Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2017., 13:48   #1
Duplo sam stariji od nje, što da radim

Nalazim se u vrlo komičnoj situaciji, djevojka od 21 godinu zaljubila se u mene koji ima 23 godine više od nje. Izgledam deset godina mlađi i to mi predstavlja problem, žene koje me privlače uglavnom misle da sam mlađi od njih, dok ove u dvadesetim ostanu šokirane kada saznaju moje godine.

Takav je slučaj i sa dotičnom, sretnem je svaki dan na njenom radnom mjestu u marketu, prije tri mjeseca primijetio sam da je kolegice zezaju bacajući pogled prema meni. Odmah mi je bilo jasno što se događa.

Postalo mi je neugodno dolaziti na to mjesto, jer me motre sve uposlenice i putem radio veze namještaju da mala kao slučajno dodje na blagajnu.

Sve sam to muški trpio i pravio se da ne primjecujem, međutim počela je otvoreno i upadljivo ponašati se, tako da izaziva smijeh kod kolegica ali i mene,.Da, počeo sam se smješkati kada udjem u taj market.

Prošli tjedan je izjurila iz marketa sustigla me, prošla par metara, naglo se okrenula i ponovo projurila pored mene, pogledavši me duboko u oči. Do tada sam je viđao u radnoj uniformi, no sada je ispred mene prošlo prekrasno seksi stvorenje u poderanom dzinsu, golih ramena sa tetovažom na jednoj nadlaktici. Paf ostao sam skamenjen, prošla je da mi se pokaže , od tog trenutka u meni je buknuo požar.

Pokušao sam komunicirati direktno i online, pobjegne. Preko druge kolegice zamolim da stane, ne poznaje me, žao mi što će se šokirati i razočarati. Pošaljem poruku, navedem je da me istraži na netu. Sinoć kolegicama pokazuje nešto na mob, čujem svoje godine, zanimanje, i vidim šokirana lica.

Međutim par minuta poslije opet iste igre na blagajni.

Pošaljem poruku, predstavim se i objasnim situaciju. Nemam pojma kako će reagirati, svabica je, drugi mentalitet, i poprilicno je stidna.

Što bi vi na mome mjestu? Oprezan sam nakon prošlogodišnjeg ljubavnog brodoloma. Ali osjećam uzbuđenje
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:14   #2
Previše razmišljaš. Godine su samo broj. Ako njoj to ne smeta, ne treba ni tebi. Vrijeme će ionako pokazati je li za tebe ili ne. Može s 21 biti ozbiljnija od tebe, kao što i neka s 50 može imati nezrele poglede na život. U svakom slučaju, sretno! 🤞🏻


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"...tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema"
Divlja_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:22   #3
Godine nisu problem, već njezina nezrelost. Bi, ne bi.
AnnaKarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:24   #4
Quote:
AnnaKarina kaže: Pogledaj post
Godine nisu problem, već njezina nezrelost. Bi, ne bi.


A možda je samo malo stidljiva ili jednostavno konzervativna i misli da mu je dovoljno dala do znanja pa sad čeka da on bude muško.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"...tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema"
Divlja_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:34   #5
Quote:
Divlja_ruža kaže: Pogledaj post
A možda je samo malo stidljiva ili jednostavno konzervativna i misli da mu je dovoljno dala do znanja pa sad čeka da on bude muško.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Čovjek je rekao da je pokušavao komunicirati direktno i online, mala pobjegne. To su nezrele igrice. Kome se da tako natezati?
AnnaKarina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:36   #6
Quote:
AnnaKarina kaže: Pogledaj post
Godine nisu problem, već njezina nezrelost. Bi, ne bi.


A možda je samo malo stidljiva ili jednostavno konzervativna i misli da mu je dovoljno dala do znanja pa sad čeka da on bude muško.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"...tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema"
Divlja_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:41   #7
Quote:
AnnaKarina kaže: Pogledaj post
Čovjek je rekao da je pokušavao komunicirati direktno i online, mala pobjegne. To su nezrele igrice. Kome se da tako natezati?


Ima i toga, ali gledaj i kako njegov post počinje. I ja sam možda romantična duša, ali i to "natezanje" ima svojih čari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"...tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema"
Divlja_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:44   #8
Ima i toga, ali gledaj i kako njegov post počinje. I ja sam možda romantična duša, ali i to "natezanje" ima svojih čari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"...tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema"
Divlja_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:48   #9
najprije sam htjela napisati da se ponaša kao da ima 13 godina.
ali kad bolje razmislim, samo tako mlade, neoštećene osobe, bez nekih tereta iz prethodnih odnosa, se mogu tako zaigrano djetinjasto zaljubiti i ponašati.
što mi je zapravo vrlo simpatično.

možda bi tebi koji si preživio brodolom baš dobro došla neka nova, svježa, mlada energija.
white-light is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:51   #10
Odvedi ju poslije posla na slatkač, zaveži joj žnjorice na tenisicama ako joj se odvežu, odvedi je malo u lunapark ili u zoo...
... a navečer ćeš od nje samo čuti "choke me, daddy"
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:53   #11
Quote:
Divlja_ruža kaže: Pogledaj post
Ima i toga, ali gledaj i kako njegov post počinje. I ja sam možda romantična duša, ali i to "natezanje" ima svojih čari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To nateznje trenutno godi, uzbudljivo je osjetiti mladenačke hormone imam osjećaj da se zaljubljujem s druge strane kočnica lošeg iskustva. Neki vrag mi neda mira
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:03   #12
reci joj neka povede i prijateljicu
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:09   #13
Setnja uz Dunav i kao poklon simpaticni balon punjen helijem.
miljenkocav is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:27   #14
Quote:
Instrumental kaže: Pogledaj post
To nateznje trenutno godi, uzbudljivo je osjetiti mladenačke hormone imam osjećaj da se zaljubljujem s druge strane kočnica lošeg iskustva. Neki vrag mi neda mira


Hm...ne znam. Ja uvijek vjerujem svom osjećaju, intuiciji. Istina, opekla se jesam, ali i puno više lijepog doživjela slušajući srce. S druge strane, prošlost je s razlogom prošlost. Nemoj da ti ona bude uteg.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"...tko izgori, taj ne može planut, tko ljubljaše, taj ljubavi nema"
Divlja_ruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 15:36   #15
daj joj leksikon da se upiše pa ćeš odma znat na čemu si
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:08   #16
Nes ti problema. Zapravo u cemu je problem?
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:09   #17
Quote:
Divlja_ruža kaže: Pogledaj post
Hm...ne znam. Ja uvijek vjerujem svom osjećaju, intuiciji. Istina, opekla se jesam, ali i puno više lijepog doživjela slušajući srce. S druge strane, prošlost je s razlogom prošlost. Nemoj da ti ona bude uteg.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala lijepo na komentarima, navode me na ležernije razmišljanje.
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:12   #18
Zašto ju ne pozoveš na piće?
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:16   #19
Quote:
miljenkocav kaže: Pogledaj post
Setnja uz Dunav i kao poklon simpaticni balon punjen helijem.
Šetnje parova uz rijeku je ovdje sasvim normalno ponašanje, zagrljeni, ispod ruke, za ruku, prolaze ljudi svih rasa, starosti, religije, nacionalnosti i seksualne orijentacije. Ovdje nije romantika i uzbuđenje ženska u vrućim hlačama, muškarac sa velikim mišićima, imati BMW ili audi. . Ako vidiš nekoga takvoga odmah znaš da je iz ex Yu
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 17:17   #20
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Zašto ju ne pozoveš na piće?
Pozvao sam. Zacrvenila se
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger