Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2017., 18:45   #521
Koji su aspekti za promiakuitet kod zena
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw

Zadnje uređivanje Rejnna : 02.05.2017. at 18:54. Reason: Dopuna
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 00:32   #522
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Koji su aspekti za promiakuitet kod zena
Na ovom linku imaš nešto o promiskuitetu i aspektima, položajima koji mogu upućivati na isti.

Link: http://astrolady.wixsite.com/astrola...he-natal-chart
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 13:02   #523
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Na ovom linku imaš nešto o promiskuitetu i aspektima, položajima koji mogu upućivati na isti.

Link: http://astrolady.wixsite.com/astrola...he-natal-chart
Po ovome ja bih trebala biti školski primjer promiskuiteta, imam 90% navedenih aspekata. Open minded sam što se seksualnosti tiče al daleko od promiskuiteta. Vjerovatno me spašava So0Mo u Jarcu, inače tko zna što bi bilo
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 21:01   #524
Quote:
BlueEyes31 kaže: Pogledaj post
Po ovome ja bih trebala biti školski primjer promiskuiteta, imam 90% navedenih aspekata. Open minded sam što se seksualnosti tiče al daleko od promiskuiteta. Vjerovatno me spašava So0Mo u Jarcu, inače tko zna što bi bilo
Jare te spasava Jare koci uvijek sve
A koje imas kriticne aspekte?
Znam da je kljucan Uran i aspekti prema Veneri, kao i Ve0Ma, manje vise osobe sa tim aspektom koje poznajem jesu promiskuitetne....e sad,opet zavisi od ostalog
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 23:12   #525
Quote:
BlueEyes31 kaže: Pogledaj post
Po ovome ja bih trebala biti školski primjer promiskuiteta, imam 90% navedenih aspekata. Open minded sam što se seksualnosti tiče al daleko od promiskuiteta. Vjerovatno me spašava So0Mo u Jarcu, inače tko zna što bi bilo
U natalnoj karti može postojati određeni potencijal za nešto, a da se nikad ne ostvari zbog neke kočnice koja isto tako može biti prikazana u natalu.
Ne znam je li ti od So0Mo u Jarcu, jer Mo u Jarcu je u izgonu, pa on po mom skromnom mišljenju uz puno ostale podrške za takvo ponašanje može samo pridodati tome.
Ali ukoliko stvarno imaš puno pokazatelja, bilo bi zanimljivo vidjeti gdje ti se nalazi kočnica.

Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Jare te spasava Jare koci uvijek sve
A koje imas kriticne aspekte?
Znam da je kljucan Uran i aspekti prema Veneri, kao i Ve0Ma, manje vise osobe sa tim aspektom koje poznajem jesu promiskuitetne....e sad,opet zavisi od ostalog
Da. Zavisi od ostalog i svega ukupno jer na osnovu same Ve0Ma je smješno reći da je netko promiskuitetan, a i sam Uran u aspektima prema Veneri može samo predstavljati osobu koja voli svoju slobodu i uopće ne ulazi u veze ili je čudna, drugačija, a ne nužno promiskuitetna.

A što se tiče Jarca i kočenja, nisam ni tu baš sigurna, ipak je to kardinalni(inicijatorski) zemljani(materijalni, tjelesni) znak
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:38   #526
Sta daje voajera?
sathuam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 19:23   #527
Quote:
sathuam kaže: Pogledaj post
Sta daje voajera?
vidjela sam da ovdje ima tema Seksualnost i seksualne devijacije u natalnim kartama - opisi,pa vrijedi pročitati
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 19:52   #528
Nemoj da se ljutis..nismo svi pametni kao tiii..
sathuam is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 20:00   #529
Quote:
sathuam kaže: Pogledaj post
Nemoj da se ljutis..nismo svi pametni kao tiii..
ne ljutim se,nego sam vise uslužna nego pametna, u ovom trenutku
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 19:36   #530
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Jare te spasava Jare koci uvijek sve
A koje imas kriticne aspekte?
Znam da je kljucan Uran i aspekti prema Veneri, kao i Ve0Ma, manje vise osobe sa tim aspektom koje poznajem jesu promiskuitetne....e sad,opet zavisi od ostalog
Imam; Veneru i Mars u Vodenjaku,Ve90Sa, Ma90Ju, Strijelac na vrhu 5., Neptun kao vladar 8. u 5. kući.
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 21:28   #531
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Koji su aspekti za promiakuitet kod zena
Svetla u pozudnim znacima, kao I VE, a to su zverski, tj zivotinjski znaci kao Ovan, Lav, Jarac, zatim je cesto orijentalna Venera ( muska ) prisutna kod seksualno aktivnijih zena. To je ona Venera koja se u natalnoj karti nalazi u znacima koji prethode Suncu. Npr SO je u Aq a VE u Co.
Malefici su najcesci pokazatelji seksualnog promiskuiteta, pa ce MA koji je u losem aspektu ka VE biti cest pokazatelj a narocito SA u losem aspektu ka VE kada je ona u dnu karte ili u donjim kucama, ili u padajucim ( 3, 6, 9, 12 ) a SA u znacima iznad nje.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:35   #532
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Svetla u pozudnim znacima, kao I VE, a to su zverski, tj zivotinjski znaci kao Ovan, Lav, Jarac, zatim je cesto orijentalna Venera ( muska ) prisutna kod seksualno aktivnijih zena. To je ona Venera koja se u natalnoj karti nalazi u znacima koji prethode Suncu. Npr SO je u Aq a VE u Co.
Malefici su najcesci pokazatelji seksualnog promiskuiteta, pa ce MA koji je u losem aspektu ka VE biti cest pokazatelj a narocito SA u losem aspektu ka VE kada je ona u dnu karte ili u donjim kucama, ili u padajucim ( 3, 6, 9, 12 ) a SA u znacima iznad nje.
A po tebi, koji pokazatelji istog su kod muškaraca?
I ako nisu isti, šta onda ovakvi položaji govore u muškoj natalnoj karti?
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 20:45   #533
Saturn u kvadratu s Venerom daje tesko postizanje orgazma.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 21:23   #534
Quote:
andelicka kaže: Pogledaj post
ahhahahhahahhahah imam isto to..pa doveo mi je dvojicu sa minijaturnim koji se gotovo nikad nisu s...

moj samostan je počeo dok je još bio u vagi..inače mi je u sekstil u sa venerom..mislim pojavljuju mi se tipovi koji me uopće ne zanimaju ni počemu ili su stvarno ružni ili su pak truli bogati u nekoj drugoj državi manekeni pa je veza teško ostvariva
Pa evo ja do sada skoro sa svima neki problemi ali dobro nije bas neki reprezentativni uzorak. Bas mi je bed to jer mi je seks bitan, a negdje sam procitala da ce mi jedino crnac (saturn) ostvarit mastarije.
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 22:42   #535
Moj prvi decko mislim 2 mj smo bili skupa hahah ugl imo je 28 al nikad nije mu se ni dizo nit je mogo nesto..al meni je bed postalo prvo sve sam zaboravila od takvih razlika i neznalica a drugo ne usudim se bit vise s nijednim jer ne znam sta bi mu rekla ak mi izvadi 5 cm van..tak me jedan pito jel mi to dosta..a bio m se svidjao cak i peder mislim nisam znala..al eto

Meni je pomracenje u 7. sunce mjesec neptun uran i smc
cega je saturn dispozitor tako da svega kod mene ima osim onog sta treba..eventualno nadjem idealnog hiljadama km daleko
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:08   #536
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Saturn u kvadratu s Venerom daje tesko postizanje orgazma.
Pa ne znam baš.... nije za generalizirati ...

Taj kvadrat donosi zahladnjenje ljubavne veze... prije ili poslije... i udaljavanje od partnera... psihičko ili fizičko... i općenito, težu ljubavnu karmu... uglavnom, loše za ljubav, jaaako loše...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:46   #537
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Pa ne znam baš.... nije za generalizirati ...

Taj kvadrat donosi zahladnjenje ljubavne veze... prije ili poslije... i udaljavanje od partnera... psihičko ili fizičko... i općenito, težu ljubavnu karmu... uglavnom, loše za ljubav, jaaako loše...
tako je,za ljubav loše, za seks frigidnost, loše postizanje orgazma.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 16:04   #538
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
tako je,za ljubav loše, za seks frigidnost, loše postizanje orgazma.
potvrđujem


iako, subjektivna sam paaaa
ne znam što bi značilo tj. da li pomaže (odnosno barem malo neutralizira tog satura ) ako mi je venera u trigonu sa plutonom (vladar 8. u 7.)?

Zadnje uređivanje leonidas27 : 12.06.2017. at 16:17.
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 19:57   #539
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
potvrđujem


iako, subjektivna sam paaaa
ne znam što bi značilo tj. da li pomaže (odnosno barem malo neutralizira tog satura ) ako mi je venera u trigonu sa plutonom (vladar 8. u 7.)?
pomaže, mislim da pomaže ,a mislim jos da Ve/Pl voli analni seks.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 20:04   #540
Znam muškarca sa Saturnom u 8. ne znam je li ljepši, zgodniji ili pametniji, ali je jako promiskuitetan barem tako pričaju o njemu, a negdje sam čitala da kod muškaraca Sa u 8.polju se manifestira od ekstremnog celibata do ekstremnog promiskuiteta iako mi to nema nekog smisla

btw. vi ovdje koji imate Sa u 5. Zanima me kako vam se u praksi manifestirao u pogledu imanja djece i broja djece ako imate i ljubavni odnosi?
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.