Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 19:41   #9041
Opet ja s kiselinama, al kaj cu jadna
Mislite li da se ovaj toner moze koristiti kao ph adjusting prije bha?
https://hr.iherb.com/pr/Elizavecca-H...r-200-ml/73950
U nazivu mu je aha toner, al u opisu pise da je aha i bha. Kaj mislite?
Recimo staviti njega pa onda bha....

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 21.10.2017., 19:54   #9042
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Hvala ti na opisu i fotki, jasno mi je tocno kakve je gustoce. A reci jel ti sto radi po pitanju matiranja i reguliranja sebuma?
Iskreno, nisam to primijetila. Možda nešto nevidljivo sporo i dugoročno, ali prije bih rekla ne.
Na obrazima sam osjećala da ublažava dehidraciju (to trenutno, ne znam procijeniti je li i dugoročno pomoglo jer sam koristila više proizvoda za tu svrhu), a čelo mi se jednako masti sa i bez njega.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Plavusa132 is offline  
Old 21.10.2017., 20:03   #9043
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post

Hvala ti, nije mi zurba jer imam jos dosta okoloocne. Ovu bi htjela isprobati da znam koju da sljedecu narucim. Tnx


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
E, super, onda se javim kad mi stigne. Uzela sam bas to s tvog linka - koliko se sjecam asiaholic je brz
Rinchi Cinchi is offline  
Old 21.10.2017., 20:11   #9044
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Opet ja s kiselinama, al kaj cu jadna
Mislite li da se ovaj toner moze koristiti kao ph adjusting prije bha?
https://hr.iherb.com/pr/Elizavecca-H...r-200-ml/73950
U nazivu mu je aha toner, al u opisu pise da je aha i bha. Kaj mislite?
Recimo staviti njega pa onda bha....

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Cosrx ti nije bio dobar? Razmisljam da ga kupim pa me sad zanima zasto mijenjas
Maria Flores is offline  
Old 21.10.2017., 20:20   #9045
Žene drage

Svašta ste ispisale, baš mi je drago da je tema opet zivnula.
Nisam tila quotat mislila sam da ću zapamtit na šta da se osvrnem ali plavuši ipak nije ostalo puno toga u glavi

Nagrišpana sretan ti rođeni dan s malim zakašnjenjem

Netko je tu pitao za paket od roserose, i ja sam naručila prije njihovih blagdana i sutradan mi je došao mail da je poslano ali još uvik ga nema al sa sweetcorea mi je uredno stigao nakon ja mislim 14 dana a poslan je isti dan.

Pisale ste o reakcijama na Huxley, to je ono čega sam se ja bojala ali srećom moja koža nije reagirala iako sam jako osjetljiva. frupy nije ti sigurno do kaktusa, najvjerojatnije je parfem u pitanju. Netko je rekao da bi uzeo oil essence jer mu fali ulje u rutini ili nešto u tom smislu, ali mene to stvarno ne podsjeća niti malo na ulje niti bi opće to uspoređivala.

Vec sam se pohvalila da mi je draga princeza poslala dekant LJH propolisa pa sam uzela full size i to je meni stvarno nešto divno. Koristim ga stalno i baš uživam

U mom skromnom isprobavanju sheet maski, moram pohvaliti Dr.Jart Ceramidin - ODLIČNA!!
Dalmatinaa is offline  
Old 21.10.2017., 20:25   #9046
Meni stigle Missha signature #21 i Cho Bo Yang.
Cgo Bo je za mene pretamna, presuha, pregusta, teško se razmazuje, ima full pokrivanje i kao maska mi je.
Za razliku od nje Signature je za suhu kožu odlična. Lako se razmazuje, vrlo je duwy, daje svježinu licu i ne osjetim da imam šminku koliko je lagan. Pokrivanje lagano do srednje. Svjetlija je mrvicu od Misshe PC #21 i dosta manje siva. Stavila sam je u 2 sata i još stoji skoro ista na licu. Ne oksidira nakon onih početnih 15 minuta.
Meni je boja odlična a ja sam NW13.
Sad jedva čekam Heru da probam
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 21.10.2017., 21:56   #9047
Quote:
Plavusa132 kaže: Pogledaj post
Iskreno, nisam to primijetila. Možda nešto nevidljivo sporo i dugoročno, ali prije bih rekla ne.
Na obrazima sam osjećala da ublažava dehidraciju (to trenutno, ne znam procijeniti je li i dugoročno pomoglo jer sam koristila više proizvoda za tu svrhu), a čelo mi se jednako masti sa i bez njega.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Ok, znaci preskacem

Quote:
Rinchi Cinchi kaže: Pogledaj post
E, super, onda se javim kad mi stigne. Uzela sam bas to s tvog linka - koliko se sjecam asiaholic je brz
Moze, bas ti hvala

Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Cosrx ti nije bio dobar? Razmisljam da ga kupim pa me sad zanima zasto mijenjas
Cosrx mi je fantastican, ali nemam ga bas puno, a ovo sam kupila u trenutku kad sam mislila da bi moglo sluziti u iste svrhe, bilo je povoljno na iherbu. Al sad vise nisam sigurna....


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 21.10.2017., 22:06   #9048
Znaci, cosrx dobar ali kratko traje

Kakva su vam iskustva s cosrx oil free moisturizing lotionom, razmisljam da ga uzmem kad potrosim tosowoong propolis?
Maria Flores is offline  
Old 21.10.2017., 22:25   #9049
I jos jedno pitanje.... U cemu je razlika izmedju ova 2 premiuma?

zuti i zlatni
Do sad sam koristila samo dekant pa ne znam kako izgleda bocica koju bih trebala naruciti
Maria Flores is offline  
Old 21.10.2017., 22:28   #9050
Isti su ovaj s prve i ovaj s druge slike.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 21.10.2017., 22:29   #9051
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Znaci, cosrx dobar ali kratko traje

Kakva su vam iskustva s cosrx oil free moisturizing lotionom, razmisljam da ga uzmem kad potrosim tosowoong propolis?
Kratko traje kad si Xena i imaš veliko srce i dijeliš drugima

Čini mi se da sam svugdje pročitala dobre kritike tog corsx lotiona, a mislim da ga je i ovdje netko hvalio..

@Xena - tražim ph tog elizavecca tonera i ne nalazim...ti?
Frecume is offline  
Old 21.10.2017., 23:04   #9052
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Znaci, cosrx dobar ali kratko traje

Kakva su vam iskustva s cosrx oil free moisturizing lotionom, razmisljam da ga uzmem kad potrosim tosowoong propolis?
Ne traje kratko, al ja sam ga kupila na oglasima pa nije bio cijeli.
A lotion je, cini mi se, hvalila gothamista u onom nedavnom videu.

Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Kratko traje kad si Xena i imaš veliko srce i dijeliš drugima

Čini mi se da sam svugdje pročitala dobre kritike tog corsx lotiona, a mislim da ga je i ovdje netko hvalio..

@Xena - tražim ph tog elizavecca tonera i ne nalazim...ti?


Ovdje kaze 3.5
http://everylittlepieceof.blogspot.h...-haul.html?m=1


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 21.10.2017., 23:17   #9053
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ne traje kratko, al ja sam ga kupila na oglasima pa nije bio cijeli.
A lotion je, cini mi se, hvalila gothamista u onom nedavnom videu.




Ovdje kaze 3.5
http://everylittlepieceof.blogspot.h...-haul.html?m=1


Poslano sa mog Lenovo P70-A koristeći Tapatalk
E pa to je
Frecume is offline  
Old 21.10.2017., 23:31   #9054
Frupy, sjećam se, kad sam rekla da sam naručila Herbclinic, da si komentirala kako imaš dosta tih sličnih preparata.. uglavnom, zanima me tvoj savjet za nešto što bi bilo takvo ali da je jeftinije. Mogu i drugi komentirat, naravno
Frecume is offline  
Old 22.10.2017., 07:02   #9055
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Frupy, sjećam se, kad sam rekla da sam naručila Herbclinic, da si komentirala kako imaš dosta tih sličnih preparata.. uglavnom, zanima me tvoj savjet za nešto što bi bilo takvo ali da je jeftinije. Mogu i drugi komentirat, naravno
Sulwhasoo Herbclinic? Meni nije ništa slično tome.
No, meni je Sulwhasoo
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 22.10.2017., 07:35   #9056
ima li neka koka da je probala ovaj 2sol black tea essence?
dugo mi je bio na wl, ali onda sam skužila da mi ne odgovaraju galactomyces i da mi više pašu saccharomyces, no...sastav izgleda prilično impresivno - toliko da bi htjela da mi galactomyces pašu....
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 22.10.2017., 10:04   #9057
Zanima me koje vi umivalice kod nas koristite za slucaj kad paket putuje 45 dana i nemate azijske?

Ja imam CV crvenu pjenu i Balea zelenu s vocnim kiselinama sto je Acid mislim spominjala na nekoj temi i odlicna mi je.

Sad me pati postoji li jos neki takav dragulj u drogerijama,a da mi je promaknulo?!

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 22.10.2017., 10:10   #9058
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Sulwhasoo Herbclinic? Meni nije ništa slično tome.
No, meni je Sulwhasoo
Da..zaljubljena sam u njega.. ali ne bih svoj HG dugoročno željela imati u testerčićima, a full pack je preskup sport. Ajde mi linkaj(te) neku posudicu u koju bi ga mogla pretočit
Frecume is offline  
Old 22.10.2017., 10:21   #9059
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Da..zaljubljena sam u njega.. ali ne bih svoj HG dugoročno željela imati u testerčićima, a full pack je preskup sport. Ajde mi linkaj(te) neku posudicu u koju bi ga mogla pretočit
Mozda da probas ovo?
https://www.ebay.com/itm/Portable-Ai...72.m2749.l2649
Ja sam si u jednu od 15 ml pretocila okoloocnu, nalijepila naziv s jedne od vrecica i super izgleda a prakticno je maximalno.
Kad mi stigne london serum pretocit cu i njega

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 22.10.2017., 10:25   #9060
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Mozda da probas ovo?
https://www.ebay.com/itm/Portable-Ai...72.m2749.l2649
Ja sam si u jednu od 15 ml pretocila okoloocnu, nalijepila naziv s jedne od vrecica i super izgleda a prakticno je maximalno.
Kad mi stigne london serum pretocit cu i njega

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Da, da, s tim da bih ja radije nešto šljašteće, tipa https://www.ebay.com/itm/Crown-Empty...j3dgzwbRjxghgA
Frecume is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:17.