Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2006., 15:15   #81
Ja sam bio dvadesetak puta pa sam opet završio na operaciji a sad bi trebao ponovo.Samo što sam ja puno stariji.Kod mene je počelo oko 25-te godine.Da imam ovu pamet sada nebi nikad završio na operaciji.Ali kad si mlad onda se obično ne razmišlja tako.Kiropraktičar će možda momentalno ukloniti bol ali s tim niste puno dobili na duže staze.Trebalo bi pronaći uzrok te boli;kad je zabolilo šta se radilo itd.Naučiti dizati pravilno terete kao i pranje zuba.Da,čak i pranje zuba.Kad se nagnete nad lavandin da isperete zube tada vam je najveće opterećenje na kralješcima.Po toplicama se nauče vježbe za jačanje leđnih i trbušnih mišića jer su oni oslonac svega.A kod akutnih stanja(kad jako boli) onda se rade vježbe istezanja.Ciljana masaža će isto dobro pomoći.Nijedan kiropraktičar neće objasniti i naučiti pacijenta kako se može sam osloboditi boli i bez njega.Kad taj zahvat napravite to je skoro kao da ste bili kod njega.
boraborabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 16:55   #82
250 kn jedno krckanje tamo gdje ja idem.Jako zadovoljna.Ne znam za cijene drugih.
sretnodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 17:13   #83
Quote:
wannabenot kaže:
može li mi netko preporučiti nekog kvalitetnog a opet ne preskupog kiropraktičara?
u kojem gradu?

ja više nego zadovoljna. moja mama više nego zadovoljna. njoj su problemi s vratnom kralježnicom godinama radili migrene. tatu ukočila leđa, otišao na jedno krckanje, vratio se doma zdrav.

12okn.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 19:08   #84
kaj to znači "jedno krckanje"?
kolko krckanja je potrebno nekome ko nema problema sa kralježnicom u smislu bolova.
jedini problem mi je taj da su mi 9i i 10i kralježak malo ispupčaniji od okolnih, pa bih to htjela sredit.
kaj se može inače doć samo jednom ili dođeš prvi puta samo za dijagnozu, pa onda moraš dolaziti dulje vrijeme na tretmane?
lisboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 19:38   #85
Quote:
alexxx kaže:
u kojem gradu?
u zg-u. Ajde pliz vi koji ste zadovoljni nekim kiropraktičarom u zg napišite mi ime i adresu u pm. Duboko zahvalna. Već se zabrinjavam. Nakom par sati na nogama nemrem se više ispraviti kad se sagnem da si olakšam bol u donjem dijelu leđa. A o vratu da i ne govorim. A samo mi je 28
wannabenot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 20:15   #86
Quote:
lisboa kaže:
kaj se može inače doć samo jednom ili dođeš prvi puta samo za dijagnozu, pa onda moraš dolaziti dulje vrijeme na tretmane?
dolaziš na tretmana kolko ti treba.
ovaj moj ne forsira dolaske k njemu, preporuča masažu i vježbanje u kombinaciji s odlascima kiropraktičaru (njemu) da se smanji potreba za dolascima.
dolaziš onolko kolko ti treba, a i prvi put kad dođeš centrira kičmu.
za par minuta je stvar gotova.<
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2006., 21:48   #87
ja znam dobrog kiropraktičara i doktora prirodne medicine kod osijeka, ako nekom treba mogu poslati br na pm. Znam puno ljudi koji su kod njega bili na tretmanima i svi su prezadovoljni.
Ja sam išla na neki tretman ayurvede i saznala da većinu mojih problema sa grlom i kašljem uzrokuje jogurt, a zbog toga sam išla kod doktora cijeli život.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 12:41   #88
Molim preporuku za kiropraktičara

Hvala !
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 14:41   #89
Quote:
lioness kaže:
Hvala !
Gordan Jambrek. Genijalan je. 130 kuna. Bit ćeš preporođena. Čovjek ima licencu (jedan od rijetkih u Hrvatskoj) i stvarno zna što radi.

Ako te bude zanimalo, dam ti broj na PM.
taylorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 17:38   #90
bilo gdje na svijetu, bilo gdje u europi, bilo gdje u hrvatskoj, u nekom konkretnom gradu?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 18:59   #91
Ante Pavlovic ak nije u zatvoru trenutno
pinta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 13:04   #92
krešimir pajdaković/zagreb/. svi koji su bili kod njega kunu se da je the best. mislim da je negdje na jarunu.
lola rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 21:19   #93
Pavlović Ante je najbolji
zephir is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 23:14   #94
Quote:
taylorica kaže:
Gordan Jambrek. Genijalan je. 130 kuna. Bit ćeš preporođena. Čovjek ima licencu (jedan od rijetkih u Hrvatskoj) i stvarno zna što radi.

Ako te bude zanimalo, dam ti broj na PM.
Molila bih te broj!! Hvala
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 23:15   #95
Quote:
lola rose kaže:
krešimir pajdaković/zagreb/. svi koji su bili kod njega kunu se da je the best. mislim da je negdje na jarunu.
Super, hvala curke! Sad mogu i birati
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 23:41   #96
cijena ibuprofena 600

zna li netko koliko košta?
Paramedic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2006., 20:24   #97
Quote:
Paramedic kaže:
zna li netko koliko košta?
To ide na recept. Mislim da košta oko 40 kn na slobodno.
Martinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2006., 21:42   #98
Quote:
lola rose kaže:
krešimir pajdaković/zagreb/. svi koji su bili kod njega kunu se da je the best. mislim da je negdje na jarunu.
Potpisujem . Cijela moja familija mu pacijenti.
Bernarda Vukasa 20 i nešto (ubi me ak se sjetim).
Uglavnom imaš ga na T-comovom imeniku. Iako ima neku shit telefonsku liniju koja svako malo krepa.
150 kn (bar tolko bilo u 3. mjesecu). osobno sam vidio kad je spasio čovjeka od operacije kralježnice.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2006., 00:00   #99
vidla sam njegovu tablu il koji vrag jer cesto secem po jarunu,
ali nisam znala da je tak dobar...

ja bih isla,al me frka malo tih kiroprakticara
a kicma me ubija u zadnje vrijeme
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 15:19   #100
Bok,
evo i moje pomoci - aleksandar bujic, baruna trenka 9 (to je negdje u zelenom valu), zg.

vec nisam bio kod njega zadnjih par godina (jer sam ok (evo bas kucam u drvo), no znam za njega da radi (jer sam furao bolju polovicu njemu).
U jednom periodu prije toga, jednom godisnje sam znao ostati ukocen u doljnjem dijelu kicme (dakle 3-4 puta sam bio kod njega u nekih 5 godina) i on bi me narihtao tako da bi slijedeci dan bio ok.

ps
da ne bi bilo sve idealno, u jednom od tih izleta kod aleksandra kad me kicma copila, nije ga bilo u zg-u taj tjedan pa sam otisao nekom amerikancu kiroprakticaru kod dzamije (kralja mislava ili tako nesto, ne znam tocno) taj je pogledao rengen (jer sam se morao slikati, a normalno da sam bio spigan kad me kicma bolila) i rekao "trebat ce tu 20-ak dolazaka" i na tom prvom tretmanu doslovno sam bio 2 minute i ispruzio se za 100kn (to je bilo prije par godina, ne znam i ne zanima me koliko je danas, kod aleksandra je tretman sada oko 150-200kn), njegove su me asistentice odmah narucile za "daljnju obradu" i rekao sam sebi "nece me taj vise vidjeti".

Naravno da me za par dana (trebalo ih je izdrzati) aleksandar narihtao u jednom potezu.

eto, ja malo oduzio, ali sam morao sve to ispricati.
zagreb041 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.