Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2009., 20:51   #1
Hipotetički, kada bi Tito ustao iz groba, da li biste glasali za njega?

Recimo pojavi se Tito i kandiduje se za predsednika Hrvatske. Da li biste glasali za njega?

Šta više volite, slobodarski komunizam ili kapitalizam? Toleranciju ili nacionalizam?

Zadnje uređivanje ♥Floyd♥ : 30.01.2009. at 21:01.
♥Floyd♥ is offline  
Received Infraction
Old 30.01.2009., 20:53   #2
Quote:
♥Floyd♥ kaže: Pogledaj post
Recimo pojavi se Tito i kndiduje se za predsednika Hrvatske. Da li biste glasali za njega?
DA!!
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 30.01.2009., 20:59   #3
Recimo da ste Rus,i pojavi se Staljin i kandidira se za predsjednika Rusije.Da li biste glasali za njega?
The Great Duck is offline  
Old 30.01.2009., 21:00   #4
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Recimo da ste Rus,i pojavi se Staljin i kandidira se za predsjednika Rusije.Da li biste glasali za njega?
Ne. Staljin je bio zločinac.
♥Floyd♥ is offline  
Old 30.01.2009., 21:03   #5
za Tita da
 
Old 30.01.2009., 21:12   #6
Quote:
♥Floyd♥ kaže: Pogledaj post
Ne. Staljin je bio zločinac.
Koja je onda razlika?
The Great Duck is offline  
Old 30.01.2009., 21:15   #7
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Koja je onda razlika?
Razlika je u tome da je Tito oslobodio narod, porazio štetočinski šovinizam i ekonomski oporavio Jugoslaviju.
♥Floyd♥ is offline  
Old 30.01.2009., 21:16   #8
Ovisi koliko bi nogu imao. S dvije, svakako.

(kakva tema, takav odgovor)
Monsignor.m is offline  
Old 30.01.2009., 21:17   #9
Tito je napravio nemoguce..odrzao je Jugoslaviju 40 godina..napravio je nemoguću misiju, on jest bio diktator al u pozitivnom smislu..ponosili smo se njime..znao ga je cijeli svijet..
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 30.01.2009., 21:20   #10
Sto ce vam uopce hipoteticki pogledi na stvarnost!? I zasto uostalom cekati da se Tito pojavi, kao da sada nemamo dovoljno lopova u politici!?

A ako bas imate patolosku zelju ili potrebu glasati za kradljivca svinjskih glava nemojte skruseno cekati da se on pojavi, ucinite nesto sto prije. Odite vi k njemu na onaj svijet...
Brandfackel is offline  
Old 30.01.2009., 21:22   #11
a ki bi glasa za kostura???

ajme komedije kad bi cigaru zapalija a dim mu izaša na rebra vanka
Macanović is offline  
Old 30.01.2009., 21:24   #12
Quote:
♥Floyd♥ kaže: Pogledaj post
Razlika je u tome da je Tito oslobodio narod, porazio štetočinski šovinizam i ekonomski oporavio Jugoslaviju.
Je,"oslobodio" je narod od fašizma da bi ga uveo u komunističku tamnicu.
The Great Duck is offline  
Old 30.01.2009., 21:51   #13
Ne bi za njega glasa jer bi to znacilo da je vampir
Vukasin is offline  
Old 30.01.2009., 21:52   #14
Quote:
Vukasin kaže: Pogledaj post
Ne bi za njega glasa jer bi to znacilo da je vampir
http://www.communistvampires.com/story.htm

Nije jedini.
Monsignor.m is offline  
Old 30.01.2009., 22:09   #15
Quote:
Vukasin kaže: Pogledaj post
Ne bi za njega glasa jer bi to znacilo da je vampir
zame bi bile dobre da se Tito zdigne.Imam puna najža češnjaka terega nemrem prodati jer Todorić pelja z Kine.A da se japa zdigne si bi za vratem nosili češnjaka i to domačega jer bi se ja zreklamiral da taj Todorićev-Kineski velja same če se ČanKajŠek zdigne.
Donja Šija 14c is offline  
Old 30.01.2009., 22:16   #16
Quote:
Donja Šija 14c kaže: Pogledaj post
zame bi bile dobre da se Tito zdigne.Imam puna najža češnjaka terega nemrem prodati jer Todorić pelja z Kine.A da se japa zdigne si bi za vratem nosili češnjaka i to domačega jer bi se ja zreklamiral da taj Todorićev-Kineski velja same če se ČanKajŠek zdigne.
Tvoj japa iliMa tebi bi koristilo masovno ustajanje vampira jer bi moga delat taj cesnjak
Vukasin is offline  
Old 30.01.2009., 22:31   #17
Quote:
Vukasin kaže: Pogledaj post
Tvoj japa iliMa tebi bi koristilo masovno ustajanje vampira jer bi moga delat taj cesnjak
da je moj japa,ja bi zdaj v kazalištu lektričar bi.A za češnjak mi jeden pravi dosta da se zdigne.
Donja Šija 14c is offline  
Old 30.01.2009., 22:37   #18
zato ja iman srebrn metak i glogov kolac..

__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Old 30.01.2009., 22:40   #19
Quote:
Brandfackel kaže: Pogledaj post
Sto ce vam uopce hipoteticki pogledi na stvarnost!? I zasto uostalom cekati da se Tito pojavi, kao da sada nemamo dovoljno lopova u politici!?

A ako bas imate patolosku zelju ili potrebu glasati za kradljivca svinjskih glava nemojte skruseno cekati da se on pojavi, ucinite nesto sto prije. Odite vi k njemu na onaj svijet...


i meni se čini da je premalo tatova u našoj politiki, čim največeg lupeža od svih zazivaju.

kaj če vam tito, vite da je kriza, nemremo ni njegve vampire naplačat kaj su još živi. titu današnji hr proračun sam za kubanske cigare ne bil dostatan.
Scotsman1 is offline  
Old 30.01.2009., 22:43   #20
kada bi tito ustao iz groba ja bih započeo peticiju kojom bi se tražilo od države da se donese zakon o obveznom kremiranju pokojnika.
torrio is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:28.