Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2010., 13:42   #1
Ginekolozi u Splitu

možete li mi preporučiti dobrog ginekologa u Splitu, bilo bi dobro da radi preko HZZO-a, a ujedno da radi i u bolnici, čime su mi veće šanse da me isti i porodi?
klinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 14:25   #2
A slušaj da te isti porodi.... to je idealno...al na neke stvari ne možeš utjecat.,,tako nemoj se zamarat s tim da te baš tvoj ginić mora porodit... ako želiš "vezu" možeš ić kod

dr. Vulića (privatno radi kod Grzunova),
dr. Roje (privatno radi kod Banovića)
dr. Strinić (privatno radi u CITU)

više manje svi ginekolozi koji rade u bolnici, rade privatno kod nekog drugog doktora

ja ti vodim trudnoću kod dr. Mimice i prezadovoljna sam ti...

Kod koga si išla na redovne preglede?
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 14:31   #3
Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
A slušaj da te isti porodi.... to je idealno...al na neke stvari ne možeš utjecat.,,tako nemoj se zamarat s tim da te baš tvoj ginić mora porodit... ako želiš "vezu" možeš ić kod

dr. Vulića (privatno radi kod Grzunova),
dr. Roje (privatno radi kod Banovića)
dr. Strinić (privatno radi u CITU)

više manje svi ginekolozi koji rade u bolnici, rade privatno kod nekog drugog doktora

ja ti vodim trudnoću kod dr. Mimice i prezadovoljna sam ti...

Kod koga si išla na redovne preglede?

Kod dr. Tatjane P. Jukić.
Kad spominješ Vulića misliš li na Marka koji radi na Firulama ili Roberta? Jer nisam sigurna da li Robert Vulić radi i na Firulama.
klinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 17:15   #4
uh vidiš ne znam al raspitam ti se.... znam da je samo jedan Vulić u bolnici i to taj koji radi u Grzunova
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 18:28   #5
Marko Vulić radi u Grzunova i radi na Firulama, robert ne, on ima ordinaciju na Plokitima i ne radi u bolnici
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 18:29   #6
mislim da niti jedan ne radi na firulama a ujedno i da radi privatno i to preko HZZO-a
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 19:25   #7
Dr. Deni Karelović (imaš njegovu biografiju na internetu) radi privatno blizu Firula a i na Firulama..... Nisam sigurna ali mislim da se s njim možeš dogovoriti da ti bude na porodu....
sweetheart 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 22:04   #8
Dr. Robert Vulić ima ordinaciju u Valpovačkoj ulici (inače taj kvart svak' zove drugačija i zato sam napisala ulicu) i ne radi u bolnici, nažalost
ima ugovor sa HZZO-om tako da sam ja, koja kod njega vodim svoju trudnoću, privodim kraju bolje rečeno, do sada platila svega dva ili tri UZV-a i to po 80 kn
baš mi je na zadnjem pregledu sestra,koja je fenomenalna, rekla da su kupili ctg uređaj
uglavnom ja sam s njima prezadovoljna, kad god mi nešto nije bilo jasno uvijek su me primili isti dan,strpljivo odgovaraju na sva pitanja a ja ih uvijek imam hrpu
poziva očeve na UZV ukoliko to oni žele, i ako trebate nešto u bolnici obaviti, neki pregled ili nešto rado će vam dati br. tel svoga kolege/kolegice i reći da se pozovete na njega....
eto ja ....prezadovoljna..

i....nakon ovolikih pohvala ako netko misli da sam s njim u srodstvu....nisam!
__________________
v3eka
v3eka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 08:49   #9
Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
A slušaj da te isti porodi.... to je idealno...al na neke stvari ne možeš utjecat.,,tako nemoj se zamarat s tim da te baš tvoj ginić mora porodit... ako želiš "vezu" možeš ić kod

dr. Vulića (privatno radi kod Grzunova),
dr. Roje (privatno radi kod Banovića)
dr. Strinić (privatno radi u CITU)

više manje svi ginekolozi koji rade u bolnici, rade privatno kod nekog drugog doktora

ja ti vodim trudnoću kod dr. Mimice i prezadovoljna sam ti...

Kod koga si išla na redovne preglede?
ako se ne varam i dr Hrboka radi privatno kod Mimice
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 10:19   #10
Quote:
klinki kaže: Pogledaj post
Kod dr. Tatjane P. Jukić.
Kad spominješ Vulića misliš li na Marka koji radi na Firulama ili Roberta? Jer nisam sigurna da li Robert Vulić radi i na Firulama.
je li nisi zadovoljna s njom ili samo radi poroda?
__________________
#team zidar
tommy.g is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 10:19   #11
Quote:
bubasta kaže: Pogledaj post
ako se ne varam i dr Hrboka radi privatno kod Mimice
ma daj? vidiš nemam pojma...jednom prilikom sam bila kod dr.opće prakse po neke uputnice i bila zamjena i znam da je ta zamjena spomenila da njen muž radi u ordinaciji kod dr Mimice al bila sam uvjerena da je neko prezime s V

i kakvi je taj Hrboka? Mene nije dojmio na tečaju
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 13:03   #12
Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
ma daj? vidiš nemam pojma...jednom prilikom sam bila kod dr.opće prakse po neke uputnice i bila zamjena i znam da je ta zamjena spomenila da njen muž radi u ordinaciji kod dr Mimice al bila sam uvjerena da je neko prezime s V

i kakvi je taj Hrboka? Mene nije dojmio na tečaju
Ni mene se Hrboka nije dojmio na tečaju, njegovo predavanje mi je bilo užasno dosadno ali od par žena kojima je on bio na porodu čula sam samo pohvale.
Albera is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 16:44   #13
Dr.Hrboka taj me čovjek dojmio,ja nemam riječi za njega pohvalit.
Doduše nije mi bio na porodu,nego na amnioskopiji koju je napravio tako njezno da nisam ni znala da je gotov,pposlije je sve objasnio.
I da,on je prvi muški ginekolog,a i zadnji koji me je pregledao
kasnije je bio u viziti i opet same riječi hvale,pitao je kako smo ,nabacio koju šalu

Ja sam oduševljena s njim,šteta šta se u rodilištu nema mogućnost biranja liječnika na porodu...Izabrala bi ga odmah!
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 18:01   #14
Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
ma daj? vidiš nemam pojma...jednom prilikom sam bila kod dr.opće prakse po neke uputnice i bila zamjena i znam da je ta zamjena spomenila da njen muž radi u ordinaciji kod dr Mimice al bila sam uvjerena da je neko prezime s V

i kakvi je taj Hrboka? Mene nije dojmio na tečaju
ime mu je Vedran, e sad jel ozenjen, pojma nemam
evo, sad radi li jos uvijek
http://www.gynenova.hr/drhrboka.htm

Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Dr.Hrboka taj me čovjek dojmio,ja nemam riječi za njega pohvalit.
Doduše nije mi bio na porodu,nego na amnioskopiji koju je napravio tako njezno da nisam ni znala da je gotov,pposlije je sve objasnio.
I da,on je prvi muški ginekolog,a i zadnji koji me je pregledao
kasnije je bio u viziti i opet same riječi hvale,pitao je kako smo ,nabacio koju šalu

Ja sam oduševljena s njim,šteta šta se u rodilištu nema mogućnost biranja liječnika na porodu...Izabrala bi ga odmah!
ja sam isto odusevljena
i meni je bio zadnji koji me pregledao
bubasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 20:49   #15
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Dr.Hrboka taj me čovjek dojmio,ja nemam riječi za njega pohvalit.
Doduše nije mi bio na porodu,nego na amnioskopiji koju je napravio tako njezno da nisam ni znala da je gotov,pposlije je sve objasnio.
I da,on je prvi muški ginekolog,a i zadnji koji me je pregledao
kasnije je bio u viziti i opet same riječi hvale,pitao je kako smo ,nabacio koju šalu

Ja sam oduševljena s njim,šteta šta se u rodilištu nema mogućnost biranja liječnika na porodu...Izabrala bi ga odmah!
Svakako lipo mi je ćut da je tako profesionalan kad "radi"..
mene je iznenadilo na tečaju..nekako pristup mu je bio pomalo blesav...
uopće se nije predstavio..ono tipa ja sam taj i taj... već je zgnjuria glavu u tastaturu i izgovoria šta ima i doviđenja... znam da je dobra većina ostala šokirana..
možda je čovjek imao loš dan
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 00:03   #16
sve moje ginekologe ste spomenili... )

Quote:
klinki kaže: Pogledaj post
Kod dr. Tatjane P. Jukić.
Kad spominješ Vulića misliš li na Marka koji radi na Firulama ili Roberta? Jer nisam sigurna da li Robert Vulić radi i na Firulama.
Robert ne radi u bolnici al meni je vodio trudnoću i ODUŠEVLJENA sam!!!
Marko radi u bolnici, vodio me je kada sam ležala na odražavanju i bio mi je ok. ne pretjerano rječit al pedantan!!

jel ta Jukićka na Mejama jer sam ja nekad bila kod nje i ajme majko mi je...

Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
i kakvi je taj Hrboka? Mene nije dojmio na tečaju
draga Hrboka ti je meni bio savršen... a do tada sam mislila da je to samo Mimica .. objasnio mi je šta god da sam ga pitala... kada mi je davao gel sve mi je lipo rekao prije i bez da sam ga pitala... bio mi je svaki dan u viziti a vađenje punata nisam ni osjetila... sve mi na caricama smo njime bile oduševljene...

Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
A slušaj da te isti porodi.... to je idealno...al na neke stvari ne možeš utjecat.,,tako nemoj se zamarat s tim da te baš tvoj ginić mora porodit... ako želiš "vezu" možeš ić kod

dr. Vulića (privatno radi kod Grzunova),
dr. Roje (privatno radi kod Banovića)
dr. Strinić (privatno radi u CITU)

više manje svi ginekolozi koji rade u bolnici, rade privatno kod nekog drugog doktora

ja ti vodim trudnoću kod dr. Mimice i prezadovoljna sam ti...
Mimica (jao morala sam... ) koliko znam i on radi u bolnici pa čak i ponekad dežurastva tako da potoji šansa da i on bude na porodu!!

cure su već napisale da niti jedan doktor koji radi u bolnici ban nje ne radi preko HZZOa već samo privatno a moja topla preporuka je dr, Roje u čijem timu radi dr. Hrboka. oni su meni bili dežurni i sve samo naj mogu napisat. Hrboka mi je radio carski i iako nije non stop bio s menom u rađaoni vidio je da nemam trudove. ugodan topal čovjek. a Roje je predivan stručnjak!!! ja za njih navijam!!!
__________________
So there's this boy..he kinda stole my heart. He calls me Mom ♥
mufloncic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 12:28   #17
Ok,čula sam preporuke za dr R.Vulića i on bi mi najviše odgovarao jer je to odmah u mom kvartu i još k tome nahvalile ste ga,tako da ću se prebaciti ove dane kod njega.Već sam kontaktirala sestru i rekla je da upisuju.Upisala bih se preko Hzzo-a.
Rekle ste da naplaćuje samo UZV,a naplaćuje li preglede,briseve i komplicira li s tim uputnicama ako što triba?!
Zanima me kombinira li tko,i da li je to uopće izvedivo(tek eto radi drugog mišljenja) državnog i privatnog ginića u trudnoći? Mislim da su svi pomalo tašti te ako se odlučim koji puta i privatno npr. CITO, jer sam kod njih odlazila tu i tamo ranije i ostavili su super utisak pa stoga pitam, a imaju i 4D.
klinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 13:04   #18
dosta cura je znalo otići na drugo mišljenje ili naročito na 3D ili 4D ukoliko to njihov odabrani ginekolog nema...npr u Roje privatno nema 3D, a u CITU ima...ili ako je neki problem...
osobno nisam išla na dodatne preglede jer mi je trudnoću vodio M.Vulić a upisana sam u Grzunova preko HZZO-a, a on ima sve potrebne aparate pa nisam imala potrebu ići negdje drugdje.
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 13:24   #19
Quote:
mala8 kaže: Pogledaj post
dosta cura je znalo otići na drugo mišljenje ili naročito na 3D ili 4D ukoliko to njihov odabrani ginekolog nema...npr u Roje privatno nema 3D, a u CITU ima...ili ako je neki problem...
osobno nisam išla na dodatne preglede jer mi je trudnoću vodio M.Vulić a upisana sam u Grzunova preko HZZO-a, a on ima sve potrebne aparate pa nisam imala potrebu ići negdje drugdje.
Poslala sam ti pp,pogledaj
klinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 13:26   #20
Quote:
klinki kaže: Pogledaj post
Ok,čula sam preporuke za dr R.Vulića i on bi mi najviše odgovarao jer je to odmah u mom kvartu i još k tome nahvalile ste ga,tako da ću se prebaciti ove dane kod njega.Već sam kontaktirala sestru i rekla je da upisuju.Upisala bih se preko Hzzo-a.
Rekle ste da naplaćuje samo UZV,a naplaćuje li preglede,briseve i komplicira li s tim uputnicama ako što triba?!
Zanima me kombinira li tko,i da li je to uopće izvedivo(tek eto radi drugog mišljenja) državnog i privatnog ginića u trudnoći? Mislim da su svi pomalo tašti te ako se odlučim koji puta i privatno npr. CITO, jer sam kod njih odlazila tu i tamo ranije i ostavili su super utisak pa stoga pitam, a imaju i 4D.
draga, dok nisam bila trudna pregled,uključujući papa test, bi mi naplaćivao 80 kn, rezultate sam čekala nekih 2-3 tjedna, a ako želiš da bude gotovo u roku 7 dana još 100kn ali oni ti sami kažu ako stvarno nema potrebe da ne daješ tih 100 kn dodatno ako nemaš dopunsko naplatit će ti uputnicu 15 kn kao i svaki drugi liječnik opće prakse...naravno, sve je ovo pod uvjetom da si upisana kod nejga! ali evo vidim da ćeš se upisati!
ja sam u 35. tjednu trudnoće i nisam kombinirala s ginekolozima, a koliko ja znam moguće je...i kako sam već napisala u trudnoći mi je naplatio svega 2 ili 3 uzv-a niti jednu uputnicu,a svako malo sam radila urino kulturu zbog e.coli!
__________________
v3eka
v3eka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.