene, koje mi i inače dođu ispod trbuha i te su mi OK.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 21:58   #47
Zar postoje trudnichke gacice?

Jebate shta sam ja sve propustila morat cu zatrudnjet dok josh mogu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 22:00   #48
Ha, ha je, postoje - krasne su, duboke - rekla mi je sestrična da njoj to izgleda kao gaće od naše bake a ne kao trudničke - ja sam si kupila jedne, a bome ću bojim se na tome ostati, obzirom na cijenu - te su mi za doktora
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 22:05   #49
Quote:
verica kaže:
Pa rekla je - bolje da vježbate leđne mišiće .

U 23 sam tjednu a normalne gaćice ne mogu nositi odavno, ali nosim one nisko krojene, koje mi i inače dođu ispod trbuha i te su mi OK.
hvala, ja sam imala problema s ledjima ali u pravu si ako moze, bolje bez njega.

Trudnicke gacice mozete vidjeti na vericinom linku, ima i na mom ali je malo kompliciranije
Ja sam imala i trudnicke tange, naprijed kao trudnicke gacice iza Gacice su po 8,50 € tange isto.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 22:06   #50
Mi smo bile zaostale pa smo doktoru picu pokazivale a ne gace
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 22:09   #51
Quote:
magic kaže:
Mi smo bile zaostale pa smo doktoru picu pokazivale a ne gace


meni bi moja znala reci ( a bila je sva opicena, cijelu trudnocu me nasmijavala ) skinite "oklop" pa dodjite, odoh ja popiti kavu dok vi svu ratnu spremu skinete

Ja sam bez tih trudnickih potkraj imala feeling (pogotovo ako bi obukla sos) da cu izgubiti gacice negdje vani, ovako sam se osjecala ugodnije.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 22:12   #52
Kad vas chitam, k'o da sam radjala prije dva stoljeca...pojasevi, trudnichke gace, trudnichki produzheci za grudnjake, grudnjaci za dojenje

Stvarno, sama se sebi divim kako mi je uspjelo iznijet ovog mog monstruma bez svega toga
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 22:13   #53
Meni dr. u bolnici radi samo ultrazvuk, pa mi vidi gaće, zato sam u njegovu čast kupila te trudničke
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 22:15   #54
Quote:
verica kaže:
... zato sam u njegovu čast kupila te trudničke



Tako moja mama prije ginekoloshkog tjedan dana okolo po gradu trazhi rublje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 23:20   #55
Joj,ja sam prosle nedelje od drugarice dobila te gace(ona ih je dobila ali joj nisu trebale),jednom ih probala i ne vidim bas neku razliku.
doktor mi je preporucio jer me u predelu prepona jako boli(pogotovu uvece).Nekad ne mogu nogu da podignem i izujem carape
Sto se grudnjaka tice vec sam stigla do br.90 ,ali je ovde situacija cini mi se gora ,probala jedan za dojenje a one presvlake preko su se toliko zatele da mi se koza videla.E imamo neku kolekciju Mistere,slovenacka i te su mi najbolje:top
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 01:01   #56
Quote:
magic kaže:
Kad vas chitam, k'o da sam radjala prije dva stoljeca...pojasevi, trudnichke gace, trudnichki produzheci za grudnjake, grudnjaci za dojenje

Stvarno, sama se sebi divim kako mi je uspjelo iznijet ovog mog monstruma bez svega toga
A bas . A kaj ces, kad zivimo u takvom drustvu koje ti sve to gura pod nos kao obavezno.

Al eto, ja sam doduse imala grudnjak za dojenje (kom 2, molit cu lijepo!), ali ovu ostalu opremu nisam. A za taj produzetak za grudnjak sam ovdje i sad prvi put cula.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 12:48   #57
Quote:
bigblue2010 kaže:
A bas . A kaj ces, kad zivimo u takvom drustvu koje ti sve to gura pod nos kao obavezno.

Al eto, ja sam doduse imala grudnjak za dojenje (kom 2, molit cu lijepo!), ali ovu ostalu opremu nisam. A za taj produzetak za grudnjak sam ovdje i sad prvi put cula.
kad ste neinformirane

Te produzetke su jos bake kupovale kad bi se udebljale da ne moraju odmah novi grudnjak kupiti, nego ga ovako samo - produze.

Bigblue ako nisam previse indiskretna, kakve gacice si to nosila zadnje tromjesecje?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 13:00   #58
Mene nije imao tko pouchiti...sve zhene s obje strane obitelji 40 godina imaju istu kilazhu. Chak i one pokojne.

Ful nezanimljiva obitelj
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 13:08   #59
ako to cini jednu familiju nezanimljivom mogla bi se i moja svrstati tu, baka rodila 5-ere djece linija mrak ( ne od dijeti nego od puno rada) cak i sad je zavidnog izgleda za svoje godine....

ne moramo sve sto znamo nauciti u familiji jer bi to bio prilicno ogranicen izvor podataka
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 13:27   #60
Quote:
Winona kaže:
kad ste neinformirane

Te produzetke su jos bake kupovale kad bi se udebljale da ne moraju odmah novi grudnjak kupiti, nego ga ovako samo - produze.

Bigblue ako nisam previse indiskretna, kakve gacice si to nosila zadnje tromjesecje?
A jebes ga, ako sam pisala o grudnjacima, mogu i o gacama.

Niske pamucne bikini, samo za broj vece nego moje regularne. Svako ljeto je velika rasprodaja u Victoria Secret i onda su te pamucne gace po 2 dolara (vise ni ne vrijede, jer se raspadnu nakon pola godine pranja i susenja). Pa sam si tamo kupila u raznim bojama. Tange nisam nosila, em sumnjam da bi mi bile udobne, em je bila zima.

Vidis, mislim da ce ta rasprodaja u VS uskoro. Dobro si me podsjetila.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.