Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2003., 21:08   #21
No hard feelings

Vjev:
Quote:
I kako u tom moru govana uočiti šarana?
=============================================

A da probaš obrnuto..."šarana kapitalca" se ne nalazi u "govnima" ,takve trebaš sama upecati...
Šarana je malo, kapitalaca, ... a ove iz govana imaš na svakoj "pijaci".... ...u izobilju.
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 21:14   #22
PM

A zašto ga ja držim ugašenim......

Čast izuzetcima...
Ovi drugi nisu vrijedni niti da ih se spominje....
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 21:16   #23
Quote:
Nabim te na*****
E pa pičko jedna sretan ti rođendan!
Ovo je super čestitka!

Ne kužim vas cure.
Stalno se žalite da dečki ne pokazuju osjećaje, a kad ih pokažu, vi se uvrijedite.

Ipak je to bila čestitka od frenda, a ne od nekog nepoznatog napasnika.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 21:23   #24
Re:I kako u tom moru govana uočiti šarana?

Quote:
Vega kaže:
Lako. šaran ko i svaka druga riba - šuti.
...i šaran nepliva u govnima traži drugu "baru" za ribolov
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 21:27   #25
u većini slučajeva "svakom prema zasluzi" ... istina ima dosta seljačina koji neznaju... drugačije... ja na primjer uđem u lokal i sa vrata dreknem ima'l ovdi koja pička da bi se jebala protiv mene" ... vrlo često se nađe neka pička... istina često i ja dobijem po pički... ali i to ide u rok službe ...

htjedoh reči... ako se žena "pravilno postavi" odnosno susjedu ili mužu od frendice kaže prvi puta što ga ide... nema frke... međutim dok žena šuti... a jebi ga... što nije direktno zabranjeno - ipak je dozvoljeno ...

mnogima od nas nedostaje one osnvne kulture, medjutim sumnjam da smo baš u tolikom broju takve seljačine... meni moja frendica (usput i šefica) kaže bezbroj puta: "ma nabijem te" ... a ja onako fino kako me mama učila odgovorim da meni pristojnost ne dopušta da ja nju nabijem ...

a sto se leba tiče... ili ga prihvati takvoga kakav je ili ga ne čitaj i ignoriraj ga... svi znamo da kroz bisere vulgarnosti uvijek prodire biser inteligencije... iako nekako mi se čini da bi debel***** trebao biti prije meta... (sebe nesmijem ni spomenuti) ....

vjeverice.... safeguard ti je jako dobar sapun, a ima i gel... pa si mozes oprati jezik
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 22:11   #26
ja zbilja ne kuzim hajku na ovaj lebov PM.

Pa valjda znate dosad Leba i da je to bila njemu svojstvena ali apsolutno nevina- obicna- cestitka?

OK. Mozda kriva prosudba primatelja iste... al ostale ne kuzim koji ga znaju bolje...
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 22:44   #27
Quote:
Sandra October kaže:
ja zbilja ne kuzim hajku na ovaj lebov PM.

Pa valjda znate dosad Leba i da je to bila njemu svojstvena ali apsolutno nevina- obicna- cestitka?

OK. Mozda kriva prosudba primatelja iste... al ostale ne kuzim koji ga znaju bolje...
Poanta je u tome da je on trebao dobro poznavati osobu kojoj je poslao takvu poruku da bi ta poruka bila pozitivno prihvaćena. A očito je da nije.
Po tebi, meni treba poznato da Leb prost i to mu već daje za pravo da me nabije na *****?

Quote:
lebowski kaže:
Nabijem vas tutto completo na *****...
Vjeverica, tebe nakurčim s posebnim zadovoljstvom
Nekome je ovo duhovito? Slatko?
Leb, nije da sam protivna nakurčavanju, ali postoji samo jedan čovjek koji mi to može reći i laskati mi time. Ostalima bih kulturno i sa smiješkom odgovorila:

Mamu nakurči.
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 22:57   #28
Draga Vjeveric,

Pravo mi je zadovoljstvo vidjeti da u ovo okrutno vrijeme postoje odista kulturne osobe poput Tebe.

Odi sviraj klavir...



Pridrzim ti kaput...


Quote:
Leb, nije da sam protivna nakurčavanju, ali postoji samo jedan čovjek koji mi to može reći i laskati mi time.
P.S. Potkrala ti se greska moja Damo, a ona bi bila sljedeca:
Jedan te covjek moze nakurcavati, a vise njih ti moze laskati. Ako im dopustis, but off course...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:02   #29
Ti fakat ne znaš što je laskanje...
U koju si ti školu hodio, tko te toj zavodničkoj čaroliji nauči, kukala mu majka?
Vjeveric is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:06   #30
A leb napravi veliku kuglicu od svojih netom izvadjenih šmrkalja, i pogodivši Vjevericu u istom u oko reče:
Bečka škola ribice moja
Kuhala mi majka...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:13   #31
kuglice

Quote:
lebowski kaže:
A leb napravi veliku kuglicu od svojih netom izvadjenih

To je bas umiljato!
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 00:04   #32
Quote:
lebowski kaže:
Draga Vjeveric,

Pravo mi je zadovoljstvo vidjeti da u ovo okrutno vrijeme postoje odista kulturne osobe poput Tebe.

Odi sviraj klavir...



Pridrzim ti kaput...
...
kruvoski , ti mogao malkice oladit svoj jezik nismo svi mi tvoji frendovi,
( a Vienna negdje rece>> vulgarnosti se brishu )

nabijem ti i pravila jedni se kurche, a drugi nemogu

zhelim i ja biti moderator da se i ja malo kurchim
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 00:21   #33
JaBitTe, drago mi je sto sa svijetu postoji jos gentlemana i finih muskaraca koji ce stati u obranu slabijeg spola kad prilika takvo sto od njih zahtjeva.
Divan si covjek, ja ti iskreno zavidim.
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 00:28   #34
kruvoski.......

ja tebi niti zavidim, niti sam ljubomoran, niti branim nekog.
treba nekad bit i gentleman

P.S. dok nisi imao mod.palicu pisao si takve dobre postove i chitao sam to sa gushtom,
sad si se promijenio.....shteta

no hard feelings

i ja tebe volim


cool link ;-)
JaBitTe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 00:29   #35
Sam bi stel reci glede "slucaja lebowski" da je asa trebala napisat sve PM-ove koji su predhodili doticnom PM-u. Ovak je sve za pet zvjezdica.
Glam is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 03:04   #36
Totalka!!! Lebowski je pogodio tricu, optrčio home run, zabio hat trick, razvalio hole in one, popeo se na umjetnu stijenu brže od drugih!

Znao sam da će izaći prije ili poslije, ne može on dugo izdržat, pucao je i prije po šavovima, ali pomalo. Ali sada se raspuknuo ko kokica, i pokazao svoju unutrašnjost što ostaje među zubima i koja se ne može ni čačkalicom izvaditi. Hvala Lebowski! Hvala što si pokazao drugima da treba biti svoj i da ne treba zbog glupih civilizacijskih dogmi prezati ni pred čime!

Dao bih ti peticu, ali ne mogu pa ću ti dati pet smajlića!



Ajme, sad ni sam ne znam jesam li kritizirao ili hvalio!?!?
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 03:11   #37
"Odi sviraj klavir" Classic!

Vjeveric, je l' znaš MESEČEVU SONATU?
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 03:36   #38
Cool

Žele, nemoj mi mjenjati postove! Ima nas još budnih i pripravnih :)

Jednom pročitah nešto od ase i odtad ju poštujem i čitam, a bilo je nešto o zamišljenom paru koji govore u autu, i naizmjenično je pisalo što je tko rekao, a onda što je htjeo reći, ili što je mislio pod time. Prava legenda od posta! Bilo je to dobro, a Lebowski piše pop pjesmice, lijepo i fino za početak, ali poslije ljigavo i hladno, kao, vjerojatno, i njegov stisak ruke!

Uh što sam grozan! Uvrjedio sam njegov stisak ruke AAaAaaaAAA!! Baš sam beštija! Osjećam se kao James Dean!!
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 03:49   #39
Ma nije stvar u tvom postu, nego u veveric i sličnim likovima. Tako te žene, koje se na forumu ponašaju like, 90% postova im je o seksu/nedostatku seksa a ostalih 10% o tome kako su muškarci svinje jer "misle samo na seks". (Eventualno se provuče i neki promil o Đoki Balaševiću i (ostalim) kućnim ljubimcima.) Odvratno.
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 04:15   #40
a iz kojeg ste vas dvojica filma ispali?
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.