Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2015., 18:13   #1
Post Političari i oni koji se u politiku miješaju - osvrti na natalne karte

Pojavio se interes a mislim i da ne bi bilo loše na jednom mjestu imati više karata političara pa evo otvaram temu na kojoj se možemo osvrtati na natalne karte političara i njihova političkog života.

Već smo pisali o profesiji politike pa ću kopirati post s teme kako bi se kroz te karte mogli osvrnuti na "političke faktore":


Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Politika:

Političari su posebna vrsta ljudi. Političar može biti iz bilo kojih redova i bilo koje vrste branše. Ali ono što su zasigurno odlike političara jest ljukavost, ubjedljivost i šarm, a sve u kombinaciji s džon obrazom. Zbog toga astrolozi kažu da političari i pravnici imaju slične natalne karte kao i trgovci jer rabe iste osobine. Ali trgovci maheri.

Političari su u uskoj vezi s društvom i istaknute figure u društvu pa je kod profesije političara istaknuto 10. polje u kojem se često nalazi Sunce (često u konjukciji s MC-om). Osim što je kod političara istaknuto 10. polje ("važni" ljudi, visok društveni položaj, ambicija, vlast), istaknuto je i 7. polje ("ugovorna" partnerstva, rival, diplomacija, javni neprijatelji, konkurencija, suvlasništva).

Osim istaknutog Sunca, ostale dvije planete naglašene u profesiji političara su Saturn i Neptun. Saturn zbog puno toga, a najviše zbog neosjetljivosti na individualne ljudske osjećajčiće (santa leda ) i odgovornosti, a Neptun zbog toga što politika podrazumjeva urođenu sposobnost plivanja u svim vodama (fleksibilnost). Političari znaju imati ribe na vrhu 10. polja (ideologija, lukavost). Kroz Saturna se gleda i politička sudba pa je pozicija Saturna u 10. polju jedan od tradicionalnijih pokazatelja rušenja s visokog položaja (naravno ako to podržavaju drugi aspekti).

Od znakova važan je znak Jarca (integritet) i znak Vage (jednakost, pregovarač, kompromis).



Evo i kratkog pregleda vladarstava planeta i polja u političkom smislu:


Sunce - predstavlja vrhovni autoritet i vlast u državi, predsjednika i životnu snagu zemlje...

Mjesec - predstavlja narod i narodne mase, žemsku populaciju, plodnost zemlje, fluktacije i trenutačno raspoloženje naroda, podložnst masama, javna mjesta na kojima se okuplja puno puka...

Merkur - vlada tiskom i sredstvima informiranja/priopćavanja, govorima, predstavlja intelektualce, pisce i novinare, trgovinu na malo i onu koja je unutra zemlje...

Venera - upravlja kulturnim i umjetničkim svijetom, sklonošću mira i mirenja, dobrog fizičkog stanja zemlje, javnim životom u smislu izlazaka, žemskom mladošću...

Mars - upravlja vojskom, oružjem i oružanim snagama, sklonošću borbenosti i ratovanja, muškom mladošću i radnom snagom...

Jupiter - označava zakone, svećenstvo, sudstvo, visoku znanost, izdavaštvo, veletrgovinu, dijasporu, ceremonije, blagostanje, prosperitet i putovanja izvan zemlje, kolonije...

Saturn - upravlja politikom zemlje, državnom administracijom u smislu zakonske provedbe i uprave, posjedima, predstavlja konzervativnu političku opciju (stranku), stegu, rudnike, povijesne građevine...

Uran - upravlja revolucionarnim promjenama i napredkom, zrakopolstvom, pobunama, anarhijom i onim činiocima koji "ruše sustav" ako je u lošem aspektu.

Neptun - upravlja morem i mornaricom, prihvatilištima, bolnicama, dobrotvornim volonterskim organizacijama i "komunama"...

Pluton - predstavlja kriminalni milje, mafiju, špijunažu, tajne službe i službe koje djeluju "iz mraka"...
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 18:42   #2
1. polje - država i njeni stanovnici u cjelini tj. općeg stanja

2. polje - ekonomija, financijsko stanje, državna kasa, banke i državne obveznice

3. polje - obrazovanje, škole, pošte, tisak, saobraćaj i prometnice

4. polje - poljoprivreda, izgradnja, oporbena stranka

5. polje - natalitet

6. polje - radnička klasa, državne službe

7. polje - politika "prema vani" tj. odnosi s drugim zemljama

8. polje - porezi, javni dug, mortalitet

9. polje - ambasada, veleposlanici, vanjski poslovi

10. polje - predsjednici, šefovi države i vlade, odgovorni rukovodioci i stranka na vlasti i upravljanje državom

11. polje - sindikati, građanske udruge, parlament

12. polje - zatvori, bolnice, dobrotvorni pokrovitelji države, tajna društva, samostani
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 19:46   #3
Trenutačno najviše interesa u hrvatskoj javnosti zauzima karta izabrane predsjednice Kolinde Grabar Kitarović pa ovdje možete nastaviti osvrte na njenu kartu koje smo započeli na ovoj temi.



Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Drago mi je da se slažemo.
Stvarno mi dosta vjerojatno djeluje da joj je Asc Lav.

A i ovo što kažeš za neku "uvjerljivu fizičku figuru" (poželjnu za predsjednika), kojoj u našoj zemlji težimo, je točno.


I da, ona zaista ima taj neki image majke-hraniteljice, stil "ja ću vas štititi, čuvati, boriti se za vas (kao lavica) i nahraniti vas u uskoro najprosperitetnijoj državi Europe i svijeta". a figurativno ta njena "fizička širokogrudnost" prosječnom čovjeku vjerojatno djeluje vrlo sugestivno... po sistemu "ako je ona tako raskošna i nama će biti dobro" (pretpostavljam da je to takva nekakva reakcija).
U prilog tomu ide i njena srčanost i megalomanstvo u "neispunjivim obećanjima" koje daje narodu koje bi s ASC lavom imalo Jupiter u 1. polju koji je žarište T-kvadrata s Neptunom (zablude) i Mjesecom (narod).

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 14.01.2015. at 13:10. Reason: link
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 21:49   #4
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Trenutačno najviše interesa u hrvatskoj javnosti zauzima karta izabrane predsjednice Kolinde Grabar Kitarović pa ovdje možete nastaviti osvrte na njenu kartu koje smo započeli na ovoj temi.



U prilog tomu ide i njena srčanost i megalomanstvo u "neispunjivim obećanjima" koje daje narodu koje bi s ASC lavom imalo Jupiter u 1. polju koji je žarište T-kvadrata s Neptunom (zablude) i Mjesecom (narod).
... mislim da ona taj zanos nije mogla kontrolirati jer joj je Jupiter u 12. polju na kojem je bio tranzitni Jupiter. Optimizam kojim je isijavala poprimio je odlike kolektivnog - pola milijuna birača više je izašlo na izbore, to je plod kolektivnog optimizma koji nadilazi granice osobnog (Jupiter u 12. vs. Jupiter u 01.). Ako joj je Jupiter u 12., vladar je 04. polja (dom u prekomorskim zemljama). Živjela je u Kanadi i Americi (prekomorske zemlje - 12. polje). Školovala se u Americi (Jupiter - obrazovanje).
Vjerujem da je ona ASC Djevica, a u tom bi joj slučaju MC bio u Blizancima. Svi nadređeni redom (Žužul, Sanader, Karamarko) su Blizanci. Eventualno je moguće da joj je ASC na poslijednjem stupnju Lava (zbog bujne plave "lavovske" kose koju je isticala u mladim danima).

Zadnje uređivanje 12.kuća : 13.01.2015. at 22:25.
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 23:21   #5
Ja bih isto rekla da je ASC Lav, to bi onda oznacilo da je vladar ASC Sunce koje je u Biku sto daje tu korpulentniju figuru(BIK) ali i samouvjerenost (asc LAV).. Njeno ponasanje na sceni, pa medju ljudima, ponasa se velikodusno i srcano.. (naravno ne mora znaciti da to jest, to ce se tek vidjeti kakvo je ), a voli biti bitna i u centru pozornosti(lav)..

Na nekim sam portalima citala i njenu ukljucenost u tajna drustva, ali ljudi svasta pisu ali sad ako bi to bilo istina kako bi se moglo vidjeti u natalu?
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 23:27   #6
Licno mislim da je Kolinda dobila ove izbore prije zbog nezadovoljstva naroda SDPom,i posebno Milanovicem(Covjek djeluje prepotentno,a to na licemjernom BAlkanu ne prolazi,jer se ovdje vise slusa ko prica,a ne sta prica ),koji je u ovoj kampanji najvise odmogao Josipovicu(mislim da se trebao povuci iz njegove kampanje,trebao je sutjeti),a ne zbog neke Kolindine posebne karizme i nekih velikih politickih "vjestina".

JA bi joj licno dao podznak u Strijelcu(sta fali Angeli Merkel koja je Ac Strijelac,koja je autoritet za KGK),pa bi vladar podznaka Jupiter opet otisao u Lava u 9,sto pokazuje kako sklonost ka zivotu vani,o brojnim putovanjima,tako i ka boji kose(to je vec neko spomenuo),pa je moguce da su joj SA i Ve u 4 u Ovnu,sto simbolizira jak patriotizam,borbenost na tom planu,ucesce u nekoj konzervativnijoj stranci koja je u vrijeme njenog "uspona" djelovala iz opozicije.
To sto obecava da ce stititi svoj narod moze da se predstavi i ovom konjukcijom Ma0M0 u Biku u 5,a veliki broj poslovnih partnera u Blizancu bi objasnjavao u ovom slucaju njen DC u Blizancu.
Mislim da nije Ac LAv,posto takav ascedent daje "macije" krace siroko lice(u tom sam se nebrojeno puta prakticno uvjerio),i dajke kraci siri nos,dok je kod Kolinde bas onako pravilan,i lijepo oblikovan
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 23:35   #7
Mala napomena za čitače topica da se ne šire opet dezinformacije, za Angelu Merkl se ne zna točan ASC (karta je označena s C).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 23:41   #8
Nevezano za gdju Merkel,mislim da je Kolindin Ac u Strijelcu.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 00:31   #9
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Licno mislim da je Kolinda dobila ove izbore prije zbog nezadovoljstva naroda SDPom,i posebno Milanovicem(Covjek djeluje prepotentno,a to na licemjernom BAlkanu ne prolazi,jer se ovdje vise slusa ko prica,a ne sta prica ),koji je u ovoj kampanji najvise odmogao Josipovicu(mislim da se trebao povuci iz njegove kampanje,trebao je sutjeti),a ne zbog neke Kolindine posebne karizme i nekih velikih politickih "vjestina".

JA bi joj licno dao podznak u Strijelcu(sta fali Angeli Merkel koja je Ac Strijelac,koja je autoritet za KGK),pa bi vladar podznaka Jupiter opet otisao u Lava u 9,sto pokazuje kako sklonost ka zivotu vani,o brojnim putovanjima,tako i ka boji kose(to je vec neko spomenuo),pa je moguce da su joj SA i Ve u 4 u Ovnu,sto simbolizira jak patriotizam,borbenost na tom planu,ucesce u nekoj konzervativnijoj stranci koja je u vrijeme njenog "uspona" djelovala iz opozicije.
To sto obecava da ce stititi svoj narod moze da se predstavi i ovom konjukcijom Ma0M0 u Biku u 5,a veliki broj poslovnih partnera u Blizancu bi objasnjavao u ovom slucaju njen DC u Blizancu.
Mislim da nije Ac LAv,posto takav ascedent daje "macije" krace siroko lice(u tom sam se nebrojeno puta prakticno uvjerio),i dajke kraci siri nos,dok je kod Kolinde bas onako pravilan,i lijepo oblikovan
... svi ovi gore koje sam nabrojala su joj bili baš šefovi (10. polje), ne partneri. Sanader joj je naprasito dao otkaz na mjestu ministrice vanjskih poslova i ona je to prihvatila što jasno oslikava odnos nadređeni - podređeni. Da su bili partneri to ne bi bilo moguće, reagirala bi "partnerski" ... Bilo bi nam lakše da barem znamo datum rođenja supruga, to bi rasvijetlilo znak DC - a ...
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 00:47   #10
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
... svi ovi gore koje sam nabrojala su joj bili baš šefovi (10. polje), ne partneri. Sanader joj je naprasito dao otkaz na mjestu ministrice vanjskih poslova i ona je to prihvatila što jasno oslikava odnos nadređeni - podređeni. Da su bili partneri to ne bi bilo moguće, reagirala bi "partnerski" ... Bilo bi nam lakše da barem znamo datum rođenja supruga, to bi rasvijetlilo znak DC - a ...
Pa ok,ali ja to posmatram malo sire.Uzmi u obzir da su ti nabrojani Blizanci bili sefovi vecoj grupi ljudi,ne samo njoj,a ona je ipak uspjela da iskoristi tu neku bliskost sa "vrhom", i da se sama izdigne,sto opet govori da su joj bili i kao neki partneri
Ne tvrdim nista,moguce da bi datum rodjenja supruga mnogo vise rekao o njenom podznaku.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 00:49   #11
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Bilo bi nam lakše da barem znamo datum rođenja supruga, to bi rasvijetlilo znak DC - a ...
Ja to već razmatrah kada razmatrah ASC lava. Suprug joj je FER-ovac (tada je Uran vladar 7. polja), a i izjavila je da ju je Jakov provukao svojim stavom o jednakosti spolova.



P.S. Također u tom slučaju su Mjesec i Mars u 10. polju (polje oca) bika, a potječe iz obitelji i oca koji su mesari (Mars).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 01:06   #12
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ja to već razmatrah kada razmatrah ASC lava. Suprug joj je FER-ovac (tada je Uran vladar 7. polja), a i izjavila je da ju je Jakov provukao svojim stavom o jednakosti spolova.



P.S. Također u tom slučaju su Mjesec i Mars u 10. polju (polje oca) bika, a potječe iz obitelji i oca koji su mesari (Mars).
Moguće. Kada se pogledaju fotke iz mladih dana, izgleda baš "lavovski". Nije mi sjeo jedino taj Ju u 01. ili na ASC, nema pretjerivanja u njezinom izgledu. Nema fotografije na kojoj nije sve po P.S., barem što se fizičkog izgleda tiče (oči precizno ocrtane, sjenilo s mjerom, boja pudera pogođena, ruž po liniji usne ...). Istina, sve je to konzervativno i možda se modnim znalcima to ne bi svidjelo ali zar ne bi Ju u 01. tu ubacio barem malo pretjerivanja. To kod nje nikako ne vidim ... I ima još jedna sitnica. Mislim da joj je vrh 05. u Jarcu. Majka - otac. Kada priča o djeci čini to tipično jarčevski ...

Nadam se da će netko uspjeti virnuti u njezin rodni list, da to malo rasvjetlimo u skorije vrijeme ...
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 01:08   #13
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Pa ok,ali ja to posmatram malo sire.Uzmi u obzir da su ti nabrojani Blizanci bili sefovi vecoj grupi ljudi,ne samo njoj,a ona je ipak uspjela da iskoristi tu neku bliskost sa "vrhom", i da se sama izdigne,sto opet govori da su joj bili i kao neki partneri
Ne tvrdim nista,moguce da bi datum rodjenja supruga mnogo vise rekao o njenom podznaku.
... vidjet ćemo, valjda će negdje osvanuti sat rođenja.
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 03:34   #14
Navodno joj je fiksna zvjezda Antares na MCu(9 26 strijelca).Što bih možebitno značilo da je možda vodenjak u igri za Asc?
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 12:24   #15
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Moguće. Kada se pogledaju fotke iz mladih dana, izgleda baš "lavovski". Nije mi sjeo jedino taj Ju u 01. ili na ASC, nema pretjerivanja u njezinom izgledu. Nema fotografije na kojoj nije sve po P.S., barem što se fizičkog izgleda tiče (oči precizno ocrtane, sjenilo s mjerom, boja pudera pogođena, ruž po liniji usne ...). Istina, sve je to konzervativno i možda se modnim znalcima to ne bi svidjelo ali zar ne bi Ju u 01. tu ubacio barem malo pretjerivanja. To kod nje nikako ne vidim ... I ima još jedna sitnica. Mislim da joj je vrh 05. u Jarcu. Majka - otac. Kada priča o djeci čini to tipično jarčevski ...

Nadam se da će netko uspjeti virnuti u njezin rodni list, da to malo rasvjetlimo u skorije vrijeme ...
Da, vjerojatno će se saznati u dogledno vrijeme. Mi ionako ovdje malo prenosimo zapažanja i nema ništa loše u tomu ali za ozbiljnu rektifikaciju bi trebalo imati sigurne podatke i značajne godine/mjesece iz života.

A što se tiče izgleda...pa cijeli njen izgled je "pretjeran", ona se sva goropadi/blista, tj. nema u njenom izgledu ništa skrušenog i skromnog. A što se tiče detalja kao što je šminka (Venera) to joj može donijeti Venera u ovnu 0º Saturn (svaka dlaka na gotovs ) i vladar ASC-a u konjunkciji s Merkurom.





Nego, evo kratke crtice kao osvrt na kartu jednog političara koji je njen suradnik:







Karta Tomislava je također nepoznata vremena rođenja, ali se s sigurnošću može reći da je Mjesec u jarcu (vjerojatno i u konjunkciji s Saturnom). Toj konjunkciji ide u prilog i njegova silna ambicioznost, tj. "intimna" posvećenost politici i snažna "vezanost uz domovinu", ali i "omraženost" (čitaj Saturnovska distanca) od naroda. Ono upravo je fascinantno koliki džon obraz (Mjesec/Saturn) ima taj čoek u smislu "neosjetljivosti" na očito. Tj. kada bih ja osjećala da me ljudi toliko ne vole, pa ono makla bi im se s očiju.


On također dolazi iz obitelji (Mjesec) slabog imovnog stanja (Saturn-neimaština) što se kod ove konjunkcije može zadržati kao cjeloživotni unutrašnji kompleks jer veza Mjeseca i Saturna označava nesposobnost da se izgradi bazični osjećaj sigurnosti. Osoba tada razvija neku vrstu obrasca nevoljenosti, a u svojoj namjeri da nadoknadi taj unutrašnji "osjećaj uskraćenosti" (Mjesec/Saturn) "spremna je na sve" (jer je kontakt Mjesec/Saturn u osnovi silno samozaštitnički). To "sve" se najčešće odnosi na preveliko naglašavanje dužnosti, ambicije na uštrb osjećajne strane. Dakle, ta neka unutrašnja stidljivost ovdje je proizvod emocionalne nesigurnosti, ona izvire iz potrebe da se zaštiti "svoja osjetljivost" (Mjesec). "Povučenost u sebe" kao nadomjestak evidentira se kroz preveliko naglašavanje dužnosti, bez topline i spontanosti. Zanimljivo bi bilo znati njegov odnos s majkom.


Glede same ličnosti u ovoj natalnoj karti ističe se konfiguracija T-kvadrata s žarišnim Plutonom ("tajne operacije")...ostala dva kraka su Sunce (ličnost) i Jupiter. Opozicija Sunce/Jupiter označava poriv za širenjem i silnu potrebu za priznanjem tj. da se preciznije izrazim "udovoljavanjem vlastiom egu" (Sunce) i nadmašivanjem samog sebe (Sunce). A ovaj Pluton kao žarišna točka "presjecanja" te opozicije govori koliko osoba može duboko ići u smislu ne prezanja od ničega. Tj. može se reći da samozatajnost ovdje prelazi u ambiciju bavljenja "tajnim službama" (Mars/dispozitor Mjeseca i Saturna radi 90º Neptun) - Tomislav je bio i ravnatelj Protuobavještajne agencije (Sunce/Merkur 90º Pluton).


P.S. Čitala sam da je za vrijeme faksa malo švercao tehniku iz inozemstva (Merkur/trgovina 180º Jupiter/inozemstvo, Mars 120º Jupiter u škorpionu).



Tomislav Karamarko - natalna karta
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 12:24   #16
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Karta Tomislava je također nepoznata vremena rođenja, ali se s sigurnošću može reći da je Mjesec u jarcu (vjerojatno i u konjunkciji s Saturnom). Toj konjunkciji ide u prilog i njegova silna ambicioznost, tj. "intimna" posvećenost politici i snažna "vezanost uz domovinu", ali i "omraženost" (čitaj Saturnovska distanca) od naroda. Ono upravo je fascinantno koliki džon obraz (Mjesec/Saturn) ima taj čoek u smislu "neosjetljivosti" na očito. Tj. kada bih ja osjećala da me ljudi toliko ne vole, pa ono makla bi im se s očiju.

Zanimljivo bi bilo znati njegov odnos s majkom.
znači, sad imamo i astrološku potvrdu zašto i koliko je taj čovjek jednostavno odv*bip..

nego, može osvrt na zorana milanovića?
obzirom na njegovo ponašanje, ludost i guranje svog pod bilo koju cijenu, baš bi voljela vidjeti objašnjenje njegove natalne..
ako ima već negdje, isprike..
u svakom slučaju, hvala unaprijed..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 13:40   #17
Kako god, ja i dalje vidim jednu dozu Djevice u njezinoj pojavnosti. Osoba s ASC Lav i Jupiterom u 01. polju (vatreni ASC, vatrena planeta, vatreno polje) bi daleko vise pretjerivala negoli to radi ona. Možda se taj dojam stječe iz pisanih medija jer oni zapravo pretjeruju u tumačenju njezinih rijeci. Kada se pogledaju video isječci, sve se dojima daleko umjerenije. I uvijek je jasna i konkretna u izražavanju (Me u Biku). Precizna (Djevica).
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 15:41   #18
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
Kako god, ja i dalje vidim jednu dozu Djevice u njezinoj pojavnosti. Osoba s ASC Lav i Jupiterom u 01. polju (vatreni ASC, vatrena planeta, vatreno polje) bi daleko vise pretjerivala negoli to radi ona. Možda se taj dojam stječe iz pisanih medija jer oni zapravo pretjeruju u tumačenju njezinih rijeci. Kada se pogledaju video isječci, sve se dojima daleko umjerenije. I uvijek je jasna i konkretna u izražavanju (Me u Biku). Precizna (Djevica).
Mislim da se Kolindin podznak treba "traziti" i u njenim ocima,koje su prelijepe,u glumackom pogledu(malo joj jedno oko kao ide u stranu,skoro pa neprimjetno,sto imaju samo natprosjecno lijepi ljudi.)
Zena ima 47 g,i nije vise u cvatu mladosti,ali je opet jako privlacna.
E sada koji Ascdenet daje ljepotu "oka",mozda Ovan,a mozda i Ma0Mo u Biku.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 18:15   #19
Kolinda je u podznaku Jarac po astrologinji Anđelki Subašić koja je pravila njenu natalnu kartu, upravo sad sam čula.
ion321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 18:15   #20
Oci su Mjesec, a njezin je sigurno u konjunkciji s Marsom. Evo jos jedan podatak: suprug je uz FER završio i Pomorski fakultet u Rijeci i položio da može ploviti (Neptun - Ribe). Bio je i profesor na Pomorskom fakultetu u Rijeci...
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.