Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2017., 20:07   #1
Kako se nositi sa unistenom frizurom?

Kako?

Znate ono kad mjesecima ne mozete naci normalnog frizera, napravi sve suprotno od onoga sto trazite, ne mozete se pogledat u ogledalo, sram vas je izaci iz kuce, postajete asocialni, anksiozni, depresivni, izbjegavate prijatelje, trazite isprike da ne idete a posao. zivot vam se urusava...

GMate is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 20:12   #2
Ne.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 20:14   #3
Frende, meni su pol glave obrijali, poljepili zvake na ostatak i sad sam celav i bmk. Kosa ce narast a zivot ide dalje. Nadi si frizuru kakvu zelis. Skini na mob odfuraj frizeru, pokazi, plati i odi sretan doma. I ne opterecuj se nebitnim glupostima.

Powered by LG G3
devaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 21:18   #4
Quote:
GMate kaže: Pogledaj post
Kako?

Znate ono kad mjesecima ne mozete naci normalnog frizera, napravi sve suprotno od onoga sto trazite, ne mozete se pogledat u ogledalo, sram vas je izaci iz kuce, postajete asocialni, anksiozni, depresivni, izbjegavate prijatelje, trazite isprike da ne idete a posao. zivot vam se urusava...

jooj znam točnooooo! imaš na kozmetici dobru temu o frizerajima i cijeloj toj "problematici".
suosjećam
lady38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 22:48   #5
Od jučer istu muku mučim. Frizerka kod koje sam bila zadnji put i koja me jako dobro isfrizirala - jučer kao da je u nju ušao zloduh. Strizala je škarama kao Edward Scissorhands bez cilja i plana. Nema opisa za ovu frizuru, niti na Pinterestu ne mogu naći ništa slično, a i kraća mi je jedna strana.
Orlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 23:32   #6
I hear you sis
GMate is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 23:35   #7
Zasto tako povezujes frizuru sa cijelokupnim izgledom? ne znam pusti kosu pa si daj vremena dobro razmisliti sto zelis od svoje kose. I rijesen problem. Zadnji put sam si prekratko osisala siske pa su strsile i eto majka i ja se smijale tomu. Pokrivala sam ih kopcicom i opet su pomalo strsile al sta cu ja sad
__________________
Jedan čovjek sa vjerom jači je od tisuću ljudi sa interesom. n.a.
sunčani cvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 23:56   #8
Srsly tema?

Pitajmo ženu koja prolazi kemoterapiju ili zeca na čijem krznu se testira.
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 19:23   #9
Quote:
GMate kaže: Pogledaj post
Kako?

Znate ono kad mjesecima ne mozete naci normalnog frizera, napravi sve suprotno od onoga sto trazite, ne mozete se pogledat u ogledalo, sram vas je izaci iz kuce, postajete asocialni, anksiozni, depresivni, izbjegavate prijatelje, trazite isprike da ne idete a posao. zivot vam se urusava...

Obojaj se u plavo
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:13   #10
teska tema...suosjecam Mate
i sve su to stvari o kojima se malo prica, a toliko ljudi je pogodjeno ovim problemom. smatram da bi se ljudi po pitanju ovog trebali vise otvarati, medjusobno komunicirati.

Mate od srca ti zelim da sto prije pronadjes dobrog frizera
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:57   #11
Hvala ti Azzura, srce si
GMate is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 22:34   #12
jel ovo trol tema?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 22:38   #13
Umjesto kukanja, nastavite tražiti boljeg frizera. U međuvremenu i perika može poslužiti.
PurpleSnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 09:39   #14
Da ovo je definitivno zajebana stvar. Ja sam godinama tražio i tražio pravoga frizera za sebe. Večina ih je tretirala moju kosu bezosjećajno. Kao. Kaj ti sad hoćeš.Ti si muško i na nulu te treba. Odjebi. No s vremenom sam pronašao frizera koji to odrađuje i obrađuje na jedan zaista poseban i osjećajan način. Kada mi je teško odem kod nje makar na pranje sa feniranjem i ja i moja kosa smo drugi ljudi tada!Mate traži dalje! Pronaći ćeš pravoga za nju!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 10:09   #15
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
jel ovo trol tema?
Ne, ovo je jedan tipičan problem u zemljama prvog svijeta
Ne znam samo zašto se postavlja u zemlji drugog...na putu prema trećem
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 10:37   #16
Loša frizura
Velik nos
Prištavo lice
Kriva boja očiju
Previsok/previsoka
Prenizak/preniska
Debljina
Mršavost....

Birajte po želji.

Ako nije "jedan problem", onda je drugi. Srž problema je isti. Slabo samopouzdanje.
Potrebno je raditi na sebi iznutra da bi se efekt vidio izvana.
Neke stvari izvana je nemoguće promjeniti, ali one iznutra uvelike upotpunjuju sliku iz vana.

Ljudi radite na sebi, na svom samopouzdanju, na svom egu, na svom prihvaćanju sebe i svijeta koji vas okuružuje.
Nismo savršeni, niko nije savršen. Ali možete raditi na kvaliteti svog života, a ne duriti se.

Duriti se, kukati, žaliti gmumiti žrtvu, bacati se u depre je samo vaš način usmjeravanja pažnje vaše okoline na vas same. To je u redu. Svatko želi pažnju.
Ali negativna pažnja stvara negativan krug događaja oko vas.

Zato stvarajte pozitivnu pažnju, pažnju koja će vas činiti sretnima. Ložu stvar i nezadovoljstvo okrenite na šalu, na svoju šalu, pregrizite jednom pa ćete vidjeti da nekad to i nije tako loše.
Jedna vrata kad se zatvore otvore mogućnosti za neke druge puteve.


Ali prvo naučite voljeti i poštivati sebe, prihvatiti sebe takvima kakvi ste te zazim tražiti način kako da se popoljšate.
Dureći se i bacajući u depre, nema efekta.

Ili kad semoja klinka rasplače, dam joj čašu i kažem da ju napuni suzama. Od plača nema ništa. Suzama možemo zaliti cvijeće, drukčije suze teško da kome mogu pomoći.
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 15:41   #17
Quote:
GMate kaže: Pogledaj post
Kako?

Znate ono kad mjesecima ne mozete naci normalnog frizera, napravi sve suprotno od onoga sto trazite, ne mozete se pogledat u ogledalo, sram vas je izaci iz kuce, postajete asocialni, anksiozni, depresivni, izbjegavate prijatelje, trazite isprike da ne idete a posao. zivot vam se urusava...

Počni čupat kosu. Kad je počupaš dovoljno, možeš dobit dijagnozu, a onda i perike preko HZZO-a.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 22:16   #18
GMate nikad neće bit GMišo!

#Gmate, izdrži, jebate!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 22:33   #19
Da li se to zesas?

Nije uredu od tebe, ljudi ovdje dolaze sa stvarnim problemima
GMate is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 07:51   #20
Obuci kośulju na cvijetiće i odmah će ti i frizura biti u boljem stilu.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.