Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2009., 14:06   #81
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
-kićenje sale posebno (Siljadi iz Odre i ostali)

Kako je kićenje sale posebno, jel tu misliš na cvijeće? Jer nama je dekoracija cvijećem uključena u cijenu..
Mazilymaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 15:20   #82
Quote:
Mazilymaz kaže: Pogledaj post
Kako je kićenje sale posebno, jel tu misliš na cvijeće? Jer nama je dekoracija cvijećem uključena u cijenu..
Ah, samo želje
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2009., 09:50   #83
da korisne informacije...ali ja ipak tražim nešto do 20 ljudi, tako da mi to ispada iz igre
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 09:57   #84
Pozdrav

Sarahhh
Jesi bila kada u restoranu "Grand" u sali koja je posebno uređena,
koliko se sjećam u baroknom je stilu?
Sala je manja, za 20 osoba je super, meni je jako slatko
Tamo sam bila na jednom manjoj feštici pred par godina,
ima i posebno mjesto za muziku
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 11:00   #85
Quote:
jasna kaže: Pogledaj post
Sarahhh
Jesi bila kada u restoranu "Grand" u sali koja je posebno uređena,
koliko se sjećam u baroknom je stilu?
Sala je manja, za 20 osoba je super, meni je jako slatko
Tamo sam bila na jednom manjoj feštici pred par godina,
ima i posebno mjesto za muziku


joj bila sam tamo ali dosta davno...baš bi mogla skoknut tamo na neki ručak ili večeru s dragim pa odmah pogledamo kako to izgleda...da...dobra ideja...javim dojmove...pusa ti
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2009., 14:32   #86
dakle, zanima me koga imate za preporučiti od naših domaćih bendova. jednom davno sam bila na svadbi gdje su svirali meteori i bili su odlični, ali to je bilo još u vrijeme dok je slaven svirao s njima. kakvi su sada? molim preporuke i, ako je moguće, cijene njihovih usluga.
zahvaljujem
_pahuljica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 09:20   #87
Evo ovako, iznosim svoj subjektivni doživljaj bendova koje sam imala priliku slušati po svatovima, tako da mi nemojte zamjeriti:


1. Odiseja - bez komentra, naš bend

2. Sjaj - isto odlični, dugo sviraju skupa, 1600 EUR s pratnjom

3. Galla Band - ugodno iznenađenje, mislim da su 1100 EUR bez pratnje, ali nisam sigurna

4. Meteori - dugo su bili moj favorit, ali sada tek na 4. mjestu, dosta ružnog sam čula o njima, cijena 1200 EUR bez pratnje, s tim da oni ne sviraju pratnju ali mogu naći neki bend koji će odraditi pratnju

5. Složna braća - tamburice i violina, svirka prva liga, super štimung, ali glasovi

6. Povratak - totalno me razočarali, nekako su mi bili mlitavi

7. Balans - katastrofa, narodnjaci, a od onog tipa što pjeva glas mi je toliko iritantan, užas, a koštaju kao Meteori

8. Sjene - narodnjaci i zabavne, ali ipak iza Balansa jer je presudilo to što jedan tip na stalku od mikrofona ima još neki stalak za pivu i paralelno cuga i pjeva - užas

9. Nove Dimenzije - narodnjaci i vole si popit


Eto to je ono što sam ja čula, iako vjerujem da repertoar ovisi o mladencima. Ne mogu se više sjetit nijednog benda. Nadam se da sam pomogla.
Mazilymaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 15:22   #88
Quote:
_pahuljica_ kaže: Pogledaj post
dakle, zanima me koga imate za preporučiti od naših domaćih bendova. jednom davno sam bila na svadbi gdje su svirali meteori i bili su odlični, ali to je bilo još u vrijeme dok je slaven svirao s njima. kakvi su sada? molim preporuke i, ako je moguće, cijene njihovih usluga.
zahvaljujem

meni su meteori zakon, cijena ima je ok, dečki su fenomenalni, to ti može dosta ljudi potvrditi. profesionalci su nema šta
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 18:20   #89
Uz neizostavan band Odiseja
a i Meteore

grupa Mystic je ok
http://www.grupamystic.com/index.php...d=12&Itemid=51

Moje mišljenje je da je Odiseja jedini band gdje pjevači imaju sluha i znaju pjevati, stvarno se trude biti originalni, dobro vode program, vrijede više od love koju traže.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 12:04   #90
narodna nošnja

puno hvala za odgovore o bandovima

palo mi je na pamet ples s mladom odraditi u narodnoj nošnji našeg kraja. vidjela sam to na jednoj svadbi i totalno se oduševila, mladenci su mi bili baš posebni. oni su imali svoje nošnje jer su plesali u folklornom društvu pa im nije bilo teško odlučiti se za tu varijantu. ja svoju nemam pa me zanima gdje bi se mogla nabaviti za iznajmiti, ako je to uopće moguće, i koliko bi koštalo. šta mislite o toj ideji općenito?
_pahuljica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 13:09   #91
Hm... za nošnju...možda da probaš posudit u nekom KUD-u. Mene isto muči da li da plešem u nošnji ili ne. Osobno sam zaljubljenik u posavsku narodnu nošnju i folklor općenito, a opet mi je žao izgubiti previše vremena na presvlačenje, tako da još nisam odlučila. Ali ako ja budem u nošnji, bit će i mužić u svojoj muškoj nošnji.
Mazilymaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 18:57   #92
Bok curke,
bila sam na nekoliko svadbi gdje je bio ples sa mladom u Posavskoj narodnoj nošnji, to me svaki put oduševi. Ja nisam imala ples niti sam bila u nošnji jer bi inače bila još jednom toooolika Ako ste zainteresirane pitati ću u mome kraju iznajmljuje li tko.

Najljepša narodna nošnja na svijetu



Zadnje uređivanje jasna : 30.07.2009. at 19:23.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 19:11   #93
meni je to sa nošnjama fantastično a ova slika što je jasna postala je baš ono što sam si zamislila. samo, kako doći do nošnje? ne vjerujem da KUD-ovi pretjerano naklono gledaju na davanje takvog nečega radi nečijeg "hira"
_pahuljica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 19:32   #94
Da, takve narodne nošnje se posebno čuvaju i nerado se iznajmljuju, jer previše vrijede. Puno je rada i truda uloženo za izradu nošnji, da bi ih netko oštetio, ne smiju se zaliti, jer svileni konac kojim je vezena obično otpušta boju, ali zašto ne pitati!
Što se tiče KUD-ova, bar kod nas, te nošnje nisu vlasništvo KUD-ova, već osobe koja ju nosi, odnosno člana KUD-a.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 20:10   #95
već vidim da ništa od toga
_pahuljica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 21:35   #96
Da se baciš na vezenje nošnje, da stigneš do svadbe

Šala mala
Poslala sam upit preko jedne članice KUD-a! Baš me zanima

Zadnje uređivanje jasna : 30.07.2009. at 21:49.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 10:18   #97
Ako odlučite za nošnju recite mi, pa da tražim dalje konkretno prema veličinama.
Obavezno mi navedite hm... veličinu, ali ne broj već je tu važna visina i širina, tj. kakva je osoba mršava ili punija...
Nošnja se "regulira" prema osobi, tako da tu ne postoje brojevi.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 00:53   #98
Ja ću imati ples u narodnoj nošnji. Kod nas ide da svekrva daje ili posuđuje svoju. Inače cijena nošnje je oko 1000 eura. Imala je teta jednu za prodat tako da to sigurno znam. KUD-ovi nemaju nošnje nego svaki član ima svoju tako da će biti malo teže naći nekoga tko je iznajmljuje.
mala44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 01:26   #99
Vidim da se spominje brod za vjenčanje i Sisku.
Mislim da primaju i manje svadbe i čini mi se ugodan ambijent. Ako nekome treba broj za dogovor slučajno znam čovjeka..... naravno putem PM

Zadnje uređivanje zfrknt : 01.08.2009. at 01:37. Reason: vrućina je strašna ;-)
zfrknt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2009., 12:18   #100
Quote:
mala44 kaže: Pogledaj post
KUD-ovi nemaju nošnje nego svaki član ima svoju tako da će biti malo teže naći nekoga tko je iznajmljuje.
Postoje KUD-ovi koji imaju nošnje koje su u vlasništvu KUD-a, to pouzdano znam, ali opet je pitanje da li bi htjeli iznajmiti nošnju.
Mazilymaz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.