Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2004., 10:58   #21
ja imam Bernarda od 8 i čekam Nadju ili Nou koji stižu u veljači.

Hehehehe - I luuuuuv kids
 
Odgovori s citatom
Old 23.08.2004., 13:29   #22
Imam dvoje (sin i kcer) - razlika samo godinu dana. Sve cesce ljudi pitaju jel su blizanci. Inace, jos su mali i jako se vole i nikad se nisu odvajali na dulje od jedan dan. Vjerujame da cemo ih imati jos.
korisnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 12:57   #23
I ja se prijavljujem u klub
Buduca svekrva (tri sina)
a suprug vec nekoliko sedmica kuka da ce umrijeti ako ne rodim curicu
Ma na pada mi napamet ja sam svoje odradila
__________________
Sta bi ti savjetovao covjeku koga volis?
Da se svojim misljenjem ne izdvaja od ljudi s kojima zivi.Zato sto ce se onemoguciti prije nego sto ista ucini.
Drugi moj savjet covjeku kome zelim dobro bio bi:Ne govori uvijek ono sto mislis.
ahava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2004., 02:21   #24
1.sin
2.sin
3.sin
4.dite
__________________
uvjek sam a nikad do kraja
Mort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 11:17   #25
Ovo Bernard mi je jakooooo poznato......a rijetko ime u Osijeku ))))))))))))))))))))))))))))))
__________________
Danas je normalno,biti nenormalan..
Zana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 15:33   #26
Htio bih se pridruzit klubu 3, ali ne mrem opet napraviti o ovo nanovo. Imam 2 decka i ne pada nam na pamet dobiti 3. sinceka, nego ima li tko pametan savjet kako pogoditi curicu? Bilo je negdje jedan ili dva topica o tome kako odrediti spol, ali mislim treba mi stvarno pomoc kako dobiti curicu nakon 2 decka a ako ne znate nista onda cu ostati na 2 decka i to bi meni bilo na uvrh glave do kraja zivota.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2004., 15:34   #27
Da li vrijedi ona metoda sex prije ovulacije barem 3-4 dana prije pocetka (mada ne znam kad je pocetak ovulacije) da se dobije curica? Ali ne bih htio probati tu metodu jer ne bih imao povratka ako naletim na M spol.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 14:34   #28
tebe bi valjalo spojiti sa mojim susjedom...3pokusaja=3 curice....naprosto vapi za sinom
__________________
Danas je normalno,biti nenormalan..
Zana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2004., 22:18   #29
a racunaju li se unucad??

jedino tako mogu dobiti jos jedno da ispunim kvotu
grizlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2004., 21:14   #30
3 sina i ne vapim za curicom,samo da su mi dečki zdravi... i da budem manje u kuhinji... Jedan je u 13.,drugi 11,5; treći 5,5.
dugokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 09:11   #31
Dugokosa,

Cestitam ti na tome, to je jako dobra stvar.
Ali eto moja zenica nece sina, hoce curicu nakon sto imamo 2 sina....
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2004., 18:46   #32
Imam ih troje...dva sina i kćer...i samo sam u prvoj trudnoći pomišljala kako bi bilo lijepo da rodim kćer,a rodila sam sina...u sljedećim trudnoćama to mi više nije padalo napamet.Svoju djecu teško sam nosila,rađali su se maleni i nešto ranije...i kad se sjetim svih strahova da li će biti zdravi i u redu spol mi je bio nebitan...bitno je da su zdravi .Uostalom muško ili zensko..svejedno..sve su to mali ljudi željni naše ljubavi i pažnje...i zato volimo ih bezuvjetno..
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2004., 13:51   #33
Re: Klub "Po tri" (i vise)

Quote:
Septembar kaže:
evo Roadarunner nam je postao tata po treci put
poslid isto ima troje djece, i ima vas sigurno jos sa troje ili vise...
pa mislim da bi bilo lijepo otvoriti poseban topic za ove roditelje

dakle prijave
__________________
sve sam mangup do mangupa gospodo
profesor njemachkog is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2004., 13:54   #34
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
Htio bih se pridruzit klubu 3, ali ne mrem opet napraviti o ovo nanovo. Imam 2 decka i ne pada nam na pamet dobiti 3. sinceka, nego ima li tko pametan savjet kako pogoditi curicu? Bilo je negdje jedan ili dva topica o tome kako odrediti spol, ali mislim treba mi stvarno pomoc kako dobiti curicu nakon 2 decka a ako ne znate nista onda cu ostati na 2 decka i to bi meni bilo na uvrh glave do kraja zivota.
... hey, pa za curicu je sve isto kao za dechka - samo kada si pri kraju: skrenesh malo ulijevo
__________________
sve sam mangup do mangupa gospodo
profesor njemachkog is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2004., 22:25   #35
Smile

Imam dva sina (11,5 i 9,5) i cerkicu (6,5)a ja imam tek 32, pa smo kao ortaci. Super mi je s njima, pogotovo sada kad su vec veliki. Jedino je frka kad svi dodju iz skole, pa kad treba svakome pomoci oko ucenja

Mozda bih se resila na jos jedno kad bih znala da ce biti devojcica, naravno najvaznije je da je zivo i zdravo!
SanjaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 08:01   #36
Kao sto vec znate, imam dva sinceka, ali moja zenica tvrdi da ce roditi samo muske potomke pa tako i ne zeli, nekako to ona osjeca, ali treba nam recept za sigurno pravljenje curice. A kako nitko ne zna, onda ostajemo na tome.
Nemate pojma kako me ocinski nagon tjera da praivm jos djece...!!! To je fakat tako glupo, ali eto tjera me....je li to neki fenomen ili Netko me gore gura...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 11:56   #37
RAdim žensku djecu po 100 kuna komad....


Ako ne uspije od prve, vraćam lovu
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 12:11   #38
Imas 3 curice?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2004., 17:02   #39
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže:
Kao sto vec znate, imam dva sinceka, ali moja zenica tvrdi da ce roditi samo muske potomke pa tako i ne zeli, nekako to ona osjeca, ali treba nam recept za sigurno pravljenje curice. A kako nitko ne zna, onda ostajemo na tome.
Nemate pojma kako me ocinski nagon tjera da praivm jos djece...!!! To je fakat tako glupo, ali eto tjera me....je li to neki fenomen ili Netko me gore gura...
nemoj rezat nokte na nozhnim palchevima mjesec dana i onda kad budesh oplodjavao zhenu dobro zapni tim noktima za krevet i upri koliko bolje mozesh

poslije toga optrchi dva kruga oko kuche i baci so preko lijevog ramena


a zhena nek za to vrijeme skakuce na lijevoj nozi drzheci desnom rukom svoje desno uho

i mora bit curica - nema da mashi recept
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 08:59   #40
Hvala na odlicnom receptu, idem ja to isprobati.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.