Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2006., 10:59   #181
Quote:
GoTo kaže:
Hm, pa kad je sa Antom Đapićem prošetao predsednik Skupštine Predrag Marković, neće proći mnogo vremena ni do šetnje Tome Nikolića i predsednika Sabora Vladimira Šeksa.
Prvo, jebote, zar je tebi ova slika normalna ??? Ajd nađi mi pet Srba na cijelom svijetu kojim jest.

Drugo, veliš - tako sve počinje. Pa dobro, ne velim ni ja da se nećemo nikada normalizirati, samo je tvrdnja da smo to već obavili ponešto ... hm, preuranjena.

I treće - qrac bi se Anto prošetao u ovako lepom bradatom društvu da se nije davno presvukao, da nije iz rječnika davno izbacio Zemun i granicu na Drini. A pretenzije prema 'prekodrinlju', mislim, nikad nije ni imao.
Lucky Jim is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 12:29   #182
Quote:
Lucky Jim kaže:
Prvo, jebote, zar je tebi ova slika normalna ???
Nije.

Iako je gost, Đapić kisne!

Quote:
Drugo, veliš - tako sve počinje. Pa dobro, ne velim ni ja da se nećemo nikada normalizirati, samo je tvrdnja da smo to već obavili ponešto ... hm, preuranjena.
E sad si ti otišao u drugu krajnost. Tvrdeći da čak ni ponešto nije urađeno!?
__________________
Ko visoko leti, nisko zimi.
GoTo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 14:16   #183
Quote:
RS drzi infrastrukturu (struju, telefon...)
e super si lik.kakvi samo zalutaju ovamo...srbi drze telefon?jos jedno 3 mjeseca kada ce to drzati svabe.oce to bit svabija onda?isto tako i sve te silnje srpske vode,sume,zeljeznice od dva vagona,ribe...bit ce svapske.
goldietrickz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 19:03   #184
Quote:
goldietrickz kaže:
e super si lik.kakvi samo zalutaju ovamo...srbi drze telefon?jos jedno 3 mjeseca kada ce to drzati svabe.oce to bit svabija onda?isto tako i sve te silnje srpske vode,sume,zeljeznice od dva vagona,ribe...bit ce svapske.
Elektroprivreda se nece privatizovati i to je odluka vlade RS i narodne skupstine posto ce struja sve vise dobijati na cijeni. A sjediste telekoma srpske i nakon privatizacije mora biti u Banjaluci, i tako pise u tenederu. A inace, Srbi su kupili robnu kucu u centru Brckog, drze hotel 'Jelena' u centru Brckog, mesnu industriju Bimeks Brcko, fabriku akumulatora 'Tesla', imaju RTV HIT, najvecu firmu u Brckom koja prodaje auta, bavi se osiguranjem i prodajom naftnih derivata 'Brckogas', drze onu 'Arizonu ' u Brckom preko 'italprojecta' jer su vlasnici njega i direktori...I sve cega se mogu sjetiti je vlasnistvo Srba.
A onaj Bimal su kupili austrijanci, a koliko ja vidim, menadzeri, portparoli... su Srbi.
amd.intel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 18:28   #185
Quote:
PatriotSLO kaže:
Još malo, pa malo, pa nezavisna Republika Srpska, nova srpska država.

Ko si to tamo oko 82-83 mislio, da će Slovenija biti samostalna država?

Pa niko.

Ko si je mislio, da će KOSOVO bit nezavisna država?

Pa niko-a eto, to još malo pa postaje realnost.

Danas se svi smeškaju: koja bre RS, nema RS, samo BIH..

Da, da, ti isti su 90 govorili koja bre Slovenija, to je Jugoslavija, svi smo mi Jugoslaveni..

Srbi u RS ne žele imati posla sa muslimanima i živeti u zajednici sa njima.Dakle, podržavam ih u težnjama po samostalnoj Republici Srpskoj.
ma ko ste vi da znate sta srbi u RS-u zele. niko i nista. glupi slovenci kojima su svabe i austrijanci promjenili genetski kod za vjekove vladavine. ma mars u EU, gdje vam je i mjesto, jebala vas ona.
Neutrinum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2006., 10:14   #186
Quote:
Neutrinum kaže:
ma ko ste vi da znate sta srbi u RS-u zele. niko i nista. glupi slovenci kojima su svabe i austrijanci promjenili genetski kod za vjekove vladavine. ma mars u EU, gdje vam je i mjesto, jebala vas ona.
A ti si, kao, kompetentan da govoris o zeljama Srba u RS?
balkanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 16:47   #187
Quote:
balkanac kaže:
A ti si, kao, kompetentan da govoris o zeljama Srba u RS?
Ma nikada nisu bili oni problem, kvarni su ovi sto su pobjegli sa podrucja koje se danas zove Federacija. a Srbi iz RS-a, moje komsije
Neutrinum is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 19:36   #188
Quote:
Neutrinum kaže:
Ma nikada nisu bili oni problem, kvarni su ovi sto su pobjegli sa podrucja koje se danas zove Federacija. a Srbi iz RS-a, moje komsije
protjerani.. ne pobjegli
balkanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 00:18   #189
Quote:
balkanac kaže:
protjerani.. ne pobjegli
povlacili se za JNA-om.
__________________
U ime Allaha, Milostivog, Samilosnog!

Reci: "O vi nevjernici,


ja se neću klanjati onima kojima se vi klanjate,


a ni vi se nećete klanjati Onome kome se ja klanjam;


ja se nisam klanjao onima kojima ste se vi klanjali,


a i vi se niste klanjali Onome kome se ja klanjam,


vama - vaša vjera, a meni - moja!”
Neutrinum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.