Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2008., 13:47   #121
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
da se samo nadovežem na manzinnija.

kod oveže ženske što ju je loli-nešto opisala se vidi da je mars u ovnu, što bi značilo da će rijetko koji muškarac reći da mu se ta žena ne sviđa.

mars u ovnu naglašava uvijek eros.

Nisam znala da su ovnovi tako fatalni
Btw i Angelina ima mars ovan..
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 14:27   #122
pa to je njome su privučeni muškarci visoka statusa, seksualno moćni.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 14:29   #123
sve planete djeluju na svim razinama psihička, fizička, spiritualna itd, uran neptun pluton zbog daljine ako nisu posebno istaknuti ne djeluju na izgled.

merkur 0 venera je aspekt duge mladosti,veoma ugodno glasa i smisla za umjetnost, daje veliki šarm, a i daje ljepotu ali ne onako ekxtremno kao mars venera ili sunce venera.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 14:33   #124
mars u 8.kući?
Erotika?


A što kada je osoba na početku znaka...Recimo bezveze pričam, mjesec na 1stupnju vodenjaka..
Jel ima utjecaja i Jarca?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 14:38   #125
Što se tiče fizičke ljepote, navodno je i venera u 1. kući znak ljepote,ako već ne ljepote onda šarma, privlačnosti..
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 16:33   #126
tu je priča malo drugačije. planeta na početku znaka ima dijelom ostataka od prošlog znaka, e sad ako je baš na nula onda je problem, onda se energija dijela. ali fora je u tome što se uvijek gleda prema naprijed kamo planeta ide.

kad gledaš mjesec moraš gledati i zadnju planetu s kojom je mjesec bio u konjukciji. on nosi dio nje u sebi
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 17:13   #127
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
tu je priča malo drugačije. planeta na početku znaka ima dijelom ostataka od prošlog znaka, e sad ako je baš na nula onda je problem, onda se energija dijela. ali fora je u tome što se uvijek gleda prema naprijed kamo planeta ide.

kad gledaš mjesec moraš gledati i zadnju planetu s kojom je mjesec bio u konjukciji. on nosi dio nje u sebi
Evo primjerice moja mama ima mjesec na točno 1 00' 50'' stupnjeva vodenjaka
jel se kod nje djelomično dijeli energija ili?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 17:20   #128
dijeli se energija ali rekao bih da je 70 posto u korist vodenjaka a 30 jarca.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 17:24   #129
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
dijeli se energija ali rekao bih da je 70 posto u korist vodenjaka a 30 jarca.

Pa na 1 je stupnju, to je po meni nekako prije 60-40
Ako je meni mars na 29 stupnjeva strijelca( kod nas je sve na rubu )
koliko otprilike odlazi na strijelca,a koliko jarca?
Rekao si da su tu odnosi drugačiji ili je sve 50/50.
Meni je jedna astrologinja kod marsa čak ovo napisala kad sam bila(prvi i zadnji put )
Mars-Strijelac/Jarac
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 18:46   #130
Suspirium kad već svima gledaš karte molim i meni napiši koju rečenicu a najviše me zanima Uran na Asc i Venera koja mi je neaspektirana u 8-oj kući

Mjesec je u konj. sa Neptunom i dosta napetih aspekata ima još uz taj ... a negdje si bio napisao da među najgore aspekte spada Mars 90 Saturn e pa ja imam i taj famozni aspekt grrr


http://img218.imageshack.us/img218/6...rtnatalsg5.jpg
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 20:33   #131
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
sanader nije ljepotan, ali definitivno ima šarma i ženama je privlačan.

doduše ima opasan aspekt za muškarca mo 0 ve u biku što lako daje seksualnu devijaciju prema istom spolu.

mislim da je privlačniji muškarcima.he.
smedjišećer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 23:25   #132
Suspirium, pretpostavljam da misliš na mene pod stranim agentom poslanim od strane neprijateljskih portala
Cijenim tvoj entuzijazam i jako si simpatičan, ali si i brzoplet i daješ neke samouvjerene, kategoričke izjave o pojedinim aspektima koje je tako lako izazvati, nisam mogla odoljeti, iako stvarno rijetko čitam forum i još rjeđe imam volje nešto napisati.

A i sad ne znam zašto pišem jer znam da ovo neće imati nikakvog odjeka. Samo ću ispasti party pooper u igru u kojoj ti curice šalju svoje aspekte u nadi da ćeš ih ocijeniti s visokom brojkom. I evo mene da kažem da ne možeš jednoznačno prosuditi fizičku ljepotu na osnovi nečije karte, a kamoli samo nekog izoliranog aspekta. Odnosno možeš kod nekog nekog fizički lijepog u njegovoj karti interpretirati znakove (a ti znakovi su, kao i sama priroda, neizmjerno maštoviti i neiscrpni), ali obrnuto je samo igra sreće. Možeš prilično jasno prosuditi o nečijoj privlačnosti, ali to ne mora nužno korelirati s fizičkom ljepotom.

Jer, nemoj zaboraviti, i Venera odnosno Afrodita je grčka božica seksualne privlačnosti a ne ljepote. Iako se često privlačnost i fizička ljepota mogu preklapati, to nije baš uvijek slučaj. Ne treba tako olako odbacivati Hitlerovu konjunkciju Venere i Marsa na istom stupnju u trigonu s konjunkcijom Mjeseca i Jupitera. Hitler je bio neodoljivo privlačan desecima milijuna Nijemaca. Nema sumnje da je bio izuzetno šarmantan, kao što isto nema sumnje da kvadrat detrimentalnog Saturna s detrimentalnim Marsom ukazuje na izuzetnu okrutnost. (iako sam ja vrlo, vrlo skeptična prema Ptolomejevskim dignitetima)

Astrologija nije egzaktna znanost (statistika neumoljivo pobija astrologiju), ona je umjetnost, a ti očito imaš talenta, nemoj da ti pokvari otvorenost uma. No hard feelings, ipak ja imam Sunce na 0 Ovna, priroda me nije obdarila nekim naročitim taktom, ali se trudim .

A za sve ostale, Venera, Neptun, Jupiter, whatever na Asc, Mars u Ovnu ili štogod vam ne može reći jeste li fizički lijepe ili ne.

Možete imati Marsa, Urana i Plutona u Djevici na Asc, pa izgledati 'vako:



Ili imati Veneru na Asc, pa izgledati 'vako:


(jbg, niste lijepi, ali ste jebeni muzičar i žene vas vole )

Sve ovisi o jedinstvenom slučaju interpretacije.
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 23:31   #133
Dakle astrologija je ništa drugo doli tapkanje u mraku.
Igra pogodi me ili me ne pogodi, ali ako me vidiš i upoznaš naći ćemo načina da pogodiš
Ok
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 23:39   #134
Draga KOS-ovko Zoe....

Prvo tvoj post je promašio sve život što je teoretski mogao protumačiti. Čitaj moje analizre ljudima ovdje i vidjeti ćeš da krupne greške nema.

Baš ću vidjeti čiji si ti alter sa net.hr portala....ali očito ne čitaš dobro što ti govorim.

Činjenica jest da venera na ac daje ljepotu, no ako je ta venera napadnuta ništa od ljepote. ako su u djevici bezvezne planete, ali je venera jaka, mjesec dobar u aspektu s jupiterom eto dobrog izgleda. nije tu samo ac. ja sam sintetički govorio a ti kao klasični provokator vadiš samo ono što tebi paše i tumačiš iz svoga ugla.

drugo što se tiče ovog ružnog glazbenika ti ne možeš jamčiti da je vrijeme rođenja točno jer si ga eto skinula od nekoga. jako sam skeptičan prema tome.

a i sve da je tako venera ne čini cijeli horoskop i može trpjeti teške aspekte.

do sada sam ispravno fizički opisivao ovdje a tako ću i dalje a ti pozdravio razne stojanoviće i slične.

evo ovo je klasični primjer negativnog utjecaja psihološke astrologije na astrologiju uopće. ja govorim o izgledu a ona mi to sve izrelativizira i kaže ne može se ništa vidjeti.

zato ja ne volim pa.

moš laprdati do sutra i ne vidjeti ništa.


Ja govorim o hitlerovoj ljepoti koju nije imao karizma je nešto drugo i to je imao zbog mo 0 ju disp saturn u lavu. venera marsa 90 saturn faca sjebana to je to.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 00:08   #135
halo Suspirium jesi pročitao moje pitanje 4 posta iznad? virni malo, zahvaljujem
mush mushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 00:12   #136
venera (lav) kvadrat mars u skorpionu
venera triogn uran u strijelcu
venera kvadrat neptun u strijelcu
mjesec na asc i u konjukciji
mjesec u trigonu sa saturnom i marsom
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 00:15   #137
Žao mi je što ne možemo konstruktivno raspravljati.
Uopće ne razumijem ovo o psihološkoj astrologiji
Johnny Depp i Brintey Spears imaju Veneru u kvadratu sa Saturnom, pa nemaju sjebane face.
Ne možeš tako blazirano izvlačiti aspekte i davati takve okrutne izjave. I onda tako djetinjasto reagirati na kritiku.
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 00:18   #138
da ali suspirum kaze da ako drugi aspekti to ne ugrozavaju
__________________
nikad ne raspravljaj sa budalom, ljudi mozda nece uociti razliku
aleksandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 00:29   #139
Quote:
Zoe kaže: Pogledaj post
A i sad ne znam zašto pišem jer znam da ovo neće imati nikakvog odjeka. Samo ću ispasti party pooper u igru u kojoj ti curice šalju svoje aspekte u nadi da ćeš ih ocijeniti s visokom brojkom. I evo mene da kažem da ne možeš jednoznačno prosuditi fizičku ljepotu na osnovi nečije karte, a kamoli samo nekog izoliranog aspekta. Odnosno možeš kod nekog nekog fizički lijepog u njegovoj karti interpretirati znakove (a ti znakovi su, kao i sama priroda, neizmjerno maštoviti i neiscrpni), ali obrnuto je samo igra sreće. Možeš prilično jasno prosuditi o nečijoj privlačnosti, ali to ne mora nužno korelirati s fizičkom ljepotom.

Jer, nemoj zaboraviti, i Venera odnosno Afrodita je grčka božica seksualne privlačnosti a ne ljepote. Iako se često privlačnost i fizička ljepota mogu preklapati, to nije baš uvijek slučaj. Ne treba tako olako odbacivati Hitlerovu konjunkciju Venere i Marsa na istom stupnju u trigonu s konjunkcijom Mjeseca i Jupitera. Hitler je bio neodoljivo privlačan desecima milijuna Nijemaca. Nema sumnje da je bio izuzetno šarmantan, kao što isto nema sumnje da kvadrat detrimentalnog Saturna s detrimentalnim Marsom ukazuje na izuzetnu okrutnost. (iako sam ja vrlo, vrlo skeptična prema Ptolomejevskim dignitetima)

Astrologija nije egzaktna znanost (statistika neumoljivo pobija astrologiju), ona je umjetnost, a ti očito imaš talenta, nemoj da ti pokvari otvorenost uma. No hard feelings, ipak ja imam Sunce na 0 Ovna, priroda me nije obdarila nekim naročitim taktom, ali se trudim .

A za sve ostale, Venera, Neptun, Jupiter, whatever na Asc, Mars u Ovnu ili štogod vam ne može reći jeste li fizički lijepe ili ne.

Možete imati Marsa, Urana i Plutona u Djevici na Asc, pa izgledati 'vako:



Ili imati Veneru na Asc, pa izgledati 'vako:


(jbg, niste lijepi, ali ste jebeni muzičar i žene vas vole )

Sve ovisi o jedinstvenom slučaju interpretacije.
Nista mi nema mrze nego kopiranje velikih postova da bi se naglasilo slaganje sa autorom ali ovaj put jednostavno moram jer je upravo to onaj pogled na astrologiju kakvog ga ja vec godinama pokusavam kreirati i prenjeti na skepticne i manje skepticne poznanike.

Te stoga Zoe !
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 08:34   #140
Quote:
Zoe kaže: Pogledaj post
-cut-
Svaka čast, uzela si mi riječi iz usta.
Totto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.