Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2004., 15:08   #81
Quote:
0$4M4 kaže:

Al' je zato pustila vraga iz torbe

to sigurno
Aricija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 19:48   #82
Quote:
Aricija kaže:
uvredi, dušo, uvredi
cro-cutie ne živi u hr i ne voli kad ju se ispravlja u gramatici
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 19:54   #83
Quote:
gottcha kaže:
cro-cutie ne živi u hr i ne voli kad ju se ispravlja u gramatici
ispričavam se

ali kak bude onda ispravno naučila tipkati ak joj netko ne kaže da je krivo?
Aricija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 20:07   #84
Quote:
Aricija kaže:
ispričavam se

ali kak bude onda ispravno naučila tipkati ak joj netko ne kaže da je krivo?
to ćemo ostavit kjutiju
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 23:28   #85
Quote:
gottcha kaže:
cro-cutie ne živi u hr i ne voli kad ju se ispravlja u gramatici
Čuj, ovo je pola istine. Dapače, volim kad ne me netko ispravlja glede hrvatskog jezika i gramatike.

Jedino kaj mrzim je kad drugi nemaju niš drugo za reć nego "ne piše se lijepo nego ljepo" . E to mi ide na živce.

A ovaj topik nije o meni.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2004., 23:38   #86
Quote:
Cro-cutie kaže:
Čuj, ovo je pola istine. Dapače, volim kad ne me netko ispravlja glede hrvatskog jezika i gramatike.

Jedino kaj mrzim je kad drugi nemaju niš drugo za reć nego "ne piše se lijepo nego ljepo" . E to mi ide na živce.

A ovaj topik nije o meni.
psst, psst, cro-cutie, piše se ljepo nego lijepo
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 00:52   #87
Quote:
gottcha kaže:
psst, psst, cro-cutie, piše se ljepo nego lijepo
Da, iiiii...??
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 00:54   #88
Quote:
Cro-cutie kaže:
Da, iiiii...??
iii.. svi se gromoglasno nasmijaše...

oke, šala, nećemo pretjerivati
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 09:56   #89
Quote:
Cro-cutie kaže:
Pogledaj moj odgovor za Bloodstone.
Papa test se radi kod spolno aktivnih zena,(jer ako je nevina ,nece joj ginekolog ic skidat himen,ima i drugih metoda pri nekoj sumnji) GLAVNI je uzrok raka maternice smegma sa penisa,koja sadrzava patogene viruse.U obrezanim kuturama (zidovi,arapi)je rak grlica maternice gotovo nepoznat.Bolna penetracija moze bit zbog nesrazmjera spolnih organa,ili nekih bolesti, pa treba otic ginekologu.Ak je sve u redu,onda je psihicki.Ocito jos nije spremna psihicki, za seks s njim, iakose uvjerava da je.
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 11:10   #90
da li ste vi IKAD pogledale chime vam ginekolog uzima uzorak za papa test?


Oduzimanje nevinosti pri uzimanju brisa...moshsimislit


I moja je mama izgubila nevinost jer je puno vozila biciklo
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 11:12   #91
gospodjo bozhanstvena, mijeshate rak maternice, rak grlica maternice, a zaboravljate npr. na 'tihog ubojicu zhena' - karcinom jajnika, koji do zadnjih stadija uopce ne uzrokuje velike simptome a otkriva se najcheshce sluchajno, pri papa testu. kod zhena koje idu ginekologu. redovno. pa iako nisu spolno aktivne.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 11:29   #92
Quote:
magic kaže:
gospodjo bozhanstvena, mijeshate rak maternice, rak grlica maternice, a zaboravljate npr. na 'tihog ubojicu zhena' - karcinom jajnika, koji do zadnjih stadija uopce ne uzrokuje velike simptome a otkriva se najcheshce sluchajno, pri papa testu. kod zhena koje idu ginekologu. redovno. pa iako nisu spolno aktivne.
Ne mijesam ja nista.Karcinom jajnika se nemoze utvrditi papa testom.Smijesne li izjave...Papa testom se moze dokazati rak grlica maternice.Ako je grlic zdrav,rak se moze razvijati u unutrasnjosti maternice.,i papa moze bit totalno u redu.I rak maternice i jajnika se moze dokazati,dok se nije rasirio(da se moze opipati)jedino sa ultrazvucnim pregledom,Vaginalnim dopplerom.
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 11:33   #93
Quote:
magic kaže:
da li ste vi IKAD pogledale chime vam ginekolog uzima uzorak za papa test?


Oduzimanje nevinosti pri uzimanju brisa...moshsimislit


I moja je mama izgubila nevinost jer je puno vozila biciklo
S ovom izjavom pokazujes koliko nemas pojma o anatomiji te nacinima pregleda.Inace nebi napisala tu glupost.Da bi ginekolog uzeo pravilno test,potrebno je da stavi spekulum u vaginu,rasiri je da bi se prikazao grlic i onda da uzme bris.To nije moguce napravit kod nevinih.Ajd odi i procitaj neshto nemoj se iscudjivati necem o cemu nemas pojma..nazalost tvoju
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 11:35   #94
pap test je u sluchaju karcinoma jajnika kao metoda nedovoljno 'osjetljiv' i specifichan u ranoj fazi.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 11:36   #95
Quote:
bozanstvena333 kaže:
S ovom izjavom pokazujes koliko nemas pojma o anatomiji te nacinima pregleda.Inace nebi napisala tu glupost.Da bi ginekolog uzeo pravilno test,potrebno je da stavi spekulum u vaginu,rasiri je da bi se prikazao grlic i onda da uzme bris.To nije moguce napravit kod nevinih.Ajd odi i procitaj neshto nemoj se iscudjivati necem o cemu nemas pojma..

javi se kad prvi put budesh prisustvovala pregledu i uzimanju brisa kod virgo intacta djevojchice.

Ili napishi da si ginekolog i ja cu se isprichati
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 11:38   #96
Quote:
bozanstvena333 kaže:
Ako je grlic zdrav,rak se moze razvijati u unutrasnjosti maternice.,i papa moze bit totalno u redu.

Naravno


I Marija, vazda djevica je bezgreshno zachela...chuda se dogadjaju.




Jer nema nachina da stanice iz maternice dospiju van grlica....to je vakum zatvoreno, jelda
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 11:53   #97
uostalom, kad se kod djevojchica/djevojaka uopce i posumnja na neshto ozbiljno, vjerovatno je manje bitno chuvanje njihove nevinosti ( ) od ochuvanja njihovog zdravlja i zhivota.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 12:02   #98
Quote:
magic kaže:
pap test je u sluchaju karcinoma jajnika kao metoda nedovoljno 'osjetljiv' i specifichan u ranoj fazi.
PAPA test se ne koristi za dijagnozu karcinoma jajnika!!! Jer se s njim nemoze prikazati...Kao sto sam vec napisala samo sa ultrazvucnim pregledom te krvnom pretragom na CA 125!!! Karcinom jajnika ne metastazira na matericni grlic,vec ide na pluca itd.
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 12:11   #99
Quote:
magic kaže:
uostalom, kad se kod djevojchica/djevojaka uopce i posumnja na neshto ozbiljno, vjerovatno je manje bitno chuvanje njihove nevinosti ( ) od ochuvanja njihovog zdravlja i zhivota.
KOja pametna izjava.Tko posumnja na nesto ozbiljno???Djevojcice tj.djevojke dodju ginekologu koji ima razne metode kojima prvo mora potvrditi sumnju da je nesto ozbiljno,a papa test nije jedina metoda potvrdjivanja neke sumnje.Il ti predlazes da se sve djevojcice i djevojke pregledavaju spekulima kako bi im se otkrio rak grlica maternice?Shvati da je rak GRLICA maternice je povezan sa infekcijom virusima KOD SPOLNOG ODNOSA!!!!!Tvoj muz/partner /slucajni jebac nosi na kurcu te viruse....jel sam sad bila dovoljno jasna il ti ne prihvacas tu dokazanu medicinsku cinjenicu????KOd zidovskih zena ,te kod arapkinja koje spavaju sa muskarcima kojima je kozica odrezana,rak grlica maternice je gotovo nepoznat.
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2004., 12:12   #100
magic
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
bozanstvena333 kaže:
Ako je grlic zdrav,rak se moze razvijati u unutrasnjosti maternice.,i papa moze bit totalno u redu.
--------------------------------------------------------------------------------

Naravno


I Marija, vazda djevica je bezgreshno zachela...chuda se dogadjaju.




Jer nema nachina da stanice iz maternice dospiju van grlica....to je vakum zatvoreno, jelda
-------------------------------------------------------------------

Daj molim te pročitaj http://www.medicina.hr/clanci/papa_test.htm

da ne čitamo gluposti više
Dreamy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.