Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2008., 13:28   #41
Question

Gdje su danas ovi grlati čuvari *demokratske i građanske* Hrvatske kad se deklarirani prerušeni četnik prošetava 20 km od Škabrnje i drži mitinge jadnim seljacima a stranka mu je još na liniji Karlovac-Karlobag-Virovitica......šta je sad s Kajinom,Puhovskim,Bancem,Stazićem,izgubili jezik pred četničkim bratom,a hrvatski pjevač-branitelj-dragovoljac ne može pjevati u hrvatskom gradu.....sramite se svoje *demokracije*
__________________
  • Pssssssssssst !!!
cronik is offline  
Old 10.12.2008., 13:34   #42
Quote:
bohemia kaže: Pogledaj post

ja sam alergicna na katolicku crkvu,tompsona i tudmana.
Elaboriraj.
rama is offline  
Old 10.12.2008., 13:56   #43
Quote:
sony2000 kaže: Pogledaj post
Od tih nabrojanih Crkva i Thompson su isto alergicni na RH,oni bi htjeli da bude NDH
da zato se i borio u ratu za RH
controling is offline  
Old 10.12.2008., 13:58   #44
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Ma kojeg to i gdje?Jedino kličem Živio Tito,najveći od najvećih !Da i alergičan sam na Tuđmanovu državnu krivotvorinu.To i nije država,već Hadezeovsko-mafijaška krava muzara.
Pokusaj reducirati svoj ocajnicki bijes da ti mozemo i odgovoriti na tvoje nebuloze, ovako ti postovi izgledaju propali k'o tvoja Jugoslavija.

Posto su sanse da Tito ozivi uistinu mizerne, bilo bi najbolje za sve nas da vi sto ga volite polako krenete k njemu... Ionako je vase vrijeme proslo...
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 10.12.2008., 14:01   #45
Quote:
controling kaže: Pogledaj post
da zato se i borio u ratu za RH
Ma vraga,borio se za NDH,sad nemoze od bijesa sto je RH
sony2000 is offline  
Old 10.12.2008., 14:04   #46
Quote:
cronik kaže: Pogledaj post
Gdje su danas ovi grlati čuvari *demokratske i građanske* Hrvatske kad se deklarirani prerušeni četnik prošetava 20 km od Škabrnje i drži mitinge jadnim seljacima a stranka mu je još na liniji Karlovac-Karlobag-Virovitica......šta je sad s Kajinom,Puhovskim,Bancem,Stazićem,izgubili jezik pred četničkim bratom,a hrvatski pjevač-branitelj-dragovoljac ne može pjevati u hrvatskom gradu.....sramite se svoje *demokracije*
Ovo politicko smece koje si nabrojao nesmije reagirati na cetnicke setnje po Hrvatskoj jer imaju iste glasace, istu izbornu bazu i jako slican program.
Kad vec nemaju Seselja na izbornim listama, njima je dobar i Kajin...
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 10.12.2008., 14:09   #47
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Tko su, po vašem mišljenju (ne vrijeđamo - samo razmišljamo), ti koji su alergični na nezavisnu Hrvatsku:
šahovnicu, kunu, Tuđmana, katoličku Crkvu, Thompsona, branitelje..., Žive u Hrvatskoj, a bili bi sretniji da su u Srboslaviji.

Denis Latin, Matija Babić, Vesna Pusić, ...Nastavi niz!
Tu je i Feral i Drakulićka, cijela jedna mašinerija ima antihrvatsku retoriku.
To je strašna propaganda koja neće prevladati premda ima veliki broj poklonika. Tuđman ih je s pravom zvao stokom sitnog zuba, dio njih se prodao za judine škude, a dio to radi iz osobnog zadovoljstva.
Nekad smo takve nazivali mađaronima, autonomašima, iredentistima, orjunašima, a danas oni sami sebe nazivaju "antifašistima".
Kexx is offline  
Old 10.12.2008., 14:22   #48
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Tu je i Feral i Drakulićka, cijela jedna mašinerija ima antihrvatsku retoriku.
To je strašna propaganda koja neće prevladati premda ima veliki broj poklonika. Tuđman ih je s pravom zvao stokom sitnog zuba, dio njih se prodao za judine škude, a dio to radi iz osobnog zadovoljstva.
Nekad smo takve nazivali mađaronima, autonomašima, iredentistima, orjunašima, a danas oni sami sebe nazivaju "antifašistima".
Mislim da nisu zanemarivi ni novci koje to politicko smece dobiva za svoje izdajnicko sluganstvo. Ipak ti Feralovci I Drakulicke zive na visokoj nozi u usporedbi sa vecim djelom Hrvata.

Pa nisu valjda zaradili novce od prodaje onog smeca so pisu!? Hebote pa Nives Celzijus proda vise knjiga od Slvenke Drakulic...
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 10.12.2008., 22:01   #49
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
E vidiš u tom grmu leži zec. Samo zato nisam bio dragovoljac,jer sam vidio lopovluk i zločine s naše strane. Bio sam "samo"mobilizirani.Da su osamostaljenje vodili recimo Gotovac,Budiša,Savka,pa čak i Račan,samo ne FT i HDZ,bio bih među prvima iako nisam iz ratom zahvaćenih krajeva.I da,alergičan sam na ove koji brane silne negativnosti u ovoj državi,odnosno krive neke druge, osim lopova i stvarnih krivaca.Ne mogu priznati da se za ovo NISU borili,a ako pak jesu onda nemamo o ćemu raspravljati.Mi smo dva nepomirljiva svijeta.
jesi li ti siguran da imaš pojma o čemu govoriš?!
malo su ti se lončići pomiješali.
dragovoljaćke postrojbe su i nastale kako bi se obranili od četničkih lopovluka i zločina.
jesi li ti siguran uopće na čijoj si bio strani??
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 10.12.2008., 23:25   #50
Quote:
sony2000 kaže: Pogledaj post
Ma vraga,borio se za NDH,sad nemoze od bijesa sto je RH
a ti si glup ko k
controling is offline  
Received Infraction
Old 10.12.2008., 23:33   #51
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Tko su, po vašem mišljenju (ne vrijeđamo - samo razmišljamo), ti koji su alergični na nezavisnu Hrvatsku:
šahovnicu, kunu, Tuđmana, katoličku Crkvu, Thompsona, branitelje..., Žive u Hrvatskoj, a bili bi sretniji da su u Srboslaviji.

Denis Latin, Matija Babić, Vesna Pusić, ...Nastavi niz!
evo ja sam alergičan na neke od ovih stvari koje si naveo i još neke alergičan sam na tuđmana sanadera i HDZ ,katoličku crkvu i bilo koji oblik religije ne vjere,thompsona njegov mač od metra i pol koji mu je valjda zamjena za ono šta nema u gačama zbog čega ga je žena i ostavila,lažne branitelje i emigraciju koja ne plaća porez hrvatskoj niti ima poma o tome kako se ovdje živi a određivali bi ko će biti na vlasti.

e da i alergičan sam na ovakve kao šta si ti i na forumaša KOMUNALCA

Zadnje uređivanje mrgixyz** : 10.12.2008. at 23:50.
mrgixyz** is offline  
Old 11.12.2008., 01:53   #52
Quote:
mrgixyz** kaže: Pogledaj post
evo ja sam alergičan na neke od ovih stvari koje si naveo i još neke alergičan sam na tuđmana sanadera i HDZ ,katoličku crkvu i bilo koji oblik religije ne vjere,thompsona njegov mač od metra i pol koji mu je valjda zamjena za ono šta nema u gačama zbog čega ga je žena i ostavila,lažne branitelje i emigraciju koja ne plaća porez hrvatskoj niti ima poma o tome kako se ovdje živi a određivali bi ko će biti na vlasti.

e da i alergičan sam na ovakve kao šta si ti i na forumaša KOMUNALCA
Ovo sve sto si nabrojao nije ni u kom slucaju alergija, mislim da je to puno ozbiljnija bolest.
Molio bih nekoga ozbiljnog, sa malo boljom medicinskom naobrazbom da mu detaljnije objasni...
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum viditur
dobbyn is offline  
Old 11.12.2008., 09:32   #53
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
To možemo zahvaliti politici koju je vodio F. Tuđman kada je postavljao "svoje" Srbe u Sabor, što mu se na kraju (a i nama) obilo u glavu. A što se tiče tog "glazbenika", on je presretan jer je dobio veliku besplatnu reklamu. gunđa i galami ne bi li se o njemu pisalo - bračni par Gotovac u jednoj osobi.
Ajme, Hogi, sve si mi draži i draži..

Nešto gotovo slično u vezi Tomcona sam već napisala u jednoj od brooooojnih tema o njemu.Kakvu reklamu čovjek dobije kad mu se zabrani koncert..kakva kardinalna greška Pule!

A inače u vezi OVE teme..joj, kako smješno..ne veličaš Tuđmana i odmah si Srbin, komunjara..šta ono još? Crni, žuti, zeleni vrag..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.12.2008., 09:44   #54
pa di Vajlica kućo stara???

Politika je fakat bolja od LJES-a!!!

Ima puno više pacijenata pa sam se preselio vamo gdje pripadam.


Pokušavam Hrvate razučit od idolopoklonstva, naučit ih da se ponovno konektiraju s mozgom. Tek sam počeo i teško je, ali ustrajat ću ja.
__________________
...ja sam opušten i relaksiran...welcome to america...
rockyxxx is offline  
Old 11.12.2008., 09:52   #55
Quote:
rockyxxx kaže: Pogledaj post
pa di Vajlica kućo stara???

Politika je fakat bolja od LJES-a!!!

Ima puno više pacijenata pa sam se preselio vamo gdje pripadam.


Pokušavam Hrvate razučit od idolopoklonstva, naučit ih da se ponovno konektiraju s mozgom. Tek sam počeo i teško je, ali ustrajat ću ja.
Pa đe si Roki!
Uh, ne mogu ja ovdje puno.Il si ljevičar il si desničar, il si Rvat il si komunjara/Srbin..previše je to etiketa za mene.

A ja samo živim u Hrvatskoj, Hrvatica sam, plaćam porez, pošteno zarađujem, više nemam para nego što imam, nemam avta, drljam cipele..al nisam Rvatca ako ne volim Tuđmana i Adeze.Šta'š..tako ti je to Roki moj..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.12.2008., 20:18   #56
najte pozabit u alergicare metnut ni onog Fumica i njegove partizanske banditosa, oni su posebno alergicni ka sve kaj je hrvatsko!

mozete si mislit kak je njima koji su se borili za jugoslaviju sad gledat sahovnicu kak vijori....
Scotsman1 is offline  
Old 11.12.2008., 23:28   #57
istrijani talijani...bivši crvendaći, stipe mesić, ivo sanader, zoran milanović,luka bebić, srbi u hrvatskoj, bošnjaci, židovi..... a najviše mi sami sebe...nitko više nevoli ni svoje najbliže, nemamo nikakva poštovanja ni prema kome...i ništa drugo nismo ni zaslužili...evo dovoljan je lagani prelet po forumu pa se vidi koliko smo razjedinjeni a dok se drugi uvijek drže zajedno....al to smo mi veliki demokrati i liberali prihvati sve tuđe a zatri svoje!!!!!!!!
__________________
velika mama male cure
pišite sporije, ja sam prirodna plavuša
Blulady is offline  
Old 11.12.2008., 23:51   #58
Nisam ni na koga alergican, volim svoje nediram tude, svak ima pravo misljenja a sto Hrvati danas prihvacaju tuda misljenja i zele viriti iz huzica drugih naroda nimalo me ne zanima. Kada bi upalili svoj mozak i poceli nesto graditi imali bi svoj kapital i znanje. Ali tako je vrijeme sto su se svi odvojili i mrze kada neki Hrvat uspije. Samo se sluze rijecima hebo se on di je se on nakrao u ratu. Draze im je da ubiju svoga brata da bi im EU moga pljeskati, prodati "prekrasnu " zemlju da bi usli u NATO. Dok tvornice se jedna za drugom gase i propadaju, gdje iz dana u dan narod postaje sve gladniji. Gdje sve vise i vise postaju nezaposleni, gdje dozvoljavaju da se grade mostovi i autoputovi da sto prije turisti dodu u CG. I govoreci u sebi ma mene to ne zanima, mi smo cvrst narod mozemo mi to sve izdrzat, kako nam je bilo u komunizu sada je predobro. Mozes misliti kako je bilo gore, svaka obitelj bar je imala pristojnu placu i hranu. Danas i to nemaju. Dok se pojedicni bogate i sve vise uzimaju maha, obicni gradani nista ne regiraju, i odmahujuci rukom govore necu se ja mjesat jer bi me mogli ubiti. Bogati koji su krali i uzimali milijarde dolara (ne kuna) sada zive u drugim zemljama, a ostala je samo sirotinja koju moze opljackati svak. Znate li onu lakse je siromahu uzeti zadnje novce nego bogatasu 1 kunu. I kada Hrvatska donekele uredi svoje zakone i izmjeni ti zakoni opet ce cuvati one koji su uzimali i krali. I da ne duzim alergican sam na ovaj narod.

Ps

Bez uvrede ali bar je po meni tako. Hvala.
__________________
Ej prijatelju pročitao sam to u novinama a navečer sam vidio na TV-mora da bude istina"Novine - privatne,TV - privatna,
Joppa is offline  
Old 12.12.2008., 10:34   #59
Zašto Jugoslaveni tvrde da su Hrvati?

Stalno cmizdre za Jugom i o njoj pišu hvalospjeve. Najzaslužniji za hrvatsku nezavisnost su im ratni zločinci ,kriminalci i banditi. Tito koji je bio Jugoslaven ,koji se ismijavao s idejom hrvatske nezavisnosti - im je legenda nad legendama.

Vesele se kad pronađu mane Hrvatskoj.

A po potrebi nije im problem prozivati sebe uber Hrvatima ,određivati kriterije "hrvatstva" ,raditi podjele među Hrvatima...
Čoban Tarzan is offline  
Old 13.12.2008., 18:21   #60
Quote:
*ante* kaže: Pogledaj post
Tko su, po vašem mišljenju (ne vrijeđamo - samo razmišljamo), ti koji su alergični na nezavisnu Hrvatsku:
šahovnicu, kunu, Tuđmana, katoličku Crkvu, Thompsona, branitelje..., Žive u Hrvatskoj, a bili bi sretniji da su u Srboslaviji.

Denis Latin, Matija Babić, Vesna Pusić, ...Nastavi niz!
Zaboravio si nabrojiti i sebe,zbilja si skroman !
Gemischt is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:52.