Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2009., 11:50   #61
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Evo na mojoj temi o Izidi su me komentirali kako je bezveze što sam iz filma exalibur izvukao što je pisac htio da kaže...
Može li link na tu temu?

Quote:
To mi je dalo hrabrost da se još više potrudim...evo za nagomilavanje čakre...naravno ovo je samo da vidite kako bi to moglo izgledat, uživaj te...
Ti si to animirao? Wow!
Clipstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 12:04   #62
Nisam to ja animirao, nema teorije, za to treba čitav studio razmišljaj... nego velim dosta je dobro pogledat da imaš predodžbu o kuglama... u jednoj drugoj epizodi crtića govori o tome kako je bitan fokus i koncentracija... kad bi čovjeku pokazao prazan papir...on nebi znao gdje da gledao, njegove oči bi išle ne usmjereno po papiru... kad čovjeku pokažeš papir na kojem ima točka u sredini, automatski se fokusira samo na tu točku jer prazan bijeli papir mu ništa ne znači....zato su u crtiću na ruke nacrtali u sredini dlana malu spiralu prema kojoj se fokusira i skuplja chi... rotira kuglu u onom smijeru s obzirom na energetski tok u njegovom tijelu...dakle pogledaš si na glavi dali ti se kosa vrti u kazaljci na satu ili smijeru suprotno od kazaljke na satu i tako fokusiraš i svoju kuglu...dobro je zamišljati kako je kugla među dlanovima teška ali težinu i sve moraš uspjet zamislit...psihički napor...
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 14:50   #63
jel je ta kugla vidljiva ?
__________________
Strah je samo emocija.
-Phobos- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 16:30   #64
Quote:
-Phobos- kaže: Pogledaj post
jel je ta kugla vidljiva ?
stvar kod chi energije i aure je što čovjekovo oko nije dovoljno dobro razvijeno da vidi svijetlost aure ili chi-a , ali znanstveno je dokazane da se uz određene vježbe može poboljšati osjetilo vida za mnogo puta...(naravno nemislim na gledanje u daljinu).

Isto tako je različito fokusiranje energije među dlanovima od projekcije energije u vidljivom spektru...

Treba prvo znati šta je chi i aura...treba osvijestit duh i tijelo o tome...shvatiti čitav ovaj Univerzum u novom ruhu energije
Ramzes13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 19:30   #65
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
stvar kod chi energije i aure je što čovjekovo oko nije dovoljno dobro razvijeno da vidi svijetlost aure ili chi-a , ali znanstveno je dokazane da se uz određene vježbe može poboljšati osjetilo vida za mnogo puta...(naravno nemislim na gledanje u daljinu).

Isto tako je različito fokusiranje energije među dlanovima od projekcije energije u vidljivom spektru...

Treba prvo znati šta je chi i aura...treba osvijestit duh i tijelo o tome...shvatiti čitav ovaj Univerzum u novom ruhu energije
ajoj....... jel postoji neki tecaj za to fkt
__________________
Strah je samo emocija.
-Phobos- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2009., 09:47   #66
ja sam bio ozbiljan s upitom za tecaj
__________________
Strah je samo emocija.
-Phobos- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 17:37   #67
psi ball

jel zna neko radit te psi lopte i za šta sve služe?
josip_vg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 21:11   #68
Quote:
josip_vg kaže: Pogledaj post
jel zna neko radit te psi lopte i za šta sve služe?
za pokazivat frendovima kak si kul
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 19:40   #69
psi lopte su osnova kolko sam ja pronaso na netu mislim da netreba puno vremena ovisi od covjeka najcesce pise ova tehnika kako napravit psi loptu
vizulaizirat energiju/chi/manu kako hocete sve je isto u solarnom pleksusu kao kuglu i sad vizualizirati da se energija diže u ravninu ramena dijeli se i ide u dlanove energiju mozete vizualizirat kako hocete u kojoj god boji hocete dalje treba vizualizirat da ide iz dlanova i formira kuglu mozda osjetite toplinu,hladnocu,trence također ovisi o covjeku dalje treba vježbat dok ne postanete dovoljno dobri da cete moc odmah napravit loptu
nadam se da sam pomogo

evo neki linkoi za one koje to zanima:
http://www.mytelekinesis.com
http://vegakinetics.bravehost.com
http://qpsychics.com
http://www.wingmakers.co.nz/
http://pyroar.tripod.com/index.html
__________________
no idea
M1H4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 19:11   #70
Dobri su ovi linkovi, bilo je tu još mnogo stranica kojih više danas nažalost nema online. Pošto su stranice ugašene, ugašeno je mnooogo informacija, vježbi i tehnika (makar su i mnoge bile tek površne) o manipulaciji energijama (ki/chi/qi, mana, psi...) koja sam posjećivao od 2003.g. Osobno, planiram sam otvoriti svoj sajt o tome, no čekam da se zainteresirani jave, moj prijašnji blog, psiholic blog hr , već oko godinu dana nije aktiva i kanim ga obrisati, pa ukoliko skupim dovoljan broj zainteresiranih, otvara se sajt, po uzoru na jedan prijašnji sajt o psi-energiji, koji također danas više nije online. Hvala! pozzz svima
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 19:16   #71
http://thepsiworld.proboards.com/index.cgi
http://shiftedperspectives.net/forum/ -novija verzija iste strane (kao udružilo se više strana u to)

al na hrvatskom sumnjam da ima ikaj kvalitetno
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 20:34   #72
Za thepsiworld znam, a ovaj drugi neznam. Koliko sam vidio nema niti jedan forum svoju Media sekciju, gdje bi stavljali svoje video zapise ili slike, time bi prikupili više zainteresiranih, makar bi se uvijek netko našao tko bi mahnuo rukom i rekao da je to FAKE STAFF!!! Koliko sam skužio, jako drugo vrijeme popularni Psipog nije više toliko aktivan, nema ništa novoga već koje dvije godine, a i Psionline je pomalo zaspao.
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 20:44   #73
pa kolko znam i psipog i psionline su se udružili u taj shifted perspectives.

ha gle. ima ovakvih stvari
http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 21:51   #74
Odličan video, moram priznati da nikad nisam u roku ovih 5-6 godina vidio da se psi-wheel tako brzo vrti, maksimalna brzina koju je moj psi wheel postigao je 1 potpuni oketaj na sekundu, dakle papiriću treba da npravi krug 1 sekunda, no na videu se da uočiti da je papirić vrti s brzinom od 2-3 okretaja na sekundu. Usprkos tome, vremenski sam uspio postignuti da se moj psi-wheel vrti malo više od 1 sat, u komadu, bez pauze. Upozoram one koji bi htjeli ovo izvoditi u trajanju od jedan sat: stradat će vam oći i računajte sa glavoboljom. pozz
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 22:05   #75
hehe. pogle topic o telekinezi i tome. pisah o svom iskustvu malo
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 22:10   #76
ja sam više orjentirani na manipulaciju energijom, nego na telekinezu i ostale PK stvari
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 22:18   #77
Quote:
tomo_z kaže: Pogledaj post
ja sam više orjentirani na manipulaciju energijom, nego na telekinezu i ostale PK stvari
pa ja energijom radim PK.
predpostavljam da i ti možeš bez ruku onda okretat psiwheel.

ja ću sad na ki-aikido krenut ako bog da. pa ću naučit još malo "trikova"
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 22:27   #78
naravno da mogu bez ruke, mogu s obje ruke, s jednom ili bez ruku, no ako mi je udaljenost veća od dva metra onda teško da ću okrenuti papirić, samo će se malo ljuljati na igli, heh... a možeš i napraviti psi ball, razdvojiti malo ruke i polagano spustiti na papirić tako da je on u sredini kugle, i onda će se također okretati on lijev-desno ili samo ljuljati na mjesti, jer nisi programirao psiball na koju stranu da vrti papirić,
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 11:01   #79
Thumbs up

EEEE, Tomo, bok.....

Neee....

to je vrlo lagano samo moras imat volju i nesmijes odustat odmah.

Na pocetku vjezbe je lakse s rukama, a kasnije kada se ˇzagrijesˇ je vrlo jednostavno.... mozes kako god oces.....
I od kuda god oces

ali tek nakon jedno 15 min zagrijavanja......
FireHawk Elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 11:09   #80
Ova je tema prožvakana i ispitivana više i uduž i poprijeko moj savjet je ako ideš u ovo bez nekog mentora(nekog ko ima više iskustva sa ovim da ne radiš te stvari) Jer ja znam par ljudi koji su pukli pokušavajuci na svoju ruku stimulirat um i te stvari Al eto tako mi je rečeno od lika koji se ovim bavija 14 godina sad na vama je da odlučite ... Sritno!
Hex Yeah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:11.