Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2023., 18:12   #381
čitala sam ovdje da je invisalign najkvalitetniji , pa sam se odlučila. Nosim već 2 mjeseca i zadovoljna sam, već se vide pomaci. Plaćam u ratama, iznos koji mi odgovara od jedne do druge kontrole, kako stignem.
Tunjara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2023., 20:42   #382
Koja je sada cijena Invisaligna?
tomigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 20:08   #383
Quote:
Tunjara kaže: Pogledaj post
čitala sam ovdje da je invisalign najkvalitetniji , pa sam se odlučila. Nosim već 2 mjeseca i zadovoljna sam, već se vide pomaci. Plaćam u ratama, iznos koji mi odgovara od jedne do druge kontrole, kako stignem.
Jel boli zubno meso od njega koliko cesto ides na kontrole i moraju li se obavezno zubi prati poslije jela?
Ja cu to tesko moci prati na poslu
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2023., 23:42   #384
zubno meso ne boli, jedino sam zub koji se pomiče. Ne uspijem ni ja prati svaki put poslije jela, ali popijem vodu. Naravno da je bolje oprati, ali na tu nemaš baš uvijek mogućnost.
Na kontrole idem svakih cca 2 mj.
Tunjara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2023., 23:44   #385
Quote:
tomigan kaže: Pogledaj post
Koja je sada cijena Invisaligna?
ja imam dosta problema i jako puno alignera za promjeniti, uglavnom cijena ovisi o tome, a i o ordinaciji u koju ideš
Tunjara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2024., 16:50   #386
Inman Aligner, Clear Aligner, Invisalign, SimplySmile - mobilni aparatići

Ima li mozda koji roditelj kojem dijete nosi prozirnu udlagu retainer nakon terapije fiksnim aparaticem preko hzzo?
Sto kad se osteti ta udlaga, jel sami placamo novu ili ide na teret hzzo, npr jednom godisnje isl.?
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2024., 14:35   #387
Ima li tko kakvih iskustava oko alignera i problema sa zubnim mesom? Od nekih ortodonata sam čuo da ga oni sebi nikad ne bi stavljali obzirom da ljudi imaju problema sa zubnim mesom radi njih, i da bi obavezno išli na aparatic da sebi rade. Da dobrim dijelom danas rade to jer je najjednostavnije njima za izradu, nemaju zezanja s tim koliko imaju oko aparatica, a ti problemi oko zubnog mesa da se prešućuju...
Ares1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 19:31   #388
Evo deveti tjedan nosim invisalign, ne da nemam problema sa zubnim mesom zbog istog, nego mi je stanje cak i bolje.
miro06 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.