Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 01:38   #121
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Mhm, pokazat, takav ti i mamu i frendicu okrene
ahaha da da
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 01:41   #122
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Vrlo lako moguće i tatu.
ovo sam propustila. a ludi ste 100%
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 11:50   #123
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Mi i danas kad izademo znamo imati scene da mu se odrasle zene upucavaju a vide da je dosao s curom.
a on je kriv sto mu se upucavaju? jebote ti bi svisnula da si musko.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 12:34   #124
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a on je kriv sto mu se upucavaju? jebote ti bi svisnula da si musko.
Jel se tebi tako upucavaju dok s dragom šećeš po gradu?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:18   #125
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Jel se tebi tako upucavaju dok s dragom šećeš po gradu?
Ono njeno vise zvuci na scenu iz izlaska, ne na setnjicu spicom.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:24   #126
Ja mislim da tebe mnogo vise jebe to sto si kroz godine upoznala njegovu pravu osobnost. Jebivjetar, vara cure, ima ga pa ga nema, sta bi bilo kad bi bilo.

Mislim, da ja znam da sam sa tipom koji je od 10 cura koje je imao svih 10 varao, ne bih imala neko visoko misljenje o njemu.

Iako ne zelis priznati sebi, jer si ga gledala godinama kroz ruzicaste naocare.

Jeste on je sad divan I dobar prema tebi, ali vidi, mnogi I jesu u prvih par mjeseci veze. Zbog cega je on tebi bio prvi izbor godinama, koje su to njegove osobine koje ti se svidjaju?
Negdje podsvjesno se plasis da ce njegovo takvo ponasanje opet doci, pa se I podsvjesno pokusavas zastiti of toga distancirajuci se, I trazis od njega uvjerenja da se to nece desiti I da si mu bitna.

Ali isto tako mislim da se mora desiti neki veliki zajeb s njegove strane da bi ti konacno rekla sebi ma ko ga jebe I raskrstila s njim for good
Cota90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:29   #127
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
a on je kriv sto mu se upucavaju? jebote ti bi svisnula da si musko.
Kolegica je najvjerojatnije htjela napisati da imaju situacije u kojima se njemu upucavaju druge žene. Nisam njenu rečenicu shvatio kao da mu ona zbog toga priređuje scene i optužuje ga.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:07   #128
Čekala si ga pet dugih godina, progutala sva njegova nestajanja i samo povremena javljanja.
Dala mu do znanja da ti je stalo, a on nije reagirao. Iscrpljivao te i psihički maltretirao.
I preko svega si prešla - i dočekala ga.
Kažeš da je on sad prema tebi ok.
Na kraju si dobila što si htjela.

A ima ljudi koji nekoga možda slično kao ti čekaju i čekaju, ali nikad ne dočekaju.
Pokušaj zaboraviti ružno i prihvati ono što ti je sada lijepo. Uživaj u trenutku, a poslije ćeš vidjeti kako će se veza razvijati. Nitko unaprijed ne može znati jeste li vi jedno drugom ipak suđeni.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:13   #129
Quote:
u-kiss kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru. U vezi mi je dobro, on je divan, zato mi i je tiha patnja godinama ali svaki drugi dan me nesto podsjeti da je on znao da postojim a eto, druge su bile bolje. Slike na drustvenim mrezama, sva putovanja gdje bi isli je on vec proputovao s nekim.. Na pocetku je bio strpljiv sa mojim pitanjima i na njegov nacin je on to meni objasnio vec 100 puta ali evo, nakon 6 mj i njemu vec ide na zivce kad to spomenem a i mene nije proslo. Moze sve biti super recimo 2 tjedna i onda ja vidim neku staru sliku i opet svade..
Ti si jako ljubomorna cura i potpuno mi je jasno zasto je izgubio zivce. Covjek ti je sve iskreno rekao, nista ne skriva, a ti ga nakon 6 mjeseci i dalje pilas sa istim pitanjima. Kazes da je dobar, pazljiv, vjeran, iskren, a ti puknes na neku staru sliku sa drustvene mreze. Nastavis li tako sigurno ga neces zadrzati.

Ne vidim nikakav problem u tome sto se on zaljubio u tebe tek nakon 4 godine poznanstva. Jedini problem koji vidim je tvoja ljubomorna koja prelazi sve granice normalnog.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:17   #130
I zaboravih... Kako to mislis da si mu zadnji izbor, a govoris da mu se zene nenormalno upucavaju hmm
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 19:46   #131
Gle, jako si zaljubljena i zato si toliko anksiozna. Zbog zaljubljenosti ne možeš jasno razmišljati i sve te nejasne misli doživljavaš previše intenzivno. Na taj način ne možeš funkcionirati. Iscrpit će se i dovest u sve goru situaciju gdje ćeš biti sve nesigurnija i sve pogubljenija. I na kraju ćeš prekinuti vezu jer nećeš moći podnijeti toliko opterećenja, pa samo da se sačuvaš.

Ti se trebaš malo odmaknuti, smiriti, kako bi uopće dobila sposobnost da možeš situaciju donekle realno procijeniti. Ako je on stvarno ok i ako mu je stvarno stalo, razumijet će i pričekat će te. Po meni je jedino rješenje da mu predložiš da se malo udaljite, da se neko vrijeme družite kao prijatelji ili sl., možda da se ne viđate neko vrijeme dok se ti ne skuliraš. Po tome ćeš uostalom i vidjeti je li mu stvarno stalo do tebe ili te želi samo trenutno iskorištavati.

ja mislim da je to jedini način da spasiš stvar ako je tu nešto vrijedno spašavanja. Ali znam da je teško i možda nemaš sad tu snagu za to učiniti. I možda imaš strah jer ne želiš izgubiti to što imaš sada (pa makar to bilo nešto loše). I možda će tebi trebati dugo vremena da dođe do tog "razbistrenja" glave jer ćeš jedino tada moći sagledati situaciju objektivno i shvatiti na čemu si.

Ali znaš kako kažu: ako je suđeno
a ako nije, onda bolje da se ranije prekine nego kasnije.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:55   #132
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
I zaboravih... Kako to mislis da si mu zadnji izbor, a govoris da mu se zene nenormalno upucavaju hmm
to ti je vec teza matematika za mnoge
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:08   #133
A gle, mozda je stvarno tesko biti s tako fatalnim frajerom. Sad me malo znatizelja pika, kakav taj mora biti.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:10   #134
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
to ti je vec teza matematika za mnoge
Pa nema to veze. Ljudi se i ožene pa i dalje love okolo komade.
Jednostavno, vidi da se pali na njega, da joj niš ne smeta i zasto onda ne bi bio s njom.
Ako mu u prošlim vezama to što je imao curu nije bila nikakva prepreka kad bi došao u kontakt s nekom drugom curom....

Meni se čini da neće potrajati - mislim da tu nema povjerenja.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:47   #135
autorice, da ti nisi svog dragog upoznala na internetu možda? samo tipovi s interneta mogu biti toliko neempatični
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:14   #136
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
samo tipovi s interneta mogu biti toliko neempatični
Svi tipovi iz stvarnoga života su posve empatični ili prihvatljivo (bitno manje od tipova s inteneta) neempatični?

Ovo znanje si pobrala - gdje i kako?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 22:20   #137
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
autorice, da ti nisi svog dragog upoznala na internetu možda? samo tipovi s interneta mogu biti toliko neempatični
U ovome ima istine. Iako i IRL ima kretena, nekako su manje naučeni da obrišu ljude x-ićem i idu dalje. Mislim, ako si takav retard da te swajpanje zadovoljava i pruža ti užitak, sigurno nećeš misliti na osjećaje druge strane.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 23:09   #138
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
U ovome ima istine. Iako i IRL ima kretena, nekako su manje naučeni da obrišu ljude x-ićem i idu dalje. Mislim, ako si takav retard da te swajpanje zadovoljava i pruža ti užitak, sigurno nećeš misliti na osjećaje druge strane.
pamtim jednog stručnog istraživača/psihologa kad je pričao o društvenim mrežama rekao je nije da u toj vrsti komunikacije nema empatije nego ona niti ne podrazumijeva empatiju

a vidi i ovo:

https://en.wikipedia.org/wiki/Online...ibition_effect
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 23:13   #139
ovaj, vi ste svjesne da ne postoje "tipovi s interneta", kao sto ni u tv-u ne zive mali ljudi?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 23:18   #140
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ovaj, vi ste svjesne da ne postoje "tipovi s interneta", kao sto ni u tv-u ne zive mali ljudi?
postoji vid komunikacije koji je na takvom mediju, on pokreće cijelu dinamiku takvog odnosa. i udara neke temelje kamo i kako takav odnos može ići
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.