Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2003., 21:59   #61
Re: "budimo neozbiljni"

Da.Ljudi bi se trebali obuc k'o klauni, plesat' loshu lambadu, jebat se gdje stignu i s kim stignu.Pijani karat' usputne prolaznike, povrshno se smijeshkati,davati povrshne izjave, pa povrshno pravit djecu recimo, pa onda sto josh?

Ne biti ozbiljni, recimo, pred maticharem, izvest neki striptiz ili tak nesht' , okrenut' se raji u svatovima i uzviknut da je sve zayebancija i da odu doma........i tak' sto je to super kad se svi neozbiljno shvacamo,bash je dobro.

A kad se rodi ljubav izmdju dvoje ljudi, onda trebate jedno drugome naznachit da to nije nista ozbiljno, jer smo ustvari pobornici neozbiljne filozofije.usput, opizdite mu i nekoliko neozbiljnih shamara, jer sve je to zayebancija, kaj ne?
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 22:04   #62
Re: Re: "budimo neozbiljni"

Quote:
nataniel kaže:

A kad se rodi ljubav izmdju dvoje ljudi, onda trebate jedno drugome naznachit da to nije nista ozbiljno, jer smo ustvari pobornici neozbiljne filozofije.usput, opizdite mu i nekoliko neozbiljnih shamara, jer sve je to zayebancija, kaj ne?
Možda druga strana u ovom primjeru uopće ne osjeća da se rodila ozbiljna ljubav. Tko ikada kome može obećati da će nešto trajat "vječno"? Pa ni sami sebi ne možemo obećati hrpu toga a ne ovo . Ustvari, možemo obećati ali je pitanje hoćemo li to i ispuniti.
Maat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 22:05   #63
Re: Re: "budimo neozbiljni"

Quote:
nataniel kaže:
[B]Da.Ljudi bi se trebali obuc k'o klauni, plesat' loshu lambadu, jebat se gdje stignu i s kim stignu.Pijani karat' usputne prolaznike, povrshno se smijeshkati,davati povrshne izjave, pa povrshno pravit djecu recimo, pa onda sto josh?

Ne biti ozbiljni, recimo, pred maticharem, izvest neki striptiz ili tak nesht' , okrenut' se raji u svatovima i uzviknut da je sve zayebancija i da odu doma........i tak' sto je to super kad se svi neozbiljno shvacamo,bash je dobro.
Ponašati se neozbiljno i ne shvaćati jedni druge isuviše ozbiljno dvije su različite kategorije.
Maat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 22:07   #64
Vjerojatno samo kriv odabir rijechi.

Nishta nije vjechno,ne?

A neshto možda i je, ovisno koliko se (ne)ozbiljno postavimo prema tome?

Neupucena sam u taj misterij.Istrazujem.

A shta da ti kazhem, ja sam samo diletant u toj prichi........ne znam, ne znam.........
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 22:09   #65
Quote:
nataniel kaže:
Vjerojatno samo kriv odabir rijechi.

Nishta nije vjechno,ne?

A neshto možda i je, ovisno koliko se (ne)ozbiljno postavimo prema tome?

Neupucena sam u taj misterij.Istrazujem.

A shta da ti kazhem, ja sam samo diletant u toj prichi........ne znam, ne znam.........
Ništa nije vječno. Na žalost. Ili na sreću. Postoji samo sadašnjost. I trenuci koji se izmjenjuju jedan za drugim. Tkanje sadašnjosti. Prošlost i budućnost je iluzija . Odoh na filozofiju .
Maat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 22:11   #66
Bio je ovo jedan, maat, neozbiljan zakljuchak
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2003., 22:14   #67
Quote:
nataniel kaže:
Bio je ovo jedan, maat, neozbiljan zakljuchak
Pa zato i rekoh da se selim na ozbiljnije filozofske topice
Maat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 00:39   #68
Re: Drage moje,

Quote:
duda kaže:
Zar to ženi nije dopušteno?
lol, pa naravno da zeni nije dopusteno nista jer jednostavno nema tko sta zeni dopustat ili nedopustat - nesto.

Hm...da sam ja tak emocionalno nezainteresiran za nekoga i da mi je ujedno dobro s njim ta njegova izjava "ajmo zivit skupa" imala bi istu vrijednost kao da je rekao npr. "ljepo je vrijeme vani". Pa bi onda dao odgovor tipa da ili ne, u tvom slucaju "nebi fala, meni je bas fino ovak, a ti djecko hoces ili neces."

Hm...da sam ja tak emocionalno zainteresiran za tebe i da na rijeci "volim te" dobijem tvoju reakciju, odnosno da te moram uvjeravat da to nis nece promijeniti, uopce mi nebi palo na pamet ici ti predlagati zajednicki zivot. Bas zato da sve ne otidje u zvjezdice.

Tak da meni nis tu nije jasno.

PS
Rekla si na prijasnjem topicu da ti ne ocekujes nista. Pa onda se drzi toga i prestani ocekivati.
Glam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 09:37   #69
Dragi moji,

sve ovdje rečeno (i ono za i ono protiv) ima svoje razloge i svoju logiku. Poštujem svako mišljenje, jer ono ne proizlazi samo na osnovu opisa moje situacije (koja je subjektivna), već iz životnog iskustva onoga tko tu situaciju komentira. Kako svi mi imamo različita životna iskustva (koja su nas na različite načine oblikovala) tako bi svatko od nas u datoj situaciji drugačije reagirao. Na osnovu svog životnog iskustva, karaktera (ovan), pogleda na život i želje u budućnosti odlučila sam se na ovo što sam napravila. Da li sam napravila dobro ili loše pokazat će se prije ili kasnije. Ali kako sam odluku donijela svjesno spremna sam i snositi posljedice iste.
Jučer sam ga nazvala i zamolila ga da porazgovaramo. Ispričala sam se za ispad (pobjegla sam jer nisam željela čuti ono što bi sigurno uslijedilo) i objasnila mu da ne želim živjeti s njim jer nisam spremna za takvu vezu (ili brak) i da mu ne mogu uzvratiti osjećaje. Kako smo već jednom pokušali nastaviti kao da se ništa između nas nije promjenilo i kako to nije uspjelo, nema smisla ponavljati istu stvar još jednom i zato je bolje da prekinemo. Uslijedilo je njegovo pitanje da li to uključuje i prekid sex-a, rekla sam da uključuje jer bi to opet moglo zakomplicirati stvar.
Nedostajat će mi (već mi nedostaje) sex s njim i njegovo društvo (sumnjam da ćemo moći nastaviti i kao prijatelji)... ali s vremenom...
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 09:39   #70
drži se duda
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 09:46   #71
Re: Re: "budimo neozbiljni"

Quote:
nataniel kaže:
A kad se rodi ljubav izmdju dvoje ljudi, onda trebate jedno drugome naznachit da to nije nista ozbiljno, jer smo ustvari pobornici neozbiljne filozofije.usput, opizdite mu i nekoliko neozbiljnih shamara, jer sve je to zayebancija, kaj ne?
Eh, ako sam ja dudu dobro shvatila, onda se NIJE rodila ljubav izmedju dvoje ljudi, samo jedan se zaljubio.
I sad bi drugi odmah trebao njemu uciniti uslugu ili kaj?
Kad je duda prvi put o tome pisala, mislila sam i ja da ga ipak voli, samo se boji tog osjecaja, no cini se da ipak nije tako.
Posto ga ne voli, onda je napravila jedino ispravno, a on ce prezivjeti, mada mu je sad tesko.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 09:49   #72
Hrabra odluka duda. RESPECT. Ne daj se slatkica
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 09:52   #73
Ni ne sumnjam da je uchinila jedino ispravno...ali to je trebala uchiniti onda kad joj je chovjek lijepo rekao da se u nju zaljubio. A ne se nastavit yebavat k'o da nish nije bilo...

Nekolicina mushkaratza ipak je zavrijedila da se prema njima ponashamo kao prema ljudima... uchinilo mi se da je i njen takav
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 09:54   #74
1+1=?

ALI s vremenom će mi sve manje nedostajati !

Evo to je kraj rečenice (nije ono što si ti napisao jer ne vjerujem da se ljudi mjenjaju).
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 10:00   #75
Quote:
magic kaže:
Ni ne sumnjam da je uchinila jedino ispravno...ali to je trebala uchiniti onda kad joj je chovjek lijepo rekao da se u nju zaljubio. A ne se nastavit yebavat k'o da nish nije bilo...
Pa kaj nije on rekao da je njegova zaljubljenost samo njegova stvar i da se ne mijenja nista?
Eh, niti svoju rijec drzi, niti njenoj vjeruje.
OK, znam da jadan drugacije nije mogao kad je voli, ali sad kad je ocito da se za njega i te kako sve promijenilo, dobio je nogu.
Kaj ju nije odmah pitao da skupa zive kad je priznao da je voli, pa bi nogu dobio prije.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 10:05   #76
Quote:
Gospon Pes kaže:
Pa kaj nije on rekao da je njegova zaljubljenost samo njegova stvar i da se ne mijenja nista?
A i vi josh vjerujete u bajke...
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 10:10   #77
Quote:
magic kaže:
A i vi josh vjerujete u bajke...
Naravno da ne, ali to nam je dobra isprika da jos malo nesto za sebe izvucemo.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 10:22   #78
Drage moje,

evo sad mi je nešto sinulo!
Možda je on stvarno bio samo zaljubljen u mene ali nije želio živjeti sa mnom. Međutim u međuvremenu sam mu počela fantastično pušiti; kao nikad do sad (da ne bude zabune, to su njegove riječi, ja mislim da uz malo vježbe mogu još i bolje), što se njemu jaaaaaako svidjelo, pa je on možda zbog te činjenice poželio podijeliti ostatak života sa mnom !
Jebeno pušenje, znala sam da to neće izaći na dobro!!!
I onda kažu da pušenje nije štetno .
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 10:25   #79
Joooooj LOLČINA legendo


E pa sad kad je lekcija sa pusenjem odradjena, sad moras vjezbat da ne zaboravis.
Prijave :
1. lebowski
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2003., 13:41   #80
Zao mi je sto se to dogodilo Duda makar ja nebih tako postupio

Zato ti savjetujem da si pogledas film od pink floyd-a " The wall " prava tema za ovu situaciju a mozda ti i pomogne mjuza pravi melem na ranu

I nemoj pljuvat covjeka ipak je on izrazio osjecaje prema tebi i njemu je sada sigurno teze nego tebi

Drzite se oboje jer LJUBAV KAKVA GOD BILA RJETKA JE
R2D2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:46.