Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2003., 23:23   #81
Serete bez veze, otjerali ste konstruktivce. Vrijeme je za ić ća.

Sandra... ma ništa ...
magic_tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:23   #82
sjetili ste me na jednu pricu o jednoj curi.
dakle, jedna Tanja bila je 4 godine u vezi s ozenjenim muskarcem dosta starijim od sebe. Ona je studirala i nasla se u iznimno teskoj materijalnoj situaciji i prihvatila je vezu sa tim muskarcem jer ju je u potpunosti uzdrzavao. Unajmio joj je stan i davao toliki djeparac da nije uopce niti trebala raditi. Vodio ju je na sluzbena putovanja... drzao ju kao malo vode na dlanu.
Tanja je znala da voli svoju zenu i sina ali vrag joj nije dal mira i nakon 4 godine rekla "ili zena ili ja". Izabral je zenu jer ju je fakat voljel.
Puno sam o tome razgovarala sa zajednickom frendicom jer mi nikak nije bilo jasno kaj je tip delal sa Tanjom ak je voljel svoju zenu i na kraj pameti mu nije bilo da ga ostavi.
No Tanja je priznala. Znala je to od pocetka jer joj je tip priznal: Tanja vam je delala ono kaj se zeni gadilo - pusila je
(covjek je vrlo bogat i nije mu bilo tesko placati ljubavnicu jer je tako bio siguran da ne bu navukal nikakve bolestine).
Mozda je u tome tajna "iracionalne" zaljubljenosti
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:28   #83
pas mater, da si nadjem takvog bogatog, i ja bi mu pusio za lovu
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:29   #84
Quote:
magic_tree, imas dva rjesenja:
1) daj odi tom frendu i zvizni mu samarcinu
2) kad ti pocne pricat o takvim problemima, reci mu da zacepi
lebowski, daj se koncentriraj ... to su muška rješenja. neprikladno. neizvodivo. za ... neke ...
Sandra O. je na pravom putu, to su rješenja prikladna i provodiva ... s obzirom na o k o l n o s t i.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:29   #85
još samo da dovršim priču pa idem..

Magic tree,
i tako ti je ona meni počela, tj. nastavila sa svojom praksom prepričavanja svega i svačega, a ako bih je ja pokušala zaustaviti onda bi ispalo da ja imam emocionalnu konstipaciju i da nešto sa mnom nije u redu.
E ali, taj momak je imao s vremena na vrijeme i poneki nezgodni komentar u svezi glede njezine rodbine i prijatelja, a kako je ona bilo vrlo emocionalno osjetljiva i vrlo, vrlo otvorena, ona bi to nama sve prepričala. Ne planski i zločesto, nego onako.. dolepršala bi sva uzrujana, cijelu me izljubila, i ona počela.. jooj, ja ne znam što ću.. on je tako ovakav, on je meni rekao ovo, pa sam ja njemu rekla ono, pa je on na to meni rekao da si ti glupa (BHpD, ovo sam izmislila dramaturgije radi, ne naslađuj se) .. pa sam ja plakala, kako može tako, on je tako grozan, užasan je, jadna ja...
Onda bih je ja satima tješila i zgražala se nad njegovim ponašanjem, onda bi ona otišla. Pa bi sutra došla i bila najsretnija na svijetu jer on je njoj donio ružu i tako je divan, cmok, cmok...
Ona ga je voljela i sutradan bi mu oprostila sve njegove ispade i mane. Ali mi ostali, koje dotični nije seksualno zadovoljavao, nismo nalazili podjednako dobre motive da bi zaboravili sve te gnjusobe koje bi on govorio o nama, a ona nam ih prepričavala.

I tako je meni jednog dana dosadilo i rekla sam joj: "Šat d fak ap! Ili ga ostavi ili mi ne pričaj sve te stvari ako želiš da se svi zajedno družimo, hebote!!"

Čiča mića, gotova je priča
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:32   #86
Quote:
BHpD
Opet .
Nije tako nego BHkD.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:48   #87
Quote:
Black Hawk Down kaže:
Opet .
Nije tako nego BHkD.
BHkooD... ako ovo odgonetneš, plaćam piće ))
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:50   #88
Ja sam 200% siguran da to znaci kurac od ovce
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2003., 23:54   #89
Ma moj me dobri doktor već davno krstio
BH kurac mu je uvijek Down.
Nije ovo Politika pa da nitko nema mašte.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 00:15   #90
Quote:
lebowski kaže:
Ja sam 200% siguran da to znaci kurac od ovce
lebowski, jel' se ti zoveš Black Hawk Down? ne zvala se ja placebo ako ovdje pola forumaša ne boluje od gadne krize identiteta ))

I nisi pogodio.. "koo" je kratica od kiashi onishi ono.. na hrvatskom: tko se tuče taj se voli...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 14:39   #91
Quote:
njasa kaže:
neka ceka da ona njega ostavi
Tako je, plus odgovor Oktoberke, o jahanju u sumrak.

I to je to.

A i prijedlog lebowskog mi se svidja, nije za bacit', moram priznat'.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 15:20   #92
Exclamation

Ne, neka konačno razvije selfrespect, i ostavi on nju.
Pa nije on njena igračka, koja bi trebala čekati da je se "ona" zasiti i onda odbaci.

malo samosvijesti!!!!!!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 15:35   #93
Quote:
Solaris kaže:
Pa nije on njena igračka, koja bi trebala čekati da je se "ona" zasiti i onda odbaci.

A zasht' ne????
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 16:42   #94
Mašili topic . Svi redom.

Osim, naravno, placeba .
magic_tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 16:46   #95
Quote:
magic_tree kaže:
Mašili topic . Svi redom.

Osim, naravno, placeba .
Ne.Nego ti loshe prichas priche, iliti izlazesh problematiku.Yebiga, nemamo mi vremena sto sati razmishljat o poanti, stilskim figurama,sintaksi itditd......

Nismo mi na toj razini.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 16:49   #96
Quote:
nataniel kaže:
Ne.Nego ti loshe prichas priche, iliti izlazesh problematiku.Yebiga, nemamo mi vremena sto sati razmishljat o poanti, stilskim figurama,sintaksi itditd......

Nismo mi na toj razini.
yebiga, natanka, koji te qurac onda tjera da se uključuješ u raspravu ? Mogla si na ženskom kutku ćaskat i ćakulat o štajaznamvećčemu...
magic_tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 16:51   #97
Nisam tip za zenski kutak.Osim toga, bio mi je gusht ukljuchit se u tvoj topic, kao sto tii volish u moj.

To je fer.Ja mislim, ti ne?

Voli Drvo,vooooli podjebavat, ali ne i kad ga ....
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 16:53   #98
Najbolje bi bilo da se mi svi pokupimo na zenski kutak a da tebe ostavimo da sam ovdje ćakulaš...
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 16:54   #99
Quote:
nataniel kaže:
Nisam tip za zenski kutak.Osim toga, bio mi je gusht ukljuchit se u tvoj topic, kao sto tii volish u moj.

To je fer.Ja mislim, ti ne?

Voli Drvo,vooooli podjebavat, ali ne i kad ga ....
Drvo ne podjebava. Ak se neki pas zapiša u prolazu, ko ga yebe .
magic_tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2003., 16:55   #100
Quote:
lebowski kaže:
Najbolje bi bilo da se mi svi pokupimo na zenski kutak a da tebe ostavimo da sam ovdje ćakulaš...
lebowski... ajd idi drkat
magic_tree is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.