Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2015., 06:57   #2221
Samo opušteno pristupi. Možeš iskoristiti stari trik da je pitaš o nekom bližnjem mjestu, pa se malo raspričate i na druge teme. Nakon što upoznate, razmijenite kontake.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 16:02   #2222
Prilazak curi

Ja sam 2. razred i svidja mi se jedna cura iz 1. razreda. Problem je u tome sto ja s njom nemam nikakvog kontakta, pa cak ni nasi razredi/godista. Poceo sam je gledati u skoli da me bar skuzi i skuzio sam da i ona mene gleda kad ja ne gledam ali kad god je pogledam ona skrene pogled(ne znam jel to dobro ili lose i kaj to uopce znaci). Vjerojatno do sad ste mogli skuziti da u ovom imam iskustva isto ko i u kardiovaskularnoj kirurgiji.... Zanima me kako da joj pridjem, dali uzivo ili preko Facebook-a. I kad joj pridjem sto da kazem. Glupo mi je samo uletiti sa nekom porukom tipa "ej ". Bit cu zahvalan na bilo kakvom savjetu.
50668 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 16:24   #2223
Quote:
50668 kaže: Pogledaj post
Glupo mi je samo uletiti sa nekom porukom tipa "ej ". Bit cu zahvalan na bilo kakvom savjetu.
Uživo u svakom slučaju. "Hej, primjetio sam te i sviđaš mi se pa me zanima bi li otišla na kavu samnom?" je poprilično dobro.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 16:45   #2224
Je al je problem kaj je uvijek sa barem 1 prijateljicom, a vecinom i vise.
50668 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 16:47   #2225
dođi onda do njih i toj curi se obrati ''hej, jel imaš minutu trebam te nešto nasamo...''
vin96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 17:35   #2226
Ne znam ni sam, cini mi se bedasto pitat je za kavu a ni ne poznajemo se.
Gledam to da sam u njenoj kozi, ja ne bi izaso na kavu s nekom curom koju sam upoznao prije 15sec. Isto tako bojim se da bi se mogla uplasiti ovako uzivo.
50668 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 17:46   #2227
Quote:
50668 kaže: Pogledaj post
Ja sam 2. razred i svidja mi se jedna cura iz 1. razreda. Problem je u tome sto ja s njom nemam nikakvog kontakta, pa cak ni nasi razredi/godista. Poceo sam je gledati u skoli da me bar skuzi i skuzio sam da i ona mene gleda kad ja ne gledam ali kad god je pogledam ona skrene pogled(ne znam jel to dobro ili lose i kaj to uopce znaci). Vjerojatno do sad ste mogli skuziti da u ovom imam iskustva isto ko i u kardiovaskularnoj kirurgiji.... Zanima me kako da joj pridjem, dali uzivo ili preko Facebook-a. I kad joj pridjem sto da kazem. Glupo mi je samo uletiti sa nekom porukom tipa "ej ". Bit cu zahvalan na bilo kakvom savjetu.
kako god da joj uletis, pokazi joj ovaj humor
meni si vec bas simpatican

sto se mene tice, najbolje ti je da je dodas na fejsbuk, da ne ulijeces uzivo

onda bacaj malo lajkove i tako to

takodjer, ako mislis da nece biti awkward, mozes je poceti pozdravljati u prolazu

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 14.03.2015. at 11:37. Reason: spajanje postova
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 18:14   #2228
gledajte se još neko vrijeme,a onda je pitaj jel hoće s tobom na kavu pa se tamo možete nastavit gledat
masna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 21:12   #2229
Quote:
PussyLicker kaže: Pogledaj post
sto se mene tice, najbolje ti je da je dodas na fejsbuk, da ne ulijeces uzivo

onda bacaj malo lajkove i tako to

takodjer, ako mislis da nece biti awkward, mozes je poceti pozdravljati u prolazu
Imam je vec na facebooku, no problem je kaj ja ni ne znam dal ona zna kak se ja zovem, zna da postojim ali kao sto sam i prije reko nemamo nikakvog kontakta.
No, dobro koji bi bio slijedeci korak nakon sto joj lajkam slike i to, da joj se javim ili? Ako da sta da napisem?
50668 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 21:30   #2230
Quote:
vin96 kaže: Pogledaj post
dođi onda do njih i toj curi se obrati ''hej, jel imaš minutu trebam te nešto nasamo...''
Napravi ovo ako je s frendicama, a ono što sam ti ja rekao ako je sama ili nakon što napraviš ovo. To je to, nema dalje. Ovo je najbolji savjet. Sve dalje je upropaštavanje odnosa i dječja posla.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 22:13   #2231
prvo pričaj normalno o bilo kojoj svakodnevnoj temi sa njom i frendicama.

ako joj se sviđeš poslati će ti poruku ili nešto, a ako ne gledaj neku drugu.
nobrainer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 23:01   #2232
I obavezno izgledaj kao serijski ubojica/zlostavljac dok je pitas jel ima minutu s tobom na samo.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 23:03   #2233
Quote:
nobrainer kaže: Pogledaj post
prvo pričaj normalno o bilo kojoj svakodnevnoj temi sa njom i frendicama.

ako joj se sviđeš poslati će ti poruku ili nešto, a ako ne gledaj neku drugu.
Ocigledno da nisi cito otpocetka, no ja i cijelo moje godiste nema nikakvog kontakta s njenim, tako da ja nemam kaj pricat s njenim frendicama.

Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
I obavezno izgledaj kao serijski ubojica/zlostavljac dok je pitas jel ima minutu s tobom na samo.
Naravno nisam ni planirao drugacije, vec pripremam kloroform
50668 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 23:04   #2234
Quote:
50668 kaže: Pogledaj post
Ja sam 2. razred i svidja mi se jedna cura iz 1. razreda. Problem je u tome sto ja s njom nemam nikakvog kontakta, pa cak ni nasi razredi/godista. Poceo sam je gledati u skoli da me bar skuzi i skuzio sam da i ona mene gleda kad ja ne gledam ali kad god je pogledam ona skrene pogled(ne znam jel to dobro ili lose i kaj to uopce znaci). Vjerojatno do sad ste mogli skuziti da u ovom imam iskustva isto ko i u kardiovaskularnoj kirurgiji.... Zanima me kako da joj pridjem, dali uzivo ili preko Facebook-a. I kad joj pridjem sto da kazem. Glupo mi je samo uletiti sa nekom porukom tipa "ej ". Bit cu zahvalan na bilo kakvom savjetu.
Vjerojatno joj se svidaŠ ako stvarno to radi.
Quote:
CherryLie kaže: Pogledaj post
Uživo u svakom slučaju. "Hej, primjetio sam te i sviđaš mi se pa me zanima bi li otišla na kavu samnom?" je poprilično dobro.
Quote:
vin96 kaže: Pogledaj post
dođi onda do njih i toj curi se obrati ''hej, jel imaš minutu trebam te nešto nasamo...''
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 23:05   #2235
Quote:
50668 kaže: Pogledaj post
Ocigledno da nisi cito otpocetka, no ja i cijelo moje godiste nema nikakvog kontakta s njenim, tako da ja nemam kaj pricat s njenim frendicama.
Aha, vi ste nešto kao Romeo i Julija jer niste ista generacija? Ili postoji pravilo u školi da dečki nipošto ne smiju zašprehavati mlađe cure?
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2015., 23:54   #2236
Quote:
CherryLie kaže: Pogledaj post
Aha, vi ste nešto kao Romeo i Julija jer niste ista generacija? Ili postoji pravilo u školi da dečki nipošto ne smiju zašprehavati mlađe cure?
Nadam se da nismo Romeo i Julija posto njihova prica tragicno zavrsi... :P
Pa nije da postoji pravilo ali se ne druze 1. i 2. razredi, isto kako se 2. i 3. ne druze. Ne znam zasto...
50668 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 00:06   #2237
"da sam lubenica, bi li progutala ili ispljunula moje sjeme?"
ak to ne upali ne znam kaj će.
__________________
I bomb atomically Socrates' philosophies and hypotheses can't define how I be dropping these mockeries lyrically perform armed robbery flee with the lottery, possibly they spotted me
TapeZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 02:23   #2238
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 16:35   #2239
Quote:
50668 kaže: Pogledaj post
Nadam se da nismo Romeo i Julija posto njihova prica tragicno zavrsi... :P
Pa nije da postoji pravilo ali se ne druze 1. i 2. razredi, isto kako se 2. i 3. ne druze. Ne znam zasto...
Pa ti budi prvi koji će se družiti sa starijim ili mlađim generacijama
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 16:41   #2240
Ima netko prijedlog kak da pridem curi u teretani, razmisljo sam kad bude radila s bucicama nest da joj samo otmem i kazem to je moje
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.