Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2010., 13:12   #101
Ma kakva djeca
Ajmo reći "prespavao sam odluku" i predomislio se
+ nisam bio baš pri vremenu taj dan
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 11:40   #102
Pa u biti fora je jer kad imaš priliku da u jednom satu imaš dejt sa 20 tipica..
Samo drugi je par rukava što imaš neka druga razočaranja..barem ja..
Ja sam bio najmlađi na eventu a sve tipice neke totalno izfurane..
A kakvi tek tipovi došli
Ma ne bi im dao vrt kopati..
Jadne tipice..

Išao bih u subotu ali sva mjesta su popunjena..
E valaj što imam sreće..
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 12:59   #103
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
Hm..i ja sam bio u tunelu..i mogu reći da nemam baš neke dojmove prevelike..
To je zabavno i fora, idealno za izgubiti vrijeme ali..
Većina tipica koje su bile tamo su bile iz znatiželje i vjerojatno neće više doći tamo..a većina ih je bila malo "otkačeno"..
Jedino mi se jedna tipica svidila i na kraju nisam zatražio njezin ID jer sam mislio da je puno starija nego što je u biti..
Jako razočaravajuće je i to što je bilo više tipova nego tipica...što bi se povezalo to da su riječani jako usamljeni tipovi.
E da..bila je jedna totalno jebenica...ali otkačena skroz..cerekala se cijelo vrijeme i u biti niš nisam skužio o njoj..
Na kraju dođeš do nekog zaključka i to ne baš lijepog..
Hm..volio bih upasti u ovaj krug kad budu tipice od 25-35god..

Mislim da što se tiče Rijeke da to neće ovdje zaživiti..mi Riječani smo nekako "posebni" ljudi...
Nekako mi je to sve preformalno. Bolje napraviti žurku za samce, pa nek se ljudi snimaju pogledima i prilaze si.... A ne ovi sastanci od 4 min.... ko na stolici kod zubara...
bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 13:12   #104
Heh, ajmo realno, koliko ljudi bi si tako prišlo?

Mislim da ima dosta samaca kojima je dosta zeznuto generalno prilaziti ljudima, ovdje bi neugoda bila još potenciranija - jer kao - ovdje su SAMO samci i ako priđeš nekome to je znak da te zainteresirao i onda ti iznad glave bljeska znak 'alert alert, ovaj se zanima za nekoga'.... pa ti budi opušten

Mislim da je super da 'svi' 'moraju' 'preživjeti' koju minutu, i sa onima koji su im simpa na prvi pogled i sa onim drugima. Jednostavno, tako je ipak lakše probiti led kad znaš da su svi u istoj kaši
I tako kasnije ostaje tko želi, za bolje se podružiti

4 minute kod zubara?! Kod moje je sat vremena stolica samo tvoja, žena se tobom bavi, malo popriča, nikamo se ne žuri i jako pedantno obavlja. 4 minute za zubara su scary
__________________
A rose by any other name would smell as sweet.
Ashtaroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 13:30   #105
Quote:
bardot kaže: Pogledaj post
Nekako mi je to sve preformalno. Bolje napraviti žurku za samce, pa nek se ljudi snimaju pogledima i prilaze si.... A ne ovi sastanci od 4 min.... ko na stolici kod zubara...
Quote:
Ashtaroth kaže: Pogledaj post
Heh, ajmo realno, koliko ljudi bi si tako prišlo?
realno, svi bi se pravili da su i inače u tom bircu i da nisu imali pojma da se to organizira u NJIHOVOM bircu
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 17:30   #106
Quote:
bruce80 kaže: Pogledaj post
Pa u biti fora je jer kad imaš priliku da u jednom satu imaš dejt sa 20 tipica..
Svakako, znam da bi mi dvije godine trebalo da npr. preko iskrice ostvarim dejt sa toliko cura. I to nakon beskonačnog dopisivanja i mnogobrojnih odjeba...

Quote:
Samo drugi je par rukava što imaš neka druga razočaranja..barem ja..
Ja sam bio najmlađi na eventu
Važno je sticanje iskustva u razgovorima na dejtovima, a i vrijeme radi za tebe...

Quote:
a sve tipice neke totalno izfurane..
Ovo je zanimljivo, o čemu se zapravo radi?

Quote:
A kakvi tek tipovi došli
Ma ne bi im dao vrt kopati..
??

Quote:
Išao bih u subotu ali sva mjesta su popunjena..
E valaj što imam sreće..
Strpi se do 15. siječnja. Tada će i dobna kategorija žena biti više odgovarajuća za tebe (25 - 35).
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 17:38   #107
ako sam dobro shvatila, u sat vremena upoznaš 20 ljudi i sa svakim popričaš 4min.
zar to nije nekako malo da zapamtiš to sve? da u sat vremena upoznam njih 20 i sa svakim razmijenim svega par rečenica, na kraju se ne bi mogla sjetit ni kako se svi zovu, a kamoli da bi zapamtila nešto više o svakome..

možda bi bilo dobro da te 4min traju bar 10-ak..
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 17:47   #108
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post

možda bi bilo dobro da te 4min traju bar 10-ak..
meni je previse 10min, pogotovo ako ne kliknem s nekim iz prve i ako nemamo nekih dodirnih tocaka. vjerovatno bi nakon 3 minute nastala ona neugodna sutnja i oboje bi se htjeli sto prije premjestiti, ali kako, kad nam ostaje jos 5minuta zajednickog druzenja?
4minute su mi cisto okej za kakav takav dojam, a koliko vidim da poslije imaju i nekakva druzenja, pa eto prilike da s nekim tko ti je zbilja zapeo za oko malo vise popricas
katica.zlatica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 17:51   #109
Quote:
Ashtaroth kaže: Pogledaj post
Heh, ajmo realno, koliko ljudi bi si tako prišlo?
Pa, bilo bi dosta prilaženja ako bi to bila žurka zatvorenog tipa ali bez grupica zatvorenog tipa.

Quote:
Mislim da ima dosta samaca kojima je dosta zeznuto generalno prilaziti ljudima
Točno!

Quote:
...ovdje bi neugoda bila još potenciranija - jer kao - ovdje su SAMO samci i ako priđeš nekome to je znak da te zainteresirao i onda ti iznad glave bljeska znak 'alert alert, ovaj se zanima za nekoga'.... pa ti budi opušten
Ne bi, jer bi se znalo iz koga razloga su svi došli. Prilaženje bi imalo težinu prilaženja kao npr. u plesnoj školi kad prilaziš nekoj od polaznica da ju pitaš za ples.

Quote:
Mislim da je super da 'svi' 'moraju' 'preživjeti' koju minutu, i sa onima koji su im simpa na prvi pogled i sa onim drugima.


Quote:
4 minute kod zubara?! Kod moje je sat vremena stolica samo tvoja, žena se tobom bavi, malo popriča, nikamo se ne žuri i jako pedantno obavlja. 4 minute za zubara su scary
E, da sam iz Zagreba zamolio bi te da mi preporučiš tu zubaricu...
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 18:08   #110
Quote:
meadow kaže: Pogledaj post
ako sam dobro shvatila, u sat vremena upoznaš 20 ljudi i sa svakim popričaš 4min.
Dobro si shvatila. Za 20 ljudi bi trebalo sat i dvadeset minuta. Danas u Zagrebu na eventu koji počinje za nešto manje od 2 sata prijavljeno je čak 29 žena i 29 muškaraca dok u Rijeci na eventu u subotu ih je prijavljeno po 18 sa svake strane.

Inače nakon susreta sa polovicom osoba je kratka pauza nakon koje se event nastavlja.

Quote:
zar to nije nekako malo da zapamtiš to sve? da u sat vremena upoznam njih 20 i sa svakim razmijenim svega par rečenica, na kraju se ne bi mogla sjetit ni kako se svi zovu, a kamoli da bi zapamtila nešto više o svakome..
Radi se o tome da te netko zainteresira prema fizičkom izgledu, načinu komunikacije, ukupnom dojmu... Nebitno je u tim susretima kako se tko zove. Važno je da nakon svakog susreta staviš na papir neki znak o sugovorniku koliko te se dojmio. I poslije na miru središ utiske. Ako te se netko dojmio, a i ti si se dojmila tog nekog e onda slijedi pravi dejt gdje ćeš sigurno zapamtiti ime...
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 18:47   #111
Baš bih mogao otići na neki spid dejt gdje ima cura otprilike moje dobi... Idući je 24-39, a to je malo prevelik raspon godina.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 19:23   #112
Teško ćeš naći idealniji event. Registriraj se ako još nisi i pošalji takav prijedlog organizatorima!
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 19:24   #113
Pa ono, raspon od 15 godina je daleko od idealnog... 10 uvrh glave, a i to može biti poprilično puno :/
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 19:28   #114
Quote:
Ashtaroth kaže: Pogledaj post
Heh, ajmo realno, koliko ljudi bi si tako prišlo?

Mislim da ima dosta samaca kojima je dosta zeznuto generalno prilaziti ljudima, ovdje bi neugoda bila još potenciranija - jer kao - ovdje su SAMO samci i ako priđeš nekome to je znak da te zainteresirao i onda ti iznad glave bljeska znak 'alert alert, ovaj se zanima za nekoga'.... pa ti budi opušten

Mislim da je super da 'svi' 'moraju' 'preživjeti' koju minutu, i sa onima koji su im simpa na prvi pogled i sa onim drugima. Jednostavno, tako je ipak lakše probiti led kad znaš da su svi u istoj kaši
I tako kasnije ostaje tko želi, za bolje se podružiti

4 minute kod zubara?! Kod moje je sat vremena stolica samo tvoja, žena se tobom bavi, malo popriča, nikamo se ne žuri i jako pedantno obavlja. 4 minute za zubara su scary
Ne mislim bukvalno 4 min na stolici... A što je s dobnim granicama, strukturom okupljenih... Dođe mi 15 kamiondžija... karikiram
bardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 19:54   #115
Quote:
bardot kaže: Pogledaj post
Ne mislim bukvalno 4 min na stolici... A što je s dobnim granicama, strukturom okupljenih... Dođe mi 15 kamiondžija... karikiram
Ako bi se gledalo na dobne granice i strukturu teško bi se okupilo potrebam broj ljudi, možda jedino u Zagrebu. Stvar je u tome da se pretpostavlja da nećeš na jednom eventu naći odgvarajuću osobu već da ćeš prisustvovati mnogim eventima u potrazi za odgovarajućom osobom.
Lakša je situacija u višemilijunskim gradovima gdje je moguće organizirati evente po idealnim dobnim skupinama i strukturi sudionika.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 20:08   #116
meni se sviđa ta ideja i odlučila sam da ću jednom prilikom otići, makar da zadovoljim znatiželju.

strašno me zanimaju komentari ovih eventara iz zagreba. tako da ljudi, pliz, što više komentara, to bolje
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 20:10   #117
Što ako ti se netko baš jako NE svidi, a sretnete se na više takvih događaja? Imaš li pravo preskočiti nekoga?
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 20:14   #118
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Što ako ti se netko baš jako NE svidi, a sretnete se na više takvih događaja? Imaš li pravo preskočiti nekoga?
a možeš nekako istrpjeti te 4 min
mene isto malo muči taj raspon godina, moram priznati. ali ono, svatko tko ti ne paše jednostavno mu se ne javiš, jel tak?
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 20:16   #119
Pa ne znam, zamisli sad da odeš tamo, upoznaš se s nekime tko izgleda okej na prvu loptu, ali kasnije ispadne neki frik koji gazi zečeve jer mu je to fetiš, i onda se opet sretnete idući puta. Onako, malo nezgodno...
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 20:22   #120
a onda bar znaš da je luđak pa jedan manje na popisu
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:08.