Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2024., 17:05   #1141
Tvrda voda... nije nikakav problem, a ja sam ih se na bezveznim loncima rješavao da zakuham vodu sa nešto octa, operem i obrišem nakon pranja (a sad i mene zanima ima li neki bolji način). Mislim da će biti manje fleka ako brišeš suđe nakon pranja.
KGW is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 17:47   #1142
Bolji način je da ignoriraš fleke
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 07:40   #1143
Quote:
KGW kaže: Pogledaj post
Tvrda voda... nije nikakav problem, a ja sam ih se na bezveznim loncima rješavao da zakuham vodu sa nešto octa, operem i obrišem nakon pranja (a sad i mene zanima ima li neki bolji način). Mislim da će biti manje fleka ako brišeš suđe nakon pranja.
Znaci nije problem ako se tako sara?Znate li mozda da li hrana u serpi moze stajati ili cim se skuha da se izvadi u neku drugu sserpu?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 09:00   #1144
Ja sam nedavno uzela novi set lonaca od Korkmaza, zadovoljna sam..iako mi se npr express loncu nakon godinu i pol korištenja odvojilo dno na jednom mjestu, kao duplo dno je i na jednom dijelu se samo odvojilo za vrijeme kuhanja. Zamijenili su mi za novi odmah u Lonci i poklopci.
romy_2703 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 22:24   #1145
Pozdrav!

Koji biste od ova 2 seta izabrali?

Korkmaz Erna

ili

Tefal Duetto
mateo777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 22:33   #1146
Quote:
mateo777 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!



Koji biste od ova 2 seta izabrali?



Korkmaz Erna



ili



Tefal Duetto
Oba po meni su za različite namjene/navike/recepte pa nema baš smisla birati tako. Prvi set je onako za variva, juhe, rižote, gulaše itd, one pot jela s puno kuhanja, krčkanja, jednom, dvaput pogledati i promiješati do kraja. Drugi set je više za tjestenine, umake, stvari koje se više nadgledaju, polijevaju, prelijevaju, miješaju, cijede...
Oba su perilica friendly pa jednostavnije pranje korkmaza nije bitno.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 07:28   #1147
Quote:
mateo777 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Koji biste od ova 2 seta izabrali?

Korkmaz Erna

ili

Tefal Duetto
Korkmazov set ide u pećnicu po potrebi a za Tefalov treba provjeriti s obzirom na staklene poklopce.
panorama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.