Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2002., 12:01   #1
ne znam...

tako sam uzasno uzasno tuzna
zasto je zivot ovakav? mora li se ovo desavati? ponekad pomislim da vise nista nije fer, da se lose stvari desavaju pogresnim ljudima... kao sto je slucaj i sad
prije dva dana umrla je mama od jedne moje prijateljice, inace divna osoba, ali bila je dugo bolesna... kad sam saznala bila sam sokirana... jos uvijek ne mogu, ne zelim povjerovati u to, ni dok ovo pisem. ne znam ni zasto pisem ovo, zelim samo da izbacim to iz sebe, nemojte me pogresno shvatiti, tako bih zeljela da je sve drugacije... ne znamm mislim da ni ja nisam reagovala kako treba, napisala sam joj poruku da je volim i da sam uz nju,ali par dana pred smrt njene mame ona je bila jako zabrinuta za nju, a ja sam je tjesila i govorila da ce biti dobro, i ona je u to pocela vjerovati a onda odjednom...sok! dodjavola, zasto mora biti ovako? sad ne znam ni sta da joj kazem sta da ucinim, druge prijateljice mi govorre da je trebamo malo pustiti, jos je u soku...znam...ali tako sam prokleto tuzna a tek kakko je njoj, zelim joj reci da sam uz nju, zagrliti je, da zna da nije sama...
et malo sam se ispuhala, ne znam ni sta cu sad s ovim postom
Mistifying_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 12:08   #2
ma odi do nje odmah i procjeni situaciju. poznas si prijateljicu i vidjet ces jel zeli samocu ili ne. to je tako individualno.
nema ama bas nikakvog razloga za osjecaj krivise kojeg trenutni imas. tako je normalno da ljudi izgledaju "utjeseno" u situacijama kad ih netko na takav nacin napusta, a narocito majka.
Ne zavaravaj se bespotrebo time da si ju zaista utjesila. To je bio trenutak. Otidji, ne dozvoli da Novu godinu doceka sama. Pricajte o uspomenama, o lijepim trenutcima... potici ju da prica sto vise. Njoj je sad najpotrebnija blizina ljudi koji su poznavali njezinu majku, ali ne i blizina onih koji ce ju zaliti i poticati tugu.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 12:12   #3
Re: ne znam...

Quote:
Mistifying_me kaže:
et malo sam se ispuhala, ne znam ni sta cu sad s ovim postom
Ispushi se koliko ti treba, poslushaj Galadriel,i nemoj zaboraviti da ipak frendici treba vishe utjehe nego tebi.Idi do nje i nemoj glumiti da je sve ok.Ako joj se vrishti,budi uz nju, neka vrishti - samo joj nemoj emocije potiskivati.

Nikad necu shvatit zashto to ljudi rade.To se mora izbaciti van, poglavito kada je ovakva strashna situacija.

Budi uz nju, ma sto cinila.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 12:49   #4
reci joj da si za nju tu, u svako doba dana i noci... to ce joj pomoc
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2002., 13:10   #5
Jedino sto mozes uciniti je da budes uz nju, svejedno da li u tisini ili u razgovoru...
Bol ce ublaziti samo vrijeme...
Neznam da li ti je prijateljica vjernik, ali ne zove Bog svakog na svoj rodjendan...
Drz' se...
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.