Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2013., 21:42   #221
Quote:
bijelaorhideja kaže: Pogledaj post
Beta glukan od Trnsfer pointa možete za 530kn kupiti u DM ljekarni na Savici u zamjenu za 50 bodova. Inace je cijena preko 700kn-govorim o varijanti od 500mg
to je malo preskupa cijena ,ima od euro vite 350kn 60kaps ,500mg e sad mene zanima ako netko zna mozda jel euro vita povoljnija u drugim zemljama europske unije ili imaju istu cijenu ?? ako zna neko mozda da ima povoljnije od ovih 350kn za 60 kapsula od 500 mg,molim nek napise ili nek stavi neki link
trbuhomzakruhom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 21:56   #222
Na ovoj stranici imaju popust, a ni inače cijena nije loša.
Beta glukan od Weidera, 500 mg, 120 komada za 245 kn
Mislim da nisam nigdje kod nas našla povoljnije.
http://www.fitness.com.hr/shop/dodac...FYFe3godD3UAiQ
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 22:00   #223
da taj od weidera sam vidio,al nekako mislim da nisu oni specijalizirani za to ,mene zanima kako da dodem do cijena od euro-vite u ostalim zemljama gdje se prodaje,mozda je negdje jeftiniji nego kod nas ,jesi ti uzimala taj od weidera??
trbuhomzakruhom is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 01:18   #224
Quote:
bijelaorhideja kaže: Pogledaj post
Beta glukan od Trnsfer pointa možete za 530kn kupiti u DM ljekarni na Savici u zamjenu za 50 bodova. Inace je cijena preko 700kn-govorim o varijanti od 500mg
To je još povoljnije od od onog kojeg kupujem (oko 590), dok je u većini ljekarni 700 kn. Hvala na info.

Inače dajemo ga mami već 2 mjeseca, prošla je 2 kemoterapije, dobro se osjeća i sve dok je tako, vjerovat ću da djeluje.
Oprezna sam s preporukama jer nikada neću znati kako bi bilo bez BG.
Sve je to siva zona (mislim na metaboličke cikluse, složeni sustav kemijskih reakcija čija se ravnoteža može pomaknuti samo za blagu promjenu pH i temperature, izolaciju prirodnih spojeva i njihovu stereokemiju, itd, itd.), pročitala sam temu i čudim se likovima koji suvereno tumače djelovanje na staničnoj razini. To mi izgleda kao one blesave reklame s "tvrdokornim mrljama".
Svima koji se osobno ili preko najmilijih bore protiv teških boleština želim puno sreće. BG ne bi trebao odmoći pa vrijedi pokušati
mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 18:46   #225
Ovi beta glucani kod nas su daleko preskupi. Ja već neko vrijeme kupujem na iherb.

Zadnje sam naručila Slogar Beta 1,3 Glucans, 60 tableta (200mg). Cijena je samo 10$ . Kod nas je 220 kn.
http://www.iherb.com/solgar-beta-1-3...1?rcode=tvn578

Ako naručujete možete prilikom narudžbe korisititi moj kod TVN578. Time ćete prilikom prve narudžbe dobiti popust 5$ ili 10$ ovisno o iznosu.
Pazite samo da ne prijeđete 160 kn jer do tog iznosa ne podliježete carini. Poštarina je 4$.
tweety bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 14:02   #226
Quote:
tweety bird kaže: Pogledaj post
Ovi beta glucani kod nas su daleko preskupi. Ja već neko vrijeme kupujem na iherb.

Zadnje sam naručila Slogar Beta 1,3 Glucans, 60 tableta (200mg). Cijena je samo 10$ . Kod nas je 220 kn.
http://www.iherb.com/solgar-beta-1-3...1?rcode=tvn578

Ako naručujete možete prilikom narudžbe korisititi moj kod TVN578. Time ćete prilikom prve narudžbe dobiti popust 5$ ili 10$ ovisno o iznosu.
Pazite samo da ne prijeđete 160 kn jer do tog iznosa ne podliježete carini. Poštarina je 4$.
I ja isto radim... naime, kupovala sam kod nas, ali prija koja vjerujte radi u apoteci mi je otvorila oči i odo ja na iherb. I ja sam kupila isti taj... za informaciju onaj od 500 mg od Transfer Pointa dođe nekih 54 dolara...
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2014., 11:38   #227
Quote:
turinica kaže: Pogledaj post
I ja isto radim... naime, kupovala sam kod nas, ali prija koja vjerujte radi u apoteci mi je otvorila oči i odo ja na iherb. I ja sam kupila isti taj... za informaciju onaj od 500 mg od Transfer Pointa dođe nekih 54 dolara...
Samo im je skoro uvijek out of stock.
Jednom sam ga uspio dobit, bio je mislim 60 i neš dolara, plus pdv i carina, oko 520 kn. Obzirom da je kod nas preko 600, isplati se kad je na većem popustu, ovak ispod 60 dolara.
__________________
Alf used to say: "When you get the ball, you give it to Bobby".
Zlikovsk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 09:40   #228
Ima li tko informaciju o sigurnosti beta glukana u trudnoći?

Kupila sam od Aktivala, 500mg.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 11:11   #229
Hello!

Beta glucan kod autoimunih bolesti ... ima li kakvih iskustava?
Počela bih ga uzimati ali sam malo skeptična..
__________________
...sreća je u malim stvarima...
BB- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 10:26   #230
Quote:
BB- kaže: Pogledaj post
Hello!

Beta glucan kod autoimunih bolesti ... ima li kakvih iskustava?
Počela bih ga uzimati ali sam malo skeptična..
beta glukan i razni drugi imunostimulatori nikako se ne bi smjeli piti kod autoimunih bolesti. moj vam je savjet da odmah prekinete s tim.
evo jedan link:

http://www.webmd.com/vitamins-supple...beta%20glucans
Terpsihorra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 16:34   #231
Hvala na odgovoru, odustala sam prije nego sam i počela.
__________________
...sreća je u malim stvarima...
BB- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 19:50   #232
Radio sam za jednog svog slijepog prijatelja malo detaljniju analizu cijene raznih pripravaka beta glukana. Alalizirao sam ih tako što sam pomnožio broj kapsula u bočici s brojem miligrama beta glukana po svakoj kapsuli. Sve sam računao u dolarima.

Uglavnom, najskuplji pripravci beta glukana su pet puta skuplji od onih najjeftinijih.

Njemu se naravno neda kupovati najskuplje, ali bi ga htio odvratiti od kupnje najjeftinijih jer ti beta glukani vjerojatno nisu kemijski čisti.

Takvi beta glukani s ""nečistoćama"" imaju nekakav šećer/polisaharid whatever koji izaziva upalnu reakciju imunosnog sistema. Beta glucan navodno diže imunitet bez upalnih reakcija.

Može li se netko sjetiti koji je naziv toga šećera ili polisaharida?

(P. S. mogu i vama poslati tu analizu)
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 16:14   #233
Beta glukan od solgara

Bok svima! :-D Počela sam nedavno piti beta glukan tablete od solgara, 200 mg. I sad me zanima,da li ima netko slično iskustvo ali od kad sam pocela piti tablete, ujutro natašte, nakon sat vremena pocinje me jako boljeti želudac. Da li je imao netko slična iskustva i da li te tablete mogu izazvati simptome slične gastritisu?(inače, pijem ih natašte jer je navodno bolja apsorpcija). Hvala puno. :-)
__________________
Ancient Aliens
zglobex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 16:20   #234
Quote:
zglobex kaže: Pogledaj post
Bok svima! :-D Počela sam nedavno piti beta glukan tablete od solgara, 200 mg. I sad me zanima,da li ima netko slično iskustvo ali od kad sam pocela piti tablete, ujutro natašte, nakon sat vremena pocinje me jako boljeti želudac. Da li je imao netko slična iskustva i da li te tablete mogu izazvati simptome slične gastritisu?(inače, pijem ih natašte jer je navodno bolja apsorpcija). Hvala puno. :-)
Moj prijatelj pije baš taj i ne žali se. Ustvari, nikad mi nitko nije rekao za ovu nuspojavu.

Pošto je taj beta glukan skup, naručio je iduću turu od vita worlda. Taj ima malo vitamina C i cinka. Ima 90 kapsula, košta 25 dolara, firma je iz njemačke.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 22:31   #235
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Moj prijatelj pije baš taj i ne žali se. Ustvari, nikad mi nitko nije rekao za ovu nuspojavu.

Pošto je taj beta glukan skup, naručio je iduću turu od vita worlda. Taj ima malo vitamina C i cinka. Ima 90 kapsula, košta 25 dolara, firma je iz njemačke.
Zahvaljujem se na brzom odgovoru.:-) Ne znam, očito da je moj zeludac osjetljiviji pa tako reagira a bas mi je zao jer tek sam počela.... Vidjet ćemo za dalje. :-/
__________________
Ancient Aliens
zglobex is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 18:09   #236
meni je Solgarov isto teško padao na želudac. brzo sam morala odustati od njega. sad pijem Transferov, onaj od 100mg, a pijem da nekad po dvije kapsule, a nekad jednu. uzmem u dm-u sa popustom na jedan proizvod, tako da me ispadne malo manje od 200kn.
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 17:44   #237
Kakva je razlika između 1,3 i 1,3/1,6?
Volim_glazbu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:22   #238
Quote:
Volim_glazbu kaže: Pogledaj post
Kakva je razlika između 1,3 i 1,3/1,6?
postoje 1.3, 1.6, 2.3 i 3.6. Ovog 1.3 ima oko 90% pa se on uglavnom pise na sastavu. Ja sam si narucila ovaj sa vitacosta: http://www.vitacost.com/now-foods-be...00-mg-90-vcaps u kombinaciji je sa mitake gljivama. Tek sam ga pocela piti pa cemo vidjeti rezultate


Evo i moj link za 10$ popusta na prvu kupovinu (za narudjbe iznad 30$): http://goo.gl/9tLgkD Ako nekome treba
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 13:27   #239
Pozdrav, zna li netko koliko kosta beta glukan od transfer pointa u Sloveniji, Austriji ili Njemackoj? Barem otprilike, da vidim da li mi se isplati tamo kupiti.
Hvala
toxic7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 18:31   #240
Da li tko zna gdje je najpovoljnije kupiti beta glukan od transfer pointa? vidim da ga na iherbu nema više
maldivina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.