Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2002., 15:02   #1
Nije baš za US, ali...

Umjesto odgovora na Lebowskijev topic... Ja zelim da mi ispričate sve u detalje... O onim trenucima kada ste bezuvjetno davali, poklanjali, ništa ne očekujući, samo ste željeli dati sebe..

Ustvari, ovo je s razlogom, bliži se dan koji meni puno znači, tiče se nas dvoje, ali on ništa ne sumnja (niti je godišnjica, niti je rođendan). Želim ga jednostavno iznenaditi, pokazati mu sve što sam do sada možda prešućivala..

Možda me vaše priče inspiriraju...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 15:36   #2
Re: Nije baš za US, ali...

Quote:
Originally posted by Tinchi
Želim ga jednostavno iznenaditi, pokazati mu sve što sam do sada možda prešućivala..

Možda me vaše priče inspiriraju...
ako ce te nashe price inspirirat, onda ces mu pokazat neshto shto nije tvoje tj. samo vashe...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 17:32   #3
Pa zato ni ne tražim direktno usmjerenje... Samo iskustva. To ne znači da ću popaliti neku ideju, ni ne želim to, osjećala bih se bez veze.

A i zanima me na koje sve načine ljudi daju sebe... Ili su svi škrti na riječima i djelima.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 18:18   #4
Ja sam Bivšoj jednom, još na početku veze poklonio nekakvo žuto cvijeće koje sam kupio od jedne bezube gospođe na placu...
Bivša je izjavila kak je to krasno al da ona voli samo tulipane.
Došlo mi je da joj kupim aranžman za groblje...
Logo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 18:31   #5
Quote:
Originally posted by Logo
Ja sam Bivšoj jednom, još na početku veze poklonio nekakvo žuto cvijeće koje sam kupio od jedne bezube gospođe na placu...
Bivša je izjavila kak je to krasno al da ona voli samo tulipane.
Došlo mi je da joj kupim aranžman za groblje...
a čuj, meni je moj Bivši kupoval Bug, raznorazne accessories za komp i sl.
Valjda ima razloga da bude Bivši?

Ja nisam dosad naišla na osobu koju bih voljela toliko da joj mogu sebe dati bezuvjetno, prema tome, nemam iskustva po tom pitanju.

Postoji li zaista dobročinstvo bez očekivanja nečeg zauzvrat?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 18:37   #6
ja sam uvijek fulal
skuham joj rucak i doramfu na poso
ne voli to jesti
skuham rucak doma...ali TO povrce joj ne lezi
kupim joj nekaj...to je bas super ali...nemam para ni za sebe pa zakaj se razbacujem s lovom??
kupim picki jebeni televizor jer nema...prvo popizdi njen stari a onda ona sere kak je ekran prevelik....
ma ajd u pizdu materinu....
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 18:40   #7
Quote:
Postoji li zaista dobročinstvo bez očekivanja nečeg zauzvrat?
Naravno da ne postoji!!!
To su priče za malu djecu i prodosađene kućanice.
Tko brije na npr. neuzvraćenu ljubav bolesna je individua - uvijek ti treba nekaj zauzvrat taman da to bio glupav osjećaj da si baš guba jer se daješ...
Ko kad daš nekaj prosjaku: boli te k____ za njega - daješ zbog sebe, iz osjećaja krivnje kaj je tebi bolje nego njemu.
Logo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 18:47   #8
Quote:
kupim picki jebeni televizor jer nema...prvo popizdi njen stari a onda ona sere kak je ekran prevelik....
ma ajd u pizdu materinu....
Nabim i ja nakurac i tatu i cerku
Quote:
Postoji li zaista dobročinstvo bez očekivanja nečeg zauzvrat?
Postoji. Treba razlikovati nadu od ocekivanja. Nadam se da ce biti moja, ne ocekujem da to postane. Dajem, nadam se da ce mi biti uzvraceno. Ne ocekujem da bude. Al jebiga, za sad mi se i nade ostvaruju
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 18:53   #9
Re: Nije baš za US, ali...

Quote:
Originally posted by Tinchi
Umjesto odgovora na Lebowskijev topic... Ja zelim da mi ispričate sve u detalje... O onim trenucima kada ste bezuvjetno davali, poklanjali, ništa ne očekujući, samo ste željeli dati sebe..

Ustvari, ovo je s razlogom, bliži se dan koji meni puno znači, tiče se nas dvoje, ali on ništa ne sumnja (niti je godišnjica, niti je rođendan). Želim ga jednostavno iznenaditi, pokazati mu sve što sam do sada možda prešućivala..

Možda me vaše priče inspiriraju...
Slušaj srce, a ne slova na ekranu...ono je puno originalnije od svega što ćeš naći ovdje...a što je najvažnije...to je poteklo onda iz tebe...i odmah više znači...
Samo toliko...
__________________
vita non est vivere sed valere vita est

Čitajte me ovdje...
Raz0r81ad3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 18:54   #10
Quote:
Originally posted by Logo
Ko kad daš nekaj prosjaku: boli te k____ za njega - daješ zbog sebe, iz osjećaja krivnje kaj je tebi bolje nego njemu.
Tak je, točno tak.

Ali recimo, ja dam cipele koje više ne nosim djeci u Dječjem domu. Zašto? Ne očekujem ništa zauzvrat. Čak nije ni zbog mene, da bih se bolje osjećala. [ili ipak je, da si oslobodim prostor u stanu? ]

Ne možemo opet sve tak promatrat.

A u ljubavi, naravno, samo tak i možemo. Nažalost.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 18:54   #11
koja smeca sugava jebemti....
trebo sam joj ga nabit na bulju...i starom isto
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 18:57   #12
Quote:
Originally posted by Drito Konj
koja smeca sugava jebemti....
trebo sam joj ga nabit na bulju...i starom isto
E jesmo agresivni danas........
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 18:59   #13
Quote:
Originally posted by lebowski
Al jebiga, za sad mi se i nade ostvaruju
A kolko dugo bi izdržao brijat na nekoga da nema nade - da te sistematski i odlučno otpili?
Logo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 19:08   #14
Evo,ja sam bila spremna cekati moju simpatiju vise od godinu dana da se vrati iz inozemstva....

Sto on nije htio.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 19:12   #15
Quote:
Originally posted by Zrinska
Evo,ja sam bila spremna cekati moju simpatiju vise od godinu dana da se vrati iz inozemstva....

Sto on nije htio.
I to je kao bila pametna odluka? Jesi kaj profitirala iz toga? Kak ti je bilo tih godinu dana?
Logo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 19:14   #16
to je super.
ja bi isto cekao
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 19:25   #17
Quote:
Originally posted by Logo
I to je kao bila pametna odluka? Jesi kaj profitirala iz toga? Kak ti je bilo tih godinu dana?
Pa ,strasno mi je falio.Strasno.a i nije se vratio.Ostao je tamo.Pa i nije mi bilo stalo do drugih komada.Samo do njega.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 19:25   #18
a sta to znachi "sebe dati"?????
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 19:27   #19
Cula sam da je tamo upoznao neku zensku.Cim je prosao,prekinuo je kontakt sa mnom.I velim si ja:neka sam nesto naucila.
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2002., 19:34   #20
Quote:
a sta to znachi "sebe dati"?????
Pa ne znam.... Vjerojatno raširiti noge i čekati da te uzme

Meni to znači otvoreno pokazati osobi tko si, što želiš i osjećaš... ne bojati se sebe... Otvorila sam topic jer shvatih da se puno ljudi - ne usudi otvoriti pred voljenom osobom.

Jebiga, ja sam romantičar... Donedavno sam rigala pri pogledu na parove. Ali nešto me puklo...

Recimo da guštam čak i čitati lijepa iskustva drugih ljudi. Super mi je znati da ima onih koji vjeruju u to...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.