Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2008., 21:20   #1
Propaganda iz istrage

evo sada gledam istragu i nemogu vjerovati sta vidim...govore protiv partizana i odjednom stavljaju slike,navodno partizani koji streljaju ustase,a svako pametniji bi vidio da su na tim slikama ustase koje streljaju partizane.

Evo nasao sam slike:
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...e_na_djelu.JPG
http://www.prophetofdoom.net/pics/Is...le_corpses.jpg

evo naprimjer covjek koji stoji usred leseva...a taj covjek na slici nam je dobro poznat.
ccc...sramota,sramota i sramota...samo to imam za reci
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:28   #2
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
evo naprimjer covjek koji stoji usred leseva...a taj covjek na slici nam je dobro poznat.
ccc...sramota,sramota i sramota...samo to imam za reci
Sramota si ti. Jerbo te slike su najobičnija fotomontaža koju jedino bez srama i znanja koriste Srbi, ali i Jugoslaveni za svoje potrebe. Mislim da im je izvor stranica pod nazivom "srpska mreža", četničke web stranice uobičajenog sadržaja.

E da, i svaka čast istrazi što se dira te teme.
Praznina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:47   #3
Quote:
Praznina kaže: Pogledaj post
Sramota si ti. Jerbo te slike su najobičnija fotomontaža koju jedino bez srama i znanja koriste Srbi, ali i Jugoslaveni za svoje potrebe. Mislim da im je izvor stranica pod nazivom "srpska mreža", četničke web stranice uobičajenog sadržaja.

E da, i svaka čast istrazi što se dira te teme.
pa sta ih onda i istraga stavlja?

oni su sramota,stvarno mogu se stiditi,trebalo bi ih zabraniti.
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 09:09   #4
daj pustite Valdeca na miru. Čovjek ima jaja ko bizon. Svaka čast stari još se počni baviti i privrednim kriminalo pa bi bilo prašine
NASEDO99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 10:36   #5
nakon 50 godina zataskavanja vrime ja da se otkriju svi zlocinci 2. s.r. a njih je bilo podosta na obe strane
abc7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 19:15   #6
Quote:
abc7 kaže: Pogledaj post
nakon 50 godina zataskavanja vrime ja da se otkriju svi zlocinci 2. s.r. a njih je bilo podosta na obe strane
To se u potpunosti slazem,ali nije uredu stavljati ustaske zlocine i predstavljati ih kao partizanske.
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 01:13   #7
Quote:
NASEDO99 kaže: Pogledaj post
daj pustite Valdeca na miru. Čovjek ima jaja ko bizon. Svaka čast stari još se počni baviti i privrednim kriminalo pa bi bilo prašine
Svaka čast jegovim jajcima, ali mogao bi (bez obzira na temu) dati na uvid sve relevantne podatke, pa bi se mogao nazvati novinarem. Ovako ostaje samo lajavac koji prodaje lažne senzacije...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 21:05   #8
Isrraga je emisija koja ima za cilj reklamu same ekipe emisije. Uzalud trošenje vremena.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 21:14   #9
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Isrraga je emisija koja ima za cilj reklamu same ekipe emisije. Uzalud trošenje vremena.
Istraga je JEDINA emisija koja govori o vašim BEZBROJNIM četničkim zločinima, koja govori o BEZBROJNIM četničkim zločinima pod zvijezdom.

Istina NIKAD nije trošenje vremena, ona je trošenje vremena za četničke provokatore i lažljivce, jer otkriva pravo lice zločinaca iz srbije koji su harali Hrvatskom od 45 do 95, pod kokardom i zvijezdom.

Pisanje ovog posta je gubljenje vremena jer si ti četnički provokator koji plasira laži na Hrvatski forum i tvoje bolesno i razorno razmišljanje ništa ne može promjeniti, osim koja mentalna ustanova.
live.and.kicking is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 21:27   #10
Quote:
live.and.kicking kaže: Pogledaj post
Istraga je JEDINA emisija koja govori o vašim BEZBROJNIM četničkim zločinima, koja govori o BEZBROJNIM četničkim zločinima pod zvijezdom.

Istina NIKAD nije trošenje vremena, ona je trošenje vremena za četničke provokatore i lažljivce, jer otkriva pravo lice zločinaca iz srbije koji su harali Hrvatskom od 45 do 95, pod kokardom i zvijezdom.

Pisanje ovog posta je gubljenje vremena jer si ti četnički provokator koji plasira laži na Hrvatski forum i tvoje bolesno i razorno razmišljanje ništa ne može promjeniti, osim koja mentalna ustanova.
Šta god...
Ja mislim da je emisija loša i tendenciozna. Baš me zanima hoće li imati (kako gore neko pomunu) jaja i početi istraživati ova zadnja mafijaška ubistva. ne pomenuti nego zaista istražiti.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 21:52   #11
Quote:
live.and.kicking kaže: Pogledaj post
Istraga je JEDINA emisija koja govori o vašim BEZBROJNIM četničkim zločinima, koja govori o BEZBROJNIM četničkim zločinima pod zvijezdom.

Istina NIKAD nije trošenje vremena, ona je trošenje vremena za četničke provokatore i lažljivce, jer otkriva pravo lice zločinaca iz srbije koji su harali Hrvatskom od 45 do 95, pod kokardom i zvijezdom.

Pisanje ovog posta je gubljenje vremena jer si ti četnički provokator koji plasira laži na Hrvatski forum i tvoje bolesno i razorno razmišljanje ništa ne može promjeniti, osim koja mentalna ustanova.


Istraga boli pizdeke nenaviknute na to da se o njihovim zločinima javno govori. Oni bi najradije da se zaborave ili da se pripišu nekom drugome. Oni bi da svi dobijemo amneziju i zaboravimo što su nam srpski zločinci radili.
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 22:06   #12
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Šta god...
Ja mislim da je emisija loša i tendenciozna. Baš me zanima hoće li imati (kako gore neko pomunu) jaja i početi istraživati ova zadnja mafijaška ubistva. ne pomenuti nego zaista istražiti.
Treba najprije istražiti srpska ubojstva i razbojstva u Domovinskom ratu, zato što su se dogodila prije i puno su večih razmajera nego bilo koja ubojstva u ovoj zemlji...

Zato: Istragaaaaaaaaa !!
amareda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 22:53   #13
Quote:
amareda kaže: Pogledaj post
Treba najprije istražiti srpska ubojstva i razbojstva u Domovinskom ratu, zato što su se dogodila prije i puno su večih razmajera nego bilo koja ubojstva u ovoj zemlji...

Zato: Istragaaaaaaaaa !!
Ma sve oni govre,samo ne govore sto je bilo za vrijeme oluje svi ti zlocini nikada nisu objavljeni,pogotovo kada je onaj avio gadjao kolonu civila,sramota....
iako sam Hrvat sramim se toga.

Sramota me da postoji emisija kao istraga koja potice ustastvo...SRAMOTA
1234567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 23:05   #14
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
iako sam Hrvat ...
Još jedan od onih
__________________
iš, iš, gamad jedna, ne vraćajte se više
walther-P38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 23:09   #15
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
Ma sve oni govre,samo ne govore sto je bilo za vrijeme oluje svi ti zlocini nikada nisu objavljeni,pogotovo kada je onaj avio gadjao kolonu civila,sramota....
iako sam Hrvat sramim se toga.

Sramota me da postoji emisija kao istraga koja potice ustastvo...SRAMOTA

Nisi jedini. Ima vas mnogo i svi se sramite imaginarnih ustaša.
Ymir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 00:55   #16
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
Ma sve oni govre,samo ne govore sto je bilo za vrijeme oluje svi ti zlocini nikada nisu objavljeni,pogotovo kada je onaj avio gadjao kolonu civila,sramota....
iako sam Hrvat sramim se toga.

Sramota me da postoji emisija kao istraga koja potice ustastvo...SRAMOTA
A biće da si ko Antunovićka ponosan bio kada su Premijera u Srbiji ubili?
__________________
Teže je živjeti u strahu od smrti nego jednom umrijeti.
živa sam! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 00:58   #17
Quote:
1234567 kaže: Pogledaj post
To se u potpunosti slazem,ali nije uredu stavljati ustaske zlocine i predstavljati ih kao partizanske.
Imaš pravo. Partizani ispadnu čisto civilizirani, a to nikako nije dobro..ipak oni bijahu obična ušljiva primitivna gamad sklona nasilju preko svake mjere, a ne vojska poput Ustaša.
__________________
Teže je živjeti u strahu od smrti nego jednom umrijeti.
živa sam! is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 01:34   #18
Quote:
živa sam! kaže: Pogledaj post
Imaš pravo. Partizani ispadnu čisto civilizirani, a to nikako nije dobro..ipak oni bijahu obična ušljiva primitivna gamad sklona nasilju preko svake mjere, a ne vojska poput Ustaša.
Moj je džedo bio partizan i bio je lep i skolovan covijek. Nikako nije bio usljiv ni primitivan vec naprotiv, bio je džentlmen sa manirima. Ne gledat ćaleta kući u razdrljenoj i masnoj potkosulji... boje odvodnog kanala konjušnice u kojoj honorarno radite pa onda suditi o hrabroj partizanskoj vojsci.
el pistolero is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 01:43   #19
Quote:
el pistolero kaže: Pogledaj post
Moj je džedo bio partizan i bio je lep i skolovan covijek. Nikako nije bio usljiv ni primitivan vec naprotiv, bio je džentlmen sa manirima. Ne gledat ćaleta kući u razdrljenoj i masnoj potkosulji... boje odvodnog kanala konjušnice u kojoj honorarno radite pa onda suditi o hrabroj partizanskoj vojsci.
Ma ne velim ja ništa..i jedan moj komšija, mnogo fin čovek i uglađen, mnogo lepe kravate je znao da nosa oko vrata i na lepim odelima..isto beše četnik..svako pravilo ima iznimke, a šta ćeš..
__________________
Teže je živjeti u strahu od smrti nego jednom umrijeti.
živa sam! is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 15:34   #20
Quote:
živa sam! kaže: Pogledaj post
Imaš pravo. Partizani ispadnu čisto civilizirani, a to nikako nije dobro..ipak oni bijahu obična ušljiva primitivna gamad sklona nasilju preko svake mjere, a ne vojska poput Ustaša.

__________________
Sa Tulovih se pruža predivan pogled a moja duša ima čast uživati u toj ljepoti zauvijek.
Dao sam život svoj i nije mi žao, nagradio me dragi Bog za vjeru domovini i mojoj duši poklonio najljepši kutak svemira svog.
In memoriam: Damir Tomljanović Gavran
Gavran> is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.