Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 11:27   #201
Joj Duranta i 7 blokada
canca is offline  
Old 21.10.2017., 11:43   #202
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
Jbna Phila mora tankati svake godine.
Možda i treba da konačno draftaju igrača s dobrim FGom.
Šarić, Simmons, Fultz ko fol nositelji ekipe, a na treningu s njima moraš vježbat kak se šutira. Pa jebote.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 21.10.2017., 12:35   #203
Isaac se uzbudio pa zaboravio obući dres.

https://twitter.com/bismackbiyombo/s...09948248047616
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is online now  
Old 21.10.2017., 13:15   #204
Sve 5 Lonzo odvalio,ali u hajlajtsima se vidi kako sjajnu obranu Sunsi igraju....pa jbote

Twin towersi iz NO imali show sinoć al nije bilo dosta vidim...
Havoc123 is offline  
Old 21.10.2017., 16:02   #205
Lonzo isporučio u inat hejterima
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 21.10.2017., 18:21   #206
ove sunse je odvratno gledat ..imaju gore "akcije" od hrvatske repke , ne kuzim koja je svrha watsona ko trenera(valjda jer je jeftin pa ga sarver drzi) , ovak ih i veljko mršić može vodit..
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Old 21.10.2017., 19:11   #207
Quote:
khneza kaže: Pogledaj post
Ima mogucnosti za android
Kako ?
HarlequinMKD is offline  
Old 21.10.2017., 19:31   #208
Quote:
grandmama kaže: Pogledaj post
ove sunse je odvratno gledat ..imaju gore "akcije" od hrvatske repke , ne kuzim koja je svrha watsona ko trenera(valjda jer je jeftin pa ga sarver drzi) , ovak ih i veljko mršić može vodit..
Baš to, negledjljivo.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is online now  
Old 21.10.2017., 20:04   #209
Twin towersi ubijaju, ali ekipa i dalje upisuje L, a Sixersi nastavljaju sa tankiranjem očito

Za Lonza ću se moguće posut pepelom, ali ako mali uspije pored svega ovoga onda kapa dolje, Mamba mentality
__________________
"I'm proud of what I achieved there, but a life built on memories is not much of a life." - Eric Cantona

"U životu sam mnogo novca potrošio na alkohol, lijepe žene i brze automobile. Ostatak sam spiskao na gluposti." - George Best
Odin335 is offline  
Old 21.10.2017., 20:10   #210
nit je za rookieja Beverley mjerilo, nit su za ikog ovakvi Sunsi mjerilo
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 21.10.2017., 20:54   #211
Nisu mjerilo Sunsi ali za jednog rookieja koji igra svoju drugu utakmicu u karijeri i ubaci 29 poena i uz to ima jako finih asista na kontu mora se priznati, pa taman to bio Lonzo Ball i makar to bilo Sunsi.

Momku svaka čast, ako i takav šut bude efektan, to će biti fin igrač. Pregled igre fantastičan, nakon skoka odmah gleda niz teren na brzi outlet, pick igra mu je već sada na zavidnoj razini.
Tko zna, možda mu i ludi ćaća i pomogne, u kojem je smjeru Lavar krenuo, čitavu pozornost će skrenuti na sebe dok će Lonzo ostati u sjeni.

I navijam za njega, odavno nismo imali pass first playa na draftu koji ne bi trebao razočarati, a uz to i igra jako atraktivno.
Ona Pick igra i passevi preko ramena, puno sam Ronda vidio, a to je uvijek ogroman plus kod mene.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 21.10.2017., 21:00   #212
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Nisu mjerilo Sunsi ali za jednog rookieja koji igra svoju drugu utakmicu u karijeri i ubaci 29 poena i uz to ima jako finih asista na kontu mora se priznati, pa taman to bio Lonzo Ball i makar to bilo Sunsi.

Momku svaka čast, ako i takav šut bude efektan, to će biti fin igrač. Pregled igre fantastičan, nakon skoka odmah gleda niz teren na brzi outlet, pick igra mu je već sada na zavidnoj razini.
Tko zna, možda mu i ludi ćaća i pomogne, u kojem je smjeru Lavar krenuo, čitavu pozornost će skrenuti na sebe dok će Lonzo ostati u sjeni.

I navijam za njega, odavno nismo imali pass first playa na draftu koji ne bi trebao razočarati, a uz to i igra jako atraktivno.
Ona Pick igra i passevi preko ramena, puno sam Ronda vidio, a to je uvijek ogroman plus kod mene.
ma sve stoji, al ide se nekad iz krajnosti u krajnost

a ovi Sunsi su gotovo pa koledž ekipa

dobar je Lonzo, samo me frizura iritira malo
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 21.10.2017., 21:09   #213
Quote:
dplazin2 kaže: Pogledaj post
ma sve stoji, al ide se nekad iz krajnosti u krajnost

a ovi Sunsi su gotovo pa koledž ekipa

dobar je Lonzo, samo me frizura iritira malo
Nemoj zezat, friz mu je vrh. Neka mali fura dok ne oćelavi.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Old 21.10.2017., 21:37   #214
Quote:
Odin335 kaže: Pogledaj post
Twin towersi ubijaju, ali ekipa i dalje upisuje L, a Sixersi nastavljaju sa tankiranjem očito

Za Lonza ću se moguće posut pepelom, ali ako mali uspije pored svega ovoga onda kapa dolje, Mamba mentality
Ja sam popio hype i gledao sve živo nežive intevjue s Lonzom i ćaćom, a posebno one kad su zajedno gostovali, snimani gdje već, i Lonzo šalje dojam da ga ćaline gluposti ne diraju ni 1%. Kamena faca dok mu stari luduje.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 21.10.2017., 23:09   #215
https://www.youtube.com/watch?v=lblhMaNikTw
LaVar jos cu zavoliti Lonza zbog ovog kralja

Mislio sam da ce likovati da je ovaj bolji od MJ-a, na krau jebes statistku jedino bitna pobjeda



Ma koji kurac rade ti treneri tom decku, jebu ga skroz sa novom formom suta, ovaj izgubio samopouzdanje u sut i eto ti kurac. Fultz je imao jako dobru tricu i dobar midrange sto recimo Ball nije imao, ali sad odjednom sutira kao da nikad u zivotu nije zabio tricu

I vidim da Giannis ne dobiva dovoljno ljubavi

Taj covjek nije normalan, fantastican ulaz u sezonu
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Old 22.10.2017., 02:32   #216
sta radimo Cavsima u prvoj,cak I Hez trpa
Havoc123 is offline  
Old 22.10.2017., 02:34   #217
Hez je vruć
f.gibbs is offline  
Old 22.10.2017., 02:35   #218
najavljujem +15 za cavse na kraju
__________________
Order is for idiots, genius can handle chaos.
Eng3lthal is offline  
Old 22.10.2017., 02:35   #219
Mario povezao 2 trice zaredom, sto valjda cijelu proslu sezonu nije uspio. Jest da ga James puni ali ill take it.
Cratos is offline  
Old 22.10.2017., 02:41   #220
Quote:
Cratos kaže: Pogledaj post
Mario povezao 2 trice zaredom, sto valjda cijelu proslu sezonu nije uspio. Jest da ga James puni ali ill take it.
dobroe cuva Tristana sada

ali kakav kriminalan ball handling
Havoc123 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.