Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2012., 23:42   #21
Quote:
Qloe kaže: Pogledaj post
Moralo je, nije se mogao preskočiti 666. čitatelj

Pripremaj se za svoj 666. post, imaš vremena. Tko zna, možda možeš ne napisati ga
Jasno mi je da je broj morao doči, ali mi je isto tako jasno da sam ga mogla preskoćiti vidjeti. Drugi detalj koji bode u oći je da je nadimak druga koji je zadnji odgovorijo vezan uz ovakav pojam.

Moguče da je on nadimak birao po nekoj drugoj osnovi, no ovdje simbolika nije zanemariva. Kako god svidža mi se naćin na koji mladič djeli svoja razmišljanja na temi.

Quote:
EDIT: BTW. zanimljiva ti je tema
Hvala. Drago mi je da ti se svidža. Ako želiš slobodno se prikljući.
__________________
U slućaju da ste naivni ko ja ne pokušavjate se ulogirati na linkove koje ovaj korisnik meče u potpis.
naivna frmasica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 00:19   #22
Quote:
naivna frmasica kaže: Pogledaj post
Jasno mi je da je broj morao doči, ali mi je isto tako jasno da sam ga mogla preskoćiti vidjeti.
Oke, mogla si ga i vrebati.


Quote:
Drugi detalj koji bode u oći je da je nadimak druga koji je zadnji odgovorijo vezan uz ovakav pojam.

Moguče da je on nadimak birao po nekoj drugoj osnovi, no ovdje simbolika nije zanemariva. Kako god svidža mi se naćin na koji mladič djeli svoja razmišljanja na temi.
Wow, ovo je dobro
Simbolika postoji, slažem se, bez obzira na motiv izbora nicka. Gugl navodi na Držićeva Negromanta i na servis računalne opreme, gle sad, iz Dubrovnika , dalje neću.
Slažem se, i meni se dopada kako se dečko elegantno uklopio u tvoj stil HSL hajdanja na forumu .


Quote:
Hvala. Drago mi je da ti se svidža. Ako želiš slobodno se prikljući.
Hvala tebi na pozivu, prihvaćam nakon što proučim neke od nepoznatih mi pojmova s teme, mada je i samo praćenje vaših tokova ok.

Uglavnom, moguče je.
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 21:26   #23
Quote:
Qloe kaže: Pogledaj post
Oke, mogla si ga i vrebati.
Ćitaš me ko otvorenu knjigu.
Dobila sa ideju gadžat ga kako se približavao trečoj šestici, no dan iza toga sam naletila na zanimljivu registraciju na parkiralištu koju uoće nisam gadžala več sam samo pogledala ljevo od sebe.
Quote:
Wow, ovo je dobro
Simbolika postoji, slažem se, bez obzira na motiv izbora nicka. Gugl navodi na Držićeva Negromanta i na servis računalne opreme, gle sad, iz Dubrovnika , dalje neću.
Slažem se, i meni se dopada kako se dečko elegantno uklopio u tvoj stil HSL hajdanja na forumu .
I ja sam išla guglat. Šta ču kad sam gugl džankie. Dobar je dećko.

Quote:
Hvala tebi na pozivu, prihvaćam nakon što proučim neke od nepoznatih mi pojmova s teme, mada je i samo praćenje vaših tokova ok.

Uglavnom, moguče je.
Ljep ošto si došla.
__________________
U slućaju da ste naivni ko ja ne pokušavjate se ulogirati na linkove koje ovaj korisnik meče u potpis.
naivna frmasica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.