Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Ostali oblici investiranja

Ostali oblici investiranja Ja ne radim za novac. Novac radi za mene.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2006., 18:44   #61
Ma znam, ali isto tu i tamo bacim 10 kuna iako znam su izgledi protiv mene. Gušti su gušti ...
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 19:17   #62
Quote:
Antimon2 kaže:
Ma znam, ali isto tu i tamo bacim 10 kuna iako znam su izgledi protiv mene. Gušti su gušti ...
naravno
rivica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 12:03   #63
Quote:
Vojky kaže:
Preneseno s www.monitor.hr :

"U ožujku su različiti investitori uložili u investicijske fondove 1,15 milijardi kuna, što predstavlja rekordnu svotu uplata u jednom mjesecu (prethodna dva mjeseca uplate su bile oko 600 milijuna kuna mjesečno). Iza pojačana interesa za dioničke fondove kriju se visoki prinosi koji su ostvareni od početka godine. Od 13 dioničkih fondova, koliko ih ima, njih šest ostvarilo je prinos između 10 i 15 posto, četiri fonda ostvarila su prinos veći od 15 posto, a jedan je fond donio 20,5 posto zarade. Građani postaju najveći ulagači, jedni prebacuju novac sa štednih knjižica, a drugi uzimaju kredite. Željko Lovrinčević, analitičar Ekonomskog instituta poziva na oprez jer Hrvati znaju što znači stečaj banke, ali ni izbliza ne znaju što su lomovi na tržištu kapitala."

Što kažete o ovim kombinacijama?


Sasvim se pristojna zarada može ostvariti , a puno sigurnije ako i bez podizanja kredita u neki solidni investicijski fond kroz taj period koliko bi otplaćivali kredit svaki mjesec uplaćuju iznos koji bi dali za kredit.....
jacab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.