Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2006., 12:51   #241
Quote:
misiz S kaže:
Dobro puder donekle je jer je morala prekriti sve pristice i njihove oziljke, ali dobar vizazist ce ti staviti dosta sminke (da bude postojana uz svo znojenje sve do jutra, a da se ne vidi da ju imas.
NIJE ISTINA!!
ja se bavim sminkanjem, pogotovo za vjencanja i koristim jednu tekucinu koja je fiksator sminke (necu davat reklame) i dovoljno je lagano proci sa sprejom preko lica da sva sminka bude postojana. Svi su prezadovoljni, i muskarci i zene.A za snimanje treba imati nesto blago jacu sminku , ali ne da ti izmjeni lice ili da te "deformira" i ne svu sminku, samo neke dijelove treba naglasiti tj. ono sto je na nekome izrazito lijepo.
Jesus, tko je vas sminkao i jos vam uzeo novce??
I kakvu sminku koriste, koju marku?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 16:25   #242
POMOĆ!!!!!Ja ne znam kakvu bi frizuru a obožavam kovrđavu kosu(moja je ravna i jadno duga!!)Pa ako ima ko kakvu ideju nek mi javi.Uzmimo u obzir da je JAKOOOO gusta.
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 08:16   #243
Quote:
Adonia kaže:
NIJE ISTINA!!
ja se bavim sminkanjem, pogotovo za vjencanja i koristim jednu tekucinu koja je fiksator sminke (necu davat reklame) i dovoljno je lagano proci sa sprejom preko lica da sva sminka bude postojana. Svi su prezadovoljni, i muskarci i zene.A za snimanje treba imati nesto blago jacu sminku , ali ne da ti izmjeni lice ili da te "deformira" i ne svu sminku, samo neke dijelove treba naglasiti tj. ono sto je na nekome izrazito lijepo.
Jesus, tko je vas sminkao i jos vam uzeo novce??
I kakvu sminku koriste, koju marku?

U cemu se mi to ne slazemo???

U puno sminke. Pazi to ti kaze osoba kojj je maksimum sminkanja korektorom prekriti pristice i ozljke, staviti malo rumenila i neku sicu sjenila. Za posebno svecane prilike stavlje se i maskara, ali to je 5 puta godisnje.

a drugo, za snimanje sminka mora biti jaca, vecina mladenaca ima braem fotografiranje, ako ne i snimanje kamerom. I nakon sto te 100 ljudi izljubi i obrise ti 70% pudera na licu i fiksator ti ne moze pomoci

Ja dozivjela na sebi
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 13:49   #244
Quote:
iva11 kaže:
Sad sam opet sa nekoliko strana čula da je to špricanje super....a ne znam kaj da radim !!!!Zmaja daj molim te javi kak je tvojoj frendici ispalo...ja ću probati još nešto saznati.Ak ništa drugo onda ću se malo 'potamniti' sa tim losionima jer imam još podloge od mora ali samo da mi je jedna nijansa više....uh!!!
Javila mi se kolegica koja je bila na špricanju i kaže da izgleda skroz ok (prirodno -kao nakon mora) i da je boja najbolja nakon dva tuširanja - tada se skroz ujednači ten.. inače cura je skroz bljedolika, pa mislim da je uzela najsvjetliju nijansu (od 4) ...nisam ju vidjela ali mislim da sam se dovoljno ohrabrila da odem u isprobavanje.... možda već ovaj tjedan
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2006., 10:19   #245
Quote:
Adonia kaže:
koristim jednu tekucinu koja je fiksator sminke (necu davat reklame) i dovoljno je lagano proci sa sprejom preko lica da sva sminka bude postojana

istina! i taj proizvod je preodlican (ja imam doma M.A.C fix+) iako su me pojedini vizazisti uvjeravali da bez brda sminke necu izgledati dobro na fotkama,one su ispale odlicne i nisam imala niti malo vise sminke nego sto svakodnevno stavljam. brijem da oni to tvrde zbog toga sto masa (losih) fotografa koristi flash pa onda dobijes onaj "isprani" izraz lica, al bez flasha sasvim odlicno mozes izgledati....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2006., 11:49   #246
Quote:
meg kaže:
meni kod bozice ta sminka izgleda kao da su ti metnuli fasadu na lice. stil sminkanja i nije tako los, ali jebate zacamentiraju ti facu.
Nisam ni najmanje izgledala ko da imam cement na faci, šminka je bila savršena i, uz moje cmizdrenje, apsolutno se ništa nije pokvarilo....Kad sam došla doma u 8 ujutro, šminka je izgledala jednako kao i u 2 popodne kad me šminkala....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 11:25   #247
Cure, gdje te išle na manikuru (i eventualno pedikuru) ?

Trebala bih neku preporuku, inače to sama obavljam, ali sad bih htjela da bude spešl (geliranje, french), a nemam nikakvog iskustva s navedenim uslugama u kozmetičkim salonima.. pogledala sam malo ŽK, ali da pitam i vas..
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2006., 11:57   #248
joj mene će najviše od svega dokrajčit to šminkanje i frizura ... što se šminke tiče užasno sam blijede puti a ne volim se kvarcati jer me se ionako ništa ne prima i nemam pojma kako će se moj ten uklopit u bijelu vjenčanicu
a što se frizure tiče volim jednostavnost ... što kažete na raspuštenu dugu ispeglanu kosu ili možda samo blago valovitu al bez ikakvog ukrasa?

iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 07:07   #249
Kosa - super! A boju vjencanice ce ti tete najbolje preporuciti...
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 08:18   #250
ja sam bila na onom špricanju i ispalo je skroz ok, boja je bila prirodna, neki ljudi nisu ni primjetili. Dlanove i nokte namažu sa Sun blockerom tako da nema narančastih dlanova

Boja je ok jedno 4-5 dana, a onda sam ostala malo flekava, ispilingirala se i sve ok..u petak ponavljam proceduru i s hrabrim planom da bljedolika zmaja bude preplanula za svoje vjenčanje.
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 08:37   #251
ma ja ni ne namjeravam biti ne znam kako preplanula,samo mrvicu tamnija - s obzirom na to kako sam svjetla bit ću zadovoljna i samo laganom bojicom! hm...možda čak i ja probam to špricanje a gdje si ti to zmaja napravila? A kako to ispadne recimo na licu , nema flekova?
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 09:05   #252
na licu nema flekova, jedino mi je malo u pore ušlo (pbile su vidljive sitne točkice, jer si ispilingiran pa se sve prima), ali je to nakon dva umivanja nestalo.. išla sam u Sun for you na kvatriću (Šubićeva neki broj), iako sam čula preporuke i za neki kozmetički u Sesvetama i na Zrinjevcu...pa što ti je bliže.. Boja ti najjača nakon par sati..

Ja u petak ujutro idem na štrcanje tako da se stignem dva puta tušnuti prije vjenčanja.. to mi se čini optimalno...
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 10:54   #253
Iva1608 i Zmaja imam ja rješenje za vas!!!Kozmetički salon Ged, Savica, blizu svima nama dobro znanog Kapela.Imaju originalni Californian Fantasy tan, jedino pravo šprickanje, gospođa je jako, jako ljubazna i stvarno stručna.Ja sam bila dva puta prije vjenčanja i to u utorak i četvrtak prije.Boja se formira tijekom 12 sati, nema niti jedne jedine fleke, na tabanima, dlanovima i noktima NE OSTAJE apsolutno ništa, nikakve naznake 'žutice ili predoziranja betakarotenom'.....niti točkica od boje mrkvice, boja je potpuno prirodna a na svakom drugačija ovisi o njegovom pigmentu ali niti malo naranđasta, i kada se ispire isprire se ravnomjerno, nema nikakvih fleka.Super je još i to što gospođa posebno naglašava, naravno ako vi to želite, određene dijelove tijela npr. obraze-jagodice, dekolte, leđa, noge!!!!Cure moje MRAK, garantirano isprobano...mene je bilo jako frka ali definitivno ću ići opet na šprickanje!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 13:00   #254
Ja sam stvarno bila zadovoljna s obavljenim špricanjem, ali to što nakon pilinga moje pore na čelu primaju sve, tu mi nitko ne može pomoći... eventualno se mogu probati mrvicu namazati kremom, pa se opet umiti...isto nije bilo narandžastih tonova, a i cura koja je radila je skroz simpa.
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 13:38   #255
cure, savjeti.
Mislim da se i sama mogu našminkati za vjenčanje, samo bi ako koja ima kakav dobar savjet bila bi zahvalna.
Naravno, sve lijepo nježno s naglaskom na očima, sjajilo na usnama...
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 17:36   #256
ja bi priporucila Frizerski salon Fluid na Malesnici. Kad sam bila kuma isla sam tamo na frizuru i sminkanje. Odlicno su uradila, sminka je drzala i plesanje i sve tako i frizura.
kod Zdenke na Sv. Duhu nebi priporucila, radi ona ok i cijena je ok, ali kad je mene jednoc sminkala izgledala sam bas stara i tako i moju rodicu.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 22:47   #257
Quote:
zmaja kaže:
Cure, gdje te išle na manikuru (i eventualno pedikuru) ?

Trebala bih neku preporuku, inače to sama obavljam, ali sad bih htjela da bude spešl (geliranje, french), a nemam nikakvog iskustva s navedenim uslugama u kozmetičkim salonima.. pogledala sam malo ŽK, ali da pitam i vas..
studio za nokte nada imaju i manikuru i pedikuru
darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 22:56   #258
Quote:
Mrs B. kaže:
ja bi priporucila Frizerski salon Fluid na Malesnici. Kad sam bila kuma isla sam tamo na frizuru i sminkanje. Odlicno su uradila, sminka je drzala i plesanje i sve tako i frizura.
kod Zdenke na Sv. Duhu nebi priporucila, radi ona ok i cijena je ok, ali kad je mene jednoc sminkala izgledala sam bas stara i tako i moju rodicu.
za preporuku je i sminkerica renata dolazi gdje se dogovorite i probno sminkanje je besplatno ... ja sam bila iznimno zadovoljna a i moje djeveruše..... super podloga , umjetne trepavice ( samo pramenovi ) , prirodni ruž , sjajilo i oči izražene ( stil ovosi o frizuri i vjenčanici ) i to zaista super izgleda a i drži do jutra
darcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 08:58   #259
S obzirom da sam se jučer zaljubila u jednu vjenačnicu koja je totalno bijela uopće ne izgledam tako bijelo u njoj kao što sam mislila da hoću.... dapače stoji mi ljepše nego neka vjenčanica boje šampanjca ! Još kad dođe šminka mislim da će to i na moj svijetli ten izgledat sasvim ok ... možda prirodnije nego da se našpricam !
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 11:22   #260
Quote:
darcy kaže:
za preporuku je i sminkerica renata dolazi gdje se dogovorite i probno sminkanje je besplatno ... ja sam bila iznimno zadovoljna a i moje djeveruše..... super podloga , umjetne trepavice ( samo pramenovi ) , prirodni ruž , sjajilo i oči izražene ( stil ovosi o frizuri i vjenčanici ) i to zaista super izgleda a i drži do jutra
Može broj na pm?
Hvala
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.