Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2006., 08:33   #1
Vip prepaid

Imam jedno pitanje.Kupio sam novi mobitel, operater mi je T-com i njega koristim. Imam i stari broj, VIP prepaid kojeg ne koristim,ali ne bi da mi propadne nego bi ga obnavljao samo da ne propadne
Zanima me,da li ukinu broj odma nakon isteka onog roka do kad vrijedi ViP bon ili ima jos neko vrijeme?
stefulj is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 23:08   #2
Quote:
stefulj kaže:
Imam jedno pitanje.Kupio sam novi mobitel, operater mi je T-com i njega koristim. Imam i stari broj, VIP prepaid kojeg ne koristim,ali ne bi da mi propadne nego bi ga obnavljao samo da ne propadne
Zanima me,da li ukinu broj odma nakon isteka onog roka do kad vrijedi ViP bon ili ima jos neko vrijeme?
Imas jos odredeno vrijeme, ali neznam koliko.
__________________
http://arsenal.nogonet.com/
andro86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2006., 14:49   #3
Quote:
andro86 kaže:
Imas jos odredeno vrijeme, ali neznam koliko.
Sa VIP kartice nazovi sluzbu za korisnike na besplatni broj 0917788 i sve ce ti objasniti!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 14:51   #4
prije je bon od 100kn trajao tri mjeseca, a nakon toga si imao jos 3 mjeseca za aktivaciju dok ti ne ukinu broj. sad su mijenjali to sa trajanjem bona, posto je dosao novi od 50 kn. mislim da sada on traja 3 mjeseca, a od 100kn pola godine, ne znam da li je ostalo isto ono za naknadnih 3 mjeseca...


za tebe bi mozda bilo rjesenja da iskoristis onaj prelazak na T-mobile uz zadrzavanje svog starog vip broja, dakle imas i broj i pozivni 091 a na t-mobileu si. ne znam je li to vec moguce, al cuo sam da ce biti
__________________
nobody expects the spanish inquisition
mad_mike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.