Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2009., 13:13   #1
Miris krepaline 1980-tih

Naime na ovu temu su me ponukali česte rasprave kako nam je prije bilo bolje.Zatim,smatram da je ovo i dan danas najbolji alat za otkrivanje jugosa.Zato još jednom dragi moji forumaši koji se toga sjećate:miris jugoslavenskog leša koji se jako osjećao 1980-tih.
3damask is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:22   #2
Ne sjećam se mirisa jer sam bila dijete, ali se sjećam jedne rasprave kad se non stop spominjalo ''srpski budžet''. Spominjali su ga, naravno, Srbi. Nikad ne koristim riječ budžet. Bljah.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:35   #3
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se mirisa jer sam bila dijete, ali se sjećam jedne rasprave kad se non stop spominjalo ''srpski budžet''. Spominjali su ga, naravno, Srbi. Nikad ne koristim riječ budžet. Bljah.
Pa sta ako su ga spominjali Srbi?
I pored srpsko-hrvatskog Ante je pricao hrvatski a Stefan srpski..
Istina je da i dan danas imamo te smrdljive tvorevine,lesheve,nazovite ih kako hocete..
Meni ko detetu ta krepalina je odlicno mirisala....garant da je "budzet "za sve kriv..
Danas bi za tu "zajednicu" rekla..o mrtvima sve najbolje,ali..

P.S. ne kaze se bljah..vec bljak..
Eto toliko o tom velikosrpskom uticaju :P

Zadnje uređivanje Cosmopolita : 12.01.2009. at 13:42.
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:37   #4
Quote:
3damask kaže: Pogledaj post
Naime na ovu temu su me ponukali česte rasprave kako nam je prije bilo bolje.Zatim,smatram da je ovo i dan danas najbolji alat za otkrivanje jugosa.Zato još jednom dragi moji forumaši koji se toga sjećate:miris jugoslavenskog leša koji se jako osjećao 1980-tih.
ne sjecam se,bas, ali mi nadolazi... kad i dan-danas ga osjetim.

to je to: velim.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 13:57   #5
Quote:
Cosmopolita kaže: Pogledaj post
Pa sta ako su ga spominjali Srbi?
I pored srpsko-hrvatskog Ante je pricao hrvatski a Stefan srpski..
Istina je da i dan danas imamo te smrdljive tvorevine,lesheve,nazovite ih kako hocete..
Meni ko detetu ta krepalina je odlicno mirisala....garant da je "budzet "za sve kriv..
Danas bi za tu "zajednicu" rekla..o mrtvima sve najbolje,ali..

P.S. ne kaze se bljah..vec bljak..
Eto toliko o tom velikosrpskom uticaju :P
Pa stvar je u tome što mi je tek poslije sijevnulo da nikakav srpski budžet nije postojao
Bajke za malu djecu. Čuj srpski budžet...golemo im je to. Ma došli malo na more pa zajebavaju braću Hrvate.

Nisam htjela reći bljak, nego je to onomatopeja za moj uzdah gađenja...

Čuj srpski budžet ...ta im je bila dobra.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:20   #6
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
Pa stvar je u tome što mi je tek poslije sijevnulo da nikakav srpski budžet nije postojao
Bajke za malu djecu. Čuj srpski budžet...golemo im je to. Ma došli malo na more pa zajebavaju braću Hrvate.

Nisam htjela reći bljak, nego je to onomatopeja za moj uzdah gađenja...

Čuj srpski budžet ...ta im je bila dobra.
Pa dobro sad o tom hrvatskom moru..kako je cije je,sta je..vidis da se nista ne zna..
Bitno je da je ono Jadransko..a bilo ih je vise da su prisvajali..
Italijani i danas deo tog "vaseg"smatraju svojim..na drugoj temi vrse neke razmene,grade neke mostove,pregovaraju sa narodom BiH i Crnom Gorom....

Meni i dalje ono prosrpsko bljak mnogo socnije zvuci..bljah mi nekako mlitavo,ne dovrseno,ko i gaditi se i ne gadi..

Opet mislim da se slazemo u tome da miris lesha.. imamo i danas.
Danas postoji srpski budzet bez brace Hrvata,a vama miris krepotine garant izaziva ovo par Srba na forumu.hr.....Nema sta drugo biti u pitanju....
Sve vam u drzavi extra funkcionise..i narod je pravo zadovoljan....
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:31   #7
Quote:
Nema sta drugo biti u pitanju..
ima.

kad jugokonzervativci savjetuju, analiziraju i kad je tako sto sveprisutno. krepotina je pravi izraz za smrad lesine. a kad se u to pojavljuju...ovi...koje si ti imenovao....

ponekad pomislis kako je neizdrzivo.

toliko
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:57   #8
Quote:
3damask kaže: Pogledaj post
Naime na ovu temu su me ponukali česte rasprave kako nam je prije bilo bolje.Zatim,smatram da je ovo i dan danas najbolji alat za otkrivanje jugosa.Zato još jednom dragi moji forumaši koji se toga sjećate:miris jugoslavenskog leša koji se jako osjećao 1980-tih.

Ovako: sva ta prica o jugonostalgicarima koji rovare, koji ruse i potkopavaju drzavu je jedno sviranje qrcu.
Naravno da njih ima i da su jaki, a posebno u medijima. I objavljuju bljuzge poput one da je Hrvatska "neuspjela drzava".

Ali dok god svaka vlast samostalne Hrvatske pravi teske promasaje, rasprodaje ono sto ne treba, dok ih stranci mogu podmititi kako hoce, dok svode Hrvatsku na tudju koloniju, dok tudjinima lizu dupe i dodvoravaju ime, izrucuju heroje i odaju transkripte i slicne drzavne tajne, jugonosalgicarstvo ( a takodjer i radikalno desnicarenje) ce jacati a razocaranje u Hrvatsku kao drzavu ce biti sve prisutnije u svim sferama zivota. Sto se Sanader, Mesic i bratija vise ljigave, bit ce jace sjecanje na Broza koji je imao muda svima da odbrusi.
Ili sta ti ocekujes od radnica Dalmatinke Sinj, koje su doslovce predane u roblje beskrupuloznim talijanskim tajkunima, a za vrijeme SFRJ je ta tvornica hranila pola sinjske krajine. Da ih optuzis za neprijateljsko delovanje ako u svojoj muci kazu da im je nekada bilo bolje nego sad. Pusti ti tu ekonomske analize o bespesperktivnosti komunistickih privrednih giganata, mnoge stvari se NISU SMJELE DOGADJATI I PLOD SU TESKOG KRIMINALA I NEZAKONITOSTI OD STRANE VLADAJUCIH STRUKTURA.

Kad Hrvatska dokaze da moze biti samostalna drzava sa dignitetom i pravom i zakonom koje stiti njezine gradjane i njezin suverenitet, onda nece biti ni jugonostalgicarstva niti kuknjave za bivsom drzavom o kojoj sada neki stvaraju mitove kako je bila bolja nego sto je realno bila.
Ovako, optuzivanje za jugonostalgicarstvo podsjeca na demagogiju i lov na vjestice.
Ringo59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 14:59   #9
Pojedinci silno žale za Jadranom, nemogu oni zamisliti zemlju bez mora, a to su imali nekad. Osobno sam ih slušao. Čak su spominjali da je nekakav Srbin vlasnik jednog dijela nacionalnog parka Plitvice, te mu Hrvatska neće vratiti njegovo očinstvo, navodno je tužio RH. Toliko o tome, a mirisa crklotina ima i danas i bit će ih još, nije samo jedna na ovom području.
samac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:05   #10
S novim generacijama taj miris krepaline ce se zaboravit
__________________
Ko nema u glavi ima u nogama
wanakamun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:11   #11
Quote:
Ringo59 kaže: Pogledaj post
Ovako: sva ta prica o jugonostalgicarima koji rovare, koji ruse i potkopavaju drzavu je jedno sviranje qrcu.
Naravno da njih ima i da su jaki, a posebno u medijima. I objavljuju bljuzge poput one da je Hrvatska "neuspjela drzava".

Ali dok god svaka vlast samostalne Hrvatske pravi teske promasaje, rasprodaje ono sto ne treba, dok ih stranci mogu podmititi kako hoce, dok svode Hrvatsku na tudju koloniju, dok tudjinima lizu dupe i dodvoravaju ime, izrucuju heroje i odaju transkripte i slicne drzavne tajne, jugonosalgicarstvo ( a takodjer i radikalno desnicarenje) ce jacati a razocaranje u Hrvatsku kao drzavu ce biti sve prisutnije u svim sferama zivota. Sto se Sanader, Mesic i bratija vise ljigave, bit ce jace sjecanje na Broza koji je imao muda svima da odbrusi.
Ili sta ti ocekujes od radnica Dalmatinke Sinj, koje su doslovce predane u roblje beskrupuloznim talijanskim tajkunima, a za vrijeme SFRJ je ta tvornica hranila pola sinjske krajine. Da ih optuzis za neprijateljsko delovanje ako u svojoj muci kazu da im je nekada bilo bolje nego sad. Pusti ti tu ekonomske analize o bespesperktivnosti komunistickih privrednih giganata, mnoge stvari se NISU SMJELE DOGADJATI I PLOD SU TESKOG KRIMINALA I NEZAKONITOSTI OD STRANE VLADAJUCIH STRUKTURA.

Kad Hrvatska dokaze da moze biti samostalna drzava sa dignitetom i pravom i zakonom koje stiti njezine gradjane i njezin suverenitet, onda nece biti ni jugonostalgicarstva niti kuknjave za bivsom drzavom o kojoj sada neki stvaraju mitove kako je bila bolja nego sto je realno bila.
Ovako, optuzivanje za jugonostalgicarstvo podsjeca na demagogiju i lov na vjestice.
nema ste puno za dodati, a jos je manje za oduzeti

Quote:
Ali dok god svaka vlast samostalne Hrvatske pravi teske promasaje, rasprodaje ono sto ne treba, dok ih stranci mogu podmititi kako hoce, dok svode Hrvatsku na tudju koloniju,
rasprodaja se i vrsi, jos vise vrsila, stoga jer su stranci imali dobro obavjestene izvore iz unutra i ove iz susjedstva, a niti to im nije bilo dostatno vec su obarali i jos uvijek obaraju cijenu,kojekakvom bezizlaznoscu. genocidnoscu i jace jos s ustoisidnoscu. hrvatske drzave.

uglavnom, a vezano za temu, smrad je do neba.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:20   #12
Quote:
Cosmopolita kaže: Pogledaj post
Pa dobro sad o tom hrvatskom moru..kako je cije je,sta je..vidis da se nista ne zna..
Bitno je da je ono Jadransko..a bilo ih je vise da su prisvajali..
Italijani i danas deo tog "vaseg"smatraju svojim..na drugoj temi vrse neke razmene,grade neke mostove,pregovaraju sa narodom BiH i Crnom Gorom....

Meni i dalje ono prosrpsko bljak mnogo socnije zvuci..bljah mi nekako mlitavo,ne dovrseno,ko i gaditi se i ne gadi..

Opet mislim da se slazemo u tome da miris lesha.. imamo i danas.
Danas postoji srpski budzet bez brace Hrvata,a vama miris krepotine garant izaziva ovo par Srba na forumu.hr.....Nema sta drugo biti u pitanju....
Sve vam u drzavi extra funkcionise..i narod je pravo zadovoljan....
Što je prosrpsko u bljak?
I kakve veze Talijani imaju sa Srbima? Jest da ste svi crni i niski...
A miris krepotine mi ne izaviaju Srbi na forumu, da me toliko smetaju ne bi dolazila na forum, nisam mazohist...
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:42   #13
stiliana;18134165]
Quote:
Što je prosrpsko u bljak?
Zadnje slovo..

Quote:
I kakve veze Talijani imaju sa Srbima?
Pa Italijani vam kupuju firme,plaze,kupuju zemlju..A nisu jedini..
Neke procene pokazuju veoma llloshe stanje u bliskoj buducnosti..Zbog lose politike mozete postati ugrozeni u vlastitoj zemlji..elem vas kao da je neko prokleo na veciti lesh..

Quote:
Jest da ste svi crni i niski..
Ovo cu se praviti kao da nista nisam procitala..


Quote:
A miris krepotine mi ne izaviaju Srbi na forumu, da me toliko smetaju ne bi dolazila na forum, nisam mazohist...
Mozda ne izaviaju..al da izazivaju reklo bi se..
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 15:52   #14
da se ubacim u zensko ribarenje


Quote:
Cosmopolita kaže: Pogledaj post
stiliana;18134165]
Za

Neke procene pokazuju veoma llloshe stanje u bliskoj buducnosti...
u bliskoj, i to neke , al na duze staze pokazuju optimisticke krivulje. i to bas te neke.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 16:03   #15
Quote:
wanakamun kaže: Pogledaj post
S novim generacijama taj miris krepaline ce se zaboravit
Ne brini, već se i zaboravlja i kod onih koji su vidjeli i neki čak osjetili rat. Žalosno, ali istinito. Hrvatska bi trebala kao i Židovi imati specijalne muzeje ili jedan muzej samo s tematikom Domovinskoga Rata, da se nikada, nikada ne zaboravi ono što se dogodilo te da se više nikada ne ponovi. Ako učimo iz povijesti ne ćemo dva puta raditi iste grješke.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 16:19   #16
Quote:
Ringo59 kaže: Pogledaj post
Ovako: sva ta prica o jugonostalgicarima koji rovare, koji ruse i potkopavaju drzavu je jedno sviranje qrcu.
Naravno da njih ima i da su jaki, a posebno u medijima. I objavljuju bljuzge poput one da je Hrvatska "neuspjela drzava".

Ali dok god svaka vlast samostalne Hrvatske pravi teske promasaje, rasprodaje ono sto ne treba, dok ih stranci mogu podmititi kako hoce, dok svode Hrvatsku na tudju koloniju, dok tudjinima lizu dupe i dodvoravaju ime, izrucuju heroje i odaju transkripte i slicne drzavne tajne, jugonosalgicarstvo ( a takodjer i radikalno desnicarenje) ce jacati a razocaranje u Hrvatsku kao drzavu ce biti sve prisutnije u svim sferama zivota. Sto se Sanader, Mesic i bratija vise ljigave, bit ce jace sjecanje na Broza koji je imao muda svima da odbrusi.
Ili sta ti ocekujes od radnica Dalmatinke Sinj, koje su doslovce predane u roblje beskrupuloznim talijanskim tajkunima, a za vrijeme SFRJ je ta tvornica hranila pola sinjske krajine. Da ih optuzis za neprijateljsko delovanje ako u svojoj muci kazu da im je nekada bilo bolje nego sad. Pusti ti tu ekonomske analize o bespesperktivnosti komunistickih privrednih giganata, mnoge stvari se NISU SMJELE DOGADJATI I PLOD SU TESKOG KRIMINALA I NEZAKONITOSTI OD STRANE VLADAJUCIH STRUKTURA.

Kad Hrvatska dokaze da moze biti samostalna drzava sa dignitetom i pravom i zakonom koje stiti njezine gradjane i njezin suverenitet, onda nece biti ni jugonostalgicarstva niti kuknjave za bivsom drzavom o kojoj sada neki stvaraju mitove kako je bila bolja nego sto je realno bila.
Ovako, optuzivanje za jugonostalgicarstvo podsjeca na demagogiju i lov na vjestice.
Koja perverzija uma.Ako nešto u Hrvatskoj ne štima odmah se treba vratiti na jugoslaviju(zašto ne ne Austro Ugarsku)Bit samosvojnosti i je u tome da nemaš nikakvu potrebu dokazivanja u odnosu na nešto.Zašto se ne bi SAD poslije financijske krize vratile pod Britansku krunu?
PRVOTNO PITANJEjećate li se onog smrada
3damask is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 01:36   #17
Quote:
3damask kaže: Pogledaj post
Naime na ovu temu su me ponukali česte rasprave kako nam je prije bilo bolje.Zatim,smatram da je ovo i dan danas najbolji alat za otkrivanje jugosa.
Juga: Bila Prošla Završila.

Ono čega se ja bojim nisu ovi jugo nostalgičari većinom +60 nego novi unutarnji neprijatelji Jude samostalne Hrvatske, koji polako ali sigurno potkopavaju ono što se iz krvi izrodilo Eurofetišare tih se Ja bojim!!
__________________
Zabranjeni Film - Zašto smo se borili - Kome to istina smeta - Bijelo polje srce moje
liberali is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 04:25   #18
Quote:
liberali kaže: Pogledaj post
Juga: Bila Prošla Završila.

Ono čega se ja bojim nisu ovi jugo nostalgičari većinom +60 nego novi unutarnji neprijatelji Jude samostalne Hrvatske, koji polako ali sigurno potkopavaju ono što se iz krvi izrodilo Eurofetišare tih se Ja bojim!!

Da, tu se slazemo. Oni pod izgovorom silnoga "europejstva" rasprodase, razjebase, takmice se u snishodljivosti i poniznosti, unistise nas nacionalni ponos.
Ringo59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 14:14   #19
Quote:
Cosmopolita kaže: Pogledaj post
stiliana;18134165]
Zadnje slovo..

Pa Italijani vam kupuju firme,plaze,kupuju zemlju..A nisu jedini..
Neke procene pokazuju veoma llloshe stanje u bliskoj buducnosti..Zbog lose politike mozete postati ugrozeni u vlastitoj zemlji..elem vas kao da je neko prokleo na veciti lesh..

Ovo cu se praviti kao da nista nisam procitala..

Mozda ne izaviaju..al da izazivaju reklo bi se..

Misliš Talijani? Nemam pojma tko su Italijani. A kupuju sve kao što vama kupuju Grci i slični...a među njima i Todorić...pa tako ti ljeti papaš sladolede koje je osmislio Ledo, ali su im promijenili ime pošto bi se mogo dogodit prevrat kad Srbi čuju da je u zemlju došao King

Zamisli tek koliki bi otišli u homoseksualce da čuju da je došao i Macho.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:17   #20
o kakvim se smradovima i iz kojih godina radi, Republici Hrvatskoj je sve jasnije

todaytonight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.