Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2008., 19:10   #21
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
E moj *ante*...
Hrvatstvo se dokazuje svakodnevnim poštenjem i uvažavanjem, odgojem djece da budu ljudi na svom mjestu, a ne ovakvim temama.
Promašaj, potpuni.......
Kakvo dokazivanje hrvatstva, o cemu ti laprdas?! Pa nije covjek mislio nista negativno.
Kud ces postenijeg posla nego pokazati tko potkopava temelje lijepe nase, tko mrzi domovinu u kojoj zivimo.

Neka djeca vide tko svakodnevno radi protiv njihove buducnosti. Da barem oni ne moraju puskom braniti domovinu od ovih jugovica i njihove politicke brace sa istoka.
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 08.12.2008., 19:44   #22
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post
Kakvo dokazivanje hrvatstva, o cemu ti laprdas?! Pa nije covjek mislio nista negativno.
Kud ces postenijeg posla nego pokazati tko potkopava temelje lijepe nase, tko mrzi domovinu u kojoj zivimo.

Neka djeca vide tko svakodnevno radi protiv njihove buducnosti. Da barem oni ne moraju puskom braniti domovinu od ovih jugovica i njihove politicke brace sa istoka.
A ti si samoproglašeni zaštitnik "hrvatstva"?
Tko te ovlastio da to budeš?
Unimatrix001 is offline  
Old 08.12.2008., 19:49   #23
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Tko su, po vašem mišljenju (ne vrijeđamo - samo razmišljamo), ti koji su alergični na nezavisnu Hrvatsku:
šahovnicu, kunu, Tuđmana, katoličku Crkvu, Thompsona, branitelje..., Žive u Hrvatskoj, a bili bi sretniji da su u Srboslaviji.

Denis Latin, Matija Babić, Vesna Pusić, ...Nastavi niz!
Uglavnom oni koji ne znaju pricati hrvatski jezik. Inace tema glupa do bola.
MurgaDrot is offline  
Old 09.12.2008., 02:45   #24
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post
Kakvo dokazivanje hrvatstva, o cemu ti laprdas?! Pa nije covjek mislio nista negativno.
Kud ces postenijeg posla nego pokazati tko potkopava temelje lijepe nase, tko mrzi domovinu u kojoj zivimo.

Neka djeca vide tko svakodnevno radi protiv njihove buducnosti. Da barem oni ne moraju puskom braniti domovinu od ovih jugovica i njihove politicke brace sa istoka.
Upravo to.Potpisujem sve osim rijeci "jugovica".Nek djeca vide tko potkopava RH.Vi i vaša politička braća s istoka ste od najnaprednije socijalističke države na svijetu napravili ovakvu nakazu,pišuriju i smijuriju od države,koja neumitno srlja u ponor propasti trasiran još 90-e od Tuđmana.Vaša djela su rat,pokolji,masovne grobnice,milijuni mina rasutih državom,stotine tisuća raseljenih,pljačka po zakonu i mimo zakona,korupcija,šverc,mafija,nasilje,nepoštivanje autoriteta i svetinja,moralna katastrofa,pad nataliteta,demografsko nestajanje Hrvata,rasprodaja domovine,podčinjavanje i sluganstvo tuđinu,međunarodni prezir i sramota.Vi ste grobari hrvatstva i hrvatske slobode.Ali pokopat ćete sami sebe,privilegičari licemjerni.Držite u pripremi auto karte Slovenije i Austrije,trebat će vam.Kriza ubrzava procese i narodu je sve bliže guzica glavi,a tada...bit će stani-pani.Da i povedite si Tomsona.

A ono na što se odnosi pitanje ove teme,tj. kako to tumače desne konzerve,samoproglašene,profesionalne Hrvatine,uopće ne priznajem za Hrvatsku.Hrvatska je čast,poštenje,dostojanstvo,marljivost,kultura,"beč ka škola",mir sa susjedima,tradicionalni suživot s drugim narodima,aktivna,dinamična politika,a vi sve to - niste.Zato sam alergičan na vas,a ne na Hrvatsku ! A da.Za sve je kriv Račan i UDBA.A ovo što je navedeno u uvodnom postu je antihrvatsko i na to jesam alergičan !!!
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ

Zadnje uređivanje Mc Ozy : 09.12.2008. at 02:51.
Mc Ozy is offline  
Old 09.12.2008., 02:59   #25
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post
Kakvo dokazivanje hrvatstva, o cemu ti laprdas?! Pa nije covjek mislio nista negativno.
Kud ces postenijeg posla nego pokazati tko potkopava temelje lijepe nase, tko mrzi domovinu u kojoj zivimo.
Štima, al krenimo argumentima, ne navijački. Usuđuješ li se?? Ili su ti uvjerenja važnija od argumenata??

Quote:
Neka djeca vide tko svakodnevno radi protiv njihove buducnosti. Da barem oni ne moraju puskom braniti domovinu od ovih jugovica i njihove politicke brace sa istoka.
Rat je završio i nije izgovor za lopovluk prikrivan lažnim hrvatstvom. Govoriš to dragovoljcu DR, pa malo smanji tenzije. Pokušaj s argumentima, pa možemo razgovarati s uvažavanjem...
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 09.12.2008., 04:32   #26
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Upravo to.Potpisujem sve osim rijeci "jugovica".Nek djeca vide tko potkopava RH.Vi i vaša politička braća s istoka ste od najnaprednije socijalističke države na svijetu napravili ovakvu nakazu,pišuriju i smijuriju od države,koja neumitno srlja u ponor propasti trasiran još 90-e od Tuđmana.Vaša djela su rat,pokolji,masovne grobnice,milijuni mina rasutih državom,stotine tisuća raseljenih,pljačka po zakonu i mimo zakona,korupcija,šverc,mafija,nasilje,nepoštivanje autoriteta i svetinja,moralna katastrofa,pad nataliteta,demografsko nestajanje Hrvata,rasprodaja domovine,podčinjavanje i sluganstvo tuđinu,međunarodni prezir i sramota.Vi ste grobari hrvatstva i hrvatske slobode.Ali pokopat ćete sami sebe,privilegičari licemjerni.Držite u pripremi auto karte Slovenije i Austrije,trebat će vam.Kriza ubrzava procese i narodu je sve bliže guzica glavi,a tada...bit će stani-pani.Da i povedite si Tomsona.

A ono na što se odnosi pitanje ove teme,tj. kako to tumače desne konzerve,samoproglašene,profesionalne Hrvatine,uopće ne priznajem za Hrvatsku.Hrvatska je čast,poštenje,dostojanstvo,marljivost,kultura,"beč ka škola",mir sa susjedima,tradicionalni suživot s drugim narodima,aktivna,dinamična politika,a vi sve to - niste.Zato sam alergičan na vas,a ne na Hrvatsku ! A da.Za sve je kriv Račan i UDBA.A ovo što je navedeno u uvodnom postu je antihrvatsko i na to jesam alergičan !!!
znaš šta debilu?unuk od manolića je najveći kriminalac-dilerčina u hrvatskoj-on ide slušat narodnjake po pashama i ludnicama-ne seri.šta najnaprednija socijalistička zemlja-kako te nije sram izgovarati blasfemiju majmune.jebo te komunizam.znaš.a mi pravi hrvati imamo u svojoj zemlji pravo prozivati koga hoćemo. a ti budui stretan što smo predobri pa je zasad sve stalo samo na prozivanju,.tvioj post je antihrvatski. a udba?udbaše treba škopiti-jel to tebi jasno.aaa
cchater is offline  
Received Infraction
Old 09.12.2008., 04:33   #27
mc ozy-bježi u mišju rupu-pička ti materina provokatorska jugoslovenska.
cchater is offline  
Received Infraction
Old 09.12.2008., 04:44   #28
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Tko su, po vašem mišljenju (ne vrijeđamo - samo razmišljamo), ti koji su alergični na nezavisnu Hrvatsku:
šahovnicu, kunu, Tuđmana, katoličku Crkvu, Thompsona, branitelje..., Žive u Hrvatskoj, a bili bi sretniji da su u Srboslaviji.

Denis Latin, Matija Babić, Vesna Pusić, ...Nastavi niz!
nastavlja se niz..slavenka drakulić=nakaza-smeće jugoslavensko;ivo goldstein-židovski majmun-histeričar;teodor celakoski--presmiješno prezime-neki urbani zg-četnik(lobi srpske pravoslavne crkve na preradovićevom trgu u zg-koji bi htjeli spriječit hrvatskog kapitalista tomislava horvatinčića da radi svoj posao-nisam vidio da je išta ružno tamo napravio),boris buden(neki extremni ljevičarski intelektualac),lezbače,feministkinje,pederi,ante nobilo(kao mladi udbaški bojovnik iživljavao se nad starim i nemoćnim andrijom artukovićem--sve i da je ovaj bio zločinac-nobilo je napravio neoprostivu svinjariju-treba mu unuke zato pobit),tony cetinski-luđak koji se uvlačio u šupak srbima u hrvatskom okupiranom gradu banjoj luci(jebač nobilove kćeri),denis kuljiš(svinja,novinar globusa),novinari globusa(britanski špijuni),ona neka mojzešica(radio 101),-ima ih,ima...
cchater is offline  
Old 09.12.2008., 09:46   #29
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Štima, al krenimo argumentima, ne navijački. Usuđuješ li se?? Ili su ti uvjerenja važnija od argumenata??
Kud ces bolje argumente od sljedecih: Hrvatskom glazbeniku, ciju muziku niti slusam niti me briga sta zavija, zabranjuju nastup u hrvatskom gradu, a jucer zamjenika cetnickog vojvode gledamo kako nastupa i to politicki u jednom drugom hrvatskom gradu.
Samo sto protiv zamjenika cetnickog vojvode ne ustaju ni Kajin, ni ostalo politicko i moralno smece, ni citavi kvazidemokratski mediji koji su do sada o onom nesretnom pjevacu ispisali milijune redaka...
Barem ne ustaju ni u priblizno tolikoj mjeri kao protiv jednog Hrvata, glazbenika. Pametnom dosta...

Sad uistinu ne razumijem sta je lose u tome da na jednom internet forumu nabrojimo te izdajnike i mrzitelje Hrvatske koji sa patoloskom mrznjom godinama nastupaju u medijima protiv jednog bezveznog hrvatskog glazbenika dok protiv cetnika koji marsira po Hrvatskoj gotovo da i ne reagiraju!?


Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Rat je završio i nije izgovor za lopovluk prikrivan lažnim hrvatstvom. Govoriš to dragovoljcu DR, pa malo smanji tenzije. Pokušaj s argumentima, pa možemo razgovarati s uvažavanjem...
Zar ti uistinu mislis kao dragovoljac da je lopovluk sacice hadezenjara dovoljan argument ovim komunjarama da citavo vrijeme seru po Hrvatskoj!?

Jeste vi toliko sigurni da korijeni lopovluka ne sezu malo dalje od pocetka demokracije u Hrvatskoj!? Tamo otkud sam ja komunjare su jos davno prije 90te spojebali i pokrali sve sto se dalo, a demokratske promjene su im bile idealan teren da se pokriju usima.
Hadezenjare su bile samo njihov logicki niz u lopovluku sto nije ni cudo jer je najvazniji dio vodstva HDZ-a u tadasnje vrijeme (Tudjman, Mesic, Manolic...) imao dosta iskustva iz lopovskih komiteta.

Ja sam vec nekoliko puta na ovom forumu napisao gdje sam bio 1991-1995 kao dragovoljac i tocna imena postrojbi, potrazi i procitaj.
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 09.12.2008., 09:57   #30
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Vi i vaša politička braća s istoka ste od najnaprednije socijalističke države na svijetu napravili ovakvu nakazu,pišuriju i smijuriju od države,koja neumitno srlja u ponor propasti trasiran još 90-e od Tuđmana.
Ako ti je Hrvatska pisurija, preseli se u Sjeverni koreju, bice lakse i Hrvatima i tebi.


Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Vaša djela su rat,pokolji,masovne grobnice,milijuni mina rasutih državom,stotine tisuća raseljenih,pljačka po zakonu i mimo zakona,korupcija,šverc,mafija,nasilje,nepoštivanje autoriteta i svetinja,moralna katastrofa,pad nataliteta,demografsko nestajanje Hrvata,rasprodaja domovine,podčinjavanje i sluganstvo tuđinu,međunarodni prezir i sramota.Vi ste grobari hrvatstva i hrvatske slobode.
Ovo sto si nabrojao je izvrstan pregled najvecih djela socijalisticke revolucije.


Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Držite u pripremi auto karte Slovenije i Austrije,trebat će vam.Kriza ubrzava procese i narodu je sve bliže guzica glavi,a tada...bit će stani-pani.
Mislim da je nekima u "narodu" ocito guzica sa glavom odavno srasla...
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 09.12.2008., 13:14   #31
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post
Kud ces bolje argumente od sljedecih: Hrvatskom glazbeniku, ciju muziku niti slusam niti me briga sta zavija, zabranjuju nastup u hrvatskom gradu, a jucer zamjenika cetnickog vojvode gledamo kako nastupa i to politicki u jednom drugom hrvatskom gradu.
To možemo zahvaliti politici koju je vodio F. Tuđman kada je postavljao "svoje" Srbe u Sabor, što mu se na kraju (a i nama) obilo u glavu. A što se tiče tog "glazbenika", on je presretan jer je dobio veliku besplatnu reklamu. gunđa i galami ne bi li se o njemu pisalo - bračni par Gotovac u jednoj osobi.

Quote:
Samo sto protiv zamjenika cetnickog vojvode ne ustaju ni Kajin, ni ostalo politicko i moralno smece, ni citavi kvazidemokratski mediji koji su do sada o onom nesretnom pjevacu ispisali milijune redaka...
Barem ne ustaju ni u priblizno tolikoj mjeri kao protiv jednog Hrvata, glazbenika. Pametnom dosta...
Mediji su ionako oruđe vladajuće stranke, bar većina njih. A naši ljuti političari složni su samo kad nas treba dodatno oplindrati ili si osigurati još pokoju beneficiju - ne pravim razliku među njima.

Quote:
Sad uistinu ne razumijem sta je lose u tome da na jednom internet forumu nabrojimo te izdajnike i mrzitelje Hrvatske koji sa patoloskom mrznjom godinama nastupaju u medijima protiv jednog bezveznog hrvatskog glazbenika dok protiv cetnika koji marsira po Hrvatskoj gotovo da i ne reagiraju!
Lošim smatram to što se ne kreće od vrha s popisom onih koji (po mom mišljenju) ne rade u našu korist. Nije li drivo "zaboravio" objasniti svoje satove, ministri mu nižu aferu za aferom i nikom ništa.



Quote:
Zar ti uistinu mislis kao dragovoljac da je lopovluk sacice hadezenjara dovoljan argument ovim komunjarama da citavo vrijeme seru po Hrvatskoj!?
90% njih ionako je samo preokrenulo kapute....ali su po ponašanju (i razmišljanju) i dalje pripadnici skj.

Quote:
Jeste vi toliko sigurni da korijeni lopovluka ne sezu malo dalje od pocetka demokracije u Hrvatskoj!? Tamo otkud sam ja komunjare su jos davno prije 90te spojebali i pokrali sve sto se dalo, a demokratske promjene su im bile idealan teren da se pokriju usima.
Hadezenjare su bile samo njihov logicki niz u lopovluku sto nije ni cudo jer je najvazniji dio vodstva HDZ-a u tadasnje vrijeme (Tudjman, Mesic, Manolic...) imao dosta iskustva iz lopovskih komiteta.
Tu se u potpunosti slažemo.

Quote:
Ja sam vec nekoliko puta na ovom forumu napisao gdje sam bio 1991-1995 kao dragovoljac i tocna imena postrojbi, potrazi i procitaj.
Zato sam ono i napisao. Mi o nekim stvarima različito razmišljamo, ali pouzdano volimo svoju zemlju. I to nam je poveznica.
Ne moramo se slagati da bi se uvažavali.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 09.12.2008., 17:24   #32
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Mediji su ionako oruđe vladajuće stranke, bar većina njih.
A jooooj, kakve vladajuce stranke? Pa vise ni nema hrvatskih medija, osim par beznacajnih tiskovina. Sve je to odavno u rukama stranih gospodara.

Poslusaj samo onaj "Radio101", nekada toboze simbol demokracije, na sta su se za saku judinih skuda srozali. Postali su radio "Stojadin".


Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
A naši ljuti političari složni su samo kad nas treba dodatno oplindrati ili si osigurati još pokoju beneficiju - ne pravim razliku među njima.
Ova ti valja. To ja stalno tvrdim, da je tanka linija izmedju SKH-SDP-HDZ. Sve je to kumrovecka skola. Zato su i bipolizirali politicku scenu u RH.


Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Lošim smatram to što se ne kreće od vrha s popisom onih koji (po mom mišljenju) ne rade u našu korist. Nije li drivo "zaboravio" objasniti svoje satove, ministri mu nižu aferu za aferom i nikom ništa.
Treba u svemu krenuti od vrha, ali i od pocetka. U selu gdje zive moji roditelji, puno, puno vise su nakrale komunjare nego hadezenjare.


Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
90% njih ionako je samo preokrenulo kapute....ali su po ponašanju (i razmišljanju) i dalje pripadnici skj.
Zato se i smijem ovima sto su sad alergicni na Hrvatsku zbog onoga lopovluka sto je ucinio dio hadezenjara. Izjednacavaju Hrvatsku sa sacicom lopova, a u stvari su samo zavidni jer su nekada bolje zivjeli. Nekada kad su njihovi roditelji jamili kao sad dio hadezenjara...
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 10.12.2008., 11:16   #33
Quote:
cchater kaže: Pogledaj post
znaš šta debilu?unuk od manolića je najveći kriminalac-dilerčina u hrvatskoj-on ide slušat narodnjake po pashama i ludnicama-ne seri.šta najnaprednija socijalistička zemlja-kako te nije sram izgovarati blasfemiju majmune.jebo te komunizam.znaš.a mi pravi hrvati imamo u svojoj zemlji pravo prozivati koga hoćemo. a ti budui stretan što smo predobri pa je zasad sve stalo samo na prozivanju,.tvioj post je antihrvatski. a udba?udbaše treba škopiti-jel to tebi jasno.aaa
Što je tebi,jesi pijan? Jebe mi se za Manolića i njegova unuka.Prijavi ga i hapsi.A narodnjačke klubove bi ja dizao u zrak sa sadističkim zadovoljstvom.Vjeruj mi da bi kad bih imao love plaćao skinhedse da ih sistematski sataru ko Kartagu i njihove vlasnike trajno protjeraju iz zemlje.Kako možeš osporavati da smo bili najnaprednija socijalistička zemlja?Pa za cijeli istok smo bili san-snova.I umjesto da se raziđemo ko kulturni ljudi,kad već ne ide zajedno,mi udri do kosti jedni po drugima.A cijeli istok ispod staljinističke čizme iziđe uz crveni tepih,šampanjac,potpišu i rukuju se.A udbe da nema trebalo bi je izmisliti.Jebala vas udba,gdje ju vidite,ili sam ja čorav?Pa imate vlast već 18 god.,znači da ste debili ako udba još djeluje.Pizdiš protiv komunjara.Tko vam je kriv što ste novu elitu stvorili od komunističkog taloga.I najbolje vino ima talog,zar to niste znali? I nemoj meni imputirati antihrvatstvo,jer upravo tome pripadaš.No možda ti privilegije zamagljuju oči pa nisi toga svjestan.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 10.12.2008., 11:30   #34
Quote:
cchater kaže: Pogledaj post
mc ozy-bježi u mišju rupu-pička ti materina provokatorska jugoslovenska.
Bedak! Tko spominje Jugoslaviju?Pitanje je alergije na OVAKVU Hrvatsku,a ne svaku.Da je stvorena i uređena u duhu 1971. i "proljećarska" bilo bi manje alergije.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 10.12.2008., 11:38   #35
[QUOTE=dobbyn;17520880]Ako ti je Hrvatska pisurija, preseli se u Sjeverni koreju,

Nemoj ti meni nuditi Koreju.Ovo je moja domovina koju sam ja i moji izgradio,samo ste je ti i tvoja bratija preko Drine pokrali i razorili.Ali neka,opet ćemo je pozlatiti.Samo ne znam gdje ćeš ti biti,. nema više mišjih rupa dovoljno za vas.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 10.12.2008., 11:58   #36
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Što je tebi,jesi pijan? A narodnjačke klubove bi ja dizao u zrak sa sadističkim zadovoljstvom.Vjeruj mi da bi kad bih imao love plaćao skinhedse da ih sistematski sataru ko Kartagu i njihove vlasnike trajno protjeraju iz zemlje.



Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Kako možeš osporavati da smo bili najnaprednija socijalistička zemlja?
Meni i nije neka utjeha sto smo bili razvijeniji od Rumunjske i Albanije, a vjerojatno nebi bila ni tebi da si u ono vrijeme putovao na zapad i vidio kako su izgledale razvijene zemlje, ekonomsko i politicki!
Cijena je bila previsoka, istjerivanje hrvatskog naroda u dijasporu. A dobar dio ovih sto su ostali u RH, zadojeni su boljsevizmom i antikrscanstvom, sto nikada nije bila odlika hrvatskog naroda.


Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
I umjesto da se raziđemo ko kulturni ljudi,kad već ne ide zajedno,mi udri do kosti jedni po drugima.
Nismo mi po nikom udarali, trebao te je netko barem to nauciti. Mi smo se samo branili jer jaaaako dobro se zna tko je bio agresor. Cak i onaj usrani haski sud u presudama hrvatskim Srbima ti je to objasnio...


Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
A udbe da nema trebalo bi je izmisliti.Jebala vas udba,gdje ju vidite,ili sam ja čorav?Pa imate vlast već 18 god.,znači da ste debili ako udba još djeluje.
Drago dijete nazolost ti jesi "čorav", ako ne tjelesno, politicki svakako. Pisanje ovakvih morbidnih gluposti mogao bi izbjeci barem iz postovanja prema poklanim Hrvatima od strane udbe.

Ako hoces vidjeti udbu odi u ured predsjednika i trazi da se sastanes sa njegovim savjetnikom Perkovicem... Za pocetak...


Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
I nemoj meni imputirati antihrvatstvo...
Imputiras si sam antihrvatsvo ovakvim nebuloznim bedastocama i velicanjem udbaskih krvnika.
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 10.12.2008., 12:02   #37
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Što je tebi,jesi pijan? Jebe mi se za Manolića i njegova unuka.Prijavi ga i hapsi.A narodnjačke klubove bi ja dizao u zrak sa sadističkim zadovoljstvom.Vjeruj mi da bi kad bih imao love plaćao skinhedse da ih sistematski sataru ko Kartagu i njihove vlasnike trajno protjeraju iz zemlje.Kako možeš osporavati da smo bili najnaprednija socijalistička zemlja?Pa za cijeli istok smo bili san-snova.I umjesto da se raziđemo ko kulturni ljudi,kad već ne ide zajedno,mi udri do kosti jedni po drugima.A cijeli istok ispod staljinističke čizme iziđe uz crveni tepih,šampanjac,potpišu i rukuju se.A udbe da nema trebalo bi je izmisliti.Jebala vas udba,gdje ju vidite,ili sam ja čorav?Pa imate vlast već 18 god.,znači da ste debili ako udba još djeluje.Pizdiš protiv komunjara.Tko vam je kriv što ste novu elitu stvorili od komunističkog taloga.I najbolje vino ima talog,zar to niste znali? I nemoj meni imputirati antihrvatstvo,jer upravo tome pripadaš.No možda ti privilegije zamagljuju oči pa nisi toga svjestan.
Ne može ti se jebat za Manolića, on je produkt najdivnije socijalističke zemlje svijeta, zar ne? I ne sušti produkt, već visoko pozicionirani cvijet, kadija. Tipična neojugoslavenska objektivnost isijava iz tebe. Kažeš tko nam je kriv šta smo novu Hrvatsku gradili na tim komunističkim smradovima. Nitko nam nije kriv, nažalost nije bilo drugog puta. Morali smo svijetu dokazat da nova Hrvatska nema veze sa ustaštvom već da se samo želimo riješit umjetne tvorevine nazvane Jugoslavija. Bogu hvala to smo i uspjali, makar i surađujući sa crnim vragom. Bogu hvala Hrvatska je tu, tu će i ostati.
__________________
...s istoka, zapada, sjevera, ori se pisma najsvetija; Digla se naša bila zastava, koja se nikad nije pridala...
"Meni niste učinili koliko niste učinili jednom od ovih najmanjih'" (usp. Mt 25, 31-46)
grunjac_ is offline  
Old 10.12.2008., 12:06   #38
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post

Rat je završio i nije izgovor za lopovluk prikrivan lažnim hrvatstvom. Govoriš to dragovoljcu DR, pa malo smanji tenzije. Pokušaj s argumentima, pa možemo razgovarati s uvažavanjem...
E vidiš u tom grmu leži zec.Samo zato nisam bio dragovoljac,jer sam vidio lopovluk i zločine s naše strane.Bio sam "samo"mobilizirani.Da su osamostaljenje vodili recimo Gotovac,Budiša,Savka,pa čak i Račan,samo ne FT i HDZ,bio bih među prvima iako nisam iz ratom zahvaćenih krajeva.I da,alergičan sam na ove koji brane silne negativnosti u ovoj državi,odnosno krive neke druge, osim lopova i stvarnih krivaca.Ne mogu priznati da se za ovo NISU borili,a ako pak jesu onda nemamo o ćemu raspravljati.Mi smo dva nepomirljiva svijeta.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 10.12.2008., 12:45   #39
Quote:
dobbyn kaže: Pogledaj post




Meni i nije neka utjeha sto smo bili razvijeniji od Rumunjske i Albanije, a vjerojatno nebi bila ni tebi da si u ono vrijeme putovao na zapad i vidio kako su izgledale razvijene zemlje, ekonomsko i politicki!
Cijena je bila previsoka, istjerivanje hrvatskog naroda u dijasporu. A dobar dio ovih sto su ostali u RH, zadojeni su boljsevizmom i antikrscanstvom, sto nikada nije bila odlika hrvatskog naroda.
Stari nisu bitne lampice,šljokice i bofl roba koje su nas preplavile s "razvijenog"zapada,bogatstvo stvoreno na izrabljivanju i socijalnoj neosjetljivosti,kolonijalizmu.Mi bismo bili daleko zaostaliji da smo 45.krenuli u kapitalizam.U sjani lažnog blještavila vladala bi bijeda za mase.Aone su narod zar ne? A iseljavanje je trajalo još od 1900-te,pa poslije 1918.,pred 2.WW,a nastavilo se 60-ih zbog potrebe zapada za radnom snagom (politička emigracija je nešto drugo),a ne zato što ovdje nije bilo posla.Uostalom nije li sreća što je Tito imao tri čiste držati granice otvorenim,dok je cijeli istok bio zatvoren,čak zidom zagrađen.Budimo realni.
Glede kršćanstva bolje da ga ,osim kao tradicije, ovdje i ne spominjemo,jer ova država s njim nema nikakvih dodirnih točaka.Sa sotonizmom da.


Nismo mi po nikom udarali, trebao te je netko barem to nauciti. Mi smo se samo branili jer jaaaako dobro se zna tko je bio agresor. Cak i onaj usrani haski sud u presudama hrvatskim Srbima ti je to objasnio...
Od koga se branili?Od svojih građana?koje je logično pomagala njihova domicilna zemlja.Ali s tim je trebalo računati,s pomahnitalim četništvom.Zar se nije moglo znati da će i JA stati na njihovu stranu?Da ali za to je trebala politička mudrost,a ne patološki fanatizam u sprezi s kriminalom.I kakva agresija?JA se povukla poslije međunarodnog priznanja RH. Ostali su ušljivi kninski četnici napušteni i od Beograda.Ali tad više nismo ništa mogli bez MZ,više nismo bili svoji gazde.


Drago dijete nazolost ti jesi "čorav", ako ne tjelesno, politicki svakako. Pisanje ovakvih morbidnih gluposti mogao bi izbjeci barem iz postovanja prema poklanim Hrvatima od strane udbe.
Kako,zašto,zar samo zato što su bili Hrvati ili su imali političko-kriminalnog putra na glavi,a slučajno bili i Hrvati?
Ako hoces vidjeti udbu odi u ured predsjednika i trazi da se sastanes sa njegovim savjetnikom Perkovicem... Za pocetak...
Zar je udbaš zato što aktivno radi na detuđmanizaciji,raskrinkava gen.Zagorca,najodlikovanijeg Hrvata?Zar su i takvi "udbine"žrtve?


Imputiras si sam antihrvatsvo ovakvim nebuloznim bedastocama i velicanjem udbaskih krvnika.
Ma kojeg to i gdje?Jedino kličem Živio Tito,najveći od najvećih !Da i alergičan sam na Tuđmanovu državnu krivotvorinu.To i nije država,već Hadezeovsko-mafijaška krava muzara.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 10.12.2008., 12:57   #40
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Ma kojeg to i gdje?Jedino kličem Živio Tito,najveći od najvećih !Da i alergičan sam na Tuđmanovu državnu krivotvorinu.To i nije država,već Hadezeovsko-mafijaška krava muzara.
Teško da će drug živit, odavno leži na Dedinju. Jebeš državu kojoj je bravar na čelu. Tuđman je za njega akademik. A drug, kako je došao tako je i otišao. I on i umjetna tvorevina Jugoslavija.

Kaži im pa pa
Vaše vrijeme je prošlo prijatelju...
__________________
...s istoka, zapada, sjevera, ori se pisma najsvetija; Digla se naša bila zastava, koja se nikad nije pridala...
"Meni niste učinili koliko niste učinili jednom od ovih najmanjih'" (usp. Mt 25, 31-46)
grunjac_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.