Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2006., 12:11   #221
Quote:
Glupa krava kaže:
Moze bit' da ti je to zena bila...
Nemam zene, znaci slobodan sam i rado bih se udao...(ionako je tema horror)...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 13:16   #222
Quote:
delete kaže:
evo sta se meni jednom dogodilo pa ako netko zna nesto o tome nek mi kaze.

jednu vecer sam lezala u krevetu i molila se bogu. odjednom sam osjetila kao da me nesto pritisce svom snagom i ja se apsolutno ne mogu pomaknuti, kao da sam paralizirana. i u tom trenu, usred molitve, nesto mi je zablokiralo i mozak tako da se uopce nisam mogla sjetiti rijeci nijedne molitve, nicega, pocnem zdravomarijo i ne mogu dalje, kao da mi nesto brani da molim. a to sto me pritiskalo je trajalo jedno 5 min. i proslo je. cim je to proslo mogla sam opet i moliti. strasan osjecaj. kao da se neka sila spustila na moje tijelo i um i ne da mi ni mrdnuti ni moliti. uzas.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=69821&page=4
San iz kojeg se ne možeš probudit - Stranica 4 - Forum.hr

Kada imaš takove "nevjerojatne fenomene", malo skočiš do podforuma psihologija i nađeš objašnjenje

Post 79, autor @Reaction
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 13:25   #223
Quote:
pizda kaže:
Nemam zene, znaci slobodan sam i rado bih se udao...(ionako je tema horror)...
Prava prilika da predjemo na temu "BRAK" !!

Ja se udajem tek kad mi princ dodje !
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 13:55   #224
ovo je istina i friško

jučer uvečer sa zida je pao preparirani faza koji tamo stoji godinama i nikad nije pao jer nemože.da bi ga se skinulo treba ga prvo podići gore i prema van.no idemo dalje,kad je pao svi smo ostali u čudu (domaći i jedan gost kod nas).komentar je bio identičan od svih:netko će umrijeti(F-u familiji)-tako smo bar sa strahom komentirali.

Sada čitam ovaj forum tražeći slična iskustva i značenje.

u trenutku čitanja gore navedenih članaka dolazi mi poruka na mob.

žena mi šalje sms.

Glasi sljedeće:"umro je tetkov brat".

Jebote, sad me frka malo stresla.


http://carvedrine.blog.hr/
 
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 14:29   #225
Quote:
Glupa krava kaže:
E, to se itekako racuna....to se najvise i pamti...
Ma je, al ful me ne šora više...nema poštenog horrorca da ga jebeš. Zadnji horror koji me ugodno iznenadio je bio Mothman Prophecies...prejebena atmosfera, a gledao ga s curom, ona se full prestrašila.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 14:32   #226
Quote:
Endimion17 kaže:
ne, ne na takve. na one što te suptilno podjebavaju i cijeli strah je u ideji. ti su najžešći
Pfff...imaš neki primjer za takav horor?
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 14:52   #227
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Ma je, al ful me ne šora više...nema poštenog horrorca da ga jebeš. Zadnji horror koji me ugodno iznenadio je bio Mothman Prophecies...prejebena atmosfera, a gledao ga s curom, ona se full prestrašila.
Ja gledala s deckom tu Emily Rose u kinu..
.i htjela izaci vani...ali neki glupi klinci se cijeli film trgali od smjeha...
..
...pa me bilo sram izaci..
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 15:38   #228
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Pfff...imaš neki primjer za takav horor?
pa recimo krug, ili zlo. što ja znam, može i rosemaryna beba, iako mene nije baš prestrašila previše
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 15:46   #229
meni je definitivno najstrasniji horor svih vremena exorcist. da ti pamet stane od straha. meni barem. al ona originalna verzija iz sedamdesetih. a dobri su mi i magla, od ovih novijih sesto culo, krug, GRUDGE , zaselak...

rosemarynu bebu nazalost nisam uspjela nigdje naci i pogledati, kao ni omen, a rado bih. nek mi netko kaze vrijedi li traziti, jesu dobri?

i da, amytville mi je isto brrrrrrrrr,
__________________
they had you cryin' and you came up smilin', they had you crawlin' and you came up flyin', they had you cryin' and you came up smilin' and the last laugh baby is yours...
delete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 15:48   #230
e i hvala za link na psihologiju, procitala sam sve o paraliziranom spavanju, sanjanju, tako da mi je sad lakse malo i jasnije su mi neke stvari. tnx.
__________________
they had you cryin' and you came up smilin', they had you crawlin' and you came up flyin', they had you cryin' and you came up smilin' and the last laugh baby is yours...
delete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 15:55   #231
Quote:
delete kaže:
meni je definitivno najstrasniji horor svih vremena exorcist. da ti pamet stane od straha. meni barem. al ona originalna verzija iz sedamdesetih. a dobri su mi i magla, od ovih novijih sesto culo, krug, GRUDGE , zaselak...

rosemarynu bebu nazalost nisam uspjela nigdje naci i pogledati, kao ni omen, a rado bih. nek mi netko kaze vrijedi li traziti, jesu dobri?

i da, amytville mi je isto brrrrrrrrr,

ma grudge je američki kurac. bolji je original, ju-on (sad se osjećam tako originalno )
egzorcist mi je usadio strah u kosti zbog onih par frameova i lindine face.
krug sam prvo pogledao kao američku verziju i presrao se za cijeli život, a onda i originalnu, za koju vjerujem da bi imala isti efekt da je gledana prva.
priča o dvije sestre je drama koja se gleda u mračnom kinu.
dark water zaobiđite, pogledajte honogurai mizu no soko kara (kojeg smo mi preveli sa "Zlo" ), to je jedan od najboljih horrora ikad.

inače mrzim slashere, ali Haloween mi je izvrstan.
yay horrori
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 15:56   #232
Quote:
Endimion17 kaže:
pa recimo krug, ili zlo. što ja znam, može i rosemaryna beba, iako mene nije baš prestrašila previše
Aha...znači psihopizdarije...slabo to ima efekta na mene...valjda sam izbirljiv...
Mislim neću reć da su loši to filmovi, krug mi je recimo bio odlčan, al da ima efekt koji bi trebao imat...slabo...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:03   #233
Quote:
Kex Doomlich kaže:
Aha...znači psihopizdarije...slabo to ima efekta na mene...valjda sam izbirljiv...
Mislim neću reć da su loši to filmovi, krug mi je recimo bio odlčan, al da ima efekt koji bi trebao imat...slabo...
te psihopizdarije su fascinantna stvar. mogu te ostaviti ravnodušnim ili ti spržiti mozak, između baš i nikad nema.
ovisi u kojim uvjetima gledaš. recimo ja sam krug gledao u vrijeme kad je film bio prilično nepoznat. bilo je ovo doba. sumrak, teška jesen. u sobi sličnoj kao ona na početku filma (gdje su ona dva curetka) i na maloj televiziji.
i to na VHS-u. recimo da nešto manje od tjedan dana nisam podnosio krugove. sasvim mogu reći da iako nije najjači horror ikad (tako kažu kritičari), na mene je ostavio najstrašniji dojam jer su se dobro poklopili uvjeti.
sve je u uvjetima gledanja.
uostalom i film Ono. trauma iz djetinjstva. mrzim klaunove i kanalizaciju i odvode i bijele plahte koje se suše
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:10   #234
Quote:
Endimion17 kaže:
te psihopizdarije su fascinantna stvar. mogu te ostaviti ravnodušnim ili ti spržiti mozak, između baš i nikad nema.
ovisi u kojim uvjetima gledaš. recimo ja sam krug gledao u vrijeme kad je film bio prilično nepoznat. bilo je ovo doba. sumrak, teška jesen. u sobi sličnoj kao ona na početku filma (gdje su ona dva curetka) i na maloj televiziji.
i to na VHS-u. recimo da nešto manje od tjedan dana nisam podnosio krugove. sasvim mogu reći da iako nije najjači horror ikad (tako kažu kritičari), na mene je ostavio najstrašniji dojam jer su se dobro poklopili uvjeti.
sve je u uvjetima gledanja.
uostalom i film Ono. trauma iz djetinjstva. mrzim klaunove i kanalizaciju i odvode i bijele plahte koje se suše
Svaka čast na izboru filmova! Imamo isti ukus. Ja sam prošlo ljeto opet pogledala Ono i stvarno je strašan. Inače, otkad sam pogledala E. Rose, prije spavanja upalim svijeću tako da ne spavam u mraku. Krug sam pogledala nakon Emily. I sad, pogledala ja Krug, otišla spavat, prije toga upalila svijeću i kad sam legla na krevet, pogledam u strop, a na stropu KRUG od svijeće

@delete, pogledaj Rosemarynu bebu, odličan je film. Već imam praksu slanja filmova ljudima sa foruma pa ako nigdje ne nađeš, poslat ću ti poštom. Omen mi nije nešto specijalno, al Rosemaryna beba najbolji mi je horor.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:14   #235
e da, zaboravila sam na "it", otada me uzasno strah klaunova, sto ti velis i kanalizacije....

a grudge americki nisam ni gledala nego originalnu verziju tj. ju-on, sama u mraku. boze sto sam se usrala bila, nisam mogla zaspat nikako.... katastrofa, sledio mi je krv u zilama.

a bas bih htjela rosemary pogledat i omen. zlo nisam, i to bih...
__________________
they had you cryin' and you came up smilin', they had you crawlin' and you came up flyin', they had you cryin' and you came up smilin' and the last laugh baby is yours...
delete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:17   #236
diki, ako bi mi se mogla javit na private pa da se dogovorimo za rosemary i omen. a nisam gledala ni e.rose, jel strasan, malo mi opisi ta tri filma ako ti nije problem.
__________________
they had you cryin' and you came up smilin', they had you crawlin' and you came up flyin', they had you cryin' and you came up smilin' and the last laugh baby is yours...
delete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:19   #237
Quote:
delete kaže:
diki, ako bi mi se mogla javit na private pa da se dogovorimo za rosemary i omen. a nisam gledala ni e.rose, jel strasan, malo mi opisi ta tri filma ako ti nije problem.
Idem sad na predavanje. Javim ti se navečer. Imam sva tri filma pa ćemo se sve dogovoriti kad se vratim.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:45   #238
Quote:
delete kaže:
a grudge americki nisam ni gledala nego originalnu verziju tj. ju-on, sama u mraku. boze sto sam se usrala bila, nisam mogla zaspat nikako.... katastrofa, sledio mi je krv u zilama.

a...a...a.a.aa.aa.a.aA.A.A.AAAAAAAAAAAAAAAAA

mijau
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 16:52   #239
Pogledajte onda "The Descent", engleska produkcija, vrhunska gluma...a film ne da je stravičan, nego je i realan, bar što se situacije u filmu tiče...

http://www.imdb.com/title/tt0435625/

Uživajte...
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 17:17   #240
Quote:
zoser kaže:
Pogledajte onda "The Descent", engleska produkcija, vrhunska gluma...a film ne da je stravičan, nego je i realan, bar što se situacije u filmu tiče...

http://www.imdb.com/title/tt0435625/

Uživajte...
jedan od boljih horrora u zadnje vrijeme
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.