Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 15:00   #61
poslušaj savjet koji je meni dao krizmani kum prije 20-tak godina

nađi si ekipu i kreni u život ili se kreći po događanjima gdje se vrti punoo ljudi
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:31   #62
Quote:
Bilijuner kaže: Pogledaj post
poslušaj savjet koji je meni dao krizmani kum prije 20-tak godina

nađi si ekipu i kreni u život ili se kreći po događanjima gdje se vrti punoo ljudi
Problem u tome je što te osobe vrlo vjerovatno ne bi bile slične meni. Ja ne tražim osobu samo za seks pa da je se riješim nakon jedne noći. Ja tražim pravu ljubav!
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 19:44   #63
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Problem u tome je što te osobe vrlo vjerovatno ne bi bile slične meni. Ja ne tražim osobu samo za seks pa da je se riješim nakon jedne noći. Ja tražim pravu ljubav!
A kak ćeš to nać ak se ne družiš s ljudima?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 20:15   #64
Pa trebam se družit ali ne na nekim feštama, zabavama i gdje mora bit puno ljudi. Nisam noćni tip, nit pušim nit pijem

Meni je najveći problem izlazit van BEZ CILJA, ja ako nemam cilj ni ne izlazim van.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 20:24   #65
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Pa trebam se družit ali ne na nekim feštama, zabavama i gdje mora bit puno ljudi. Nisam noćni tip, nit pušim nit pijem
Pa onda se druži gdje misliš da ćeš naić na istomišljenike
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 21:10   #66
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa onda se druži gdje misliš da ćeš naić na istomišljenike
Problem je što ne znam gdje su takvi kao ja. Možda si i ti kao ja a mi to ne znamo, ako hoćeš javi se nekad u inbox.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 21:16   #67
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Problem je što ne znam gdje su takvi kao ja. Možda si i ti kao ja a mi to ne znamo, ako hoćeš javi se nekad u inbox.
A šta ti misliš da se ljudi kreću i malim krdima s naljepnicom na čelu tko kome paše?
Druži se s ljudima. Upoznaj nove ljude. Vidi tko ti odgovara kao osoba. Srodna duša se ne isporučuje poštom na kućnu adresu prema tehničkim specifikacijama.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 21:59   #68
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa onda se druži gdje misliš da ćeš naić na istomišljenike
Problem je što ne znam gdje su takvi kao ja. Možda si i ti kao ja a mi to ne znamo, ako hoćeš javi se nekad u inbox.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 04:46   #69
Ako neces u teretanu, mozes nabaviti psa. Prvo, neces vise bit sam samcat, a drugo upoznati ces i ostale ljude koji secu svog ljubimca. Bit ces na meti zena samo tako.
I sta je najbolje, sve ide spontano.
I na poslu se mozes skompati s kolegama, pa otici na koje pivo ili cedevitu poslije posla.
Mozete dogovoriti i gledanje nekih tekmi i sl.

Ima nacina. S obzirom da danas postoji net, a ima nas skoro pa 8 milijardi na Zemlji, uspjeh je bit Pale sam na svijetu.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 05:02   #70
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

evo mene muči ova stvar navedena u naslovu, pa me zanimalo da li ima još sličnih ljudi kao ja.

Evo da malo sebe opišem, ja trenutno živim u Zg i nemam trenutno uopće prijatelja osim jednog s kojim se viđam jednom ili dvaput u godinu dana, tako da sam 99.9% vremena sam samcat, najviše bih volio imat neku curu koju bih volio kao i ona mene. Da se razumijemo, ja sebe itekako volim, da ne volim ne bi me bilo sad na ovom svijetu! Trenutno tražim posao u 3D umjetnostima i grafičkom dizajnu... i da, trenutno imam 24 godine i djevac sam.

No bit ove teme je da vas pitam što vi mislite kako se riješit te negativne energije što sam sam?

I nemojte mi govorit da izlazim van ili da se više upetljavam među ljude. Mislim ovo zadnje je istina i trebao bih to no ja ne znam gdje, treba mi bar jedan prijatelj kojeg bih našao na netu s kojim bih dalje gradio i širio daljnje odnose i prijateljstva!



Očekujem da budem popljuvan do bola, no AJDE PLJUJTE AKO MORATE, ja sam ovo radio da vidim da li ima onih koji će bit pametniji i pametno odgovorit.
prvo nauči socijalne vještine, a to možeš jedino kroz "upetljavanje među ljude", evo tu na forumu imaš organizirana druženja na pdf us, imaš tamo chat da se prvo virtualno upoznaš s ljudima, nekoga ćeš sigurno upoznati, a i cure će isto doći s vremenom, ali ti se moraš natjerati izaći iz svoje kutije
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 16:21   #71
Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post

Ima nacina. S obzirom da danas postoji net, a ima nas skoro pa 8 milijardi na Zemlji, uspjeh je bit Pale sam na svijetu.
Ja sam zasad uspio jako dobro bit Pale sam na svijetu usvojih 24 godine. Gdje je moja nagrada ?
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 02:32   #72
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
No bit ove teme je da vas pitam što vi mislite kako se riješit te negativne energije što sam sam?
od kud ti da je samoca uzrok negativne energije?

Quote:
Očekujem da budem popljuvan do bola, no AJDE PLJUJTE AKO MORATE, ja sam ovo radio da vidim da li ima onih koji će bit pametniji i pametno odgovorit.
ocekujes pljuvanje dok gledas tko ce biti pametan

.. a da si sam pomognes i sredis .. prakticno je biti samostalan
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 04:33   #73
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Pa trebam se družit ali ne na nekim feštama, zabavama i gdje mora bit puno ljudi. Nisam noćni tip, nit pušim nit pijem

Meni je najveći problem izlazit van BEZ CILJA, ja ako nemam cilj ni ne izlazim van.
Cilj je socijalizacija. Druzenje, kontakt, neka prica, komunikacija.
Ne trebas pit ni pusit na festi, mozes samo razgovarati i ako se nadje neki komedijas, nasmijat se.
Prije ce se tako pojaviti neka zenska, nego da si sam u cetiri zida, ispred monitora, crtajuci u 3ds maxu. To je lijep hobi ili posao, ali treba covjeku malo i opustanja uz dobro drustvo.
Cilj je opustanje. A posljedica je upoznavanje nekog komada s kojim mozda nađes zajednicki jezik.
Mnogi su se tako ozenili.
Po tvome ispada da nepusaci nikad ne bi bili s nikim. Suplja ti je teorija.
Kako netko viče, prvo izađi iz svoje kutije. Ti bi htio da ti ljudi kazu savjet, a ti na to odgovaras: JA ako nemam cilj, ne izlazim van.
Sta se onda bunis? Budi doma, zakljucaj se i rjesio si problem.
Uvijek mi je bilo zanimljivo kad netko trazi savjet, ali ima svoje JA. Nema mi tu neke logike, ali dobro..samo kazem.
Osim toga, bilo bi nadrealno kad bi svatko ko izađe van na neku festu, ili na casu vina, nasao osobu svog zivota.
__________________
Liječim sidu

Zadnje uređivanje NezaposlenUm : 24.06.2017. at 04:57.
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 04:40   #74
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A šta ti misliš da se ljudi kreću i malim krdima s naljepnicom na čelu tko kome paše?
Druži se s ljudima. Upoznaj nove ljude. Vidi tko ti odgovara kao osoba. Srodna duša se ne isporučuje poštom na kućnu adresu prema tehničkim specifikacijama.
E vidis, Kinezi ipak nisu svemoguci.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 04:58   #75
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A šta ti misliš da se ljudi kreću i malim krdima s naljepnicom na čelu tko kome paše?
Druži se s ljudima. Upoznaj nove ljude. Vidi tko ti odgovara kao osoba. Srodna duša se ne isporučuje poštom na kućnu adresu prema tehničkim specifikacijama.
E vidis, Kinezi ipak nisu svemoguci.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 07:34   #76
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Problem je što ne znam gdje su takvi kao ja. Možda si i ti kao ja a mi to ne znamo, ako hoćeš javi se nekad u inbox.
Calea, mozda si ti kao FilipWoggy ali ne znas
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 09:17   #77
Potpuna usamljenost - što činiti?

Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Problem je što ne znam gdje su takvi kao ja. Možda si i ti kao ja a mi to ne znamo, ako hoćeš javi se nekad u inbox.


:klap::klap::klap:



Cekamo odgovor
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 09:50   #78
Pocni pit.
__________________
Ucite dico.
Surround is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 12:04   #79
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ja ti jedino mogu savjetovat npr. da kreneš u teretanu i da tamo budeš redovno
Quote:
Zrakomlatski kaže: Pogledaj post
tako da ti je u svakom slucaju imperativ da pronadjes posao,mozda ces sa njim naci i prijatelje?

Da li imas neke srodnike,rodjake,bracu,sestre?.......mozda bi se sa njima mogao druziti,pa i pronaci neku devojku......imas neki hobi?.....mozda bi i uz pomoc tog hobija mogao da upoznas nove ljude...
Quote:
ernest hali kaže: Pogledaj post
prvo sto mi pada na pamet je da si nabavis psa...ili nekokg kucnog ljubimca ako si ljubitelj zivotinja..olaksat ce ti vrijeme koje provodis usamljen a i povecava se mogucnost da ces susresti nekog u svakodnevnoj setnji s psom
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
joooj pa staviš oglas tam di ekipa traži kompiće i netko bu ti se javio , sad dolaze ti festivali po zg, imaš festival vatrometa, pa u msu svirke ....netko bu se našel
Quote:
mandrakk25 kaže: Pogledaj post
Iskoristi višak vremena i uloži ga u posao. Opusti se, uz posao pronađi bilo kakav hobij. Teretana, vožnja biciklom, trčanje, putovanja (Gonzo stil), ribolov. Nadi neku individualnu aktivnost koja će te maknuti iz kuće i u kojoj ćeš uživati.
Quote:
Potjeh. kaže: Pogledaj post
Fokusiraj se na svoje interese, potraži ljude sa sličnim interesima. Imaš iskustva u 3D dizajnu? Želiš raditi u toj branši? Odlično. Na internetu je to tražena vještina i ljudi koji se time bave su dostupni online.
Quote:
UniversalSapien kaže: Pogledaj post
Najidealniji vecernji izlasci za one bez drustvenog iskustva koji to zele steci naglo i uspjesno su rave party-i, techno i elektronska glazba, sad je ljeto, skrpaj si para za neki festival, nađi na fb stranicama ekipe iz inozemstva sta dolaze ovdje na ljetovanje sta se okupljaju "meet up" od nekih događaja ili eventa.. okupi se s njima, tamo ces upoznati ekipu, to su jako druzeljubljivi, liberalni i otvoreni ljudi, tamo ti nece biti teško kao samac upasti u ekipu.
Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post
Ako neces u teretanu, mozes nabaviti psa. Prvo, neces vise bit sam samcat, a drugo upoznati ces i ostale ljude koji secu svog ljubimca. Bit ces na meti zena samo tako.
I sta je najbolje, sve ide spontano.
I na poslu se mozes skompati s kolegama, pa otici na koje pivo ili cedevitu poslije posla.
Mozete dogovoriti i gledanje nekih tekmi i sl.
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
evo tu na forumu imaš organizirana druženja na pdf us, imaš tamo chat da se prvo virtualno upoznaš s ljudima, nekoga ćeš sigurno upoznati, a i cure će isto doći s vremenom, ali ti se moraš natjerati izaći iz svoje kutije
gle,koliko savjeta, da iskoristiš jedan, bio bi na konju
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 12:25   #80
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Calea, mozda si ti kao FilipWoggy ali ne znas
Pa kad ja ljude uživo upoznajem, a on se boji ić među ljude i sad nikad nećemo znati
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger