Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2004., 18:45   #61
Osim toga ja bi njega radije pitao da nam objasni koje je tehnike evokacije koristio i da nam kaze kako mu se manifestirao demon.Objasni nam o tome
Burzum is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 19:12   #62
Quote:
Burzum kaže:
Ne znam ga ali znam curu koja ga zna.Dovoljno je upoznata sa magijom da bi rekla za naseg Baphometa da ne zna bas mnogo.
....da neznam o kome je riječ možda bih se i naljutio.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 20:32   #63
Quote:
Burzum kaže:
ali ja bi rekao da koliko znam o svemu da vrijeme na onim planovima uopce ne postoji i da je vrijeme na fizickom planu in the mind of beholder to su eksperimenti Castanede i dokazali kada je imao iskrivljeno vrijeme i prolazak u dimenzije bez vremena.
Pa da, samo ja se pitam zašto se to događa / očito je, u nekim određenim slučajevima. ?


Quote:
Osim toga ja bi njega radije pitao da nam objasni koje je tehnike evokacije koristio i da nam kaze kako mu se manifestirao demon..
To bi i mene zanimalo, ali je izgleda top secret između Bafija i Parsifala

A Bafi što se treba dogoditi da se ti naljutiš? I što da se odljutiš?
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 20:53   #64
Quote:
Burzum kaže:
Osim toga ja bi njega radije pitao da nam objasni koje je tehnike evokacije koristio i da nam kaze kako mu se manifestirao demon.Objasni nam o tome
Eee....Burzume, Burzume...ti si izgleda isti kao i većina mladih i nadobudnih "duhovnjaka" koji žele da im se sve servira i koji misle da će pročitajući neku ultratajnunekronomikon knjigu steći velike moći kako bi što prije došli do seksa

Pa napisah već na početku da sam radio sa Goetiom. No da, možda zaboravih napisat' da sam koristio crno ogledalo u skladu sa tehnikom O.T.A.-e + MTRP i priziv Nerođenog prije početka.

I naravno sa prikladnim tjeranjem na kraju.

Eto dječice pa se veselite
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 20:53   #65
Quote:
Oleander kaže:
A Bafi što se treba dogoditi da se ti naljutiš? I što da se odljutiš?
Jednostavno....ljudi koji mi nisu bliski ne mogu me naljutiti.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 21:04   #66
Quote:
Baphomet kaže:

Pa napisah već na početku da sam radio sa Goetiom. No da, možda zaboravih napisat' da sam koristio crno ogledalo u skladu sa tehnikom O.T.A.-e + MTRP i priziv Nerođenog prije početka.

I naravno sa prikladnim tjeranjem na kraju.

I kako bi karakterizirao ishod? Ako smijem pitati...
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 21:38   #67
Quote:
Oleander kaže:
I kako bi karakterizirao ishod? Ako smijem pitati...
Hm...izgleda da si i ti jedna od onih koji su previse lijeni da malo potraže po forumu (jer već o tome pisah) i traže da im se sve servira..infomacije, ishod i sve ostalo.

Rekoh da je ishod bio uspješan nakon točno 3 mjeseca. I već rekoh da sam našao informaciju da se rezulta rada vidi odmah nakon 3 dana ili nakon 3 ili 6 mjeseca.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 22:07   #68
ma to znam, jesam pročitala, ali sam se nadala da ćeš reći nešto više


Ali hvala i na ovome
 
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 22:11   #69
Quote:
Oleander kaže:
ma to znam, jesam pročitala, ali sam se nadala da ćeš reći nešto više
Više?

Jedino još mogu dati spisak hrane koje sam pojeo, koliko sam puta otišao na WC i šta sam gledao na TV...ali mislim da je to nebitno.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 13:40   #70
Quote:
Baphomet kaže:
Eee....Burzume, Burzume...ti si izgleda isti kao i većina mladih i nadobudnih "duhovnjaka" koji žele da im se sve servira i koji misle da će pročitajući neku ultratajnunekronomikon knjigu steći velike moći kako bi što prije došli do seksa

Pa napisah već na početku da sam radio sa Goetiom. No da, možda zaboravih napisat' da sam koristio crno ogledalo u skladu sa tehnikom O.T.A.-e + MTRP i priziv Nerođenog prije početka.

I naravno sa prikladnim tjeranjem na kraju.

Eto dječice pa se veselite
Zaboravio si mi napisat kako se demon manifestirao to je najvaznije da procijenim da li lazes
Burzum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 13:45   #71
Procitao sam metode sa sitea ja sam ipak za krvne evokacije sa potpunom manifestacijom u pentagramu.
Burzum is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 14:06   #72
Quote:
Burzum kaže:
Zaboravio si mi napisat kako se demon manifestirao to je najvaznije da procijenim da li lazes
A šta misliš čemu ogledalo služi?

E svašta...
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2004., 14:07   #73
Quote:
Burzum kaže:
Procitao sam metode sa sitea ja sam ipak za krvne evokacije sa potpunom manifestacijom u pentagramu.
Ma naravno...a ja sam za warp pogon kada se odlazi na mars.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 11:33   #74
Manifestacija demona nema veze sa ogledalom ali ti ocito ne shvacas pitanje ili ne zelis na to odgovorit.Ako nisi nikad cuo za evokacije kroz pentagram onda nemas pojma o demonologiji.
Burzum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 11:53   #75
Quote:
Burzum kaže:
Manifestacija demona nema veze sa ogledalom ali ti ocito ne shvacas pitanje ili ne zelis na to odgovorit.Ako nisi nikad cuo za evokacije kroz pentagram onda nemas pojma o demonologiji.
Ja sam ti lijepo opisao način evokacije koji djeluje i kojeg sam ja isprobao u praksi.

Reci ti meni da li si ti prizvao kojeg demona kroz pentagram u vidljivom obliku?

E da....nikad čuo za priziv kroz pentagram, ja još uvijek živim u zabludi da pentagram služi za obranu od demona.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:17   #76
Quote:
Reci ti meni da li si ti prizvao kojeg demona kroz pentagram u vidljivom obliku?.
To bi i mene zanimalo Burzum.....na koji način ti se demon može materijalizirati u pentagramu?
 
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:33   #77
ektoplazma.
sve jasno?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 14:57   #78
ste gledali onaj Ali-G jev prilog toj tematici? ak neko to nije gledal, nemoj da mi se javlja ovdi.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 16:31   #79
Kaj ste bi tu prolupali, h he valjda previše kledate Buffy Vampir Kilericu...

A kaj bi demoni uopće trebali biti bafo?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2004., 19:30   #80
Wink

Quote:
jimmy kaže:
ektoplazma.
sve jasno?
Vidim jimmy da si i ti prizivao demone, pa znaš
Znam ja za ektoplazmu, i slične fenomene, ali hoću čuti kakvo je prizivanje demona, i kako demon izgleda, iz prve ruke, od onoga tko ga je prizvao, jel' tako Burzum?
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.