Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 12:21   #21
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Da li znate procijeniti što netko misli o vama, u stilu, upoznali ste nekog novog, kolegu na poslu, bili na dejtu, neke nove ljude na nekom druženju.
Vama je bilo dobro, druga strana je stekla isto dobar dojam o vama, a možda i ne. Mene zanima da li znate to prepoznati, nije uvijek, meni/njima je bilo dobro( imaju/imam dobar dojam) da je tako i drugoj strani, toga sam svjestan.

Ali ovo drugo, da to znam procijeniti, to baš i ne, i zato mi uvijek visi upitnik nad glavom, kakav sam ja zapravo ostavio dojam na nove ljude, sada će netko pomisliti, vidi ovoga, taj se želi svima svidjeti. Uopće nije stvar u tome, jasno mi je da nitko ne paše svima, tako niti ja, vjerojatno većini, razlog radi kojeg me to zanima, da znam dalje uspostaviti kontakt s ljudima, ako sam i ja sjeo njima, kao oni meni, potrudim se oko odnosa, ako ne, a jebiga, taj jedan dan je bio odličan, ali što sada, idem dalje, neću ih zamarati a niti gubiti svoje vrijeme.

Ne želim biti onaj naporan lik koji ne shvaća kako stvari stoje, ali u drugu ruku ne želim biti čovjek koji će propustiti priliku za izgraditi neki novi odnos u svom životu. Da su ljudi iskreni pa da ti kažu, a gle, a nisi mi sjeo, idem dalje, ali ljudi nisu takvi.
Loše čitam izraze lica pa zato provociram sve dok ne dobijem jednu od ovih faca: , , , ili .

Nakon toga možemo započeti s upoznavanjem.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 15:31   #22
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Mda, neke stvari bi ipak bilo okej sacuvat za bar drugu kavu.
Nemam ja nis protiv toga da ljudi budu svoji, ali napadnim ponasanjem ces prije otjerat nego privuc nekog.
Napadnim ponašanjem ćeš nekoga otjerati i treći put. Ne znači da je to što je opisala napadano ponašanje. Možda stoji njenom karakteru, a možda ne. Sve je subjektivno. Biti svoj je u svakom slučaju dobro. Meni nitko ne treba ništa glumatati kada ga vidim jer odmah znam o kakvoj osobi je riječ pokazala ona svoje lice odmah ili dvadeseti put.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.